قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

انشا درمورد کلاس درس خلاصه نویسی

نكات انشا نويسي

یك.   انشا همان كفتن است  . اما كفتن مكتوب       دو.    با جمله های ساده شروع كن . سه . با دو كلمه كه اصلا با هم ربط ندارند ، جمله بساز    جهار. با سه كلمه یا بیش تر جمله نويسي.  بنج .  جمله هایی با فعل   های  متفاوت   بنویس   .   شش  . ار ارایه ادبی  تشبیه   استفاده كن .  هفت . بعضی كلمات  را می توانی دردو معنای متفاوت به كاربری.    هشت. از نوشتن نترس  نه. موضوع كوجك برای نوشتن استفاده كن .   ده. بند باراكراف نويسي را تمرین كن.  یازده. وبرای موفقیت انشا نویس . . .

افتتاح وبلاگ آقای انشا (MrEnsha)

وبلاگ آقای انشا با هدف ارائه انشا در موضوعات مختلف راه اندازی شده است.
 
دوستانی که تمایل به تبادل لینک دارند می توانند مارا با اسم آقای انشا لینک کرده و در قسمت نظرات اعلام کنند تا ما نیز آنها را لینک کنیم. . . .

چگونه انشا بنویسیم

انشا نويسي از پر استرس ترین کار هاست زیرا بدلیل عدم اعتماد به نفس و باور به اینکه خود لعنتیت میتونی انشا بنويسي باعث شده اکثر دانش آموزان انشا هاشون رو از سایت های مختلف کپی پیست کنن که در بیشتر مواقع معلم مچشون رو گرفته . حالا چه غلطی باید کرد ؟
مهم ترین اصل انشا نويسي باور به خوده اگه به خودت باور نداشته باشی که میتونی بنويسي هیچوقت نمیتونی بنويسي حتی تو فضای مجازی.
خودت رو باور کن و بدون نوشته های یه نویسنده نه دیر میاد نه زود میاد بلکه هر و . . .

انشا در مورد شب یلدا | 4 انشا زیبا با موضوع شب یلدا یا شب چله

 
انشا شب یلدا | 4 انشا
 
 
انشای اول با موضوع شب یلدا 
خاطره انگیزترین شب برای مردم ایران شب یلدا یا همان شب چله است . در این شب مردم ایران تمام شب در کنار هم هستند . انشا . . .

انشا در مورد خانه - 2 انشا

انشا خانه پایه هفتم صفحه 30 کتاب مهارت های نوشتاری

 
 
با استفاده از روش طبقه بندی کردن موضوع ، متنی با یکی از موضوع های زیر بنويسيد : * خانه
 
 
انشا شماره 1 درباره خانه : 
 
 
 
حتما جمله ی "هیچ جا خانه خود آدم نمی شه " را تا حالا شنیدید . خانه ی هر شخص راحت ترین مکان برای اوست .
هر خانه فارغ از کوچک یا بزرگ بودن در شهر یا روستا بودن امکاناتی دارد که باعث می شود راحت ترین جا برای صاحب خانه باشد .
انشا . . .

انشا درباره ستاره - 2 انشا

 
 
پایه دهم     درس دوم
 
 
نوشته عینی و ذهنی در مورد ستاره
 
 
 
 
 
 
نوع انشا:ذهنی    موضوع:ستاره
 
 
انشا درباره  ستاره شماره 1 : 
متن روی ایوان ایستاده بودم و ب اسمان پر ستاره نگاه میکردم،صدای مرموزی مرا به خود جلب کرد ،نردبامی که گوشه ی حیاط بود تکان میخوردنزدیک تر شدم ولی چیزی نبود،ناگهان به سرم زد تا از پله های آن نردبام بالا روم . پله ها را یکی یکی میگذراندم و گویی نردبام بلند تر میشد . . . .

انشا درمورد جان بخشی به اشیاء تک درخت کویر پایه هشتم

انشا درمورد جان بخشی به اشیاء تک درخت کویر پایه هشتم
مقدمه:
موضوع انشا جان بخشی به اشیاء و البته درختی است که تک و تنها در یک دست بزرگ و کویر پهناور زندگی می گذراند و روز های او تک و تنها می گذرد و به نظر می رسد که شرایطش بسیار سخت و تلخ است.
تنه انشاء:
در اصل باید گفت که درخت های کویر در شرایط سخت و خاص زندگی می کنند و آن ها درست مانند انسانی که در مقابل سختی ها ایستاده است این اتفاقات را به فال نیک می گیرند و امیدوار هستند که روزی در کنار خود هم نو . . .

مثل نویسی سحر خیز باش تا کامروا باشی

انشا با موضوع آزاد
 
سحر خیز باش تا کامروا باشی
 
 
 
 
در شهری بزرگ حاکمی بود که وزیری داشت که همیشه صبح زود قبل از طلوع آفتاب از خواب بر می خواست و به سمت دربار حرکت می کرد و همیشه به پادشاه می گفت سحر خیز باش تا کامروا باشی و حاکم از دست این سخن او بسیار عصبانی شده بود.انشا . . .

متن انشا درباره چگونه فردي خلاق باشيم

در این قسمت متن انشا فارسی با موضوع چگونه فردی خلاق باشیم آورده شده است. این انشا به شیوه توصیفی نوشته شده و دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی می توانند از آن استفاده کنند.بارها از خودم پرسیدم چطور می شود یک آدم معمولی که مثل ما غذا می خورد ، مثل ما راه می رود و تقریبا نیازهای معمولی ما را دارد ، یکهو کاری را انجام می دهد که انگار هزار سال نوری از ما دور است؟ حالا فرض کنیم این کله ی ما دانسته و ندانسته جایی خورده و به اندازه ی سر سوزن لب پر شده.یا ا . . .

کند نویسی

""کندنويسي""کندنويسي دانش آموزان# در نوشتار دانش آموزان مقطع ابتدایی، مشکلات فراوانی مانند کند نويسي، کج نويسي، پُر  فشار نويسي ، راست  نويسي بیش از حد و موارد بسیار دیگری وجود داشته که در مجموع به  این مشکلات، بد نويسي می گویند. یکی از  اصلی ترین مشکلات بد نويسي، کند نويسي است.  کند نويسي سبب بروز مشکلات فراوانی مخصوصًا در درس املا می شود. این مشکل در بزرگ ترها هم مشاهده شده است  : عّلت های مختلفی برای کند نويسي وجود دارد؛ از جمله . . .

قضيه يادگرفتن برنامهنويسي

 گویش انگلیسی: تدبیر به لهجه انگلیسی (دستکم در توا‌ن مهارت تلاوت و فهم مقاله) راجع‌به یادگرفتن برنامه‌نويسي بسیار مهم میباشد. علم برنامه‌نويسي پرورش بسیار سریعی دارااست و برای آپدیت بودن، شما هیچ وقت غنی از مطالعه نیستید.خرید اپلیکیشن آمادهاز طرفی، اکثر اوقات منابع نیز به طور ترجمه گردیده در دسترس نیستند و حتی‌د‌ر فیس ترجمه نیز، شاید اصالت مقاله مخدوش شود و چندان قابل به کارگیری نباشد. لذا، اشراف به گویش انگلیسی، یک مهارت . . .

پیشنهادات برای ایجاد نشاط و بهره وری بیشتر در کلاس

1) شروع فعالیت کلاس با قرائت سوره ای از قرآن و حفظ آن از طرف دانش آموزان.2) تدریس به روش های مختلف از جمله با شعر، نمایش- نقاشی و هر روش دیگری که منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان در سر کلاس درس می شود.3) مسئولیت دادن به دانش آموزان به صورت نوبتی در کلاس.4) گذشت و بخشش درمورد اشتباهات دانش آموزان و سخت گیری کردن در برخی موارد برای دانش آموزان بی قید و بی خیال. . . .

انشا درمورد چرا میهن را به مادر تشبیه می کنند

انشا درمورد چرا میهن را به مادر تشبیه می کنند
مقدمه:
آیا تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که چرا وطن را درست مانند مادر می دانند؟ در واقع مسئله این است که ما همواره با اعضای خانواده اهمیت ویژه ای می دهیم و آن ها را به عنوان بزرگ ترین بت اطمینان در میان انسان ها می شناسیم. در نتیجه امنیت حسی است که در میان ارتباط آن ها در معنا وجود دارد.
تنه انشاء:
هیچ گاه مانند وطن و هیچ حسی مانند بودن در کنار مادر نمی شود، شاید این مسئله نیز بعد دیگری است که باعث . . .

انشا در مورد تیم والیبال کلاس ما

تیم والیبال کلاس ما
انشا پایه هفتم در مورد تیم والیبال کلاس ما
مقدمه:مدرسه عامل و سبب بسیاری از فعالیت های علمی و فرهنگی و پژوهشی است که دانش آموزان با استعداد مربوط به رشته های خاص انتخاب می شوند و ایفای نقش می کنند. مثل تیم های فوتبال و والیبال و شطرنج و فعالیت های قرآنی و آزمون های المپیکی و هنری.
تنه ی انشاء:همان طور که گفته شد هر مدرسه ایی بنا بر استعدادهای دانش آموزان خود تیم های تشکیل می دهد و آن را در بالین خود می پروراند و به آن بال و پر . . .

چند مورد پیشنهاد برای داشتن کلاسی شاد و پرنشاط

شروع فعالیت کلاس با قرائت سوره ای از قرآن و حفظ آن از طرف دانش آموزان.تدریس به روش های مختلف از جمله با شعر، نمایش- نقاشی و هر روش دیگری که منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان در سر کلاس درس می شود.مسئولیت دادن به دانش آموزان به صورت نوبتی در کلاس.گذشت و بخشش درمورد اشتباهات دانش آموزان و سخت گیریکردن در برخی موارد برای دانش آموزان بی قید و بی خیال. . . .

پیشنهادات برای ایجاد نشاط و بهره وری بیشتر در کلاس

شروع فعالیت کلاس با قرائت سوره ای از قرآن و حفظ آن از طرف دانش آموزان.تدریس به روش های مختلف از جمله با شعر، نمایش- نقاشی و هر روش دیگری که منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان در سر کلاس درس می شود.مسئولیت دادن به دانش آموزان به صورت نوبتی در کلاس.گذشت و بخشش درمورد اشتباهات دانش آموزان و سخت گیری کردن در برخی موارد برای دانش آموزان بی قید و بی خیال. . . .

پیشنهادات برای ایجاد نشاط و بهره وری بیشتر در کلاس

۱) شروع فعالیت کلاس با قرائت سوره ای از قرآن و حفظ آن از طرف دانش آموزان.۲) تدریس به روش های مختلف از جمله با شعر، نمایش- نقاشی و هر روش دیگری که منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان در سر کلاس درس می شود.۳) مسئولیت دادن به دانش آموزان به صورت نوبتی در کلاس.۴) گذشت و بخشش درمورد اشتباهات دانش آموزان و سخت گیری کردن در برخی موارد برای دانش آموزان بی قید و بی خیال.۵) یاد دادن و تشویق دانش آموزان برای درست کردن کاردستی بدون دخالت والدین به منظور تقویت تو . . .

پیشنهادات برای ایجاد نشاط و بهره وری بیشتر در کلاس

۱) شروع فعالیت کلاس با قرائت سوره ای از قرآن و حفظ آن از طرف دانش آموزان.۲) تدریس به روش های مختلف از جمله با شعر، نمایش- نقاشی و هر روش دیگری که منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان در سر کلاس درس می شود.۳) مسئولیت دادن به دانش آموزان به صورت نوبتی در کلاس.۴) گذشت و بخشش درمورد اشتباهات دانش آموزان و سخت گیری کردن در برخی موارد برای دانش آموزان بی قید و بی خیال.۵) یاد دادن و تشویق دانش آموزان برای درست کردن کاردستی بدون دخالت والدین به منظور تقویت تو . . .

لطفا صبر کن

تا حالا دقت کردین زمان چقدر زوووود می گذره .کلی برای یه روز برنامه ریزی می کنی تهش نصف رو انجام میدی و بقیه هم تیک نخورده می مونه. البته که درس خوندن تقریبا کل وقت من رو می گیره دارم سعی می کنم درس خوندم و برا خودم لذت بخش تر کنم .راستی رنگی رنگی رو می شناسید یه سایت هست که مطالب انگیزه بخش می زاره یه بخش فروشگاه هم داره کلا حتما سر بزنید روتین زندگی من عبارت هست از صبح میرم مدرسه توی راه به اسمون نگاه می کنم لذت می برم مدرسه سه زنگ یه با معلم ها . . .

۴ گام برای خلاصه نویسی و یادگیری بهتر مطالب

آشنایی با روش‌های درست مطالعه و یادداشت برداری در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان تأثیرگذار است. بسیاری از دانش‌آموزان تلاش می‌کنند شیوه‌ی درست خلاصه نويسي از کتاب‌های درسی‌شان را یاد بگیرند. خلاصه نويسي از کتاب‌ها کار بسیار حساس و مهمی است. روش‌های مؤثری برای خلاصه نويسي کتاب‌ها وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان به سؤالات امتحانی بهتر پاسخ داد و نمره‌های بهتری گرفت. در این مطلب نکات مفیدی درباره‌ی خلاصه نويسي آور . . .

نشست مدرسه ای

برگزاری نشست کتابخوان مدرسه ای در دبستان دخترانه نور و دانش پایه چهارم در تاریخ 1398/08/29توسط کتابخانه ابو سعید سیستانی  با تعداد 6 نفر از اعضا فعال کتابخانه و مدرسه با موضوع ادبیات کودک و دین که قبلا کتابها به دانش آموزان داده شد ه بود که مطالعه کنند وبرای بقیه هم کلاسی هایشان بصورت انشا خلاصه گویی شد و بیشتر دانش آموزان کلاس از این نشست استفاده کافی بردند.      . . .

مدرسه شاد

۱) شروع فعالیت کلاس با قرائت سوره ای از قرآن و حفظ آن از طرف دانش آموزان.
۲) تدریس به روش های مختلف از جمله با شعر، نمایش- نقاشی و هر روش دیگری که منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان در سر کلاس درس می شود.
۳) مسئولیت دادن به دانش آموزان به صورت نوبتی در کلاس.
۴) گذشت و بخشش درمورد اشتباهات دانش آموزان و سخت گیری کردن در برخی موارد برای دانش آموزان بی قید و بی خیال
۵) یاد دادن و تشویق دانش آموزان برای درست کردن کاردستی بدون دخالت والدین به منظور تقویت ت . . .

نشاط بیشتر در کلاس

 ● پیشنهادات برای ایجاد نشاط و بهره وری بیشتر در کلاس۱) شروع فعالیت کلاس با قرائت سوره ای از قرآن و حفظ آن از طرف دانش آموزان.۲) تدریس به روش های مختلف از جمله با شعر، نمایش- نقاشی و هر روش دیگری که منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان در سر کلاس درس می شود.۳) مسئولیت دادن به دانش آموزان به صورت نوبتی در کلاس.۴) گذشت و بخشش درمورد اشتباهات دانش آموزان و سخت گیری کردن در برخی موارد برای دانش آموزان بی قید و بی خیال.۵) یاد دادن و تشویق دانش آموزان برای . . .

وارونگی حال

حالم بدِخودم هم نمیدونم چراشاید برای خواب ناکافیه دیشبه.فقط پنج ساعت از خواب دیشب نصیبم شد، باقیش انشا و مشقهای کلاس عربی ت رو سرچ میکردم. . .هنوز کار مقاله هم تموم نشده متاسفانهدیشب گفتمچند وقتیه توی قفسه سینه م احساس سنگینی میکنم. میگی خوبه که، داری بزرگ میشی. یعنی من میمیرم بی تو. . . .

شغل معلمي

سلام به دوستان عزیز .اردیبهشت آمد و هفته ی معلم در راه است.البته ماه مبارك رمضان هم از شانزدهم اردیبهشت شروع میشود كه انشا الله به حول و قوه الهی در این ماه بتوانیم چیزی عاید خود كنیم.از دوستان نیز از همین الان التماس دعا داریم.روز دوازدهم اردیبهشت روز معلم را از حالا به تمام همكاران عزیزم چه بازنشسته كه سی سال زحمت كشیده اند و چه شاغل تبریك عرض میكنم.دیروز تلوزیون فیلمی نشان میداد كه جمله ی زیبایی در آن فیلم گفته شد.مدیر مدرسه  گفت كه وقتی دا . . .

نکاتی مهم درمورد طرز کشیدن خط چشم

نکاتی مهم درمورد طرز کشیدن خط چشم
بعضی از خانمها دوست دارند که در روز از خط چشم استفاده کنند. استفاده صحیح از خط چشم زیبایی چشمان را چندین برابر میکند و مژه ها ضحیمتر به نظر می آیند. خط چشم به رنگهای مشکی و قهوه ای تیره در دسترس است.

ادامه مطلب . . .

 پیشنهادات برای ایجاد نشاط و بهره وری بیشتر در کلاس

 پیشنهادات برای ایجاد نشاط و بهره وری بیشتر در کلاس۱) شروع فعالیت کلاس با قرائت سوره ای از قرآن و حفظ آن از طرف دانش آموزان.۲) تدریس به روش های مختلف از جمله با شعر، نمایش- نقاشی و هر روش دیگری که منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان در سر کلاس درس می شود.۳) مسئولیت دادن به دانش آموزان به صورت نوبتی در کلاس.۴) گذشت و بخشش درمورد اشتباهات دانش آموزان و سخت گیری کردن در برخی موارد برای دانش آموزان بی قید و بی خیال.۵) یاد دادن و تشویق دانش آموزان برای در . . .

برنامه امتحانات آمادگی نیم سال

شنبه ۲۳ آذر  قرآنیکشنبه ۲۴ فارسی شفاهیدوشنبه ۲۵ اجتماعیسه شنبه ۲۶ هدیه هاچهارشنبه ۲۷ علومشنبه ۳۰ ریاضییکشنبه اول دی املا و انشا توجه: اگر روزی مدرسه تعطیل شد امتحان آن روز در پایان امتحانات گرفته می شود. توجه: امتحانات از نمونه سوالاتی که در کلاس داده شده اند، گرفته می شود. . . .

پیشنهادات برای ایجاد نشاط و بهره وری سر کلاس درس

1) شروع فعالیت کلاس با قرائت سوره ای از قرآن و حفظ آن از طرف دانش آموزان.۲) تدریس به روش های مختلف از جمله با شعر، نمایش- نقاشی و هر روش دیگری که منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان در سر کلاس درس می شود.۳) مسئولیت دادن به دانش آموزان به صورت نوبتی در کلاس.۴) گذشت و بخشش درمورد اشتباهات دانش آموزان و سخت گیری کردن در برخی موارد برای دانش آموزان بی قید و بی خیال.۵) یاد دادن و تشویق دانش آموزان برای درست کردن کاردستی بدون دخالت والدین به منظور تقویت توا . . .

بسته های خلاصه نویسی کنکور

سلام خدمت همه شما دوستان عزیز و کنکوریایه خووببرا درساتون که میخواین در این هفته های پایانی مرور کنین یه سری خلاصه نويسي آماده کردیم
 که برا رتبه های تک رقمی کنکور هس و خیلی به کارتون میاد
برا دریافت خلاصه ها و جمع بندی به سبک برترها ، 
به شماره 09017366098 پیامک بزنین یا در واتساپ پیام بدین
منتظرتونیم . . .

کلاس عملی آناتومی

یکشنبه 3 آذرامروز عصرآناتومی عملی داشتیم. گروهم رو عوض کردم تا با بنده خدا با یه گروه مشترک بریم سر کلاس. دیشب فقط سه ساعت خوابیدم که بتونم خوب بخونم و خودمو سر کلاس نشون بدم.بنده خدا کلاسای صبح رو نیومد. نگران شدم که نکنه مشکلی براش پیش اومده باشه چون معمولا غیبت نمیکرد. انگیزه ام رو از دست دادم. عصر رفتم کلاس دیدم اومده کلاس. چن تا برگه خلاصه نويسي هم دستشه معلوم بود که صبح که نیومده داشته آناتومی رو جر می داده. شاید اونم مثل من انگیزه داشته؟! . . .

متن انشا با موضوع صداقت

صداقت هم از آن نوع کلماتی است که حتی شنیدن اسمش آدم را به وجد می آورد. ابهتی دارد که نمی شود به ساده گی نگاهش کرد. مثل آقا بزرگم که وقتی وارد زورخانه می شد، بزرگ و کوچک به احترامش از جا بلند می شدند. مرشد هم زنگ زورخانه را به صدا در می آورد و با صدای دو رگه ی پهلوانی می گفت : بر صادقِ آل محمد صلوات.
 
واقعیت این است که صداقت هیچ وقت از بین نمی رود. حالا ممکن است گاهی به دلایلی کم رنگ بشود ؛ اما همیشه هستند آدم هایی که رفتار و عمل شان از صداقت موج می زن . . .

متن انشا فارسي در مورد صداقت

صداقت هم از آن نوع کلماتی است که حتی شنیدن اسمش آدم را به وجد می آورد. ابهتی دارد که نمی شود به ساده گی نگاهش کرد. مثل آقا بزرگم که وقتی وارد زورخانه می شد، بزرگ و کوچک به احترامش از جا بلند می شدند. مرشد هم زنگ زورخانه را به صدا در می آورد و با صدای دو رگه ی پهلوانی می گفت : بر صادقِ آل محمد صلوات.واقعیت این است که صداقت هیچ وقت از بین نمی رود. حالا ممکن است گاهی به دلایلی کم رنگ بشود ؛ اما همیشه هستند آدم هایی که رفتار و عمل شان از صداقت موج می زند. . . .

دوشنبه 4 آذر 98

نام درس
فعالیت های انجام شده (تدریس) 
فعالیت های خواسته شده (تکلیف) 

اجتمایی
درس 8 تدریس شد
هفته بعد یک شنبه از درس 5+6+7+8 امتحان یا پرسش

زیست شناسی 
ادامه تدریس درس 12+پرسش
_

ادبیات
امتحان املا +خواندن شعر
برای سه شنبه انشا نوشته شود+نقد و خلاصه در مورد یک فیلم یا داستان

زبان
تدریس درس Lesson 3
_

  . . .

جمعه

خلاصه بگم  یعنی مجبورم خلاصه بگم این روزا خیلی همه چی تو هم تو هم شده دانشگاه واسم دردسرای زیادی اوردالان چهار روزه که می رم دانشگاه و مدام سر دردم تو کلاسنمی دونم از چیه؟چند وقت بود نتونستم به وبلاگم سر بزنم شاید فقط جمعه ها بیام به وبخلاصه فعلا اوضاع خوب نیست!    . . .

یه ربع به سه

ساعت یه ربع به سه میخایم بریم مشهد ینی چیکار کردن باهامونااااا ساعت سه نصفه شب بری فقط برا نوبیت! خدایی حوصله علافی ندارم ، اینبار میخام اولین نفرات باشم امیدوارم بتونم!و امیدوارم مسخره بازی در نیارن و کارم فردا تموم شه هی کشش ندن! بشدت هم خوابم میاد عصر نخابیدم اولین جلسه آیین نامم بود خوب بود تنها مشکلم اینه ممکنه غیبت کنم چون تداخل داره که اونم به جهنم فوقش هفته بعدش میام کلاس امروز رفتیم دانشگاه کلا ده نفر بودیم با استاد ادبیات بح . . .

جاگزینی کلاس جبرانی در برنامه نویسی پیشرفته 1 با درس سیستم های عامل

با سلام و احترام
به اطلاع دانشجویان محترم درس سیستم های عامل می رساند با توجه به تعطیلی روز سه شنبه مورخ 98/09/26، کلاس جبرانی این درس فردا چهارشنبه مورخ 98/09/27 ساعت 16 تا در کلاس 601 برگزار می گردد.
زمان برگزاری کلاس جبرانی درس برنامه نويسي پیشرفته 1 نیز (که پیشتر روز چهارشنبه 98/09/27 اعلام شده بود) متعاقباً اعلام می گردد. . . .

جهت ايجاد يک مدرسه ي شاداب چه بايد کرد ؟

شروع فعالیت کلاس با قرائت سوره ای از قرآن و حفظ آن از طرف دانش آموزان.تدریس به روش های مختلف از جمله با شعر، نمایش- نقاشی و هر روش دیگری که منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان در سر کلاس درس می شود.مسئولیت دادن به دانش آموزان به صورت نوبتی در کلاس.گذشت و بخشش درمورد اشتباهات دانش آموزان و سخت گیری کردن در برخی موارد برای دانش آموزان بی قید و بی خیالیاد دادن و تشویق دانش آموزان برای درست کردن کاردستی بدون دخالت والدین به منظور تقویت توانایی های فر . . .

حداقل از طبیعت یاد بگیریم!

نوتیف Web MD برام اومده بود و فاصله ی بین دو کلاس رو با خوندنش سپری کردم. 
مطلبش جالب بود و کوتاه. نوشته بود تخمک میگرده از بین اون همه اسپرم، بهترین رو از لحاظ محتوای ژنومی برمیداره، صرفا اتفاق و احتمال نیست، تخمک هوشمندانه عمل میکنه.
خلاصه ی مقاله این بود. 
همین جور که داشتم درمورد این سلکتیو عمل کردن یه سلول فکر میکردم، پروفایل نرگس رو دیدم. دختری که در آستانه ی طلاقه. آستانه که چه عرض کنم کار تمومه. انتخاب اشتباه، کارهای اشتباه، بچه دار شدن . . .

4 گام برای خلاصه نویسی و یادگیری بهتر مطالب

آشنایی با روش‌های درست مطالعه و یادداشت برداری در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان تأثیرگذار است. بسیاری از دانش‌آموزان تلاش می‌کنند شیوه‌ی درست خلاصه نويسي از کتاب‌های درسی‌شان را یاد بگیرند. خلاصه نويسي از کتاب‌ها کار بسیار حساس و مهمی است. روش‌های مؤثری برای خلاصه نويسي کتاب‌ها وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان به سؤالات امتحانی بهتر پاسخ داد و نمره‌های بهتری گرفت. در این مطلب نکات مفی . . .

انشا فارسی در مورد صداقت

صداقت هم از آن نوع کلماتی است که حتی شنیدن اسمش آدم را به وجد می آورد. ابهتی دارد که نمی شود به ساده گی نگاهش کرد. مثل آقا بزرگم که وقتی وارد زورخانه می شد، بزرگ و کوچک به احترامش از جا بلند می شدند. مرشد هم زنگ زورخانه را به صدا در می آورد و با صدای دو رگه ی پهلوانی می گفت : بر صادقِ آل محمد صلوات.
 
واقعیت این است که صداقت هیچ وقت از بین نمی رود. حالا ممکن است گاهی به دلایلی کم رنگ بشود ؛ اما همیشه هستند آدم هایی که رفتار و عمل شان از صداقت موج می . . .

نمایندگی ایزوفام تهران

فروش ورق های ام دی اف ایزوفام رنگی با 100 ها رنگ و طرح با تنوع شرکت های مختلف و قیمت های مناسب جهت استفاده در دکوراسیون منزل و محل کار و همچنین کابینت اشپزخانه
شرکت ایزوفام فروش و پخش ورق های هایگلاس و ام دی اف ایزوفام در تهران
ایزوفام اولین برند ایرانی مطرح با کیفیت بین رقبا در صنعت چوب ایران
09194260919 091092143
02133288705 02133288706
  . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)