قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

اشخاص اموال

اعلام نمرات ترم دوم سال تحصيلي 98-97(972)

باسلامنمرات دروس ذیل اعلام گردیده است؛ لطفا جهت مشاهده نمرات به سایت دانشگاه مراجعه فرمایید.1- صدور بیمه  ریسکهای متنوع و طرح های خاص2- بیمه های زندگی3- ارزیابی خسارت بیمه مسئولیت4- ارزیابی دیه و ارش در بیمه اشخاص5- مدیریت ریسک و بیمه های اشخاص6- مدیریت ریسک و بیمه7- بیمه اموال - ارزیابی خسارت بیمه حوادث و درمان9- مدیریت بانک و بیمه . . .

فروش اموال محجور

براساس قانون امور حسبی ، قیم میتواند اموال منقول  محجور را با رعایت مصلحت وی بفروشد و با پول آن مال دیگری برای وی خریداری نماید یا به نحوی که مصلحت اوست عمل نماید نسبت به اموال غیر منقول ،قیم فقط با اجازه ی دادستان و رعایت مصلحت محجور، حق فروش انوال غیر منقول وی را خواهد داشت✳️ماده ۸۱ قانون امور حسبی قیم می‌تواند با رعایت مصلحت اموال منقوله‌ای که مورد احتیاج محجور نیست فروخته و نسبت به پول آن مطابق ماده فوق عمل نماید. نحوه ی عملکرد نسبت . . .

زن از چه اموالی ارث می برد؟

زن به عنوان همسر متوفی مستحق یک چهارم 1/4 یا یک هشتم 1/8 از اموال مرد است.    حال این که چه مالی را می تواند به ارث ببرد بسیار مهم است،زیرا که در مقدار سهم زن بسیار مهم است.زوجه در صورت فرزند دار بودن زوج،یک هشتم 1/8 از عین اموال منقول (مثل ماشین،موتور و غیره)و یک هشتم 1/8 از قیمت اموال غیر منقول (مثل خانه،باغ،مغازه و غیره) اعم از عرصه(زمین) و اعیان (ساختمان)ارث می برد.در صورتی که زوج هیچ فرزندی نداشته باشد سهم زن یک چهارم 1/4 از تمامی اموال است.پس لازم . . .

لینک مشاهده و دانلود مراقب بیمه جلد 6 بیمه های مسئولیت

چاپ دوم مجموعه شش جلدی مراقب بیمه با عناوین "شرکت های بیمه"، "واسطه های بیمه"، "بیمه های خودرو"، "بیمه های اشخاص"، "بیمه های اموال" و "بیمه های مسئولیت و زیان های پولی" منتشر شده است. لطفاً آدرس را کپی نموده ودر address bar browser قرار دهید. https://nezarat.centinsur.ir/uploads/masooliat_3060.pdf         . . .

مجازات قانونی تخریب اموال عمومی چیست؟

تخریب اموال عمومی نظیر به آتش کشیدن اتوبوس‌ها، تخریب ایستگاه‌های مترو، تاسیسات خدمات شهری، خیابان‌ها، معابر و تابلوهای راهنمایی و رانندگی گذشته از آنکه آشکار به حقوق دیگران است و راهکار مناسبی برای ابراز اعتراض نیست، از منظر قانونی جرم‌انگاری شده و برای مسببان و عاملان آن مجازات‌های مختلفی در نظر گرفته شده است.
اگر اقدام مجرم منجر به آتش‌سوزی اوراق تجاری و غیرتجاری غیر دولتی و متعلق به اشخاص حقیقی شود یا اقدامات خرابکارانه و . . .

یک شهروند بهایی به پنج سال حبس و مصادره اموال محکوم شد

بنابرگزارش ابهام‌زدایی؛ کامران شهیدی، شهروند بهایی ساکن کرج در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه به پنج سال حبس تعزیری و ضبط اموال محکوم شد. آقای شهیدی پیشتر در تاریخ ۳ مهر ۹۶ توسط ماموران امنیتی وزارت اطلاعات بازداشت و به زندان اوین منتقل شده بود. آقای شهیدی پس از سه هفته بازداشت در تاریخ ۲۶ مهر ماه با تودیع وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی آزاد شد. اموال مصادره شده کامران شهیدی نزدیک به ۲ کیلوگرم طلا، مقادیری طلا، پول نقد و دلار است که مج . . .

ثبت شرکت

 شرکت مسئولیت محدود یکی از انواع شرکت های تجاری است که میان دو یا چند نفر جهت انجام کارهای بازرگانی همانند خرید و فروش ، فعالیت‌های خدماتی، ساختمانی و… تشکیل می گردد. در هنگام ثبت شرکت مسئولیت محدود ، مسئولیت هر یک از شرکاء در مورد قروض (بدهی‌ها) و تعهدات شرکت ، به میزان سهم آن ها در شرکت وابسته است. به عبارت دیگر در صورتی که شرکت مسئولیت محدود ورشکسته شود و نتواند بدهی طلبکاران و اشخاص ثالث را بپردازد تنها سرمایه‌ی شرکاء از بین می‌رود و ط . . .

دعاوی کیفری

دعاوی کیفری
به مجموعه دعاویی اطلاق میگردد که مربوط به رفتار مجرمانه افراد بوده و در قانون مجازات برای آن مجازات تعیین شده است و رسیدگی به آن تابع قانون آئین دادرسی کیفری بوده و در صلاحیت محاکم کیفری اعم از دادگاه کیفری 2 و دادگاههای کیفری یک استان و دیوان عالی کشور میباشند.
اعم دعاوی کیفری به شرح ذیل عبارتند از :
شکایات مربوط به قتل و جرح و ضرب عمدی
شکایات مربوط به مطالبه دیه
شکایت مربوط به ی و اختلاس و ارتشاءِ و ربا و خیانت در امانت
. . .

لیست قیمت

قیمت بنر
ایرانی 27
چینی 10 انس 28
چینی 13 انس 34 و33
فلکس هم 65 و 75
افست ها
گلاسه 135 گرم
a4 یک رو 280  دو رو 330  تعداد 1000
a5 یک رو 160 دو رو 190  تعداد 1000
a4 یک رو 410 دو رو 475  تعداد 2000
a5 یک رو 240  دو رو 275 تعداد 2000
a4 یک رو 950 دو رو 999 تعداد 5000
a5 یک رو 500 دو رو 550  تعداد 5000
گلاسه 170 گرم
a4 یک رو 600 دو رو 710 تعداد 2000
a5 یک رو 330  دو رو 360 تعداد 2000
a4 یک رو 1100 دو رو 1200 تعداد 4000
a5 یک رو 570دو رو 640تعداد4000
تحریر 80 گرم

a4 یک رو 240  دو رو 300  تعداد 1000
a5 یک رو 135 دو رو 170  تعداد 1000
a4 یک رو 370 دو رو 440 . . .

اﮔﺮ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ "ﻏﯿﺒﺖ" ﻣﯽﮐﻨﯿﻢ

اﺮ ﻫﻨﺎﻣ ﻪ "ﻏﺒﺖ" ﻣﻨﻢ، 
ﺑﺎﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺧﻮﺩﺎﺭ ﺍﻣﻮﺍﻝ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺣﺴﺎﺑﻤﺎﻥ ﺑرداشته ﻭ ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺏ ﺴ ﻪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻏﺒﺖ ﻣﻨﻢ، ﻭﺍﺭﺰ ﻨﻨﺪ.ﺑﺪﻭﻥ ﺷ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺣﻔﻆ ﺍﻣﻮﺍﻟﻤﺎﻥ ﺳﺎﺖ ﻣﺷﻮﻢ. ﺁﺎ ﺍﻦ ﺍﻣﻮﺍﻝ ﻓﺎﻧ ﺩﺭ ﺩﻧﺎ ﻓﺎﻧ ﺍﺯ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺑﺎﻗ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺳﺮﺍ ﺑﺎﻗ ﺑﺎ ﺍﺭﺯﺵﺗﺮ ﻭ ﻋﺰﺰﺗﺮﻧﺪ؟؟؟جواب با شما.نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده"صادقانه زندگی کنید . . .

سبق تصرف اراضی ملی

س:آیا شخص میتواند علیه شخص دیگر با عنوان اینکه قبلا ملک موضوع اراضی ملی در تصرف او بوده است، مبادرت به طرح دعوی رفع تصرف عدوانی نماید؟ج: نظر به اینکه اراضی ملی و انفال، متعلق به عموم مردم و مسلمین است و  قابلیت تصرف توسط اشخاص حقیقی و حقوقی را ندارد و متصرف قبلی نمیتواند به سابقه تصرف خود به منظور برخورداری از مزایا و امتیازات دعوای رفع تصرف عدوانی استناد کند زیرا ترجیح غاصب اولی بر غاصب دومی، ترجیح بلا مرجح است .بعبارت دیگر ماده ۱۵۸ قانون آ . . .

وکیل پایه یک دادگستری

دعاوی کیفری
به مجموعه دعاویی اطلاق میگردد که مربوط به رفتار مجرمانه افراد بوده و در قانون مجازات برای آن مجازات تعیین شده است و رسیدگی به آن تابع قانون آئین دادرسی کیفری بوده و در صلاحیت محاکم کیفری اعم از دادگاه کیفری 2 و دادگاههای کیفری یک استان و دیوان عالی کشور میباشند.
اعم دعاوی کیفری به شرح ذیل عبارتند از :
شکایات مربوط به قتل و جرح و ضرب عمدی
شکایات مربوط به مطالبه دیه
شکایت مربوط به ی و اختلاس و ارتشاءِ و ربا و خیانت در امانت
. . .

تحریر ترکه چیست و قوانین آن چگونه است؟

انتقال اموال به جای مانده امری  لازم و واجب است. یعنی وقتی شخصی فوت می‌کند چه به صورت حقیقی یا یا به طور  فرضی انتقال ترکه (دارایی) صورت می‎گیرد. 
  
تحریر ترکه به معنای تعیین مقدار  ترکه (دارایی) و بدهی های متوفی است. زمانی که شخص فوت می‌کند، از وی ماترک  مثبت (دارائی) و منفی (بدهی و دیون) باقی می­‎ماند، که ورثه یا نماینده  قانونی وی، مالک آن­ ها به حساب می‌آید. به گزارش مجله دلتا در انحصار وراثت به موجب قانون، درخواست تحریر ترکه از وارثان یا . . .

در مورد اشخاص حقوقی چه می دانیم؟

بطور کلی شخص حقوقی یعنی :شخصیتی که به وسیله شخص یا اشخاص حقیقی یا حقوقی بوحود می آید و از هر نوع دارایی و همه حقوق و تکالیف برخوردار است مگر آنهایی که مختص انسان ها می باشد.تاریخ تولد شخص حقوقی :درست زمانیکه شخص حقوقی از مزایای پیش بینی شده بهره مند می شود و مسئولیت اعمال حود را در قبال موسسین خود یا اشخاص ثالث می پذیرد ، شخص حقوقی متولد شده است.از نظر قانونی ، برخی از اشخاص حقوقی به مجرد تاسیس دارای شخصیت هستند و برخی پس از ثبت واجد شخصیت خواهن . . .

تحرير ترکه چيست و قوانين آن چگونه است؟

انتقال اموال به جای مانده امری  لازم و واجب است. یعنی وقتی شخصی فوت می‌کند چه به صورت حقیقی یا یا به طور  فرضی انتقال ترکه (دارایی) صورت می‎گیرد.  تحریر ترکه به معنای تعیین مقدار  ترکه (دارایی) و بدهی های متوفی است. زمانی که شخص فوت می‌کند، از وی ماترک  مثبت (دارائی) و منفی (بدهی و دیون) باقی می­‎ماند، که ورثه یا نماینده  قانونی وی، مالک آن­ ها به حساب می‌آید. به گزارش مجله دلتا در انحصار وراثت به موجب قانون، درخو . . .

تحریر ترکه چیست و قوانین آن چگونه است؟

انتقال اموال به جای مانده امری  لازم و واجب است. یعنی وقتی شخصی فوت می‌کند چه به صورت حقیقی یا یا به طور  فرضی انتقال ترکه (دارایی) صورت می‎گیرد. 
  
تحریر ترکه به معنای تعیین مقدار  ترکه (دارایی) و بدهی های متوفی است. زمانی که شخص فوت می‌کند، از وی ماترک  مثبت (دارائی) و منفی (بدهی و دیون) باقی می­‎ماند، که ورثه یا نماینده  قانونی وی، مالک آن­ ها به حساب می‌آید. به گزارش مجله دلتا در انحصار وراثت به موجب قانون، در . . .

انواع شرکت های تجاری

شرکت های تجاری بر اساس شخصیت و اعتبار شخصی شرکا یا سرمایه ی آن ها و همین طور وظایف مدیران و شرکا که بر اساس میزان آورده های آن ها در نظر گرفته می شود ، به دو دسته شرکت های سرمایه و شرکت های اشخاص تقسیم بندی کرد .
 
انواع شرکت های تجاری 
 
شرکت های سرمایه 
 
شرکت های سرمایه در واقع به شرکت هایی می گویند که در آن ها تنها سرمایه اهمیت دارد و هر یک از شرکا به میزان سرمایه مسئول امور و تعهدات شرکت می باشند .
از شرکت های تجاری موجود که این . . .

چرا افراد شرکت ثبت مي کنند ؟

اشخاص ممکن است با هدف و انگیزه های مختلف ، اقدام به ثبت شرکت کنند. قطعاً ثبت شرکت می تواند برای افراد مزایایی داشته باشد که با اقدامات فردی نتوان به آن مزیت ها دست یافت یا دستیابی به آنها دشوارتر باشد.گاهی دلایل افراد برای ثبت شرکت ، به دلیل مزایای آن است و گاهی دلایل دیگری باعث می شود که فرد اقدام به تاسیس شرکت نماید.دلایل ثبت شرکت و مزایای داشتن شرکت :1- تامین سرمایه بیشتر:گاهی هدف و مزیت ثبت شرکت آن است که افراد می خواهند با سرمایه بیشتری فعا . . .

جهیزیه

جهیزیه چیست؟
جهیزیه، به مجموعه وسایل و اشیائی که از سوی خانواده دختر به عروس به هنگام عزیمت (رفتن) به منزل شوهر تسلیم می‌گردد گفته می‌شود.
جهیزیه، مالی است که دختر (زن) بنا به عرف و رسومات جامعه و خانواده، در زمان ازدواج با خود به منزل شوهر می‌برد که علاوه بر استفاده خود به شوهر نیز اجازه انتفاع و استفاده کردن از آن را می‌دهد.
جهیزیه جزء اموال زوجه (زن) بوده و می‌تواند هر گونه دخل و تصرفی در آن نماید و حتی می‌تواند زوج (مرد) را از . . .

حسابرسی مالیاتی 

حسابرسی مالیاتی  حسابرسی مالیاتی مجموعه فعالیتهای کنترل و نظارت دفاتر و سیستم حسابداری اشخاص حقیقی و حقوقی است که درآن حسابرس از دیدگاه مامورین مالیاتی حسابهای اشخاص را کنترل و به درآمد مشمول مالیات (سود مالیاتی ) می رساند که در قالب گزارش در موعد قانونی به سازمان مالیاتی تسلیم میشود. البته طبق ماده 272 اصلاحیه قانون مالیاتهای مستقیم(اجرایی از سال 95)از این به بعد خود سازمان مالیاتی تعیین می کند که چه کسانی می بایست گزارش حسابرسی مالیاتی دا . . .

2112

مادر شوهرم اینا رفتند مشهدساعت یک و نیم بامداد به شوهرم زنگ زده که ما مشهدیم داداشت میگه به خونه زده چن روزی که نیستیم برو اونجا تا ما بر گردیمنمیدونم تا کی دست از سر زندگیم بر نمیدارنمشهد رفتن خداحافظی نکردن حالا باید شوهرم بره یه شهری که ۵۰۰ کیلیو متر دورتر از اینجاستمواظب خونه زندگی باشه که هیچ سودی برای ما ندارهحالا هم ببره خب به من چه مگه اموال منو میبرهاموال خودشونه باید فکرشو میکردنمن که راضی نیستم شوهرم یه ادم بیکاره ک . . .

صندلی اداری - محک

2. با توجه به اینکه اشخاص با وزن های مختلفی از مبلمان اداری استفاده می کنندپیچ تنظیمی زیر صندلی تعبیه شده تا شخص استفاده کننده از مبلمان اداری بتواند به نسبت وزن خود فشار وارده بر پشتی صندلی اداری را تنظیم کند.برای این کار کافیست فلکه پلاستیکی که زیر صندلی سمت جلو قرار داردرا جهت استفاده اشخاص سبک تر به سمت چپ ( خلاف جت عقربه های ساعت ) و در اشخاص سنگین تر به سمت راست ( جهت عقربه های ساعت ) چرخاند تا به میزان فنریت دلخواه برسد.3. جهت بالا و پایی . . .

آنفو لانزا چیست؟

یک بیماری عفونی ویروسی دستگاه تنفسی فوقانی است که در مرتبه نخستین بینی را ذیل تأثیر قرار می‌دهد . گلو , سینوسها و حنجره هم ممکن است دچار شوند . نشانه ها و علامت ها ممکن است کمتر از دو روز بعداز قرار به دست آوردن در معرض ویروس ظواهر شود . اینها ممکن است مشتمل بر سرفه , گلودرد , آبریزش بینی , عطسه , سردرد و تب باشد . اشخاص معمولاً در هفت عدد روستا روز بهبود مییابند , البته بعضا از علامتها ممکن است تا سه هفته ادامه یابد . گاهی اوقات ممکن است اشخاص با مش . . .

دوستی با کفار از منظر قرآن

دوستی با کفار از منظر قرآنخداوند تبارک و تعالی در قرآن کریم میفرماید:" لا یَتَّخِذِ الْمُؤْمِنُونَ الْکافِرینَ أَوْلِیاءَ مِنْ دُونِ الْمُؤْمِنینَ وَ مَنْ یَفْعَلْ ذلِکَ فَلَیْسَ مِنَ اللَّهِ فی‏ شَیْ‏ء" 1 یعنی: مؤمنان نباید کافران را به جاى اهل ایمان، سرپرست و دوست بگیرند؛ و هر کس چنین کند در هیچ پیوند و رابطه‏اى با خدا نیست‏. مرحوم علامه طباطبایی قدس الله سره در تفسیر این آیه شریفه می فرماید که: کلمه اولیا جمع کلمه" ولى" است، که از ما . . .

چگونگی مخفی کردن فایل های شخصی

برای شما حتماً پیش اومده که فایل های شخصی خود شامل عکس های خانوادگی ،اسناد مهم اداری و . را اشخاص دیگری به شیوه های مختلف از قبیل هک یا دسترسی مستقیم دیده اند که باعث از دست رفتن ابرویتان شده است.با من همراه شوید تا با مخفی کردن این فایل ها اشخاص سود جو را ناکام بزارید.
این مراحل را طی کنید:
گام اول: روی فایل مورد نظر راست کلیک کنید.
گام دوم: روی گزینه ی propertiesکلیک کنید.
گام سوم: در قسمت ، تیک مربوط به hidden را یزنید.
گام چهارم: سپس ok را کلیک کنید. . . .

مسئولین و کاندیداتورها ،علی (ع) وار به میدان مسولیت پذیری بیایند

دیگرشعار بس است  ،مردم عمل می خواهند 
 
باید ازابتدا مرد عمل بود ،کاندیداتور ها و مسولین جمهوری اسلامی در هر رده باید با معرفی علنی داراییها خود به مردم و  مسئولین مربوطه قوه قضاییه ،صداقت خود را در گفتار به اثبات برسانند مردم دیگر شعار را قبول ندارند .
 اعلام غیر علنی اموال و دارایی های مسئولین به قوه قضاییه اگر چه انجام می‌شود اما احساس این موضوع در بین مردم آن است که تا به حال دردی را از آنها درمان نکرده و یا اگر هم  بوده کم اثر و برای م . . .

درباره اغشتشاشات گرانی بنزین .

حقیقتا اینکه بعضی با آتش زدن و خراب کردن اماکن و اموال عمومی اغتشاش می کنند نه تنها سودی برایشان ندارد بلکه دودش به چشم خود آنها خواهد رفت. وقتی بانک ها و پمپ بنزین ها را می سوزانند به خودشان ضرر می زنند. البته می توان حدس زد که این کار ها کار مردم عادی نیست. وقتی اموال خودشان در این بانک هاست چگونه بانک ها را نابود کنند ؟ مشخصا این ها از ضد انقلاب ها و منافقینی هستند که با خط گرفتن از دشمن و با آموزش آنها در این کشور آشوب می کنند. در حقیقت دشمن به . . .

حكمت 93 نهج البلاغه فلسفة آزمايشها

    *وَ قَالَ [علیه السلام] لَا یَقُولَنَّ أَحَدُكُمْ اللَّهُمَّ إِنِّى أَعُوذُ بِكَ مِنَ الْفِتْنَةِ لِأَنَّهُ    لَیْسَ أَحَدٌ إِلَّا وَ هُوَ مُشْتَمِلٌ عَلَى فِتْنَةٍ وَ لَكِنْ مَنِ اسْتَعَاذَ فَلْیَسْتَعِذْ مِنْ مُضِلَّاتِ    الْفِتَنِ فَإِنَّ اللَّهَ سُبْحَانَهُ یَقُولُ وَ اعْلَمُوا أَنَّما أَمْوالُكُمْ وَ أَوْلادُكُمْ فِتْنَةٌ وَ    مَعْنَى ذَلِكَ أَنَّهُ یَخْتَبِرُهُمْ بِالْأَمْوَالِ وَ الْأَوْلَادِ لِ . . .

آثار حکم ورشکستگی تاجر

✅با ورشکستگی تاجر ورشکسته از دخل و تصرف در کلیه اموال خود محروم می شود و این حق دخل و تصرف به مدیر تصفیه وی منتقل خواهد شدماده ۴۱۸قانون تجارت تاجر ورشکسته از تاریخ صدور حکم، از مداخله در تمام اموال خود حتی آن چه که ممکن است در مدت ورشکستگی عاید او گردد ممنوع است. در کلیه‌ی اختیارات و حقوق مالی ورشکسته که استفاده از آن موثر در تأدیه‌ی دیون او باشد مدیر تصفیه قائم‌مقام قانونی ورشکسته بوده و حق دارد به جای او از اختیارات و حقوق مزبوره استفاده . . .

نحوه محاسبه مهریه بعد از فوت زوج

به غیر از مهریه وجه نقد هر نوع مهریه مثل سکه به همان قیمت روز مطالبه قابل وصول از ماترک شوهر است.حتی اگر شوهر زودتر فوت کرده باشد.اگر مهریه زن وجه رایج است(نه سکه یا اموال منقول و غیرمنقول)بر اساس شاخص» سال فوت شوهر باید مهریه را محاسبه کند.فرض کنیم زنی 2 سال پس از فوت همسرش می خواهد مهریه اش را مطالبه کند، آنچه مسلم است این دعوی باید به طرفیت ورثه متوفی که ترکه(اموال جا مانده از متوفی)را پذیرفتند ،در دادگاه طرح و اقامه شود.مثال اگر شوهر در سال . . .

659

گاهی فکر میکنم تو مجموعه هیــــــــــــچ کس اندازه من برای حفظ اموال مجموعه اعصاب و روانش رو درگیره نمیکنه و حرص و حتی گاهی ناسزا نمیخوره:/
نمیدونم کارم تا چه حد درسته چون حتی گاهی مسئولین هم خیلی سخت نمیگیرن، و من گاهی فکر میکنم به قولی شدم کاسه داغ تر از آش:/ . . .

اموال عمومی کدام است

شامل مشترکات عمومی و مباحات میشود و مشترکات عمومی اموالی هستند که متعلق به عموم بوده و مالک خاص ندارد و چون قابل تملک خصوصی نیست و استفاده انحصاری از آن وفق مقررات ممنوع است، لذا بیم افراد نسبت به آنها و درخواست انتقال و ثبت آن به نام خود از مسایل مبتلا به روز است . . .

مزایده اموال غیرمنقول

وب سایت رسمی حمیرا پارسا وکیل پایه یک _ یکی از طرق فروش اموال اعم از منقول یا غیر منقول فروش از طریق مزایده می باشد، که معمولا در دوایر ثبت یا دادگاهها در محل اجرای احکام برگزار می شود. در مزایده اموال غیرمنقول قیمت مبدا توسط کارشناس رسمی تعیین می شود و حال به مشروح کامل مزایده و تشریفات آن می پردازیم
شرح مزایده اموال غیرمنقول
مزایده اموال غیرمنقول را می توان به این صورت معنی کرد: مزایده یعنی در معرض فروش گذاشتن اموال منقول و غیر منقول ، . . .

مزایای ویدئوهای مطالعه موردی در بازاریابی B2B

طراحی سایت b2b
 
اشخاص به اطلاعاتی نیاز دارا هستند تا در مشت روسای خویش بگذارندپژوهش ها نشان می ­دهد که مطرح ترین هدف خریداران B2B، مشاهده شیوه ­ی به کارگیری از متاع می­باشد. این گونه مشتری­ ها به فرضیه ­ها و شعارهای تبلیغاتی عشق و علاقه­ ای ندارند. آن ها میخواهند فیض استعمال از فرآورده یا این که سرویس ها شما‌را ببینند. خریداران B2B به مواقعی احتیاج دارا‌هستند که هنگامی اشخاص مافوق شان در رابطه­ ی مال خریداری گردیده از آن‌ها سوال میپرسند، بتو . . .

سریال ستایش (طنز های مردمی)

اموال حشمت فردوس رو بالا کشید سر پسرشو زیر آب کرد نوه اش رو معتاد کرد که با پولاش بره کربلا امام حسین کمرت بزنه زن!!+باورتون میشه حتی یه قسمش رو ندیدم ؟ البته چرا گذری دیدم ولی اینکه دنبالش کنم نه . . .

نقره داغ شدن شبکه ماهواره ای ایران اینترناشنال

شبکه ماهواره‌ای ایران اینتر نشنال که با بودجه های کلان تخصیص یافته از سوی رژیم سعودی تاسیس و مجوز فعالیت در انگلیس را اخذ نموده؛ پس از وقوع حوادث روزهای اخیر، همانند شبکه بی بی سی فارسی در جریان فتنه سال 88 ، از همان ساعات اولیه با فرمان اغتشاش و آتش  وارد صحنه شده و بر تحریک مخاطبین و بزرگنمایی بحران درمناطق مختلف کشور متمرکز گردید.
سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات، در جریان کنترل و مدیریت اطلاعاتی بحران؛ کلیه تحرکات و اقداما . . .

آیا پدر و مادر می توانند قبل از فوت به تقسیم ارث اقدام کنند؟

ارثیه زمانی معنا و مفهوم پیدا می کند که شخصی فوت کند و ماترکی(ارثیه)از وی باقی بماند.بنابر این اگر والدین قبل از فوت اقدام به تعیین سهم برای اولاد کنند،این موضوع در قالب عنوان ارث نمی گنجد.والدین می توانند قسمتی یا هر میزان از اموال  و املاک خود را به یک یا چند نفر از فرزندانشان یا هرکس دیگری در قالب عقود دیگری مانند هبه،صلح،فروش یا به اشکال حقوقی دیگر واگذار کنند.همچنین می توانند وصیت کنندکه بعد از فوت آنها،قسمتی از اموال به شخص دیگری غیر ا . . .

نحوه اقدام قانونی چک - وکیل پایه یک دادگستری شهرک غرب

با سلام، دوست گرامی ای ضمن اظهار لطف به بنده سئوال فرموده بودند که چکی را از شرکت همکار خود دریافت کرده اند و به علت بدقولی ایشان نگران هستند که چطور می توانند حقوقشان محفوظ بماند.دوست محترم؛ واقعیت این است که در مورد چک، دارنده آن می بایست مواعد و مهلتهای خاصی را رعایت کند، و الا ویژگی های و امتیازات قانونی ای را که قانونگذار برای وی در نظر گرفته است از دست خواهد داد.-اولین مدت، مدت 15 روزه برای برگشت زدن چک است. اگر قبل از 15 روز از تاریخ چک، چ . . .

ثبت شرکت چيست؟

ثبت نام یک شرکت چیست؟ در اینجا روش ثبت نام مجموعه ای از شرکت های تجاری آورده شده است.ثبت نام طیف گسترده ای از شرکت هادر ابتدا انواع شرکت های تجاری را که به موجب قانون از هم جدا شده اند به سه نوع ارائه می دهیم: اشخاص تجاری ، شرکت های محدود به ریسک ، انجمن ها ، اقوام ، اشخاص تجاری ، شرکتهای غیر باز و تعاونی های تولید و بهره برداری. از اواخر ، نوع دیگری از شرکت به نام شرکت سهامی عام و عمومی تشکیل شد ، که اساساً ادغام اشخاص تجاری و نمایندگان است. هرگو . . .

سومین جلسه ی کمیته حفاظت و صیانت از املاک و اموال آموزش و پرورش بروجرد

سومین جلسه ی کمیته حفاظت و صیانت از املاک و اموال آموزش و پرورش بروجردسومین جلسه ی کمیته حفاظت و صیانت از املاک و اموال آموزش و پرورش با حضور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش بروجرد دکتر مهرافزون و جمعی از پرسنل ستادی اداره در دفتر ریاست اداره برگزار شد .به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بروجرد در این جلسه دکتر مهرافزون بیان کرد :آموزش و پرورش دارای بیشترین فضا و مکان می باشد و وظیفه ی ما این است که از این املاک و زمین ها نگهداری و صیانت کنی . . .

سرقت چیست ؟

سرقت فقط در مورد اموال منقول قابل تصور است ، در ارتباط با جرم سرقت تعریف خاصی که علیرضا شاهزمانی ارائه میکند این است که سرقت یعنی وضع ید غیر قانونی بر مال منقول متعلق به دیگری بدون اجازه صاحب مال و به قصد بردن آن مال چه به صورت دائمی و چه به صورت موقتی همچنین سرقت را باید جزو جرائم آنی به حساب بیاوریم. . . .

سنگ به نماد شیطان

بلاخره هر تصمیمی که دولت در هر کشور میگیرد یه عده زیان می بینند شاید عده ای هم بهره مند شوند گاهی تصمیمات دولت به عدالت نزدیک و گاهی هم دور است ولی در هر شرایطی دولت باید تصمیم مقتضی را بگیرد که افزایش قیمت بنزین از آن جمله است قاچاق سوخت و مصرف بی رویه بنزین که ارزانتر از اب است و ماشین های تک سرنشین چه تصمیم سختی گرفته استآسیب پذیرترین قشر  شاید رانندها  باشند و بعد کارگران که با افزایش قیمت بنزین باید اجناس را گرانتر بخرند و مسافرکشه . . .

محروم کردن از ارث قانوني است؟

افراد تا زمانی که زنده و در قید حیات هستند، حق همه گونه دخل و تصرف در اموال و دارایی‌ های خود را دارند. اما اگر فرد متوفی تا زمان فوت برای اموالش تصمیم نگرفته باشد، فقط برای میزان محدودی از اموالش از طریق وصیت می‌تواند تصمیم ‌گیری کند.قوانین مربوط به ارث، نحوه تقسیم اموال بین وراث و سهم هر یک از وراث در اموال و دارایی های متوفی از جمله اصولی است که به طور ویژه در قرآن کریم و همچنین قوانین کشور مورد بررسی قرار گرفته و به هیچ وجه نمی&zwnj . . .

بايد يک نفر باشد

باید یک نفر باشد؛یک نفر که بدون غرور دوستت بدارد،آنقدر صمیمی که اگر در مدت یک ساعت برای بیستمینبار میخواستی حالش را بپرسی،دا دا نکنی،فکر نکنی،با خودت نگویی که نکند کلافه اش کنم ترس از چشم افتادن را نداشته باشی!یک نفر که حال تو را بلد باشد،یک نفرر که بدون توضیح بفهمد این همه بی قراری دست خودت نیست!یک نفر که غرور خاموش تو را دوست داشتن معنا کند نَ چیز دیگری!می پرسند:مجری یا متاهل؟بگوییم:"متعهد" چون تجربه نشان داده ،نه مجرد بودن،نشانه ی تعلق . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)