قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

اینستاگرام رسمی پرستش

خدایان غسیر

راه ها دراز وعسیرشب دشوار خطیرونگاه مادران منتظردر کوچه های اعقتادصبوران درتکاپوستبی هیچ مفهومی پرستش را(پرستش به مستی؟)کفاره ی کدام گناه نکرده اتبه سنین گل وغنچهسوار برمرکب اندخُدایان عسیرشهردوان دوان خواهی تاختروزگار کور دستان رابی هیچ فلسی،دوزخ اندود . . .

چند اسم شامل حروف س ت

نام هایی که دارای جز مشترکی هستند⭐️سِتا سِتایش : به معنی پرستش اِستاتیرا : به معنی دختر ستایشگراَوِستا : به معنی اشعار مورد پرستشسِتایان : به معنی ستایش کنندهاِسپانتا : به معنی مقدس و قابل ستایشسِپَنتا : به معنی مقدس و قابل ستایش . . .

قبل از اعلام نمرات vs بعد از اعلام نمرات!

باز خدا اموات ایشون رو غریق نور و رحمت بفرماید که هیچ جا از دایره‌ی ادب پا رو فراتر نگذاشته، دانشجو دارم قبل از اعلام نمرات فقط در حد پرستش، تملق نمیگه، غیر از پرستش همه چی میگه، اونوخ بعد از اعلام نمرات، فحش میده ها، از اون فحشا!!!! خب بنده‌ی خدا دَرسِت رو بخون، مثل خیلیای دیگه، لازم نیست نه احترام بیش از حد کنی و نه فحش بدی.  . . .

خداوند میخواهد در قلب ما زندگی کند

 محل زیبا و پرشکوه برای عبادت، همیشه دال بر این نیست که کسانی که در آن جمع می شوند، خدا را از صمیم دل عاشفانه  پرستش می کنند.مهیا کردن موقعیت برای پرستش و عبادت واقعی، یک اتحاد و همدلی  در مشارکت روح القدس   و متصل شدن با اهداف خدا در روح و راستی است  خدا می خواهد که در قلب ما  زندگی کند،  تا یاد بگیریم وبدانیم او برای ما برنامه های عالی دارد فقط او میخواهد ما نیز با بیداری تسلیم او باشیم تا  به او اجازه دهیم در زندگی ما کار کند نه اینکه . . .

چهل حدیث نورانی از امام حسین(ع)

۱. شناخت خداوند و عبادت اواَیّهَا النّاسُ! إِنّ اللّهَ جَلّ ذِكْرُهُ مَا خَلَقَ الْعِبَادَ إِلاّ لِیَعْرِفُوهُ، فَإِذَا عَرَفُوهُ عَبَدُوهُ فَإِذَا عَبَدُوهُ اسْتَغْنَوْا بِعِبَادَتِهِ عَنْ عِبَادَةِ مَا سِوَاهُ».امام حسین (ع) فرمود: اى مردم! خداوند بندگان را آفرید تا او را بشناسند، آن‏گاه كه او را شناختند، پرستش كنند و آن‏گاه كه او را پرستیدند، از پرستش غیر او بى‏ نیاز شوند».(بحار الانوار، ج ۵ ص ۳۱۲ ح۱ )​۲. یافتن خداوندمَاذَا وَجَ . . .

شیطان پرستی چیست

 
(بسم الله الرحمن الرحیم)امروزه گروه ها ی مختلفی به عنوان شیطان پرست مطرح هستند که باید گفت این گونه انحرافات نه تنها تازگی ندارد   که بعضی به آن پیشینه هزار ساله می دهند و دلیل آن را پرستش هر موجود دارای قدرت از سوی مردمان هزاران سال پیش و یا وجود دو خدای ضد هم؛ یعنی خدای خیر و شر در اندیشه های پیشینیان می دانند که نمونه آن را در آیین زرتشت و قبل از آن در دنیای مصر باستان و بین النهرین می توان یافت. در دین زرتشت اهریمن خدای شر در کنار اهورا مزد . . .

سلام علیکم

سلام :)
خبر از هیچکـی ندارم امیدوارم حال دل همتون خوب باشه دوستان 
خیلی وقته ننوشتم اینجا شاید از یک ماه بیشتر ولی در تلاشــم بنویسم و یکم این حال و هوای دپرسی و چه کنم چه نکنم رو از خودم دور کنم .
روزای من همش در راه تحصیل و یادگیری میگذره ، همیشه زمانبر هست این زندگی برای من تا زندگی بشه :))))
#یه پرستش نق نقــــــــو . . .

واریزوام صندوق رفاه فرهنگیان درماه مهر98

امروز سه شنبه مورخ 1398/08/14 وام صندوق وام رفاه فرهنگیان درماه مهر سال 1398به حساب همکاران شاغل واریزمی شود .وام گیرندگان صندوق رفاه مهر ماه 1398ردیفکدپرسنلیوضعیتسهام ماه قبلمبلغ وام170604135رسمي60,589,934150,000,000270593954رسمي60,169,935150,000,000370591492بازنشسته59,589,934150,000,000470592342بازنشسته59,389,934150,000,000570600191رسمي58,879,934150,000,000670601228رسمي58,599,934150,000,000770600152رسمي58,500,000150,000,000870602251رسمي58,439,934150,000,000915225102بازنشسته41,789,934100,000,0001070282800بازنشسته41,789,934100,000,0001170580624بازنشسته41,789,934100,000,0001270581591بازنش . . .

نفْس های بی حوصله

فکر می کنید چرا وقتی آدم بیکار می شه، برای خودش کار می تراشه؟ چرا آدم ها به بازی های کامپیتوری علاقمندن؟ چرا گاهی بی حوصله و بی انگیزه می شیم؟
دلیلش این هست که نفس (روح) انسان احتیاج داره به یکسری اهداف برسه. چالش یکی از نیازهای اصلی انسان هاست. خدا ما رو اینجوری آفریده. این صفت رو با دیگر صفات اگر در نظر بگیریم، می بینیم خدا ما رو جوری آفریده که خودمون رو تکامل بدیم و به پرستش او برسیم.
موقعی که بی حوصله شدید، به این موضع هم فکر کنید! . . .

نماز خواندن ساده برای فهمیدن

به نام خداوند یکتاای خداوند بخشنده ومهربانوای خداوندی که همه‌ی نیازمندان قصد تورا می کنندوهیچ شبیه و مانندی مثل تونیستتنها تورا می پرستم واز تو یاری می خواهممن را به راه راست هدایت فرما واز ثروت بی کرانت به من اعطا فرماپاك و منزّه ای،ای پروردگار بزرگ ،تو را سپاس مى ‏گویم.پاك و منزّه ای ،ای خداوند بلند مقام تو را سپاس می‌گویم.هیچ كس شایسته پرستش‏ خداوند یکتا نیست، یگانه است و شریك ندارد. . . .

آموزش اينستاگرام

Instagram یک اپلیکیشن برای دستگاه های iOS ، Android و Windows Phone است که به کاربران امکان می دهد عکس ها را در انجمن اينستاگرام یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و بارگذاری کنند. برای مشاهده آموزش های اينستاگرامی به سایت چگونه مراجعه کنید.آموزش اينستاگرام . . .

هراساني

اگر چه می‌سپرم راه دل به آسانیبه خون جان و تنم كرده خو هراسانیبه پای من، چه زنی سنگ آزمون هر دمچه اشكم از مژه بارد چو ابر نیسانیبه زیر چتر پریزاد عشق خواهم رفتز دست خسرو خوبان مرا چه ترسانی؟!دلا مگرد و مزن لاف شور و بدمستیشبی به جرگه‌ی مستان درآ چو زین‌سانیاز آنچه بر سرم آید ز دوست گر بینیكلاه سرزنشم به ز تاج ساسانیتو را كه زخم زبان و چو زهر چشمی ازوستگرت بود گله‌مندی ز ناسپاسانیشكیب و شرم و پرستش در آفتاب وفابجو، بجوی اگر از راه و چاه پرسان . . .

آموزش هاي بازاريابي ديجيتال

زمانی که در آموزشگاه فعالیت می کردم، یک مسابقه طراحی کردیم و در یک سمینار اعلام کردیم که اگر تا پایان سمینار به جمع دنبال کنندگان اينستاگرام بپیوندید در این مسابقه و قرعه کشی آن شرکت داده می شوید.همین کار باعث شد که تعداد زیادی از حضار اينستاگرام آموزشگاه را دنبال کنند و به دلیل محتوای مفیدی که در اينستاگرام منتشر می کردیم برای همیشه از دنبال کنندگان ما باشند. به همین راحتی تعداد زیادی دنبال کننده واقعی به دست آوردیم.آیا شما روش‌های طبیع . . .

سفردراربعین

بادل بیاسفرکن دراربعین مولا/بنگرشکوه دین رادرسرزمین مولا/عشق حسین وزینب سرمنشاء پرستش/بین وحدت وبصیرت در همنشین مولا/پای پیاده رفته زائر به کربلایش/دنیانظاره گرشد بر مومنین مولا/عاشق قدم گذارد در وادی محبت/شورحسین بسیار در زائرین مولا/بازمزم ولایت عالم شود مسخّر/ایمان زائرینش گشته نگین مولا/دراهل بیت احمد شورعزا بپا هست/اشک و توسل ماشد دلنشین مولا/اینهاهمه نشان روزظهور مهدی است/یاران اربعینی باشدامین مولا/مهدی درانتظار یک لشکر فراوان/ . . .

ازداغ بابا

ازداغ بابا یوسف زهرابگرید/در این مصیبت ماه خوش سیمابگرید/خلوت نشین نیمه شبهای پرستش/مظلوم دوران بازهم تنهابگرید/بر عسکری دشمن نگر زهرجفاداد/بر ماتم اوحضرت یکتابگرید/درد یتیمی بهرمهدی سخت گشته/با سوگواری بهراومولابگرید/ماتم سرای حضرتش یادازمحرم/همراه مهدی شیعه وآقابگرید/اشکی به چشم حضرت صاحب زمان است/در سامرا هردیده برنابگرید/برقلب مهدی سخت گشته این مصیبت/حتی نسیم و باد درصحرابگرید/باشدظهورش مرهمی از بهربابا/شیعه برایش تاخودفردابگرید . . .

نگاهی اجمالی بر تاریخ ادیان و مذاهب

بی گمان مطالعه تاریخ دینی بشر در دوره های ماقبل تاریخ- از بیست و پنج تا صد هزار سال قبل- و مابعد تاریخ و سیر فراز و فرود آن، با الهام از سنگ نگاره ها تا زمان پیدایش خط و نگارش، پیدایش باورها، توهمات، خرافات و حرکت اندیشه به وادی اوهام، سحر و جادو، غیب و جهش و ترقی به سوی خلق خدایان، پرستش، بت پرستی، قربانی انسان، باور به روح و نیروهای غیبی، فضایی معقول تر و یک پارچه تر و نیز کامل تر برای درک هر چه بهتر از ماهیت و چیستی دین به دست می دهد و از زنجیر . . .

تذکر!

حکمت 94 نهج البلاغه:از آن حضرت پرسیدند: خیر و نیكى چیست؟ امام(علیه السلام) فرمود: خیر و خوبى در آن نیست كه مالت فراوان و فرزندانت زیاد شوند، خیر در این است كه علمت زیادوحلمت فزون گردد وبا پرستش پروردگاربه مردم مباهات كنى، هر گاه كار نیكى از تو صادر شد خدا را سپاس گویى و اگر گناهى سر زد استغفار نمایى، دنیا فقط براى دوكس خوب است: كسى كه گناهانى كرده مى خواهد با توبه جبران كند  وكسى كه با سرعت به سراغ كارهاى خیرمى رود-----------------------------از نعمتهای خاص  . . .

آرامش کربلا

نام مهدی هست آرامش برای کربلا/یاد او شوق رسیدن تاحریم کبریا/لحظه لحظه شدمجسم کربلا بر دیده اش/چشم اوگریان همیشه هست بهر نینوا/یادمان برحسین و جمله اصحابش شود/بهریاری ولایت شیعه را داده ندا/دشمنان راخوار سازد یادونام حضرتش/شیعیان نینوایی یاوردین خدا/جمعه هایک حس وشوری بردل مومن دهد/مملو عشق وبصیرت قلبهای پرولا/در رکاب رهبرخود سوی اوآماده باش/بهرایران مهدویت دائما دارد دعا/ماهمه سربازحیدرجانفشان بر حسین/حس زیبای پرستش با عنایات رضا/یاابا . . .

تبليغات در اينستاگرام

تبلیغات در اينستاگرام به صورت هدفمند با کافه فالوور تبلیغات در اينستاگرام یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات در فضای مجازی است. چون طبق آمار موجود بیشتر از 15 میلیون کاربر ایرانی در این اپلیکیشن محبوب حضور دارند و این کاربران، برندهای محبوب و مورد علاقه شان را از طریق اينستاگرام دنبال می‌کنند.تبلیغات ساعتیتبلیغات هدفمند 24 ساعته در پیج های برتر اينستاگرامی را در چارچوب یک برنامه ریزی منسجم طبق گروه مخاطب، موضوع و هدف شما اجرا . . .

شرایط استخدام رسمی

⭕️شرایط لازم برای ورود به استخدام رسمي❇️ماده 14 داوطلبان ورود به استخدام رسمي باید دارای شرایط ذیل باشند:  ‌الف - حداقل داشتن سال تمام و نداشتن بیش از 40 سال تمام.  ب - تابعیت ایران.  پ - انجام خدمت زیر پرچم یا معافیت قانونی در صورت مشمول بودن.  ت - نداشتن سابقه محكومیت جزایی مؤثر  ث - عدم محكومیت به فساد عقیده و عدم معروفیت به فساد اخلاق و تجاهر به فسق و معتاد نبودن به استعمال فیون و مبتلا نبودن به امراض‌مسریه.  ج - حداقل داشتن گواهی‌نام . . .

اینگرسول

دین و مذهب از انسان عبادت می‌طلبد.چیزی که انسان نباید به هیچ موجودی، انسانی و یا یزدانی بدهد.پرستش دیگری یعنی پایین آوردن خود.عبادت وحشت و ترس است.وحشت و ترسی بیهوده و امیدی کور.عبادت است که تنها یکی را بالا می‌برد و تعداد زیادی را به پایین می‌کشد.عبادت برای ان کاخ می‌سازد و برای جرائم بنای یادبود.شخص عابد حتی برای دستان خود دستبند می‌سازد. روح عبادت روح بیدادگری است.یک روشنفکر هرگز زانو نمی‌زند.بدن به هرچه گرایش داشته باشد، روح روشنف . . .

زبان فارسی رسماً به اینستاگرام اضافه شد

اينستاگرام سرانجام زبان فارسی را به نسخه جدید اپلیکیشن خود اضافه کرده است. از این پس کاربران ایرانی می‌توانند از اينستاگرام به زبان شیرین پارسی استفاده کنند.از علی ارغوان منتشر شده در ۸:۰۰ شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۶ 26برخی از کاربران اندرویدی اخیراً متوجه فارسی شدن اپلیکیشن اينستاگرام خود شده‌اند. ظاهراً اينستاگرام از نسخه 10.28 زبان فارسی را هرچند بی‌سروصدا و نه‌چندان کامل به اپلیکیشن خود اضافه کرده است.چگونه اينستاگرام را فارسی کنیم؟برای فارس . . .

سوره ابراهیم از عبدالباسط

یک آیه از سوره ابراهیم با صدای استاد عبدالباسط که جز محافل مسجد الاقصی در اواسط دهه شصت هست.
وَإِذْ قَالَ إِبْرَاهِیمُ رَبِّ اجْعَلْ هَٰذَا الْبَلَدَ آمِنًا وَاجْنُبْنِی وَبَنِیَّ أَن نَّعْبُدَ الْأَصْنَامَ (35)و (یادآر) وقتی که ابراهیم عرض کرد: پروردگارا، این شهر را مکان امن و امان قرار ده و من و فرزندانم را از پرستش بتان دور دار.
بشنوید . . .

آنانتا جلیل: دلیل اصلی خلقت پرستش خداست

آوای سنت :یک بازیگر بنگلادشی که اخیرا به اسلام گرایش یافته قصد دارد از شهر خود برای تبلیغ اسلام در میان نسل جوان استفاده کند.به گزارش آوای سنت به نقل از دیلی میل، آنانتا جلیل بازیگر 39 ساله بنگلادشی که تازه به اسلام گرایش پیدا کرده در داکا برای مردم صحبت کرد و هزاران تن از طرفدارانش برای سخنان او جمع شدند. عکس‌های او نیز که جامه بلند اسلامی به تن دارد در تمام شبکه‌های اجتماعی این کشور منتشر شدند. ادامه مطلب ⬅️ آوای سنت  . . .

خريد فالوور اينستاگرام

 هر کاربری که به دنبال افزایش سریع فالوور فوری اينستاگرام است و خرید فالوور واقعی اينستاگرام می باشد به لینک زیر مراجعه کرده تا به صورت کامل راهنمایی شوید.تمام سوال های شما درباره پیج های اينستاگرامی تان وهم چنین اطلاعات ناقص شما به صورت کامل برطرف می شود.https://blog.iamir.co/ . . .

ترفندهای اینستاگرام

به این آمار دقت کنید: ۴ میلیارد لایک در پست های جدید روزانه و بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه!!! این آمارها گویای یک حقیقت است: محبوبیت روز افزون اينستاگرام در جهان! اگر شما هم از طرفداران و کاربران اينستاگرام هستید با ما همراه باشید تا با ترفندهای اينستاگرام آشنا شوید. آموزشی جامع و کامل که شاید کمتر جایی دیده باشید. . . .

خدایی که جویای پرستندگان است

   کلام خدا می‌‌فرماید: بیائید تا پرستش و سجده کنیم و در پیشگاه آفریننده خویش، خداوند، زانو زنیم» (مزمور ۹۵‏:‏۶). حال در این راستا چند سؤال پیش می‌‌آید از آن جمله: چه شرایطی برای پرستش وجود دارد؟ در کدام مکان باید خدا را پرستش کنیم و چه کسانی می‌‌توانند در این پرستش شرکت کنند؟ آیا زمان مخصوصی برای پرستش وجود دارد و هدف از این پرستش چیست؟بهتر است اجازه دهیم که خداوند عیسای مسیح به این سؤالات جواب دهد. یکی از نتایج صحبت عیسای مسیح با زن سا . . .

متي

 و بعد از سَبَّت، هنگام فجرِ روز اوّل هفته، مریم مَجْدَلیّه و مریم دیگر بجهت دیدن قبر آمدند.2  که ناگاه زلهای عظیم حادث شد از آنرو که فرشته خداوند از آسمان نزول کرده، آمد و سنگ را از درِ قبر غلطانیده، بر آن بنشست.3  و صورت او مثل برق و لباسش چون برف سفید بود.4  و از ترس او کشیکچیان به لرزه درآمده، مثل مرده گردیدند.5  امّا فرشته به ن متوجّه شده، گفت، شما ترسان مباشید!می‌دانم که عیسای مصلوب را می‌طلبید.6  در اینجا نیست زیرا چنانکه گفته بو . . .

معنا و مفهوم نماز

نماز در لغت به معنای پرستش ، نیاز ، سجود ، بندگی و اطاعت ، خم شدن برای اظهار بندگی و اطاعت و یکی از فرایض دین و عبادت مخصوصی است که مسلمانان پنج بار در شبانه روز به جا می اورند . نماز یعنی خدمت و بندگی ، فرمانبرداری ، سرفرود آوردن و تعظیم کردن به نشانه احترام .نماز ، رابطه معنوی مخلوق با خالق است و ترک آن در دنیا و آخرت عواقب تلخی دارد .آثارفردی و اجتماعی نماز :نمازتاثیر بسزایی در زندگی فردی و اجتماعی فرد دارد نمازگزار در مقایسه با کسی که نماز نم . . .

دفتر ترجمه رسمي تهران

دفتر ترجمه رسمي تهرانبا گسترش روز افزون مهاجرت به کشورهای مدرن و پیشرفته به خصوص کشورهای مهاجر پذیر مانند فرانسه ترجمه مدارک مستندات شخصی و سوابق تحصیلی جهت ارائه و اثبات هویت فردی و تحصیلی امری مهم و اجتناب ناپذیر است. امروزه موسسات بسیاری در این زمینه تحت عنوان دفتر ترجمه رسمي در تمام استانه ها آماده ارائه خدمات  ترجمه مدارک و . می باشند. پیدا کردن یک دفتر ترجمه رسمي در تهران بسیار آسان بود و از میان چندین دارالترجمه رسمي تهران ب . . .

سیر تا پیاز کار با اینستاگرام

اينستاگرام، یکی از محبوب ترین اپلیکیشن ها در ایران هست. بسیاری از افراد، زمان زیادی را در اينستاگرام میگذرانند. اينستاگرام، نه تنها ابزاری برای سرگرمی و برقراری ارتباط است؛ بلکه وسیله ای برای درآمدزایی و فروش محصولات و خدمات است.شما برای اینکه بتوانید با هر وسیله ای به درستی کار کنید، باید طریقه استفاده از آن را بدانید تا بتوانید بهترین استفاده را از آن ببرید و بیشترین نتیجه را بگیرید. برای کار کردن با اينستاگرام، شما باید نکات و ترفندهای . . .

نماز چیست ؟

نماز در لـغت به معناى پرستش, نیاز, سجود, بندگى و اطاعت, خم شـدن بـراى اظـهـار بـندگى و یکى از واجبات دین است.
 
نماز عبادت مـخصوصى است که مسلمانان پنج بار در شبانه روز به جا مى آورند. 
نماز یعنى خدمت و بندگى, فرمان بردارى, سر فرود آوردن و تعظیم کردن به نشانه احترام. 
نماز, داروى فراموشی و وسیله ذکر خداوند است.
 
نماز, رابـطه معنوى مخلوق با خالق است.
 
نماز یعنى دل کندن از مـادیـات و پـرواز دادن روح; یـعـنى پا را فراتر از دیدنى ها و شنیدنى ها نهادن. . . .

کلیسا چیست ؟

 کلیسا موسسه و سازمان ساختمانی نیست. کلیسا کلاب و یا مکانی برای تفریح نیست. کلیسا خیلی چیزها نیست. کلیسا جایی است که ما محبتی که در مسیح دریافت کردیم را در پرستش و دعا به خدا بر می گردانیم. کلیسا جایی است که صلیب مسیح را از نزدیکتر می بینیم. کلیسا جایی است که ما حقایق را درشت تر می بینیم و بلند می شنویم. کلیسا مهم و جدی و در عین حال خطرناک برای کسانیکه می بینند ولی اهمیت نمی دهند و می شنوند و از آن گوش در می کنند.در عهد جدید کلیسا در رابطه ای تثلیث . . .

عکس در اینستاگرام

اندازه عکس پروفایل برای اينستاگرام
کد تو: عکس پروفایل اينستاگرام زمینه ساز اولین برخورد شما با دیگران در شبکه اجتماعی اینستا است.
به همین دلیل بهتر است اندازه های عکسهای پروفایل بزرگتر باشد ، 
به هیچ عنوان عکس پروفایل را چه در پیج رسمي و چه در صفحه شخصی اينستاگرام خالی نگذارید
اگر مایل هستید از بهترین اندازه های مناسب عکس پروفایل در رسانه های جمعی (تلگرام - لینکدین - تامبلر - فیس بوک - پینترست - توییتر - یوتیوب) مطلع شوید به این آدرس مراجع . . .

فيلم آموزشي اينستاگرام

اينستاگرام هم مثل خیلی از نرم افزارهای دیگر ، ضمن تلاش های شرکت سازنده اش برای حفظ کیفیت و رفع مشکلات آن ، با خطا ، کندی ، هنگ کردن و . مواجه است و در مقابل برای کاربران هم با مشکلات چون ریپورت ، سیاه شدن استوری ، باز نشدن فیلم و . موانعی را ایجاد می کند. اما در کنار این مشکلات ، هربار که نسخه جدیدی از آن منتشر می شود قابلیت هایی را به برنامه می افزاید که مانع از دل کندن کاربران می شود ، امکاناتی که در انتشار استوری ، IGTV که مشکل کوتاه بودن ویدیوه . . .

گنگ ترین حالت ممکن

شده همه چی براتون گنگ و بی مفهوم بشه؟!مثلا میدونید کی هستید،کجا هستید،چیکار میکنید و چه تصمیم و برنامه ای برای آیندتون دارید؟!اصلا مطمئنید که آینده ای وجود داره؟؟آیا از فکر کردن به خودتون،اشتباهات زندگیتون و تجربه هاتون خسته شدید؟؟کیا مثل من هیچ وقت معنی و وجود خدا و پرستش خدا رو درک نکردن؟؟کیا مثل من معنی عشق به هر چیز و هر کسی رو متوجه نشدن و ازش ترسیدن؟کیا مثل من خواستن فردا که از خواب بیدار میشن رو خودشون کار کنن و بشن اون آدمی که دلشون . . .

کسب درآمد از اینستاگرام

قصد دارید کسب و کاری برای خود راه بیندازید ولی سرمایه کافی برای اجاره و یا خرید مغازه‌ای در پاساژهای بزرگ شهر را ندارید؟ پس از همین حالا دست به کار شوید و از فرصت طلایی اينستاگرام استفاده کنید. کسب درآمد از اينستاگرام موضوعی است که در سال های اخیر در ایران مطرح است و حتی برخی ادعا می کنند درآمدهای میلیونی از اينستاگرام کسب می‌کنند. احتمالاً شما هم برای کسب درآمد از اينستاگرام نقشه‌هایی دارید اما نمی‌دانید از کجا  باید شروع کنید. با ما ه . . .

" کسی خونه هست؟ "

سلام :")
نمیدونم چند وقته درست و حسابی سر نزدم به اینجا. راستش فعالیتم رو به اينستاگرام انتقال دادم ولی دلم نیومد اینجا رو ببندم. ریویوها رو از حالا به بعد، هم توی وبلاگ و هم اينستاگرام آپ میکنم. اگه اینجا براتون سخته به اينستاگرام کوچ کنین^^
اینم آدرس پیج:
[email protected] . . .

دنیا

یه عده هستن که اونقد به عشقشون بها میدن و رنگ و لعاب بهش میدنو پرستش میکنن که اگه کسی ازش در مورد عشقش بپرسه میگه :عشقم دنیامهبعد طرف با یه نه کوچولو و دوست ندارمو ازدواج با یکی دیگه دنیاشو میپاچه به هم.چرا؟چون هنوز هیچ تعهدی بهش نداره و طرف در حد یه سرگرمی خیلی ساده و کوچولو به دنیای جنابعالی نگاه میکرد، البته دلایل دیگه هم میتونه داشته باشه، مثل بی وفایی، اجبار پدر و مادر، چشم و هم چشمی مامان دختره که چشم دیدن باز شدن بخت نجمه دختر شهنازو ن . . .

خدا هرگز نمی میرد

کتاب خدا هرگز نمی میرد : علت و ریشه مرگ دیگر موجودات جهان و اثبات پایندگی خداوند
 
کتاب خدا هرگز نمی میردنویسنده: غلامرضا حیدری ابهرینشر جمال
معرفی:
قرآن کریم، انسان ها را از همانند دانستن خدا با آفریده های او منع کرده و برای همین، تولد و مرگ و جسم داشتن را از خدا نفی می کند.اگر خدا شبیه آفریده هایش باشد، دیگر آن خدایی نخواهد بود که شایسته ی پرستش باشدکتاب (خدا هرگز نمی میرد علت و ریشه مرگ را در دیگر موجودات جهان بررسی می کند و با تکیه بر دیگر ص . . .

آموزش اشتراک پست ها در استوری اینستاگرام

انزل وب: مرز بین پست ها و استوری های اينستاگرام امروز کم رنگ تر می شود. یک ویژگی جدید به اينستاگرام اضافه شده است که به کاربران اجازه می دهد تا پست ها را از یک اکانت عمومی (افرادی که آنها را فالو می کنند) یا اکانت خودشان به اشتراک بگذارند. اينستاگرام تصور می کند که ویژگی Reshare به شما کمک می کند تا دوستان و برندهای مورد علاقه خود را در استوری تان تبلیغ کنید. اشتراک گذاری مجدد پست ها در استوری اينستاگرام با ویژگی Reshare هر پستی که شما در استوری خود به . . .

معبد ونشو در چین، بزرگ ترین و زیباترین صومعه چنگدو

معبد ونشو در چین، بزرگ ترین و زیباترین صومعه چنگدومعبد ونشو Wenshu Temple یکی از معابد فعال در مذهب بودایی است. اگر در سفرتان به چین، قصد دارید آئین های بودا را به طور کامل ببینید و از نزدیک با آن ها آشنا شوید حتما به این معبد در شهر چنگدو سر بزنید. در این معبد مردم را در حال پرستش و عبادت خواهید دید. همچنین همه روزه مراسم بخور دادن در صومعه ونشو انجام می شود. توریست ها می توانند به صورت کامل شاهد برگزاری این مراسم باشند. اگر نیاز به معرفی بیش تر دارید . . .

صفحه اینستاگرام کی گیوی

 
 
مطالب متنوع و تصاویر صفحه  اينستاگرام  *کی گیوی* را با کلیک بر روی لینک زیر دنبال کنید 
یا با جستجوی فارسی یا  لاتین #کی گیوی #در منوی جستجو اينستاگرام به ما بپیوندید
kaygivi و برای حمایت از ما این مطلب را  بازنشر بفرمایید
https://www.instagram.com/p/B1Li-DnlcC7/?igshid=yj01yygcg3bu . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)