سایتی متفاوت با همه ی سایت های ایرانی | بروزترین مطالب روز دنیا
خانه » قاطی پاتی | جدید » طنز؛ چه‌چیزی جلو جنگ را گرفت؟
طنز؛ چه‌چیزی جلو جنگ را گرفت؟

طنز؛ چه‌چیزی جلو جنگ را گرفت؟

به نقل از قاطی پاتی برترین وب سایت سرگرمی تفریحی ایرانی :


پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:

 

هیچی مثل بعضی خبرها آدم را زجر نمی‌دهد. الان دارند اساتید بحث می‌کنند که چه‌چیزی باعث جلوگیری از جنگ شد؛ برجام؟ رفتار ظریف؟ یا تیترهای زمخت؟ منتها آدم بعضی خبرها را که می‌خواند می‌بیند اگر کسی هم می‌خواسته جنگ کند، نشسته دودوتا چهارتا کرده و دیده آمار تلفات جاده‌ای کشور بیش از همه جنگ‌های تاریخ است. بعد با خودش گفته «چه کاری است؟ چرا هزینه کنیم؟ همین‌طوری بشینیم ایرانی‌ها با اون ماشین‌هاشون که معلوم نیست لحیم کردند یا فقط پرچ کردند به‌هم، توی اون جاده‌هاشون که معلوم نیست آسفالت کردند یا یه‌طوری کردند که راننده‌هاشون آسفالت بشن، با اون راننده‌هاشون که معلوم نیست به قانون راهنمایی و رانندگی احترام نمی‌ذارن که قانون از بین بره یا خودشون، رانندگی کنند و خودبه‌خود تموم شن».

 

شما بروید توی صفحه حوادث روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها، روزی چندتا خبر این‌طوری است. حالا توی خارج برف‌پاک‌کن کار نکند، مدیر کمپانی اول هاراگیری می‌کند، بعد مدیر جدید می‌آید می‌گوید مدیر قبلی از خجالت دق کرد، شماها بیایید ماشین‌هاتون‌رو پس بدید که ما درستش کنیم. اینجا ولی این‌طوری نیست. البته چندتا خودرو داخلی بودند که استاندارد نبودند و رئیس نیروی انتظامی هم می‌گفت تا اینها استاندارد نشوند، ما شماره‌گذاری‌شون نمی‌کنیم. چی شد؟ هیچی.

 

الان آن خودروها که چیزی شبیه فرغون هستند شماره‌گذاری شده‌اند، آن ماشین‌های سنگین شماره‌گذاری شده‌اند، آن خودروهای سواری شماره‌گذاری شده‌اند که مبارک کمپانی‌ای که به شما فروخت و مبارک شما باشد که صاحب اول و آخرش هستید. شما یادتان نمی‌آید، اما آقای احمدی‌مقدم که قبلا رئیس نیروی انتظامی بود، در بهار ۹۳ گفته بود: «خودروسازان چون ما کوتاه نمی‌آییم و می‌گوییم خودروها باید استاندارد تولید شوند، ‌ما را هم زیر می‌گیرند. بعضی از این خودروها وسیله کشتار جمعی هستند». حالا چی شده؟ هیچی. خبرگزاری مهر گزارش داده: در شوشتر در برخورد یک خودرو با گاردریل و تیر برق، خودرو آتش گرفت و چهار نفر از سرنشینان زنده در آتش سوختند.

وصیت

سوفیا… از وقتی بابای تو این خبر را خوانده‌، گیر داده که میدون دوم، تو که شغل نداری، یک خودرو داخلی بگیر و برو باهاش مسافرکشی کن، بلکه خدا خواست و زدی به گاردریل… می‌بینی سوفیا؟ بابای تو از صدتا جنگ بین‌المللی مخرب‌تر است.

√ در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حذف خواهد شد √


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : مهدی جباری (نکا)