صفحه اصلی / قاطی پاتی | جدید / کشف دو محموله ۲۳ تنی برنج خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون

کشف دو محموله ۲۳ تنی برنج خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون

به نقل از قاطی پاتی برترین وب سایت سرگرمی تفریحی ایرانی :

کشف برنج خارجی قاچاق

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از کشف دو محموله ۲۳ تنی برنج خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال که در کیسه های مواد شیمیایی پروپلین جاساز شده بودند خبر داد.


بامداد – به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه ستار خسروی افزود: در راستای اجرای طرح های تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز کارآگاهان پلیس آگاهی استان در پی وصول خبری مبنی بر ورود دو محموله کالای خارجی قاچاق به اصفهان بلافاصله وارد عمل شدند.
وی افزود: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات و شناسایی، با هماهنگی مقام قضائی موفق به شناسایی و توقیف دو دستگاه کامیون کشنده ولوو شدند.
این مقام انتظامی گفت: در بازرسی از خودرو های توقیف شده ۴۶ تن برنج خارجی قاچاق که در کیسه های مواد شیمیایی پروپلین بسته بندی شده بودند کشف شد.
سرهنگ خسروی ارزش این محموله را دو میلیارد و چهارصد میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: در این خصوص سه قاچاقچی دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
رئیس آگاهی اصفهان با بیان اینکه برنج های قاچاق فاقد استاندارد های لازم است، افزود: ماموران پلیس اصفهان با قاچاقچیان کالا مخصوصا کالاهای خوراکی به شدت برخورد و اجازه جولان و سرکشی به آنها نخواهد داد.

توقیف ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق
فرمانده انتظامی شهرستان خاش از کشف ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون نفتکش خبر داد.
سرهنگ غلامرضا اربابی گفت : در راستای تشدید اقدامات انتظامی و برخورد قاطع با قاچاقچیان سوخت، ماموران انتظامی این شهرستان پس از دریافت خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه کامیون نفتکش مشکوک، مشغول تخلیه سوخت است بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران با هماهنگی قضائی به محل اعزام شدند و مشخص شد خودرو مذکور فاقد هر گونه مجوز قانونی است.
فرمانده انتظامی شهرستان خاش اظهار داشت : در بازرسی از این خودرو مقدار ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و راننده کامیون دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.برگرفته از سایت

√ در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حذف خواهد شد √