صفحه اصلی / قاطی پاتی | جدید / طنز؛ جدایی پیت از جولی و راهکارهایی برای کاهش طلاق

طنز؛ جدایی پیت از جولی و راهکارهایی برای کاهش طلاق

سایت سرگرمی تفریحی قاطی پاتی

بهترین سایت سرگرمی تفریحی ایرانی

عکس های جدید بازیگران

جدیدترین پست های تلگرامی

 

 

شهرام شهیدی در وبسایت چیزنا نوشت:

یکی از پُر هشتگ ترین اتفاق های اخیر در شبکه های اجتماعی کشور مساله ی ناموسی جدایی آنجلینا جولی از براد پیت بود . وقتی یکی مثل من عقلش به چشمش باشد چون هر دو به چشم خواهر برادری خیلی خوب و تو دل برو هستند نمی داند باید طرف کدام یکی شان را بگیرد. به نظرتان واقعا این زوج پولدار و خوش تیپ و معروف چرا باید از هم جدا بشوند ؟ به نظر من عدم رعایت مفاد اطلاعیه پلیس فارس در مورد نحوه برگزاری مراسم عروسی ، باعث برهم خوردن زندگی این زوج شده .

 

حتما می دانید که پلیس فارس اعلام کرده آرایشگران زنانه و مردانه حداکثر تا ساعت ۱۸ مجاز به ارایه خدمات به عروس و داماد می باشند و در این ساعت عروس و داماد باید ترخیص و از آرایشگاه خارج شوند و عکاسان و فیلمبرداران حداکثر تا ساعت ۲۰ مجاز به ارایه خدمات به عروس و داماد می باشند و در این ساعت باید عکاسی و فیلمبرداری اتمام و عروس و داماد وارد تالار و باغ مجالس گردند. ما هم برای کمک به پلیس فارس مواردی به ذهنمان رسیده که حتما در شکوفایی ازدواج و جلوگیری از بستر طلاق تاثیرگذار خواهد بود. هرچند بستر برای طلاق خیلی جواب نمی دهد!

– دوستان داماد حداکثر تا ساعت پنج بعداز ظهر حق داشته باشند دوش بگیرند و ادوکلن بزنند . این امر به کاهش مصرف آب به شدت کمک می کند.

– جهت جلوگیری از هرگونه شائبه مصرف میوه هلو در قسمت مردانه تالار از ساعت هفت عصر به بعد ممنوع بشود

– پخش ترانه ی خوشگلا باید برقصن به خاطر جلوگیری از ترافیک و نیز کاهش بروز ریزش ساختمان بر اثر شدت کوبیدن پاها اکیدا ممنوع شود . قربان شان بروم همه احساس خوشگل بودن دارند

– برای کاهش سطح توقع عروس حداکثر یک بار فرصت داشته باشد برود گل بچیند و در صورتی که بار سوم بخواهد بله بگوید با جریمه نقدی مواجه شود.

– از بین پدر عروس و پدر داماد حداکثر یک نفرشان حق داشته باشد کراوات بزند

– دوستان عروس ترجیحا از منزل و از طریق دوربین های مدار بسته مراسم را تماشا کنند و با خروج شان از خانه باعث افزایش میزان جرم بدحجابی در جامعه نشوند.

– نام ماشین عروس به ماشین داماد تغییر کند تا مجوز حضور در سطح شهر را داشته باشد

√ در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حذف خواهد شد √