صفحه اصلی / قاطی پاتی | جدید / پونتیاک شفاف و دیدنی در حراج میشیگان

پونتیاک شفاف و دیدنی در حراج میشیگان

سایت سرگرمی تفریحی قاطی پاتی

بهترین سایت سرگرمی تفریحی ایرانی

عکس های جدید بازیگران

جدیدترین پست های تلگرامی

 

 

برترین ها: برای حراج آتی در سنت جان در میشیگان، عجیب ترین پونتیاک به مزایده گذاشته خواهد شد. یک اتومبیل شفاف که جنرال موتور آن را برای نمایشگاه جهانی سال 1940 ساخته بوده است.

 

جنرال موتور دو اتومبیل شفاف برای نمایشگاه جهانی نیویورک در سال های 1939-1940 ساخت، یکی از آن ها یک «Deluxe» هفت پنجره و دیگری یک «Torpedo» پنج پنجره بود. برای آماده کردن شاسی های شفاف پونتیاک دلوکس 6، جنرال موتور با «Rohm & Haas» یک شرکت شیمیایی که اخیرا تلق شیشه ای را توسعه داده بود همکاری کرده است. این شرکت با استفاده از نقشه های پونتیاک ، یک نسخه دقیق از بدنه را با استفاده از پلکسی گلاس ساخت. همه سخت افزارها از جمله داشبورد با کروم اندود شده اند. لاستیک ها هم با مواد سفید به عنوان تایر خودرو قالب ریزی شده اند. گفته می شود برای ساخت این خودروی شفاف 25000 دلار هزینه شده است، رقمی نجومی در آن روزها.

اتومبیل دوم، به سرعت برای نمایشگاه گلدن گیت 1940 در جزیره گنج ساخته شده، یک جزیره انسان ساخت در خلیج سانفرانسیسکو. اما از این دو خودرو تنها دلوکس 6 باقی مانده است. پدر صاحب فعلی این اتومبیل آن را از گرافارت در اوایل دهه 1980 خریداری کرده است. و تاکنون نزد این خانواده باقی مانده است.

 

 پونتیاک شفاف و دیدنی

 

پونتیاک شفاف و دیدنی 

 

√ در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حذف خواهد شد √