خانه » قاطی پاتی | جدید » ممنوعیت تردد خوروهای سنگین درمحور ارتباطی شهرکرد به شهرستان ایذه و بلعکس
ممنوعیت تردد خوروهای سنگین درمحور ارتباطی شهرکرد به شهرستان ایذه و بلعکس

ممنوعیت تردد خوروهای سنگین درمحور ارتباطی شهرکرد به شهرستان ایذه و بلعکس

به نقل از قاطی پاتی برترین وب سایت سرگرمی تفریحی ایرانی :


تردد خوروهای سنگین ممنوع شد

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری ازممنوع شدن تردد خوروهای سنگین تریلی و کامیون به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی درمحور ارتباطی شهرکرد به شهرستان ایذه استان خوزستان و بلعکس درسه روز نخست مهرماه خبرداد.


بامدادسرهنگ دوم رحمت الله نجفی روز پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: محدودیت های ترافیکی روزهای نخست بازگشایی مدارس از اول تا ۳ مهرماه درجاده پرتردد خوزستان به چهارمحال و بختیاری اجرا می شود.
وی گفت: این محدودیت با توجه به شرایط ترافیکی حاکم، باهدف ایمن و روان سازی ترافیک و ارتقای امنیت عبور و مرور، در زمینه محدودیت تردد وسایل سنگین باربری (کامیون و تریلرها) در برخی از محورهای استان اجرا می شود.
سرهنگ نجفی به رانندگان که قصد عزیمت از محورهای کوهستانی استان را دارند توصیه کرد: با توجه به شروع فصل کوچ عشایر به مناطق قشلاقی و احتمال گذر گله دام از امتداد جاده دور از انتظار نیست با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری همچنین ازغیرهم سطح بخش عمده از محورهای کوهستانی استان را یادآورشد و تاکید کرد: رانندگان در صورت امکان حرکت در تاریکی شب خودداری کنند.
محورهای ارتباطی استان چهارمحال و بختیاری، استان های جنوبی کشور را به مرکز و غرب کشور وصل می کند.


اخبار حوادث پلیس راه تریلی جاده پرتردد سرهنگ دوم رحمت الله نجفی کامیون محدودیت ترافیکیبرگرفته از سایت

√ در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حذف خواهد شد √


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : مهدی جباری (نکا)