قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

بالبال ها چهانی بودن

نمایه های شهرسالم روستای سالم از نگاه سازمان چهانی بهدتشت WHO

 نمایه های شهرسالم روستای سالم از نگاه سازمان چهانی بهدتشت WHOhttp://s7.picofile.com/file/8379433934/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%AA.pdf.htmlشرافت.pdf5,003 KBhttp://www.sepehr.org/article_26259_dc1f054621e695a87d2c6d6a7527845f.pdfhttp://s7.picofile.com/file/8379433934/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%AA.pdf.html . . .

چطوری؟!؟!؟!؟

من موندم این حجم از خفن بودن،جذاب بودن،فکر کردن،تحلیل کردن،انتقاد درست کردن،مودب بودن،آشنا بودن با فلسفه، آشنا بودن با همه ی ابعاد فیلم سازی و فرم و محتوا و لفظ قلم نوشتن و اطلاعات عمومی، چجوری تو یه آدم 17 ساله که رشته اش هم ریاضیه جمع شده واقعا؟! . . .

مردم در این جا هم صدا بودن نمی دانند

مردم در این جا هم صدا بودن نمی داننددر درد ها هم پا به پا بودن نمی دانندباید خیانت کرد تا دیوانه ات باشنداینجا بهایِ با وفا بودن نمی دانندباید دروغی گفت تا مهری ببینی همدیگر بهایِ بی ریا بودن نمی دانندباید دو رویی کرد و هی زیر آب شان را زدمردم غریب و آشنا بودن نمی دانندرسمِ بدی افتاده هم مابین این مردمرسمِ وفا و با حیا بودن نمی دانندسرگشته#سهراب_عرب_زاده . . .

مردم در این جا هم صدا بودن نمی دانند

مردم در این جا هم صدا بودن نمی داننددر درد ها هم پا به پا بودن نمی دانندباید خیانت کرد تا دیوانه ات باشنداینجا بهایِ با وفا بودن نمی دانندباید دروغی گفت تا مهری ببینی همدیگر بهایِ بی ریا بودن نمی دانندباید دو رویی کرد و هی زیر آب شان را زدمردم غریب و آشنا بودن نمی دانندرسمِ بدی افتاده هم مابین این مردمرسمِ وفا و با حیا بودن نمی دانندسرگشته#سهراب_عرب_زاده . . .

در چه موقعیتهایی شاد میشوید؟

70% در جمع دوستان بودن را بهترین موقعیت میدانند.42% وقتی که مسافرت میروند.21% داشتن خانوادهای آرام7% بودن در پارکها و جشنهاچه چیزهایی بیش از همه شما را شاد میکند؟92% شاد بودن پدر و مادر را عنوان نمودهاند.46% برنده شدن تیم محبوبشان را عنوان کردهاند.21% به دست آوردن مقام و نمرهی بالا2% با دیگران بودن2% پولدار شدن . . .

ازتون متنفرم مرفهان بی درد عزیز

در کلاس جدیدی که میرم از همه متنفرماز این حجم گوگولی و صورتی بودن متنفرماز این حجم همه خانم دکتر و مهندس و موسیقی دان بودن متنفرماز این حجم واقعی نبودن و مرفه بودن آدما متنفرممرفه بودن حالم رو بهم میزنهاون ور تهوع آور خاندانی که توش بودم رو یادم میارهتنفر من به شخص نیستچون اونا هم مثل من آدمن با دردا و خوش حالیا منتنفر من به یک طرز فکره یک گوگولی بودن و عزیزم عزیزم کردن دروغینکه چندین سال توش نفس کشیدمو از حجم چندشناک بودنش آگاهم . . .

110+ حس بودن!

و چه حس عجیبی است این: "حس بودن"نفس کشیدن، لمس کردن ، چشیدن ، دیدن و بوییدن.اندیشیدن و احساس کردنچه حس غریبی است این: زنده بودن!بزرگ شدن و پیرتر شدن!و چه حس عجیبی است "حس مردن!"    . . .

با شمام دوستِ عزیز

>یعنی من در مورد مسائلِ مربوط به خودمبا صراحت جواب بدم ؛مثلااین غذا رو دوست ندارمونی نمیامحوصله ندارم و .>یعنی من در مورد مسائلِ شخصی دیگران مثل رنگ مو ، چاق و لاغر بودن ، سایز بینی ،نوع پوشش ، اظهار نظر کنم .در قالب > به دیگران توهین نکنیم . . . .

قدرت

اگر داری کاری رو انجام میدی که نیاز به تمرکز داره٫
اما مدام موضوعاتی میاد توی ذهنت که تو واقعا نیمخوای بهش فکر کنی٫
این از ضعیف بودن روح شماست
نه قوی بودن و پررنگ بودن اون فکر. . . .

اتاق نامرتب.!!

اتاق به هم ریخته.کلی مفهوم داره یعنی زندگی در جریان داره یک عالمه کار و تکاپو .و یک حس خوب خیلی از آدم ها از مرتب بودن فیلم و عکس میذارن ولی .نامرتب بودن یک حس نزدیک بودن به زندگی داره و وقتی مرتب میشه اتاق سریع دلش میگیره و زود باز خودش نامرتب میکنه ، به خاطره همینه که میگیم نمیدونم چی شد باز همه چیز به هم ریخت !!! از بهم ریختگی و نامرتب بودن زندگی باید لذت برد. . . .

پرنده

می توانی بفهمیچقدر بی قرار است ؟پرنده ای که بال هایشبه میله های استخوانی سینه ام جوش خورده اندمی توانی بفهمیچقدر خسته است ؟خسته ام خسته ام از طبیعی بودنو راه رفتن با کفش های کتانیو متوقف شدن وصبور بودنو صبور بودنو صبور بودنپشت چراغ هایی که این همه قرمزند،پنهان کردن بال هایم زیر آسمانی که این همه آبی ستو برگشتن به اتاقی که پنجره هایش این همه میله اند.  . . .

بالا بردن خودت

من از نوشتن اسم واقعی ادمها اینجا هیچ ابایی ندارم.
ولی فکر میکنم اوج بی شخصیتی، عجول بودن در حین تصمیم گیری، چیپ بودن، بی عقل بودن، و لاشی بودن من و مشابهات من هست،
که بخوایم برای بالا بردن خودمون، از اسم بقیه استفاده کنیم.
برای اینکه خودت رو بکشی بالا یا نشون بدی که با ادم حسابیا سر و کار داشتی یا با ادمای دروغگو و بدقول و ناحسابی تعامل داشتی، نیازی نیست اونها رو معرفی کنی. همین که خود اون ادمها بخونن و بفهمن کارشون زشت بوده کافیه. . . .

بُن بست

دیشب از کنار یه کوچه بُن بست رد شدم یهو یه پسر و دختر همینجوری به من زُل زده بودن، سر و وضعشونم خووب بود سن و سالشونم کم نبود .بیچاره ها میخکوب شده بودن، رفتین اون تو چیکار کنین آخه :/  . . .

یخورده حرف بزنیم؟

دلم برای روزهایی که بعضیا بودن، بعضیای دیگه بیش‌تر بودن، و بعضیای دیگه‌تر حرف می‌زدن، تنگ شده. نه اینکه حالا حرف نزنیم. اما نمی‌دونم چه تفاوتی بود، که اون روزها، اون حرف‌ها، اون موقعیت‌ها، دلنشین‌تر بودن. شاید چون هرچی جلوتر میریم، همه‌چی واقعی‌تر میشه؛ و به تبع، ترسناک‌تر. در نتیجه گم می‌کنیم حال خوب رو. نمی‌دونم.
هرچی که دوست دارید، بگید. خصوصی و عمومیش هم فرق نداره :) . . .

رابطه تمایل به شیک بودن و بی‌حجابی

یکی از عوامل یا بهانه‌های بی‌حجابی بانوان علاقه آن‌ها به شیک بودن است؛ و به این بهانه آرایش‌های زننده و محرک می‌کنند و هرگونه لباس نامناسبی را بر تن می‌نمایند درحالی‌که شیک‌پوشی باید در چارچوب قوانین و ضوابط شرع و عقل باشد چون بسیاری از به‌اصطلاح شیک بودنها بسترساز ارتکاب گناه از جانب دیگران است […]
نوشته رابطه تمایل به شیک بودن و بی‌حجابی اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد. . . .

صد و شصت و دو

دو سه روز پیش به موطلایی درس بابا رو داده بودن و به مناسبت اولین خواندن و نوشتن این کلمه یه کار جالب انجام دادن، به این صورت که با کاغذ رنگی یه حالت کارت پستال مانندی درست کرده بودن که روش کلاه و چشم و ابرو و سیبیل بود و داخلش یه متن بامزه چاپ کرده بودن، که بابا خیلی دوستت دارم و قدر محبت ها و تلاشت رو میدونم و بهت افتخار میکنم و . بعد "بابا" های تو متن رو بچه ها خودشون نوشته بودن و بالاش هم عکس باباشون رو چسبونده بودن.ظهر که رسید پرید تو بغل بابا . . .

مرا با تو.

مرا با تو بودن خوشست
خط به خط
واژه به واژه
 فراز هر شعر من، تویی!
عشق، دلتنگی
عاشقی
جز اینست مگر؟
چه عادت کرده ام من به عطر گیسوان تو 
صمیمی ام با گل های پیراهنت
چه خواب خوشی دارم من
میان گلدان صبور تنت!
خسته از تپیدن های بیهوده در بیهودگی ها
مرا با تو بودن خوشست!
بگذار اعتراف کنم
تو از سرزمین ها جنوب عاشقی 
تو از  تبار آرامش دریای بوشهر
و از میان خرم ترین سبزینه های شمالی
تو همین که هستی
هر کجا که باشی
تو خوبی!
تو زیباترین حالت دامنه کوه، زیر بار . . .

موندن.

بزرگ تر شدنش ترسهایم را هم بزرگتر می کنددیشب گمانم اولین دروغ جدی زندگیش را گفت و به خیال خودش من را پیچاندمنِ وسواسی که همیشه چهارچشمی مراقبش هستم یا لااقل همه تلاشم را می کنم که باشممادر بودن سخت است مثل همه ی انواع دیگرِ بودن هابودن حقیقتا سخت است و در کنارش تحمل و تاب آوردی نبودنو بگمانم از هر دوی اینها سخت تر معلق ماندن است بین بودن و نبودنکاری که تو با من کرده ای! هستی اما نیستی. نیستی اما هستی و من مانده ام آویزان میان همه این سالها بود . . .

به تکرار

 
شده به تکرار فکر کنید ؟ حتی به خود واژه ش  خودشم دو تا " ر " داره ! اون وقت دیگه چه انتظاری از عمق ماجرا میشه داشت ؟
یعنی همینقدر تاکید روی شدن و شدن روی بودن و بودن روی هر روز و هر لحظه روی همه چیز
  . . .

لاکچری چیست؟

لاکچری یعنی نفیس و دارای تجملات واشرافی بودی یا بسیار ظریف ونفیس می باشد.معنی گرانقیمت واشرافی بودن نیز دارا می باشد. وخداون زیباست وزیبایی را دوست دارد ودوست دارد نعمت هایش را در بنده خود ببیند وفقر واظهار به فقر را دشمن می داند.لاکچری یعنی گران بودن وشکوه وتزئینی بودن وغیره است. . . .

تنها بودن خوبه .حداقلش اینه از بودن با ادمایی که تو رو نمیفهمن بهتره .تنهایی خوبه.وقتی حس میکنی بودن بقیه حالتو بدترو بدتر میکنه.تنهایی خوبه وقتی حس میکنی بهش احتیاج داری.اما یه لحظه تو تنهاییت فک کن.اونی که دوستت داره یا دوستت خواهد داشت اونی که قراره دوستش داشته باشی .اون بیرونه!  . . .

به یادِ او بودن

بسم الله الرحمن الرحیم به یادِ او بودنبرای به یادِ او بودن، یک "یا صاحِبَ امان" گفتن، کافی است و برای دعوت از او در زندگی، یک "ادرِکنی". آن گاه، آسمان را می بینی که بر زمین، لبخند می زند و زمین را که می رویانَد و گُل ها را که می شُکوفد و مَجمعُ الجزائرِ دل ها را که به اقیانوسِ آرام متصل می شود.یا صاحِبَ امانِ اَدرِکنی!آدینه به خیر!مرتضی دانشمند@kashkoolkoodakMortezadaneshmand.blogfa.com . . .

ن با بی حجاب بودن خود رأی مثبت میدهند به .

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
ن با بی حجابی خود به 
آزادی جنسی مردان
و
خیانت مردان به نشان
و
نداشتن جامعه مذهبی
و
آزادی شهوت رانی
و
برده جنسی بودن خود
و
کالای تبلیغاتی بودن خود
و
اعلام عروسک بودن خود
و
مخالفت با وفاداربودن همسر
و
ایجادزمینه خیانت
و
دهن کجی به خداپرستی
و
ازادی مردان درتنوع طلبی جنسی
و
.
رأی مثبت می دهند
​​​​​​
 
  . . .

بد خیلی هم بد

یه آدم چاق گنده داغون چه جای خوب بودن داره وقتی همه به خاطر گامبو بودن دارن بهت تذکر می دن تو هی می خوای پاره شی و نمی شی.خدای من یه جو غیرت هم ندارم خار پاشنه کثافت هم نمیزارهبیفتم به راه رفتن همه اش منفی ام همه اش یا از چاقی میمیرم یا از افسردگی . . . .

یادم باشد (نمیدونم چندم)

کدبانو بودن به شش نوع غذا و تنقلات گذاشتن سر سفره نیست. کدبانو بودن یعنی نون پنیر هم که میذاری سر سفره جوری مدیریت کنی که به خنده و خوشی خورده بشه. توهم کدبانو بودن که برداری خودت رو اونقدر با کارهای بیخود میکشی زیر بیگاری که اخرش کل خستگی روز رو هم ادویه میکنی میپاشی رو سفره و میگی همینم از سرتون زیادیه. بعد به خاطر همین غذای زهرمای و اخلاق زهرمارتر توقع تشکر هم داری حتما! . . .

همنورد

در فرهنگنامه کوهنوردی به آدمهایی که با همدیگر کوهنوردی می کنند می گویند:همنوردچه واژه قشنگیهمنورد، یعنی تمام پستی ها و بلندی ها و فراز و نشیب ها را در کنار هم درنوردیدن ، پشت و پناه هم بودن ، کنار هم و پا به پای هم راه رفتن ، در رابطه با دیگران تعصب نداشتن و تبعیض قائل نشدن ، در سخت ترین مسیرها و دشوارترین گردنه ها هوای هم را داشتن و تمام دار و ندار خود را با دیگران قسمت کردن.همنوردها رفتارهای ویژه ای دارند که رویای تمام کسانی است که می خواهند . . .

فقط بودن با بچه ها

من معلمی رودوست ندارم ولی بودن با بچه ها رو شدیدا دوست دارم و از این روش اموزش از پیش تعیین شده خوشم نمیاد
از اینکه بریم جلو با سوال چالش درباره هرچه که پیش میاد روحم شاد میشود.
ولی خب کسی از این جور روشا خوشش نمیاد . . .

از رنجی که می بریم

شروع فیلم هامون یادتان هست؟حمید هامون از خودش می پرسد این ضعف از کجا نشات می گیره از پدرم و مادرم و وطنم یا مهشید آخ مهشید.تمام ضعف ها ما تمام صداها خفه شده ما نشات گرفته از وطنمون از ظلمی که به خاطر ایرانی بودن از داخلی ها از خارجی ها می کشیم از خفتی که از خودی و ناخودی ها بهمون می رسه اما چیزی که جهان نمی دونست لبریز شدنِ دیگران نمی دونم اما من از ترس و ظلم و ناحقی و خفت لبریز شدم از همیشه بدهکار بودن به عالم و آدم از همیشه خوب بودن لبریزم. . . .

یا رازق

رزاق از رزق به معنی روزی یا جیره ای که شامل هر مخلوقی در آفرینش است.
به رنگ یاه رازق و یا رزاق بودن الهی بودن یعنی به رنگ تمامی اسماء الهی شدن
رزاق شدن لازمه اش کسب تمام اسامی و بفعلیت رساندن تمام اسامیست تا بتوان طبق ظرفیت های موجود رزاق شد و رزاق بود.
لازمه اش غنی بودن است از خدا
سرشار بودن است از خدا
و خدایی کردن است با خدا
سرشار از علم او باش  تا با آگاهی ببخشی
سرشار از عدل او باش تا ب عدالت ببخشی
 سرشار از بصیرت باش تا با بصیرت ببخشی
سرشا . . .

قانع به یک استخوان.

قانع به یک استخوان چو کرکس بودن
به زان که طفیل خوان ناکس بودن
با نان جوین خویش حقا که به است
کالوده و بپالوده هر خس بودن
( حکیم عمر خیام)
قومی متفکرند در مذهب و دین
قومی به گمان فتاده در راه یقین
میترسم از آن که بانگ آید روزی
کای بیخبران راه نه آنست و نه این
( امروز روز بزرگداشت حجت الحق الامام عمر ابن ابراهیم خیام نیشابوری است) . . .

نوشتن ۲

وقتی مینویسم احساس تکراری بودن در من میمیرد و احساس زنده بودن، جان گرفتن، رشد کردن و جوانه زدن میکنم .با نوشتن همچون جهانگردی باستان شناس میشوم جهانگردی که خود را میکاود و باستان شناسی که خود را کشف میکند و جهان را جستجو میکند هر روز به کشفیاتش اضافه میشود. من این خلق کردن را دوست دارمنوشتن مرا خلاق میکند حس ارزشمند بودن و اعتماد بنفس به من میدهد .‌اضطراب هایم همگی پوچ میشوند همونطور که کافیکا گفت نوشتن جهیدن از صف مردگان است . . . .

وقت بودن

وقت بودن نویسنده: جلیل سامان انتشارات: کتابستان معرفت
وقت بودن : وقت ماندن است، وقت ماندن و جوانمردی کردن…حتی به قیمت جان دادن
 
وقت بودننویسنده: جلیل سامانانتشارات: کتابستان معرفت
معرفی:
خیلی ها وقتی که باید باشند نیستند، وقتی که نباید حاضرند. رمان داستان جوانمردی است که به وقتش هست، می ماند و جان و مال و ناموس عده ای را نجات می دهدو وقتی هم که نباید آرام و بی صدا می رود. . . .

جنگ ، جنگ ، جنگبرای یک کُرد ، جنگ ، خودِ مرگ استو ترس در آن سوی میدان ، کشورگشایی میکند ، میکشد و آتش میزند تمامی مرزهای انسانی را ، تا شاید چند روزی بیشتر ،حکومت ظالمانه ای نفس بکشدکُرد بودن ، عین آزاده بودن است و افسوس که آرامش ، حلقه ی گمشده ی آزادگی ، بوده و هست و خواهد بود#پریساحیدری . . .

ویژگی های لازم برای یک شخصیت جذاب

چند ویژگی لازم وجود دارد که می تواند خیلی به شما کمک کند:
لب خندان 
روحیه شاد
منطقی بودن
منعطف ومهربان بودن
عبادت و بندگی
اخلاص و خداجویی 
توانایی درک مسایل پیچیده
درک سریع . . .

دوست داشتنت گناهه؟

من میدونم که دوست داشتن تو گناه محسوب میشهولی گناه کار بودن بخاطر چشمانت لذت بخش تر از بری بودن از گناه و نداشتنت هستشوقتی ندارمت کلافه هستم و گم کرده ای در قلبم دارم.   . . .

-

زیستن امری‌ست جاری.نه جدا از بالا ها و بد ها، این نوع بودن ماست که به آستانه ی آن جای دید می انگارد.و از آن چه ما در آن در زیست‌ایم،چه از ارتباط ِ میان ِ شخص ها و یا کاویدن ِ از خود ما به تمامیت آن بهره ایم.این ماییم که به آن عمق می بخشیم و آن را صورت تازه می انگاریم،مثل حافظ که عشق را منظری تازه دید یا براهنی که به چیز دیگر.حرف‌م نیست آن که آن را تکامل باشیم و یا آن را قلیل کنیم به احاطه ی حد خود؛ از این حد آن را فکر می کنم که بودنِ آن چیزی که هست ، . . .

مرد بودن سخت است!

مرد بودن سخت است!دختر جوانی بر اثر سانحه ای زیبایی خود را از دست داد. چند ماه بعد ناباورانه نامزدش هم کور شد. موعد عروسی فرا رسید؛ مردم می گفتند: چه خوب ! عروس نازیبا همان بهتر که شوهرش هم نابینا باشد. 20 سال بعد از ازدواج؛ زن از دنیا رفت؛ مرد عصایش را کنار گذاشت و چشمانش را باز کرد. چون او هیچ وقت نابینا نبود.مرد بودن سخت هست،ولی میشه مرد بود!❣️از اسب که بیفتی ،اسیر سرزنش خاک خواهی شد. ❣️این قانون، آدم هاست.به دور آتشی می رقصند که تو در آن م . . .

هر روز یک قدم کوچک بردار

مادامیکه قدم برمی‌دارید حتی قدم‌هایی به فاصله ده سانتیمتر، یعنی در حال حرکت و پیش‌روی هستید. و مادامیکه در حال پیش‌روی و حرکت هستید یعنی رو به رشد هستید. تنها کاری که باید بکنید این است که روی قدرت قدم‌ها و روی سرعت خود کار کنید. هر روز را با انرژی بیشتری شروع کنید. هر روز کمی زودتر کارتان را شروع کنید و کمی دیرتر دست از کار بکشید. 
چگونه می‌توان نشست وقتی آب‌ها جاری‌اند، روخانه‌ها روانند، موج‌ها و دریاها پرخروشند؟ نشستن سنگ بودن است و . . .

خوب بودن

هرگز ادعای خوب بودن ندارم اما سعی میکنم آدم خوبی باشم. بر این باورم که کسانی که یک ویژگی خوب را فریاد میزنند، فقط میخواهند چنین ویژگی ای را داشته باشند و شاید هرگز نتوانند آنگونه باشند. . . .

یک جنون همیشگی

گاهی دلم میخواهد انقدر  بنویسم که دور شده باشم از تمام تغیراتی که هیچوقت قصد خوشایند بودن را ندارند،و بخوابم وبیدارنشوم و در رویای درست بودن همه چیز با جوی شیرین از دنیا بروم ان زمان،هیچ چیزدیگری دلم نمیخواهدجز لحظه ای مردن برای یاد اوری لحظه ای دیگر میل به زندگی کردن. . . .

چطور متوجه شویم سایت طراحی شده ریسپانسیو است یا خیر؟

تست ریسپانسیو بودن سایت
ریسپانسیو بودن سایت به معنی سازگاری آن با انواع صفحه های نمایش است.امروزه طراحی سایت ریسپانسیو (Responsive) به امری حیاتی برای وب سایت ها تبدیل شده است.هرچند ریسپانسیو بودن و سازگاری یک وب سایت با صفحه های موبایل و تبلت و حتی تلوزیون های خانگی نیاز به تلاش و حتی کمی هزینه بیشتر دارد اما نتیجه و فواید آن کاملا ارزش این تلاش ها را دارد.
ادامه مطلب . . .

عوامل بد خطی دانش آموزان

نکات آموزشی  
عوامل بد خطی دانش آموزان
الف) گرفتن شست و دور بودن خیلی زیاد نوک قلم از انگشتان و صحیح نبودن جهت کاغذ و درست نبودن جهت حرکت قلم اتفاق می افتد.
ب) راست نویسی بیش ازحد: عواملی مثل بسیار دور بودن بازو ازبدن وبسیار نزدیک بودن انگشتان به سرقلم - هدایت قلم به تنهایی توسط انگشت سبابه – نا صحیح بودن جهت  کاغذ در ایجاد آن موثر می باشد.
پ ) پرفشار نوشتن که بر اثر فشار دادن بیش از حد انگشت سبابه و استفاده از قلم نا مناسب
ت ) کم رنگ نویسی بیش از . . .

آن سوی حرف و صوت

.مهتاب هم از چشم شب افتاده است انگارحالا که فانوس تو را روشن نمی‌بینم آورده با خود باد، بوی حسن‌یوسف رادر دست او هر چند پیراهن نمی‌بینم از خویش می‌پرسم دلیل زنده بودن را جز تو جوابی در خور بودن نمی‌بینم وقتی ضمیر شعرهایم از تو لبریز استدیگر نشان از او و ما و من نمی‌بینم باید برای از تو گفتن جان به حرف آیدآن سوی حرف و صوت را الکن نمی‌بینم  . . .

نحوه و آموزش درست لینک سازی

اولویت لینک اول: آیا می‌توان چند لینک از یک صفحه به صفحه دیگر داد؟
جان مولر از تیم گوگل به تازگی در این باره اظهار نظر کرده است: "یکی از سوالاتی که غالباً وبمسترها می‌پرسند این است: اگر در یک صفحه دو لینک داخلی داشته باشیم و صفحه مقصد هر دویشان یکی باشد، اما انکرتکست متفاوتی داشته باشند، گوگل چه عکس العملی در این رابطه
ادامه مطلب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)