قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

انگور فیلم سدلیس

خارپشت مادر

چهل و پنج سال پیش از این در تراکیا» در کنار رود گالاتا»[احتمالا پل گالاتا منظور است در استانبول] مردی به نام حسن آسیایی بود. در کنار این کارگاه باغ انگور بزرگی بود: یک باغ انگور. فصل انگور بود. رفته بودم به باغ، انگور بخورم. در باغ که قدم می‌زدم، روی کنده یک تاک، میان خوشه‌ها حیوانی دیدم که در نظر اول به نظرم آمد که مرغ است. کنجکاو شدم. رفتم جلو ببینم چیست. دیدم خارپشت است. خارپشت با دو پایش از شاخه‌ای بند شده بود و با تلاش و تقلا با یک خوشه انگ . . .

خواص و فواید شیره انگور

خواص و فواید شیره انگور
 
شیره انگور یکی از شیره‌های شناخته شده محسوب می‌شود که از قدیم در درمان بسیاری از بیماری‌ها کاربرد دارد. یکی از مهمترین خواص شیره انگور رفع ضعف عمومی بدن است. این ماده غذایی فواید زیادی برای ن دارد.
به گزارش میزان، انگور یکی از میوه‌های شناخته شده می‌باشد که فرآورده‌های زیادی از آن استخراج می‌شود. شیره انگور یکی از فرآورده‌های انگور است که از آب انگور به دست می‌آید و بسیار شیرین است. این ما . . .

دوشو؛ طعم طبیعت

دوشو چیست؟
دوشو در زبان محلی نام دیگر شیره انگور است. به همین خاطر ما این نام را برای برند خود برگزیدیم. دوشو را دوشاب هم می گویند.
وبلاگ دوشو؛ همه چیز درباره انگور و مشتقات آن
ما در وبسایت مان، همواره مطالبی خواندنی درباره محصولات مشتق از انگور را منتشر می کنیم. از خواص ها می گوییم، دستور پخت کیک و شیرینی و حلوا را در اختیارتان می دهیم و از انواع انگورها و وضعیت این صنعت در کشورمان حرف می زنیم. 
فروشگاه؛ انگور، مویز، کشمش و شیره انگور، هسته ا . . .

حکایت

روزی مردی فقیر با ظرفی پر از انگور نزد پیامبر آمد. مرد ظرف را پیشکش پیامبر کرد. پیامبر شروع به خوردن انگور هاکرد و با خوردن هر یک از انگور ها تبسمی می کرد. اصحاب که طبق عادت انتظار داشتند پیامبر آنها را در خوردن شریک کند، پیامبر تمامی انگور ها را خورد و تعارفی نکرد. پس از اینکه آن مرد با خوشحالی تمام رفت، اصحاب جلو آمدند واز پیامبر درباره حکمت این کارش پرسیدند که چرا به آنها تعارف نکرد.پیامبر به آنها پاسخ داد: خوشحالی آن مرد را دیدید؟ انگور ها آ . . .

درباره انگور و شیره انگور و طرز تهیه

انگور
سالانه بیش از ۷۲ میلیون تن انگور در دنیا تولید می شود. 
از قسمت های مختلف انگور (پوسته و هسته ) در ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده زیادی می شود.
شیره: شیره انگور از هزاران سال پیش چاشنی و در بعضی مواقع غذای اصلی مردم ناحیه های کوهستانی بوده است. انگور و مشتقات آن با فرهنگ این مردم عجین شده است. در صبحانه هایشان شیره انگور و دانه های مغذی کنجد را جای داده اند که یکی از مغذی ترین ترکیب هاست. 
تهیه شیره انگور
تفاوت عمده ای که در روش صنع . . .

روش های کاهش مصرف آب در باغ های انگور

مقدار آب مورد نیاز در هر هکتار انگور، آبی معادل: ۶۵۰۰ مترمکعبنیاز آبی انگور بر اساس مراحل رشد و محاسبه مقدار آن۹ درصد آب در مرحله جوانه‌زنی تا گلدهی معادل ۵۸۵ مترمکعب۶ درصد در مرحله گلدهی تا تشکیل میوه معادل ۳۹۰ مترمکعب۳۵ درصد در مرحله تشکیل میوه تا رنگ‌گیری میوه تا برداشت میوه معادل ۲۳۴۰ مترمکعب۱۴ درصد در مرحله برداشت میوه تا ریزش برگ معادل ۹۱۰ مترمکعب . . .

چه کسانی باید در فصول سرد شیره انگور بخورند؟

 در فصل سرد خوردن شیره انگور را فراموش نکنید.به گزارش بهداشت نیوز فصل زمستان، فصل سرد و تر است و معمولا افرادی که بلغمی مزاج هستند و دارای طبع سرد و تر هستند در این فصل احساس سرمای بیشتر می‌کنند که باید از مواد غذایی گرم مثل عسل، ارده و شیره برای رفع این  حالت استفاده کنند.یکی از بهترین زمان‌های استفاده از شیره انگور فصل زمستان است، زیرا خواص زیادی در درمان و تسکین بیماری‌های فصل سرما دارد. یکی دیگر از  خواص شیره انگور اثر ضدالتهابی و نرم ک . . .

آن باده ی انگور نبود

راز میگویم و من سرزده و حیرانمباده عشق به من داد از آن عطشانم
فاش شد این که دو بال از سر جودش بخشیدحالیا میروم و در دو جهان پر رانم
سیر آفاق و عدم هر قدمش آگاهیستاو دمی داد که در رقص و طرب سییالم
گفت صوفی مگر این باده ی انگور نبودگفتم این باده نبودست در این بادیه من میدانم . . .

صورتت آبی

تو را که فرم صورتت آبی استدر آخرین شباهتت به انگوردست زدمو نقشِ ماندگاری، روی پیشانی ام، آفت شدسنگِ نمک بودمو آن اژدها برادرانم را خورده بودانگار که از همه ی جهان سنجابی مانده باشدخیز برداشتن نور از روی سنگ را بنویسمو تنهایی انگشتانت که رویای آب هاستکه پنجه های زنی چون تو انگورفرو برود در اعماقشانکه رفتکه آن فتانه ی خوابیده در تو رنگ نداشتمن انگشت زدمبیدارش کردم و قصدم زندگی بودکه شدیا نشد . . .

خواص انگور و تاثیرات اعجاب انگیز آن بر روی سلامتی

خواص انگور و تاثیرات اعجاب انگیز آن بر روی سلامتی
 
هزاران سال است که انگور کشت می شود و مورد استفاده بسیاری از تمدن های باستانی به دلیل استفاده از آنها در شراب سازی مورد احترام است.
 
انواع زیادی از انگورها از جمله سبز ، قرمز ، سیاه ، زرد و صورتی وجود دارد. آنها در خوشه ها رشد می کنند و در انواع بذر و بذر قرار می گیرند.
 
انگور در اقلیم معتدل در سراسر جهان از جمله اروپای جنوبی ، آفریقا ، استرالیا و آمریکای شمالی و جنوبی پرورش می یابد. ب . . .

همه چیز درباره انگور

برگ انگور
برگ انگور بخشی از ویتامین های مورد نیاز بدنتان را فراهم می کند. ویتامین های A,K که در چربی حل می شوند در آن وجود دارند. ویتامین A به سلول ها کمک می کند به شکلی مناسب و بدون خطا توسعه یابند. استخوان ها، پوست، سیستم هاضمه و سیستم بینایی همگی برای عملکردشان به ویتامین A نیاز دارند. ویتامین K گی خون را کنترل می کند. دریافت میزان مناسب از این ویتامین به شما اجازه می دهد که وقتی زخم می شوید و خونریزی می کنید، ه ی خون تشکیل شود و جلوی خونری . . .

تپش قلب را با آب انگور درمان کنید

تپش قلب را با آب انگور درمان کنید
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تپش قلب به ضربان نامنظم و قوی قلب می گویند. این پدیده در زن و مرد و در تمامی سنین دیده می شود. اگرچه این حالت برای چند ثانیه رخ می دهد اما اغلب مردم آن را با حمله قلبی اشتباه می گیرند. تپش قلب علت های متعددی دارد.
در این مطلب به علل، علایم و درمان خانگی آن می پردازیم.
ادامه مطلب . . .

حبه انگور!

- داری چیکار میکنی؟
+ دارم قصه می نویسم برای بچه ها.
- تعریف کن ببینم قصه رو.
+ تعریف کنم که قصه .، هر وقت تموم شد میدم بخونی!
- خودتو لوس نکن تعریف کن (آهسته آهسته عصبانی می شود)
+ خیله خب حالا اخم نکن!
- پس تعریف کن
+ قصه سه تا بزغاله که مادرشون توی خونه تنهاشون میذاره و آقا گرگه
- خب حالا اسم بزغاله ها رو چی گذاشتی؟
+ یه چیزایی تو فکرم میگذره، مثل شنگول و منگول، ولی نمیدونم سومی رو چی بذارم!
- اممم! بذار فکر کنم. آهان، شنگول و منگول و حبه انگور!
+ . . .

حبه انگور!

- داری چیکار میکنی؟
+ دارم قصه می نویسم برای بچه ها.
- تعریف کن ببینم قصه رو.
+ تعریف کنم که قصه .، هر وقت تموم شد میدم بخونی!
- خودتو لوس نکن تعریف کن (آهسته آهسته عصبانی می شود)
+ خیله خب حالا اخم نکن!
- پس تعریف کن
+ قصه سه تا بزغاله که مادرشون توی خونه تنهاشون میذاره و آقا گرگه
- خب حالا اسم بزغاله ها رو چی گذاشتی؟
+ یه چیزایی تو فکرم میگذره، مثل شنگول و منگول، ولی نمیدونم سومی رو چی بذارم!
- اممم! بذار فکر کنم. آهان، شنگول و منگول و حبه انگور!
+ . . .

نگاهی مروری به سرکه انگور

به نام خدا
 
قال رسول الله ص :  الخلّ ینیر القلب ؛  سرکه (انگور) قلب را نورانی می‌کند  
یکی از گم شده های امروز سفره های ایرانی سرکه هستش با خواص بسیاری زیادی که دارد متاسفانه کم رنگ شده و بجای ان گرفتگی عروق قلب و کبد جایگزین ان شده است
در ادامه فایل صوتی قرار می گیرد که مروری کلی بر  سرکه انگور دارد .
 
لینک دانلود فایل صوتی
 
پ.ن متاسفانه نتونستم به دلیل محدودیت حجم فایل نتونستم در بیان باکس اپلود کنم بهم دلیل مجبور شدم در گوگل درایو اپلود ک . . .

یک شیشه انگور

و مثل همیشه، دو نفر دوست بودند. دو دختر با مقنعه و کوله پشتی و تشکیلات. خستگیِ یک روز طاقت فرسا در دانشگاه را با دو ظرف سیب زمینی با سس مخصوص از تن به در می کردند.  پشت یکی از میزهای کوچک فودکورت نشسته بودند و به یک موضوع فوق العاده بی مزه از ته دل می خندیدند. یکی شان درحالی که خودش را با برگه ی منو باد می زد، پرسید:
-ینی هیچ وقت از همدیگه خسته نمی شین؟!
دومی که هنوز لبخند به لب داشت سرش را محکم بالا انداخت و گفت:
-نچ. محال ممکنه. همیشه برام هیجان انگی . . .

درمان ضعف بدن

درمان ضعف بدن
درمان ضعف بدن
ضعف بدن
ضعف بدن یک بیماری نیست بلکه یک شکایت است،ضعف بدن و خستگی احساسی است که توسط فرد و به صور مختلف از جمله : بی حالی ، کسالت و زود خسته شدن ، فقدان انگیزه و نیرو، ازدست دادن میل و علاقه به کارهای روزمره شادابی کم یا احساس یأس وناامیدی بیان می شود;همچنین به صورت احساس باطنی ضعف و میل شدید به استراحت یا خوابیدن نیز بیان می گردد.
 
درمان ضعف بدنآیا می دانید چه میوه ای خستگی و ضعف بدن شما را برطرف می کند ؟ اگر این مشکل . . .

مویز

مویز نوعی خشکبار است که با خشک کردن انگور حاصل می‌شود. مویز نوعی کشمش است که از انگور شاهانی تهیه می‌شود. کشمش بیشتر برای انگور خشکیدهٔ کوچک استعمال می‌شود و مویز در انگور بزرگ.[۱]
خواصسرشار از ویتامین‌های B, A، E، و املاحی مانند کلسیم، املاحی مانند کلسیم فسفر و پتاسیم است.
مویز دارای اسید چرب امگا ۳ و امگا ۶ می‌باشد. همچنین باید اشاره کرد که بهترین و پرخاصیت‌ترین نوع آن مویز پر گوشت، کم دانه یا بی‌دانه است.
مویز از ابتلا به آایمر، سرطان و . . .

طرز تهیه باسلوق

دستور تهیه باسلوق” با طعم دلچسب و ایده آل
باسلوق” طعمی جالب و خوشمزه را در میان شیرینی ها دارد که به علت طعم پودر نارگیل آن می تواند مورد پسند باشد.
طرز تهیه باسلوق
باسلوق به نوعی شیرینی گفته می شود که به عنوان سوغات ملایر و مراغه از آن یاد می شود که در اصل برای طرز تهیه باسلوق از شیره انگور استفاده می شود اما می توان شکر را جایگزین شیره انگور یا همان دوشاب نمود.
مواد لازم برای تهیه باسلوق
نشاسته : 100 گرم
گلاب : نصف لیوان
پودر نارگیل : 150 گ . . .

گلفروشی آنلاین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شیوه های سنتی خرید کمرنگ تر شده اند و خرید های آنلاین و سفارشات تلفنی جای آن هارا گرفته اند.از جمله خدمات این حوزه میتوان به ارسال گل در داخل و خارج از ایران،تحویل درب منزل در کمترین زمان ممکن،صرفه جویی در وقت،امکان افزودن گزینه های کادویی به همراه گل،امکان پرداخت از طریق پی پال و. اشاره کرد.گل فروشی آنلاین انگور این امکان را برای هموطنان عزیزمان فراهم کرده تا بتوانند در هر کجا که هستند گل های مورد نظر خود را(تاج گ . . .

258| کمی بوی علف

ما را به حال خود رهایمان کنید!
ای درد ها،
ای زخم ها،
ای های خنده و جوانی،
ای خنجرانِ فرو رفته در امید و اعتدال!
 
ما به یک صبح بی خاک و دود خنک،
با نان مانده ای که از فریزر درآورده ایم،
ما با کمی بوی علف و
کمی انگور
کنار کسی که دوستمان داشت،
دل خوش بودیم.
 
حالا نشانی ما را
از کجا می خواهید بگیرید؟!
نشانی ما را که دیگر نیستیم!!
 
/.///-/
#نسیم_مکتبی
  . . .

ماه مهر

 ماه مهر ، ماهی پر از انگور و خربزه . پر از پسته تر و هندوانه . پر از لیمو ترش و .مهر ، ماهی که می رود تا جای خود را به آبان بدهد . آبان ، ماهی پر از انار و پرتقال و خرمالو . پر از  سیب و .مهر و آبان و آذر و .نام ماههای ایرانی . که زیباترین نامهای دنیاست !  . . .

ديدن فيلم

از اونجایی که من در دوران نقاهت بعد از جراحی تعویض مفصل لگن هستم و اکثر اوقات روز رو در تختخواب دراز کشیدم و نمیتونم کار خاصی انجام بدم. یکی از کارهایی که اوقات خودم رو باهاش سپری می‌کنم دیدن فيلم هست. البته اون هم با سختی، اما خب از زل زدن به دیوار بهتره.دو، سه روزی بود که اوضاع پا و دردم بهتر بود و روزی سه تا فيلم میدیدم. بعضی روزها دوتا و بعضی روزها هم اونقدر درد دارم و کلافه هستم که هیچی.ژانر و بازیگراش و موضوعش مهم نیست، فيلم رو میبینم که . . .

فیلم سينمايي شاه شاهان ۱۹۶۱ King Of Kings + دوبله فارسي + زبان اصلي

نام فيلم :  شاه شاهان
اولین اکران : 11 October 1961
زمان : 168 دقیقه
ژانر : زندگی نامه، درام، تاریخی
کشور سازنده : آمریکا
IMDb : 7.1/10 از 4,489 رای
کارگردان : Nicholas Ray
ستارگان : Jeffrey Hunter, Siobhan McKenna, Hurd Hatfield
 
خلاصه فيلم:
فيلم داستان زندگی "عیسی مسیح" از بدو تولد تا به صلیب کشیده شدن و رستاخیز پس از آنرا به تصویر می کشد.تماشای آنلاین فيلم های سینمایی . . .

طراحي سايت فيلم

طراحی سایت فيلم و سریال بعنوان یکی از سرگرمی های انسان همواره مورد توجه بوده است. ارایه فيلم های روز، اطلاعات تکمیلی در مورد آنها، نمایش کامل فيلم، تیزر فيلم ها و سریال ها، دانلود فيلم، معرفی فيلمسازان در قالب طراحی بانک فيلم، طراحی سایت فيلم و سریال ، طراحی سایت فيلم امکانپذیر است. شرکت های تولید کننده و یا توزیع کننده فيلم در سراسر دنیا توسعه کسب و کار خود را با طراحی وبسایت های حرفه ای در این حوزه انجام داده اند. طراحی سایت به مانند تمام ح . . .

طراحي سايت فيلم و سريال

طراحی سایت فيلم و سریال بعنوان یکی از سرگرمی های انسان همواره مورد توجه بوده است. ارایه فيلم های روز، اطلاعات تکمیلی در مورد آنها، نمایش کامل فيلم، تیزر فيلم ها و سریال ها، دانلود فيلم، معرفی فيلمسازان در قالب طراحی بانک فيلم، طراحی سایت فيلم و سریال ، طراحی سایت فيلم امکانپذیر است. شرکت های تولید کننده و یا توزیع کننده فيلم در سراسر دنیا توسعه کسب و کار خود را با طراحی وبسایت های حرفه ای در این حوزه انجام داده اند. طراحی سایت به مانند تمام ح . . .

واقعی کردن یک مجازی

دقیقا ۴۶ دقیقه دیگه با یکی از بلاگرا قراره همو ببینیم :)) ترکیبی از هیجان و خوشحالی و استرس دارم،نمیگم کیه، خودتون حدس بزنید ^___^
ادامه ی پست شنگول و منگول و حبه ی انگور رو هنوز ننوشتم،دارم روش کار میکنم هنوز،یکی از مشکلات وسواس داشتن درباره ی نوشتن همینه.  . . .

احادیث

 
 
همچنان که از بوته ی خار انگور چیده نمی شود 
بدکاران به جایگاه نیکوکاران نمی روند 
پس هر راهی را که می خواهید بپیمایید 
زیرا هر راهی را که بروید به اهل ان وارد شوید 
پیامبر خدا 
 
 
 
  . . .

کشمش کاشمر

کشمش کاشمر
کشمش کاشمر یکی از محصولات بسیار با کیفیتی است که باعث شده تا شهرستان کاشمر را شربت خانه استان خراسان رضوی بنامند. کشمش کاشمر به دلیل شیرینی مناسب، کیفیت بالا، عاری بودن از آلودگی های خاکی و تماس نداشتن خوشه آن با خاک یکی از محصولات منحصر به فرد شهرستان کاشمر است. این نوع از کشمش به دلیل برخورداری از ویژگی های بسیار خوب سهم مناسبی از بازار را در دست گرفته است و مشتریان هر روز میل بیشتری برای خرید آن از خود نشان می دهند. بسته های سه ک . . .

ملکه و محسن

 
من و پرنسس نشسته بودیم در مورد توکل حرف می‌زدیم که پسری جوان وارد شد و گفت ببخشید انگور دارید؟
من: انگور؟! انگور سیاه بدهم، انگور سفید بدهم؟ کدام را بدهم؟ 
انگور سفید، عسکری بدهم؟ ریش‌بابا بدهم؟ رطبی بدهم؟ منقی بدهم؟
انگور سیاه، ریش بابا بدهم؟ منقی بدهم؟ فرانسوی بدهم؟ شاهرودی بدهم؟ یاقوتی بدهم؟ کدام را بدهم؟
جوان: همه را بدهید.
من: آخر این همه انگور را برای سر قبر پدرت می‌خواهی؟
جوان: آری پدرم تازه فوت کرده، برای خیرات می‌خواهیم. شما حکی . . .

نماند حاتم طایی ولیک تا به ابدبماند نام بلندش به نیکویی مشهور زکوة مال به در کن که فضله رز راچو باغبان بزند بیشتر دهد انگور نبشته‌ست بر گور بهرام گورکه دست کَرَم بِه که بازوی زور سعدی . . .

فيلم مشت آخر به زودي اکران مي شود

اکران مشت آخر به زودیدوستان اولین مشتی که به شما میزنن شاید مشت آخری باشه که به شما میزننبرای همین میگم برای دانلود فيلم مشت آخر شما می تونید یک سری وبسایت رو لیست کنید و فيلم مشت آخر رو از اون وبسایت ها ببینید.از جمله وبسایت هایی که میتونن بسیار جالب باشن.یکی همین شب دی ال هست که تقریبا لیستی از تمامی فيلم های ایرانی رو در خودش داره.و شما عزیزان این لیست فيلم های ایرانی رو میتونید خیلی سریع دانلود کنید.یه نکته رو به شما بگم تا یادم نرفته.هی . . .

سنگر

پناه برده ام به پرخوریدیروز دو خوشه کامل انگوریک خرمالو یک موز و یک کاسه پسته را یک جا خوردم شب حمله کردم به خوراکی های دخترک .چوب شور با شکلات باورت می شود ؟ منی که از همه شکلات های عالم بیزار بودم .انگار خوردن راه نجاتی برایم باز می کند راه نجاتی از غم .وقتی همه راه های نجات بسته اند وقتی همه دهانن برای نیشخند.حالا باید چیکار کنم ؟  . . .

مرگ بر این زندگی

این چیست سهم ما شده با زور، زندگی؟مرگ است این که دیدمش از دور زندگیمرگ است این که می گذرد، گرچه بارهاگفتیم زیر ضربه ی ساطور زندگیبا این همه پرنده ی آزاد در قفسگردن نهاده ایم به هرجور زندگیهر جامه ی سپید دریغا! کفن شده استیعنی گرفته مزه ی کافور، زندگیطی می شود به قصد بقا پشت میزهابر طبق بخشنامه و دستور، زندگیدر گنجه جام خالی ما خاک می خوردوقتی که مرده در رگ انگور، زندگیدر چارچوب خانه فقط آه می کشیمیک عمر کرده ایم در این گور زندگیعبدالحسین انص . . .

دانلود فيلم به سوي ستارگان با زيرنويس فارسي

سال ساخت : 2019 مدت پخش : 124 دقیقهساخت کشور آمریکا, China دانلود فيلم Ad Astraروی مک‌براید (برد پیت) در جستجوی پدر خود است  که بیست سال پیش در ماموریتی یک‌طرفه به سیاره‌ی نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه پیدا کند و سفری دور و دراز را آغاز کند و…کارگردان : James Grayبازیگران : Bobby Nish, Brad Pitt, Donald Sutherland, Donnie Keshawarz, Kimberly Elise, LisaGay Hamilton, Loren Dean, Ruth Negga, Sean Blakemore, Tommy Lee Jonesبرچسب ها : Ad Astra دا . . .

مهریه ای متفاوت

مهریه همسر شهید مهدی باکری:یک جلد قرآن بود و یک اسلحه کمری: "میان ما آنچه پیوندمان می دهد ایمان به خداست و مبارزه در راه او ." منبع: کتاب باغ انگور،باغ سیب ، باغ آینه ؛انتشارات سوره مهر . . .

رسول خدا و شراب

آیا میدانید رسول خدا (ص) در باره شراب 10 نفر را لعنت کرده است :کسی که آنرا بکارد .کسی که آنرا نگهبانی کند.کسی که انگور آنرا می فشرد .کسی که می آشامد .کسی که ساقی آن میشود .کسی که آنرا حمل میکند .کسی که بر ایش می برند .کسی که می فروشد .کسی که خریداری میکند .کسی که خورنده ثمن (پول) آن است .17 ربیع الاول سالروز ولادت نبی مکرم اسلام (ص) روز اخلاق و مهر ورزی مبارکباد . . . .

آموزش تولید و پرورش انواع کشمش به روش سنتی و در محل تاکستان

کشمش از جمله خشکبارهای به شمار میرود که از خشک کردن میوه درخت مو به دست می آیید و از آنجا که باغ های انگور در بسیاری از مناطق کشور ما به وفور وجود دارند این محصول هم مصرف داخلی زیادی دارد و هم جنبه صادراتی دارد از این رو تولید کشمش در ایران هم به صورت سنتی و هم به صورت صنعتی انجام میگیرد.
آموزش تولید و پرورش انواع کشمش در ایران
آموزش تولید و پرورش انواع کشمش می تواند راهی برای ایجاد کسب و کار و حرفه شخصی باشد.
آموزش تولید و پرورش انواع کشمش
حتما . . .

توصیه ها و محدودیت های غذایی مزاج سرد و خشک (سوداوی)

وصیه می کنیم افرادی که دارای مزاج سرد و خشک می باشند دستورات غذایی زیر را جهت حفظ سلامتی خود بیشتر رعایت کنند.
غذاهایی که با مزاج سرد و خشک سازگاری بیشتری دارند و توصیه می شود آن ها را بیشتر مصرف کنید:
گوشت و غذا: گوشت بره، کبوتر، مرغ محلی چاق، تخم مرغ محلی، شوید پلو، زیره پلو، پلو زعفرانی، نخود آب، نان سنگک کنجدی، شیره خرما، شیره انگور، ارده، پلوشیره، انواع حلیم، مربای زردک، کله پاچه، انواع حلوا، انواع حریره، پلو ماش و پلو خلال بادام.
سبزیج . . .

آموزش تولید و پرورش انواع کشمش به روش سنتی و در محل تاکستان

کشمش از جمله خشکبارهای به شمار میرود که از خشک کردن میوه درخت مو به دست می آیید و از آنجا که باغ های انگور در بسیاری از مناطق کشور ما به وفور وجود دارند این محصول هم مصرف داخلی زیادی دارد و هم جنبه صادراتی دارد از این رو تولید کشمش در ایران هم به صورت سنتی و هم به صورت صنعتی انجام میگیرد.آموزش تولید و پرورش انواع کشمش در ایرانآموزش تولید و پرورش انواع کشمش می تواند راهی برای ایجاد کسب و کار و حرفه شخصی باشد.آموزش تولید و پرورش انواع کشمشحتما می . . .

فیلم سينمايي مرد ایرلندی The Irishman 2019

ژانر : بیوگرافی | درام | جناییمحصول : 2019 آمریکاامتیاز: 10/8.7کارگردان : Martin Scorseseبازیگران : Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesciخلاصه داستان : این فيلم داستان یک تبهکار حرفه‌ای ایرلندی به نام فرانک شیران را به تصویر می‌کشد. او یک آدمکش حرفه‌ای بود که جیمی هافا رئیس اتحادیه‌ی کارگران آمریکا را به قتل رساند و…
مشاهده فيلم با اینترنت نیم بهاتماشای آنلاین فيلم های سینمایی . . .

سکانس ِ دویست و بیستُم - کاناپه ای جلوی پنجره ی رو به کوهستان

پدربزرگ برگشته است، جایش را عوض کرده ایم و کاناپه را برده ایم زیر ِ پنجره ی رو به کوهستان، روی کوه ها را برف گرفته و مه غلیظی تا دامنه ی کوه آمده، و اینجا پشت ِ پنجره نم نم باران می بارد و چند ساعت دیگر، طرف های عصر پرنده های دریاچه شال و کلاه می کنند و برای گردش هر روزشان از جلوی پنجره رد می شوند و می خواهم آن موقع کنار پدربزرگ باشم، کنارش بنشینم و بگویم نگران نباشد، آفتاب که بزند، پاهایت که جان بگیرند، دستت را می گیرم و می رویم قدم میزنیم، میرو . . .

آموزش ایلوستریتور فرادرس

طرز تهیه یک وکتور دلپذیر وکتور خوشمزه در 9 مرحله تعیین کنندهتوسط Alejandro Zuñiga22 سپتامبر 2008 سطح سختی: مبتدی طول: زبانهای کوتاه:Illustrator Illustrator
بیاموزید که چگونه یک وکتور نیمه پرتقال وکتور با اشکال آموزش ایلوستریتور فرادرس ، ابزارها و جلوه های متعدد ایجاد کنید. این آموزش برای تکمیل مبتدی امکان پذیر است ، هرچند که برای یک کاربر میانی Illustrator در نظر گرفته شده است. بیا شروع کنیم.
مرحله 1اولین کاری آموزش ایلوستریتور فرادرس که ما باید انجام دهیم ایجاد یک م . . .

access_time آخرین بلاگ های به روز شده

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)