قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

اهنگی بی کلام بخواب دنیا

اشعار حسین کردعلی

مارمولک! بخواب در بغلمتوی این خانه ی مقواییخوابمان عاشقانه خواهد شدشب و باران و ابر دمپایی!مارمولک! بخواب در بغلمما در این خانه امنیت داریم!گرچه واداده سقف کاغذی اشزیر همسایه های بالایی!!مارمولک! بخواب در بغلمشهر از جغد و مار و موش پر استایستم رسیده پشت اتاقبغلم کن بدون لالایی.مارمولک! بخواب در بغلمتا که از یادمان خطر برودترس من از شکارچی ها نیست بدتر از جغدهاست تنهایی!مارمولک! بخواب در بغلمو سرم را بگیر روی شکمتا که این کره خر لگد بزند . . .

آروم بخواب

این بيست و پنجمین پست این وبلاگه
و فردا برای بيست و پنجمین بار خورشید از پشت کوه‌ها باز سرک میکشه تا بسوزونه زمین و زمان رو
اما تو دیگه توی این دنيا نیستی تا درد بکشی و بي‌صدا اشک بریزی
از تنهایی نترس
و آروم بخواب . . . .

من که نخوابیدمتو بخواب:((

امروز اونی برده که تو این بارون تمام وقت زیر پتو گرفته خوابيدهدنيایی که توش کوکی شده کیلویی ۴۰ تومن همون بهتر که بری بخوابي:((بنزینو هم که نگم براااتتا گفتم دلم میخواد برم پرشیا سفید بخرم یهو کشید بالا:///پرشیا جان توهم بخواب:((تو این اوضاع یه بسته سیگار بخری ارزون تر در میاد:// . . .

شکایت

رقص برگ و باد پاییز میگه از حال دلمبا غم و غصه گذشته همه ی سال دلمبه شکوفه های زیبا ژاله میزد به ستمچه کسی عهد و شکسته پر و این بال دلمتو نپرسیدی ولی گفتم از این حال خرابجام می پر شد و لبریز شده در راه سرابروزگارم رو به روی منه دیواره چرا؟این شکایت به تو دنيا منو کی برده بخواب؟به کجا کرده سفر چلچله از باد خزان تو از این چهچهه ی بلبل مستانه بدانخم به ابرو نکنم بر گل رخسار تو عشقغم لیلا کم نیست از غم مجنون دوان تو نپرسیدی ولی گفتم از این حال خرابج . . .

کلام پادشاهی اسمان

 هنگامی که کسی کلام پادشاهی اسمان را می شنود اما ان را درک نمی کندان شریر می اید و انچه را در دل او کاشته شده می رباید. این همان بذری است که در راه کاشته شد و اما بذری که بر زمین سنگلاخ افتادهکسی است که کلام را می شنود و بي درنگ ان را با شادی می پذیرد اما چوندر خود ریشه ندارد تنها اندک زمانی دوام می اورد. وقتی به سبب کلام سختی یا ازاری بروز می کند در دم می افتد. بذری که در میان خارها کاشته شد کسی است که را می شنود اما نگرانیهایاین دنيا و فریبندگی . . .

گناهکار

 زندگی چه می گوید؟جواب را در اتاقم پیدا كردم،سقف گفت : اهداف بلند داشته باش!پنجره گفت : دنيا را بنگر!ساعت گفت : هر ثانیه با ارزش است!آیینه گفت : قبل از هر كاری به بازتاب آن بيندیش!تقویم گفت : به روز باش!در گفت : در راه هدف هایت سختی ها را هُل بده و كنار بزن!زمین گفت : با فروتنی نیایش كن!.و در آخر، تخت خواب گفت : ولش کن بابا بگیر بخواب !،:! . . .

قالوا سلاماً

کلام قدرت عجیبي داره اگه هنوز در کلام و سخن گفتنت تقوا نداری آرامش هم نداری یکم بيشتر هم از خدا دورتری !!
حال خوب و بد ما آدما، بخش زیادیش به خاطر، کلام و سخنیه که ابراز می کنیم 
کاش حال حرفهامون خوب بشه
ساده
بدون تکلف
با اخلاص 
بي آلایش 
عاقلانه و نه زیرکانه 
لطیف نه تند و خشن
بلیغ و رسا نه با طعنه و سرزنش
به اشارت نه با بي حیایی
نرم نه خشمگین
پرمغز نه بيهوده و لهو 
ذکر باشه نه غفلت  . . .

بخواب هلیا

بخواب هلیا،دیر است.دود دیدگانت را آزار می دهد.دیگر نگاه هیچ کس بخار
پنجره ات را پاک نخواهد کرد.دیگرهیچ کس از خیابان خالی کنار خانه ی تو
نخواهد گذشت.چشمان تو چه دارد که به شب بگوید؟ سگ ها رویای عابری
را که ازآن سوی باغ های نارنج می گذرد پاره می کنند.شب از من خالی ست
هلیا.گل های سرخ میخک،مهمان رومیزی طلایی رنگ توهستند،اما گل های
اطلسی شیپورهای کوچک کودکان.عابر در جستجوی پاره های یک رویا
ذهن فرسوده اش را می کاود.آنها که تا سپید صبح بيدارمی نشینند . . .

دنیا

امام علی (ع) در حکمت 251 #نهج_البلاغه می فرمایند:تلخ کامی دنيا ، شیرینی آخرت و شیرینی(حرام) دنيا ، تلخی آخرت است .خیلی کلام بزرگیه که امروز خوندمش ، خیلی وقت بود به این فکر می کردم که بعد از مرگ چه بر سر ما میاد و راستش خیلی هم می ترسیدم ، ولی وقتی امام می فرماید ، قطعا روزی که وارد آخرت بشیم از اینکه همین چند سال رو هم تو این دنيا تلف کردیم پشیمون میشیم و میگیم که ای کاش زود تر دنيای ما تموم شده بود .و اما خیلی از ما ها که اسیر شیرینی دنيا شدیم ، از پ . . .

آهنگ بی کلام

تاثیر موسیقی بر آرامش روان و ایجاد نشاط در روح و روان ،توسط پژوهشگران به اثبات رسیده استبرای داشتن محیطی شاداب بهتر است از موزیک های ملایم و بي کلام در زنگ های تفریح در مدارس استفاده گردد. . . .

راه حل

دو تا از راه حل هایی که در مواجه با مشکلات به کار می گرفتمبگیر بخواببشین سر کارتبعد زمان همه چیز را حل میکرد!ولی از یه جایی به بعد فهمیدم بعضی گره ها هست که با هیچ کدوم باز نمیشه . . .

یه نفر هست

یه نفر هست که باید باشه تا باشم، باید قلبش بزنه تا قلبم بزنه، باید نفس بکشه تا نفس بکشمیه نفر هستکه بودنش بهم آرامش میدهیه نفر هستکه با کل دنيا عوضش نمیکنم، که کلی حسودم براشیه کلام خطم کلام . یه نفر هست که نباشه نیستم . . .

حس خوبه خوندن کامنت

سلام . اگه دارین این متنو میخونین بهتون پیشنهاد میکنم که این صفحه رو ببندید و ادامه ندید . چون خب کلام به کلام و متن به متن این وبلاگ نا امیده من نا امید نیستم . فقط وقتایی که خاکستری میشم قلمم ت میخوره .دوست داری بدونی چه شکلیم؟ . . .

یه کلام ختم کلام :))))

و روزهایی که مدام از سمت و سویِ بيگانه ها غافلگیر میشی و آشنایی هم در کار نیست پ_ن : شماره ش رو تو تلگرام سیو کردم دیدم نزدیک بيست تا عکس رو از یه دختربچه در زوایای مختلف گذاشته بود .(ترسیدم نمی دونم چرا شایدم میدونم) . . .

مرور

انگار كه همین دیروز بود وقتی بدنيا اومدیم وقتی آرزو میكردیم كاش بزرگ بودیم دخترا وقتی چادر سرشون می كردن پسرا وقتی كت و شلوار می پوشیدن قطعا هزار بار تمام آینده موفق و پر زرق و برقشون رو میچیدن تا هزارسال بعدشبزرگ شدیم ها ها ها. تمام زرق و برق زندگی همون بچگی و مسیر بزرگ شدن بودتبدیل به چی شدیم ؟ موجوداتی كه نهایتا تولید مثل میشه هنرشون؟این دنيا كه روز به روز تلخ تر میشه!!!!خواستیم جای بهتریش كنیم برای زندگی كردن ؟بيخیال چراغ را خاموش ك . . .

آرام بخواب قطره قطره خونت راتقاص خواهیم گرفت

مردمحبوب دلهامردی که همیشه درجنگ بود مردی مهربان که باآغوش گرفتن دختران وپسران یتیم آرامش رابه ارمغان میاوردمردی پاک ومهربان که مردم ایشان را مالک اشترزمانه میدانستندفرزندخمینی کبير ازنژادمردان خوب خدا اوکسی بود که نه درحرف بلکه درعمل داعش راباخاک یکسان کرد داعشی که خون هزاران مردبيگناه را پایمال کرد بخواب قطره قطره خونت را پس خواهیم گرفت پروازت مبارک لعنت بادبه داعش و امثال اوکه در خودراه مجاهد درراه خدامیدانند انان که جهادران . . .

و.

 که حرف را زیادت باشد،مثال قطرات باران و هر قطره رویای وصال دانه ایی در دل نهفته.اما آیا بدان که به هر دانه در رستن در گرفتن را کس بباید شنیدن و نه هر حرف شنیدنی ست،الا سخن عاشق.که عاشق را جان به سخن باشد و سخن به خموشی که هر کلام که از کمرگاه دل برخیزد به نگاه محبت آمیزد و مهر در تاریک ِ سکوت طالع شود ـو عاشق را تنها یک حرف باشد و آن یک حرف عشق است،که هر چه او گوید در رود معشوق ریزد و در دریای عشق درگیرد که تمام قطرات نشان عشق دارند،از ابر و سنگ و . . .

کلام آخر

کلام آخرفردا ز پشت ابر می آید به دیدارتفردا که می آید شود عشقم پدیدارتامروز چون هستم به دیدارم بيا یک بارفردا کمی دیر است و ناکام است دلدارتهر آتش تندی شود یک آن به خاکستراین عشق آتش بود و یک آن شد گرفتارتعمرم کفاف ماندگاری با تو را هم نیستبعد از منم اما نشد یاری خریدارتگریان ز تقدیرم ولی بي عشق میمیرمجز عشق من هرگز مزن دستی به افکارتسی سال دیگر هم اگر ماندم در این وادییک روز می آیم برای تو به دیدارتیک روز می آیم تو را آزاد گردانمیک عمر حسرت ب . . .

تف

هی پا میشم ساعتو نگا میکنم میگم بگیر بخواب بابا هنوز مدرسس.تو چیکا کردی با من؟؟؟ملت ارزوشونه یه روز مدرسه نیان من اینجا مث اسفند رو اتیش .چیکار کردی با دل من؟؟؟ببخشید خب؟؟؟چه خبر؟ . . .

573

میدونی.گاهی وقتا یه سیلی محکم از زندگی میخوریسیلی که بيدارت می‌کنهانقدر محکمه این بيداری که سرت گیج میخورهو حتی نمی‌فهمی از کجا خوردیبيداری درد دارهآنقدری که نمیتونی تحمل کنییادت می‌ره قوی باشیدلت می‌خواد زار بزنیگریه کنیخودتو زیر پتو خفه کنیهر کاری کنی فقط خودتو از این بيداری لعنتی پنهون کنیحتی غصتوغمتوزجرتودردتورو سر اینو و اون خالی کنیبه فکر چاره میفتی.دلت میخواد فقط بخوابيهی منتظر خوابيدن میشیشاید بتونی فقط خودتو بخواب بزنیم . . .

دل نوشته ی برومند و صد کلام به یک کلام :

مثل یک کلاف سر در گم شده ام راه به جایی مرا نمی برددیگه از شیخ خوبان و دار و دسته اش هم کاری بر نمی آید .متحیر و متعجب از اینم که آخر کار چه میشود کسی آیا هست به ابن سوال ساده من جواب دهد اصلا"جواب هم نمی خوام آبا کسی هست اشارتی کند آن هم با سر اینگار بر دهان همه مهر سکوت بسته اند در دل میخندند مثل هنر پیشه های سابقه دار باشد چیزی نگویید ولی بدانید که من همه چیز را میدانم البته نه همه همه چیز ولی به روی مبارک خودم نمی آرم ببينیم کی آخر خسته میشود شم . . .

هم به قدر تشنگی باید چشید.

همیشه معموله که از دریای نهج البالغه قسمت حکمت ها رو بيان می کنند و کمتر به خطبه ها می پردازند.در حالی که خطبه های امیرالمومنین بعضا اینقدر قوی و آتشینه که نمیشه گفت کلام خلقه.از طرفی کلام خالق هم نیست.
به هر حال.در کانال زیر میخوایم دور هم بخش هایی از خطبه های اقا رو با هم مرور کنیم.
بفرمایید کانال در خدمت باشیم :)
https://t.me/bazkhanimollaali . . .

"سرطان"،چه عنواني كامل تر از اين!

این مجسمه ارو در طول شیمی درمانی ساختم.پسركی بود به اسم.فیلیولو فونگیپسر باهوشی كه همه چیز رو میفهمید جز اینكه اون روزها چه اتفاقی افتاد .كه موهاش  كله اشو ترك كردندباید دلخوری پیش اومده باشه.و مادر  هم انگار دلخوری داشت و خوشحال نبود.به گلدان ها نگاه كرد.خاك؟ نور؟ آب؟_پس چی كم داره این كله ی من؟!مادر گفت: هیچ چیز.به وقتش دوباره رشد خواهند كرد، حالا بخواب.خواب باران دید و آفتاب .و روی سرش قارچ های خوشگلی رشد كرده بود.او متفاوت و خاص ش . . .

انس با قرآن در کلام رهبر معظم انقلاب - عکس نوشته زیبا

امام ای:
باید در کشور ما و در میان جامعه‌ ما ترتیبى اتّخاذ بشود که همه‌ آحاد مردم به ‌نحوى با قرآن انس داشته باشند و مفاهیم قرآنى براى آنها مفهوم باشد و معانى قرآن را درک کنند، به قرآن مراجعه کنند؛ ولو به طور اجمال ، از مفاهیم قرآنى سر دربياورند.   1393/4/8
درج مطلب 17 مهر96
مطالب مرتبط :  قرآن کریم ، سبک زندگی ، مقام معظم رهبری . . .

عنوان:ضرورت ذکر در کلام ابن فهد حلی.۱- تشويق به ذكر ↓۱.۱- تشويق عقل‌ به ذكر ↓۱.۱- دفع ضرر احتمالى به

هوالشافی ​​​​​​عنوان: البته بزرگان فرموده اند از مهمترین عوامل تأثیر گذاری اذکار، پاکی انسان است؛ هر چه پاکی بيشتر، اثر گذاری بيشتراذکار.سبحان_الله.الله_اکبر.الحمدلله.لا_اله_الّا_الله.امام_صادق عنوان:عنوان:ضرورت ذکر در کلام ابن فهد حلی.۱- تشویق به ذكر ↓۱.۱- تشویق عقل‌ به ذكر ↓۱.۱- دفع ضرر احتمالى به واسطه ذكر» ↓۱.۲- تشویق نقل‌ به ذكر ↓۲.۱- از آیات قرآن: ↓۲.۲- از سنّت‌: ↓۲- فصل: استحباب ذكر در هر وقت‌ ↓۳- فصل: استحباب ذكر در هر مجلس‌ ↓ . . .

دانلود آهنگ بی کلام (وسکی) Vesky با نام (لیویگن) Leaving

Artist: Vesky | Music Name: Leaving | Genre: Electronica | Released: 2019 | Album: Leaving | Vesky - Leaving
هنرمند: وسکی | نام موزیک: لیویگن | سبک: الکترونیکا | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: کانادا
دانلود آهنگ بي کلام (وسکی) Vesky با نام (لیویگن) Leaving
ادامه مطلب . . .

دانلود آهنگ بی کلام گروه DEADLIFE با نام (برای تو) For You

Artist: DEADLIFE | Music Name: For You | Genre: Synthwave | Released: 2017 | Album: Bionic Chrysalis | DEADLIFE - For You

هنرمند: زندگی مرده | نام موزیک: برای شما | سبک: سینث‌ ویو | تاریخ انتشار: 2017 | ملیت: انگلیس
دانلود آهنگ بي کلام گروه (زندگی مرده) DEADLIFE با نام (برای تو) For You

ادامه مطلب . . .

۳ آذر

امروز سوم آذره.
پانزده سال گذشت 
پانزده ساله نمیدونی چه روزایی بر ما میگذره.یادمه همیشه مشکل خواب داشتی. راحت بخواب 
پ.ن:ما همیشه بچه های بدی برای مادرم بودیم شک ندارم الانم هستیم و ازمون راضی نیست . برای آرامش روحش دعا کنین. . . .

دانلود آهنگ بی کلام (جو گاستن) Joe Garston با نام (این عشق) This Love

Artist: Joe Garston | Music Name: This Love | Genre: Electro House | Released: 2015 | Album: Tasty Album 002: Reveal | Joe Garston – This Love

هنرمند: جو گاستن | نام موزیک: این عشق | سبک: الکترو هاس | تاریخ انتشار: 2015 | ملیت: آمریکا
دانلود آهنگ بي کلام (جو گاستن) Joe Garston با نام (این عشق) This Love
ادامه مطلب . . .

دانلود سرود همگانی جهت ایجاد شور و نشاط در مدارس

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیزملذا لینک این سرود ها به صورت کامل و نیز بي کلام در ذیل خدمت شما عزیزانقرار داده می شود تا با کلیک بر روی آنها ودانلود فایل های صوتی مذکور دانش آموزانبه تمرین واجرای این سرودها بپردازندبرای دانلود سرود گروه سرود بر روی لینک های ذیل کلیک بفرمایید :دانلود سرود نگاه مهربان(باکلام)دانلود سرود نگاه مهربان (بي کلام)همچنین برای دانلود سرود همگانی بر روی لینک های ذیل کلیک بفرمایید :دانلود سرود صدای نور (با کلام)دانلود . . .

تاخیر در کلام(دیر به حرف اومدن)

اگر نگرانید که چرا کودک شما بيش از پانزده ماه دارد ولی هنوز صحبت نمی کند، نکات داخل تصویر می تواند به شما کمک کند:
(توجه داشته باشید که در صورت تداوم تاخیر در کلام حتما به گفتاردرمان مراجعه نمایید)
 
 
گفتاردرمانی بيان شیوا یزد . . .

مرسی که تو هستی نفسی

سلام دورت بگردم سلام نفسیسلام زندگیمصبح نازت بامن بخیرمن دیشب ان شدم نیومدی میزون دو دیقه بعد تو بعد مامان گف بخواب گفتم شام بخورم حالا شام چیه چلو گوشت ک من دوس ندارم خخخخک دیر بخوابم تو بيای خخخخ تعجب کردن امروز می بينمت ۶ انم  عزیز دل   . . .

سمینار کلام شیرین

سمینار کلام شیرین (راهکارهای ارتباط موثر و جذب فرزندان) روز پنج شنبه 27 تیرماه98 راس ساعت 9 صبح در محل کتابخانه عمومی خاتم الانبياء(ص) برگزار می شود.
حضور برای عموم آزاد می باشد. . . .

خاکستر جان

 متروکه بمان ای دل، در ظلمت و خاموشیدر ناز بخواب ای دل در غفلت و مدهوشیدر آتش عشق شمع، خاکستر جان خوش‌ترویرانگی ِدل‌ها، ز آباد شدن خوش‌ترهرگز ندهم خوابش، یک لحظه به صد گوهرچون زر بدهد ارزش نامش به رگ ِجوهردر ظلمت و خاموشی، ای دل به چه می‌کوشیچون می به دل خُم‌ها وه وه که چه می‌جوشیدر طالع تو ای دل متروکه شدن زیباستاز جام ِخیال دوست، مستانه شدن زیباست حمیده ضربي‌ زاده  . . .

:(


 
 
انقدر دل تنگم
ببخش که نشد سر ارایه پرنت استنایت کمکت کنم
خیلی خیلی مراقب خودت باش
خوب غذا بخور خوب بخواب که خدایی نکرده این آخر ترمی اذیت نشی
میبوسمت کوچولوی ماه من❤❤❤❤❤
خیلی دوست دارم
امیدوارم زودتر حداقل ایمیل دانشگاه تهران وصل بشه
عجیبه که از دیروز اونم قطع شده
 
مراقب خودت باش
فعلا دردونه کوچولوی ماه من . . .

مظهر حق

حضرت صادق (ع) امام راستینپیشوای مومنین و متقینمظهر حق بود و شاه اولیاءنور ایمانش به جان اتقیاءبا کمال علم و فضل و اشتهاربود او تسلیم امر کردگارمکتب او مکتب اخلاق و دینقلب پاکش منبع نور یقینسینه ی او مخزن علم خداوارث دین مبين مصطفینام او جعفر، پدر باقر بودفاضل است و طاهر و صابر بودعلم و عرفان و سخا و جود و دادبود راه و رسم آن نیکو نهادفقه و تفسیر و کلام و کیمیاطب و حکمت دانش و علم خفاجفر و اسرار کلام الله تمامبود نزد صادق آن شاه کرامعقل از توصی . . .

احتراس در قرآن

چکیدهقرآن کتابي است که کلام آن استوار، با صلابت و مشحون از محاسن و زیبایی‌های ادبي می‌باشد و اسلوب و معیارهای بلاغت در بافت سور و آیات آن به شیوایی به کار رفته است. در این مقاله یکی از اسلوب‌های بدیعی (احتراس) از قرآن استخراج و مطابق آثار و نظریات دانشمندان اسلامی بررسی شده است؛ هدف اصلی شناساندن نمونه‌های بدیعی قرآن به جویندگان و دانش پژوهان است تا به محاسن و مفاهیم عمیق کلام الهی بيشتر پی ببرند. مقالۀ حاضر با روش توصیفی – تحلیلی می‌باش . . .

دانلود آهنگ بیس دار عربی(برای ماشین و خفن و 2019 و mp3 و بی کلام)

سوپرایز بي نظر از رز موزیک، دانلود آهنگ بيس دار عربي(برای ماشین و خفن و 2019 و mp3 و بي کلام) شامل اهنگ های بيس دار فوق العاده قوی وحشتناک عربي با کیفیت 320 به صورت یجا در فایل زیپ و تکی.دانلود آهنگ بيس دار عربي بي کلامDownLoadhttp://dl.rosemusics.com/Music/full.album/arabic.car.music/Arabic-Bass-1.mp3 . . .

برائت صریح امام خمینی از عمر بن خطاب

برائت صریح امام خمینی از عمر بن خطاب
سید روح الله خمینی در کتاب کشف الاسرار خود پس از بيان حدیث قرطاس و توهین عمر بن خطاب به رسول خدا صلی الله علیه و آله، عمر را یاوه‌سرا و اصل کفر و زندقه می‌نامد.
وی می‌نویسد:
در آن موقع که پیغمبر خدا صلی الله علیه و آله در حال احتضار و مرض موت بود، جمع کثیری در محضر مبارکش حاضر بودند. پیغمبر فرمود: بيائید برای شما یک چیزی بنویسم که هرگز به ضلالت نیفتید. عمر بن الخطاب گفت هجر رسول الله» و این روایت را مورخین و . . .

حرف چه بُود تا تو اندیشی از آن

-  قبل از آنکه بسم الله الرحمن الرحیم هر سوره را در نماز به زبان بياوریمی بایست (باید؟ بهتر است که؟) بدانی که کدام سوره را می خوانیچرا که کلام والای بسم الله الرحمن الرحیم در هر سوره معنایی متفاوت و متناسب با آن سوره دارد+ شاه لیر :خب با این حساب لفظ  این کلام والا به معانی متعددی اشاره دارد و اگر شما بدون اراده کردن اینکه آیه اول کدام سوره است قرائتش کنید به جمیع معانی از جمله معنی اش در آن سوره اشاره دارد و به نظر نمی آید مشکلی ایجاد کندهر چند . . .

محکوم به زندگی.

 رفیق بهت میگم حاضری بخاطرش خودکشی کنی نگو ارهمردن اسونه اگه میتونی بخاطرش زندگی کنخود کشی این نیس که یه تیغ بکشی رو رگت و تمامخود کشی یعنی هرروز و هرشب خاطراتشو مرور کنی و اشک بریزی و اخرش با به نفس عمیق بشی همون ادم دل سنگخودکشی یعنی هرروز دست عشقشو تو دستش ببينی و قلبت درد بياد ولی براشون ارزوی خوشبختی کنیخودکشی یعنی وقتی ازت میپرسه هنوزم بهم فکر میکتی از درون داغون بشی و به دروغ بگی نه من یکی دیگه رو دوست دارمخود کشی این نیس که به طناب بن . . .

کور دلان/شاعر و ترانه سرا نگار منوچهری

به نام خدا (کور دلان) زمانه بدی به دنيا آدمده ایم همه نگاه ها هرزه شده اند لبخند ها نقابي بيش نیستند و دست آدمها برای کمکجز برای پرت کرنمان از پرتگاه نیس چشماه کور هستند دلها کور تر آنگار کسی خدا را یادش نیست خدا در کتابش کنار طاقچه های خانه ها بخواب رفته و آیه ها مهربانی به آیه های خشم و تنفر تبدیل شده است چه درد عمیقی دارد زندگی در میان یک جنگل گرگبرای دلی فقط بره بار آدمده است خوب عجیب هم نیس ستاره ها همیشه در کهکشان خود در زمان خود می د . . .

نفوذ دادستان کچل کشور به اعتراض های بنزینی | اخلالگران ریشه تو بیرون از کشور دارند

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محمدجعفر منتظری درون گفت وگو با بخش خبری ساعت ۱۴ شبکه یک سیما درون پاسخ بوسیله این سوال که پیل قضاییه چه سازوکارهای کنترلی برای رصد و پایش بازارهای مختلف تو روزهای آینده خواهد داشت؟ اظهار کرد: تو خصوص سوالی که فرمودید و همچنین تو ارتباط با مسائلی که یکی دو روز اخیر درون برخی از شهرها و برخی از نقاط اتفاق افتاده، توضیحاتی را عرض خواهم کرد. وی افزود: تو اثر مدیریت توافق نرخ بنزین که به خشکی امدن شال . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)