قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

ایا مجلس برای رزمندگان سرباز در سال۹۸ چه تصممیم گرفته است

مجلس 11 تغییرات اساسی

مجلس 11 این مجلس تمام وقت باشد در طول سال همانند دیگر وزارت خانه ها باشد هر نمایند ساعت 8 واردشود و ساعت 26 از مجلس خارج شود.تعطیلی مجلس باید حذف شود. امتیازات مجلسیان کاهش یابد. . . .

فيلمي از لحظه اعزام رزمندگان زنجاني به عمليات بدر

بسم الله الرحمن الرحیماسفندماه سال 1363 ، جزایر مجنون ، هنگامه اعزام دلاورمردان خط شکن گردان حضرت حر استان زنجان به عملیات بدر گردانی که 240 نفره رفت عملیات و 14 نفره برگشت . اکثر رزمندگانی که در فیلم می بینید در شب عملیات و مقاومت چهار روزه گردان در جناح چپ منطقه عملیاتی شهید و مجروح و اسیر شدند . براي شادی روح شهدای این عملیات عاشورایی صلواتی ذکر فرماییدبراي تماشای فیلم بر روی عکس کلیک فرمائیدبا ذکرصلواتی یاد و نام تمامی شهیدان دل باخته حق و ح . . .

بهترین باربری در آبادان سال98

بهترین باربری در آبادان سال98
09011447878
مجهزترین شرکت حمل ونقل اداری تجاری صنعتی بویژه اثاثیه منزل مبلمان جهیزیه عروس پیانو گاوصندوق بوفه یخچالها ی ساید شیشه های بزرگ میز نهارخوری وسائل سبک و سنگین با کامیونهای بزرگ مسقف و روباز مجهز به پتو و ضربه گیر همراه با کارگران مجرب و حرفه ای با بیمه و بارنامه رایگان شرکتی درخدمت شما همشهریان گرامی میباشد
09011447878
09169168955 . . .

شلوغ ترین باربری در اهواز سال98

شلوغ ترین باربری در اهواز سال98
09011447878
خدمات حمل و نقل کالا ی تجاری صنعتی اداری به ویژه اثاثیه منزل باکارگران مجرب وبارچین ماهر وکامیونهای مصقف روباز جحشه و نیسان وانتمجهز به پتو و زر به گیر ودارای بیمه وبارنامه محتبر درون شهر و بیرون شهر باکمترین قیمت وبااسرع وقتوجابجای مبلمان ویخچالهای سایدبایساد و جهیزیه وگاوصندوق باکارگران مجرب وتضمینی
09011447878
09169168955 . . .

10 آذر روز مجلس گرامی باد

۱۰ آذر سالروز شهادت آیت‌الله سید حسن مدرس، با تصویب مجلس شورای اسلامی، روز مجلس نامگذاری شد.پس از انقلاب، مجلس شورای ملی به مجلس شورای اسلامی تغییر نام داد. اولین دوره مجلس شورای اسلامی در ۷ خرداد سال ۱۳۵۹ با پیام رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خمینی (ره) شروع به کار کرد.
  . . .

دريافت کد سهميه رزمندگان و ايثارگران ارتش ، و نيروي انتظامي

چند سالی است که در کنکور سراسری سهمیه‌هایی با عنوان رزمندگان و ایثارگران وارد شده و کسانیکه دارای شرایط و ضوابط لازم براي استفاده از این سهمیه‌ها باشند می‌توانند از مزايای این سهمیه‌ها استفاده نمایند. تأثیر سهمیه رزمندگان و ایثارگران در کنکور سراسری باعث می‌شود که بسیاری از افرادی که دارای این سهمیه‌ها هستند از آن استفاده نمایند. الف) سهمیه رزمندگان:رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه بصورت متوالی و یا متناو . . .

استخدام ؛ کسری خدمت ؛ کمک معیشت ؛ سهمیه کنکور فرزندان رزمندگان و جانبازان و تخفیف شهریه دانشگاه در

کانال رزمندگان و جانبازان کشوراطلاع از تمامی قوانین جدید ایثارگران  کمپین پیگیری مطالبات رزمندگان و جانبازان کشور با مدیریت جناب آقای ملایی   https://telegram.me/newchanlkomakmaeeshatانجمن ایثارگران شمال با مدیریت جناب آقای قنبری https://t.me/joinchat/BjKu6klM2wji0v7AsCFGaAانجمن رزمندگان وجانبازان زیر۲۵ درصد با مدیریت جناب آقای دهقان نژادhttps://t.me/joinchat/LaTQ1kFdUDd7I1nqlGZMzwیکی از مهمترین راهها براي رسیدن به اهداف و پیگیری مطالبات قانونی، داشتن اتحاد و همدلی و حضور در یک کانون مشترک . . .

من انقلابیم- سپهر منش مجلس یازدهم

 با هدف کمک به کشور من انقلابی هستم با حذف برخی امتیازات نمایندگی مجلس شورای اسلامی مجلس را سالم کنیم. تعرف مجلس قانون گذار و قانون نویس را دوباره احیا کنیم. نماینده مردم باشیم نه احزاب و افراد خاص.وکیل مردم باشیم نه عروسک خیمه شب بازی.  . . .

مجذوب رزمندگان

 
 مجذوب رزمندگان 
 
 
حضرت امام ‌ای مدظله‌العالی: جوان‌های حزب‌اللهی و مبارز و اینهایی که اهل جبهه و جنگ و میدان جنگ و مانند اینها بودند، با ایشان مأنوس بودند. و چیز عجیبی است: پیرمردی که مثلاً حدود هفتاد [سال] یا بیشتر سنّش است، دوروبرش تمام، این جوان‌های علاقه‌مند و عاشق جبهه و مانند اینها [بودند]. و اینها اقناع می‌شدند؛ ببینید این مهم است. خوب، عالم دینی خوب، این‌ جوری است که مثل یک خورشیدی می‌درخشد؛ وقتی می‌آیند نزدیک . . .

اطلاعیه

نشست هم اندیشی بسیجیان مركز پژوهش های مجلس بمناسبت هفته بسیج و تجلیل از خانواده های شهداء مجلس؛زمان: شنبه 9 آذرماه ساعت 14الی16باحضور: آقايان دكتر جلالی، دكتر امیرعبداللهیان و حجت الاسلام منتظری دادستان كل كشورمكان: سالن همایش های مركز پژوهش های مجلس شورای اسلامی   بسیج مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی  . . .

انتخابات مجلس

میزان مشارکت در هر دوره از انتخابات مجلس اگرچه بی تاثیر از قانون انتخابات به سبب تعیین سن رای دهندگان نیست، اما وما هم تابعی از آن به شمار نمی رود. سن رای دهندگان بر اساس مصوبه شورای انقلاب و نخستین قانون انتخابات مجلس در سال 62 که در انتخابات مجلس اول، انتخابات مجلس دوم، انتخابات مجلس سوم، انتخابات مجلس چهارم و انتخابات مجلس پنجم حاکم بر شرایط انتخابات بود، 16 سال در نظر گرفته شده بود. اما با اصلاحیه سال 78 سن رای ده . . .

انتخابات مجلس

  انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران، انتخاباتی است براي تعیین نمایندگان مجلس شورای اسلامی که بر اساس اصل 63 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران هر چهارسال یکبار برگزار می شود.رقابت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی که ایرانیان قانونگذاران خود را در آن انتخاب می کنند ازجمله با اهمیت ترین تحولات ی در جامعه محسوب می شود، چراکه نتیجه آن تأثیر گسترده ای بر حیات ی، اجتماعی و فرهنگی جامعه در دست کم چهار سال آتی بر جای می گذارد.از آنجا که آغاز . . .

انتخابات مجلس

میزان مشارکت در هر دوره از انتخابات مجلس اگرچه بی تاثیر از قانون انتخابات به سبب تعیین سن رای دهندگان نیست، اما وما هم تابعی از آن به شمار نمی رود. سن رای دهندگان بر اساس مصوبه شورای انقلاب و نخستین قانون انتخابات مجلس در سال ۶۲ که در انتخابات مجلس اول، انتخابات مجلس دوم، انتخابات مجلس سوم، انتخابات مجلس چهارم و انتخابات مجلس پنجم حاکم بر شرایط انتخابات بود، ۱۶ سال در نظر گرفته شده بود. اما با اصلاحیه سال ۷۸ سن رای دهندگان به ۱۵ سال ت . . .

انتخابات مجلس

میزان مشارکت در هر دوره از انتخابات مجلس اگرچه بی تاثیر از قانون انتخابات به سبب تعیین سن رای دهندگان نیست، اما وما هم تابعی از آن به شمار نمی رود. سن رای دهندگان بر اساس مصوبه شورای انقلاب و نخستین قانون انتخابات مجلس در سال ۶۲ که در انتخابات مجلس اول، انتخابات مجلس دوم، انتخابات مجلس سوم، انتخابات مجلس چهارم و انتخابات مجلس پنجم حاکم بر شرایط انتخابات بود، ۱۶ سال در نظر گرفته شده بود. اما با اصلاحیه سال ۷۸ سن رای دهندگان به ۱۵ سال تغی . . .

چرا مجلس تعطیل شد

به گزارش خبرنگار تاریخ خبرگزاری فارس، دومین دوره مجلس شورای ملی پس از یک سال و ۴ ماه و ۲۱ روز وقفه از یکمین مجلس شورای ملی، در تاریخ ۲۴ آبان ۱۲۸۸ مطابق با دوم ذیقعده ۱۳۲۷ بازگشایی شد. این مجلس به دنبال اولتیماتوم دولت روسیه در ۳ دیماه ۱۲۹۰ منحل شد. از ۱۲۹۰ تا ۱۲۹۳، سه سال تهران و بخش شمالی کشور ایران در اشغال ارتش روس بود. سومین دوره مجلس شورای ملی ۱۴ آذرماه ۱۲۹۳ آغاز شد و بعد از یک سال و هفت روز در ۲۱ آبان ۱۲۹۴ خورشیدی تعطیل شد. 

ادامه مطلب . . .

مباحثه فضل بن حسن با ابو حنیفه

.نقل شده دو نفر از شیعیان در گذرگاهی از بغداد به مجلس بزرگی رسیدند.پرسیدند : این مجلس متعلّق به کیست؟گفتند : مجلس درس امام اعظم ابوحنیفه است.راوی حکایت می گوید : رفیق من که اسمش فضل بن حسن بود و مردی متعصّب  در مذهب شیعه. و در عین حال ادمی بحاث و با اطلاع از مبانی مذهب بود. گفت:  . . .

سه سرباز

گویند دویست نفر را سه نفر سرباز لاغر اندام به اسارت گرفته و به صف کرده و می بردند.تعدادی نظاره گر بر این جماعت اسیرمی خندیدند و می گفتند: ای بیچاره ها چگونه است این سه نفر نحیف برشما چنین چیره گشته و اینچنین خوار شدید؟ یکی جهاندیده درمیان آنان فریاد زد که ای مردم بر ما نخندید که آن سه نفر با هم هستند و ما دویست نفر تنهاـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ . . .

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی رکن اصلی نهاد قانون‌گذاری در کشور ایران است که از نمایندگان برگزیده در  انتخابات مجلس، تشکیل شده‌است. در فرمان مشروطیت از مجلس ایران هم به عنوان مجلس مقدس شورای ملی و هم مجلس شورای اسلامی نام برده شده‌است. در قانون اساسی مشروطه و قانون اساسی جمهوری اسلامی پیش از بازنگری نام این نهاد مجلس شورای ملی بوده‌است. هر چند که در ۳۱ تیر ۱۳۵۹ نمایندگان مجلس این نهاد را «مجلس شورای اسلامی» نامگذاری نمودند.
مصوب . . .

ارزانترین باربری در آبادان سال98

ارزانترین باربری در آبادان سال98
09011447878
پايانه حمل بار و انواع کالای سبک و سنگین از قبیل اساس منزل مبلمان سرویس خواب کمد بوفه گاوصندوق یخچال ساید و انواع کالای دیگر به دست بهترین اکیپ کارگر مخصوص چیدمان صبور و تنومند حرفه ای و کارگر خانم جهت بسته بندی وسایل آشپزخانه و خدماتی تحت نظر باربری و انواع کامیونهای مسقف چادری پتودار ۶ و ۷ متری تک و خاور ده چرخ سبک و سنگین صدور و تنظیم بیمه و بارنامه تضمینی اسرع وقت بطور شبانه سراسر استان و کشور پوشش . . .

جوان بود

⚠️‏جوان بودمومن بودانقلابی بودنماینده مجلس بودبه جرمِ افشای ذاتِ زهرا رهنورد و ‎#میرحسین_ (۲۸ سال زود تر از سال ۸۸) توسط منافقین به شهادت رسید.
۶۶ روز مانده تا انتخابات مجلسکاندیداهای جوان و شجاع و متخصص و جهادی و انقلابی  شهرتان را شناسایی کنید و از آن ها براي رفتن به مجلس حمایت کنید
#شهید_دیالمه#مجلس_انقلابی #مجلس_جوان_حزب_اللهی #اولویت_انتخاب_جوانان_انقلابی#گام_دوم_انقلاب #مدیریت_جهادی #جوانگرایی ✊ کمپین حمایت از تحقق مجلس و . . .

معرفی کتاب سربازان

سربازان کتاب سربازان به قلم مرتضی کرامتی دربردارنده شجاعت ها و رشادت های حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم است که در این کتاب به بررسی عملکرد و زندگانی حاج قاسم سلیمانی و نقش اساسی وی در منطقه و رابطه وی با رزمندگان و توصیه های ایشان براي رزمندگان و حساسیت دشمن به تفکران نظامی و دادن القاب مختلف به وی و آوردن عکس های متفاوت از و همچنین از زندگانی و رشادت های شهدای مدافع حرم سخن گفته. . . .

مداحی شهید ابراهیم هادی برای شهید شیرودی

 
شب اول محرم و آبان 1359 بود، از پادگان ابوذر بی سیم زدند که برادر هادی براي مراسم به پادگان بیاید .مجلس خیلی باصفایی و بی ریایی شد، ابراهیم می خواند و رزمندگان مستقر در پادگان سینه می زدند، خلبان شیرودی و تعدادی از خلبانان هوانیروز مستقر در پادگان ، به همراه بسیجی ها و پاسدارها و ارتشی ها دور هم جمع شده بودند و بر مظلومیت سالار شهیدان اشک می ریختند. ساعت تقریبا دوازده شب بود که مجلس تمام شد، حال معنوی عجیبی ایجاد شده بود، آن شب خیلی خسته بود . . .

محمد کریم سپهرمنش

می ایم تا وکیل ملت باشیم. می اییم تا ثابت کنیم نسل دوران سختی بدون وابستگی به دنیای مادی براي خدمت امده است. اولین کار کاهش امتیازات نا حق نمایندگان مجلس است. او هم مانند کارمند دولت باید سی روز در ماه کار کند. مانند دیگر کشور ها مجلس هر روز و با اکثریت اعضا بر گذار شود. مجلس مردمی انقلابی ارزش توان مند . . .

اربعین سال98

رفته ام کرب و بلا دیدار مولایم حسین اربعین یا قبل آن دیدار آن نور  دو عیناز نجف تا کربلا مولا حسین ؛ ذکرِ زبانعشقبازی نام تو آرد به جان و هم روان غلغله ، مملو از خلق از شعیان این جهانهندی و سوری و افغان و فلسطینی چنان    . . .

انتخابات مجلس ,انتخابات مجلس 98

 - اولین روز ثبت‌نام انتخابات مجلس 98 کهگیلویه و بویراحمد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامیاحد جمالی رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: تاکنون 9 نفر براي کاندیداتوری انتخابات مجلس در 3 حوزه انتخابیه این استان ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد یک نفر خانم و 8 نفر مرد هستند. وی عنوان کرد: در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا 2 مرد، حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام دو مرد و در حوزه انتخابیه گچساران و باش . . .

منابع جشنواره کتابخوانی رضوی در سال98

8قصه از امام جواد- ابوالفضل نهضت رضوی-امام رضا(ع)-با کبوترهای گنبد-درعصمت- درختی که بال در آورد- راز آن بوی شگفت-سیره تقوی- فاطمه وفاطمه- فصل فیروزه- کبوترها وآهوها- مهارتهای ارتباط موثر درسیره امام رضا(ع). . . .

نماینده آمل اخبار منتشر شده مبنی بر انصراف از کاندیداتوری انتخابات مجلس یازدهم را تکذیب کرد

یوسفیان‌ملا خبر انصراف از کاندیداتوری انتخابات مجلس را تکذیب کردشمال نیوز: نماینده آمل و لاریجان در مجلس دهم، اخبار منتشر شده مبنی بر انصراف از کاندیداتوری انتخابات مجلس یازدهم را تکذیب کرد.
به گزارش شمال نیوز به نقل از خانه ملت،
عزت الله یوسفیان ملا نماینده آمل و لاریجان در مجلس دهم اخبار منتشر شده
مبنی بر انصراف او از کاندیداتوری انتخابات مجلس یازدهم را تکذیب کرد.عزت الله یوسفیان ملا همچنان از شهر آمل و لاریجان براي حضور در انتخ . . .

جنگ

شهر به خاک و خون کشیده شده ، توسط نیروهای مقابل فتح شد . مردان یا کشته شدند یا  اسیر . بقیه که زنده ماندند،  فرار کردند تا شاید بتوانند با تجدید قوا ، دوباره به مبارزه ادامه دهند. ن و کودکان گریه کنان و نالان ، دست بسته ، توسط چند سرباز به جلو رانده می شدند. سرباز جوان در حالیکه تفنگش را محکم در دست گرفته بود ، پشت سر زنها  راه می رفت. بوی چوب و پلاستیک سوخته همه جا به مشام می رسید. چشمها از دود خانه های به آتش کشیده ، می سوخت و به ن کمک می کر . . .

حوزه انتخابيه

انتخابات مجلس شورای اسلامی در 208 حوزه انتخابیه براي گزینش 290 نماینده برگزار می‌شود. محدوده جغرافیایی حوزه‌های انتخابیه آشوریان و کلدانیان، زرتشتیان، و کلیمیان کل کشور است. محدوده جغرافیایی حوزه انتخابی ارمنی‌های شمال، قسمت شمالی ایران و محدوده جغرافیایی حوزه انتخابی ارمنی‌های جنوب، قسمت جنوبی ایران است. سایر حوزه‌های انتخابیه عموماً بر مرزهای شهرستان‌ها منطبق اند، اما بعضی از حوزه‌های انتخابیه از چند شهرستان ت . . .

بهترین باربری در اهواز در سال98

باربری اهواز  و بهترین باربری در سال98
09011447878
(باربری رفاه با50% تخفیف ویژه درخدمت مشتریان عزیز می باشد) دارای مجوز رسمی ازاتحادیه »خط ویژه 09011447878»شبانه روزی » ◀رضایت شمامشتریان عزیزسرلوحه ی کارماست◀دیگرنگران جابجایی اثاثیه منزل وادارات خود ◀نباشیدوبدون دغدغه وبا خیالی آسوده وسایل خود رابا باربری ما جابجا کنید.◀پوشش کامل اهواز حداکثر فاصله ما باشما ◀سرویس دهی به تمام شهرستانهای ایران◀دارای کادر مجرب وخوش اخلاق وجوان ◀متخصص در . . .

بررسی سابقه تاسیس مجلس در تاریخ ایران؛ از اشکانیان تا دوران معاصر(قسمت سوم)

تاسیس مجلس شورای اسلامی
از زمانی که فرمان مشروطیت در سال 1285 صادر شد؛ تا انقلاب سال 1357 شمسی به طور کلی، 24 دوره مجلس در ایران برپا شده است. البته در میان این سال‌ها دوره‌هایی نیز ایران فاقد هرگونه مجلسی بوده است.
پس از انقلاب اسلامی سال 1357 ایران، قوهء مقننهء ایران که در سالهای پیشین دو مجلسی بود؛ بار دیگر تک مجلسی شد. این مجلس طبق قانون اساسی به نام مجلس شورای ملی(بدون تغییر نام) به کار خود ادامه داد. اگرچه در اولین دوره نمایندگان به آن "مجلس ش . . .

انتخابات مجلس

  انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران، انتخاباتی است براي تعیین نمایندگان مجلس شورای اسلامی که بر اساس اصل ۶۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران هر چهارسال یکبار برگزار می شود.رقابت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی که ایرانیان قانونگذاران خود را در آن انتخاب می کنند ازجمله با اهمیت ترین تحولات ی در جامعه محسوب می شود، چراکه نتیجه آن تأثیر گسترده ای بر حیات ی، اجتماعی و فرهنگی جامعه در دست کم چهار سال آتی بر جای می گذارد.از آنجا که آغا . . .

از سرباز صفر تا پادشاهی

از سرباز صفر تا پادشاهی یک سرباز و گرسنه بودم. هرگز محبت ندیدم. بی‌پولی و بیماری داشت مرا از پا درمی‌آورد. ناملایمات زندگی به من درس بزرگی داد. تصمیم گرفتم از مشکلات نترسم و هر مانعی را از پیش بردارم" رضاشاهاین جمله را که  به رضا شاه نسبت داده شده  در فضای مجازی بدست اوردم  از صحت و سقم آن  هیچ  اطلاعی ندارم  . اما چون شخضا نظامی هستم جمله فوق را پسندیدم که یک سرباز ساده تصمیم براي قدرتی بزرگ می گیرد . خواستن توانستن است را می اندیشیم  . . .

"شهدا الگوی جامعه"

                         
سبک زندگی شیوه‌­های رفتار، لباس پوشیدن، سخن گفتن، اندیشیدن و نگرش­‌هایی است که مشخص ­کننده گروه‌های منزلتی متفاوت است.
در دنیای مدرن ثروت و مصرف مهم­ترین عامل کسب منزلت است.
-­ شهدا ورزمندگان با افتخار به گمنامی و خدمت بی­‌منت و با تاسی به سید و سالار شهیدان سبکی متفاوت از زندگی را فراروی بشر قرار دادند.
-­ دفاع مقدس چشمه­‌ای است که از قله کربلا جاری شد و فرهنگ عاشورایی عنصر کانونی سبک زندگی شهدا و رزمندگان است.
_ ب . . .

علی مطهری: مصری گفت مگر من سرباز لاریجانی هستم؟

اندیشه قصرشیرین "  استیضاح وزیر کشور امضای کافی براي اعلام وصول داشت و این مطلب مورد تأیید آقای لاریجانی رئیس مجلس هم قرار گرفت. آقای لاریجانی به آقای مصری گفت که استیضاح امضای لازم را دارد آن را اعلام وصول کنید. ما به آقای مصری گفتیم دستور بدهید استیضاح اعلام وصول شود اما ایشان گفت مگر من سرباز آقای لاریجانی هستم؟ چرا خودش این کار را نکرد؟ چرا این موضوع به نام من تمام شود؟ به ما قول دادند یکشنبه آینده آن‌ را اعلام وصول کنند و اگر این کار انج . . .

#فوری

طرح دوفوریتی مجلس براي توقف افزایش قیمت بنزین
یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس:
جمعی از نمایندگان در حال تهیه یک طرح دو فوریتی هستند که قیمت بنزین به قبل از روز ۲۴ آبان ماه برگردد.
بر اساس این طرح هرگونه افزایش قیمت بنزین در حد تورم و آن هم در سال‌های آتی و با نظر مجلس اعمال خواهد شد.
این طرح که از سوی اعضای فراکسیون امید پیگیری می‌شود، فردا (یکشنبه) به هیات رئیسه مجلس ارائه خواهد شد/عصرایران
┄┅═══✼✼✼═══┅┄
عضو شوید و عضو بمانید
️ #پیک_ . . .

نمايندگان کهگيلويه و بويراحمد در دور اول مجلس

نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی – در حال بروزرسانینمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی / لیست نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی / فهرست نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی / فهرست نمایندگان مجلس شورای اسلامی/ لیست نمایندگان مجلس شورای اسلامی / نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در تمام دوره های مجلس شورای اسلامی / فهرست نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در تمام دوره های مجلس . . .

خیار مجلس

مطابق ماد ٣٩٩‏قانون مدنی: هریک از متبایعین بعد از عقد فی المجلس و مادام که متفرق نشده اند اختیار فسخ معامله را دارند.» این خیار مختص عقد بیع بوده و در سایر عقود راه ندارد. اگر یک نفر ازسوی دوطرف، معامله را منعقد کند خیار مجلس قابل تصور نیست. اداره حقوقی قوه قضاییه طی نظریه 7/2354 – 1379/4/6 در خصوص خیار مجلس اعلام داشته است:معمولا در اسناد رسمی مربوط به معاملات قطعی، اسقاط کافه خیارات قید می شود و طرفین آن را امضا می کنند، اگر سندی دارای چنین عبار . . .

آمار نهایی کاندیداهای انتخابات مجلس ۹۸ اصفهان

روز یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ و پس از پايان ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم در روز شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، حیدرقاسمی (رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان) گفت: هزار و ۲۲۴ داوطلب براي ۱۵ حوزه انتخاباتی یازدهمین مجلس شورای اسلامی استان اصفهان نام نویسی کردند.
وی با بیان اینکه ۸۸ درصد داوطلبان مرد و بقیه زن هستند گفت:در ثبت نام مجلس قبلی (دهم) هم همین تناسب وجود داشت، مدرک تحصیلی ثبت نامی‌های یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی،۹۵۹ کارشناسی ارشد،۱۳۸ نفر دکترا،۶۵ نفر . . .

انتخابات مجلس

  انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران، انتخاباتی است براي تعیین نمایندگان مجلس شورای اسلامی که بر اساس اصل ۶۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران هر چهارسال یکبار برگزار می شود.رقابت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی که ایرانیان قانونگذاران خود را در آن انتخاب می کنند ازجمله با اهمیت ترین تحولات ی در جامعه محسوب می شود، چراکه نتیجه آن تأثیر گسترده ای بر حیات ی، اجتماعی و فرهنگی جامعه در دست کم چهار سال آتی بر جای می گذارد.از آنجا که آغاز ب . . .

رفع خطای 503 Service Unavailable

رفع خطای 503 service unavailable
خطای HTTP 503 چیست؟
هنگامی که شما خطای HTTP 503 را در اینترنت مشاهده کردید، اصلاً نگران نباشید یک راه حل آسان براي  رفع این مشکل وجود دارد. مشاهده این خطا HTTP Error 503 در وب سایت بسیارعادی است. بسیاری از افراد در اینترنت این خطا را در یک نقطه از زندگی آنلاین شان قطعاً مشاهده کرده اند. اما این خطا به چه معنی است و چه زمانی باید انتظار داشته باشید که آن را ببینید؟
 
چگونه خطای HTTP 503 را رفع کنیم؟
ساده ترین راه این است که صفحه را رفرش و ی . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)