قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

با چ معیارهایب میتوانیم مطمعن شویم اطلاعاتی که به دست میآوریم درست است

1254

خوبی جونم؟!19:26اروم شدیع؟19:26اره =)19:27مطمعن؟19:28بعله =)19:28مطمعن مطمعن مطمعن؟19:28ای بابا =) . اره خب !19:29دروغ نگیا19:29دروغ گفتم =)19:29هوووف!19:29میدونسم19:29چیشده؟19:30از اولشم دروغگوی خوبی نبودم -__-19:30چیشدع میگم19:30هیچی موفرفری جانم . لازم نیس نگران من باشی ^^ ! . . .

نکات حقوقی در خرید و فروش زمین

مهمترین نکات حقوقی که در خرید زمین در شمال حائز اهمیت است.
یکی از موارد مهمی که باید در خرید زمین در شمال به آن دقت داشته باشید، خرید زمین از نهاد ها و یا مراکز حقوقی است.
شما بعد از خرید ملک یا زمین روستایی یا ویلا در شمال باید تمامی استعلامات اعم از جهاد کشاورزی , بنیاد مسکن , اداره راه و امور مالیاتی و ادارات ذیربط و … را رویت کنید و مطمعن شوید که ملک شسته و رفته است و بدون مشکل میباشد . برای املاک قولنامه ای هم توجه داشته باشید که باید تایید . . .

مهمترين نکات حقوقي که در خريد زمين در شمال حائز اهميت است.

یکی از موارد مهمی که باید در خرید زمین در شمال به آن دقت داشته باشید، خرید زمین از نهاد ها و یا مراکز حقوقی است.شما بعد از خرید ملک یا زمین روستایی یا ویلا در شمال باید تمامی استعلامات اعم از جهاد کشاورزی , بنیاد مسکن , اداره راه و امور مالیاتی و ادارات ذیربط و … را رویت کنید و مطمعن شوید که ملک شسته و رفته است و بدون مشکل میباشد . برای املاک قولنامه ای هم توجه داشته باشید که باید تایید شورا یا دهیار باشد و چنانچه از صحت وکالتنامه رسمی . . .

مهمترين نکات خريد زمين

مهمترین نکات حقوقی که در خرید زمین در شمال حائز اهمیت است.یکی از موارد مهمی که باید در خرید زمین در شمال به آن دقت داشته باشید، خرید زمین از نهاد ها و یا مراکز حقوقی است.شما بعد از خرید ملک یا زمین روستایی یا ویلا در شمال باید تمامی استعلامات اعم از جهاد کشاورزی , بنیاد مسکن , اداره راه و امور مالیاتی و ادارات ذیربط و … را رویت کنید و مطمعن شوید که ملک شسته و رفته است و بدون مشکل میباشد . برای املاک قولنامه ای هم توجه داشته باشید که باید . . .

شبانه یا ورودی بهمن؟ مسئله این است

عرضم به حضورتون که من تصمیم گرفتم برم همون حسابداری، رفتم از مدرسه مدارکمو گرفتم،کپی گرفتم و همه کارارو کردم، رفتم کافی نت که ثبت نام کنم،هرچقدر تلاش می‌کردیم وارد شیم نمیشد،بعد یهو اقاهه گفت میخوای کد ورودی بهمنم بزنیم؟ شاید وارد شد، گفتم باشه بزن چون مطمعن بودم ورودی مهرم.
و بله درست حدس زدید، خاک بر سرم شد رفت،ورودی بهمنم
گفتم اقا نمیخواد ثبت نام کنی مدارک منو بده من برم فقط،اخه آدم با هر عقلی بخواد فکر کنه وقتی ورودی بهمن باشم چه کاریه . . .

بسم ا.

+ بالاخره جواب نظامی ای که منتظر بودیم ، انجام شد. ظاهرا هم هدف خوب و هوشمندانه ای بوده. هم ضربه و عواقبش نسبتا بزرگه. البته یه کم زمان لازمه واضحتر بشه. و هم اینکه خییلی بعیده جنگی درکار باشه.
+ اگه دوست دارید در هر موردی، توی استوری هاتون یا گروه ها و اینور و اونور، اظهار نظر کنید، قبلش مطمعن باشید تاریخ رو میدونید. پیشنهاد کتاب مرتبط : معمای ایران ، تعارض در روابط ایران و امریکا (نوشته کنت ام. پولاک) » ،، اگه حوصله ندارید ، علی الحساب درمورد ج . . .

سس رژیمی را چگونه درست کنیم که دیگر نگران چاق شدن بیش از حد نشویم

سس رژیمی یکی از بهترین نوع سس برای افرادی است که میخواهند وزن کم کنند و لازم است بدانید که سالاد بهترین نوع رژیم برای افراد چاق است و اگر شبها خود را با سالاد سرر کنند مطمعن باشند علاوه بر معده ی سالم میتوانندیک رژم عالی داشته باشند.

ادامه مطلب . . .

آرامش قرآن

مهربان قصه ی من، این روز ها بیشتر قرآن میخوانم، عجیب باعث آرامش دلم میشود، عجیب به من القا میکند که تو را برایم حفظ کرده است. گاهی چشمم به معنی آیاتش میوفتد که نوشته است " خدا علم به شما و خواسته هایتان دارد" این حرف دلم را ارام میکند. چون مطمعن میشوم که خدا میداند، میخواهمت. پس وقتی میداند باید دست به کار شود. باید کاری کند، نه؟  . . .

آموزش دی جی ! چگونه DJ شویم؟

همیشه بهترین راه و مطمعن ترین راه برای ورود به هر حرفه و هنری ، راه درست و اصولی است! نه آسان ترین راه.برای آموزش دی جی به صورت اصولی اینکه به یک دی جی خوب تبدیل شوید ابتدا باید درک و شناختی کافی از تئوری موسیقی مقدماتی داشته باشید! با یادگیری و تسلط در نوازندگی حداقل یک ساز هارمونیک مانند گیتار یا پیانو ، درک و شناخت بهتری از ضرب و گام در موسیقی و آموزش دی جی خواهید داشت!مهارت در این مساله به اجرای هر چه بهتر فنون دی جی گری کمک فراوانی خواهد کرد . . .

کجا برم؟! به کی بگم؟!

حس میکنم احتیاج دارم با یکی حرف بزنم.حس میکنم پر شدم از حرفای نگفته، از گریه های نکرده، از غر های نزده، از گلایه های نگفتهینی برم پیش روانپزشکی مشاوری چیزی؟؟؟مطمعن نیستم بخوام برم پیششون.چون اولا ادم حرف گوش کنی نیستم و دوم هم اینکه قبلنا یه بار رفته بودم . خوشم نیومد.حس میکنم این مشاورا فقط بلدن پول بگیرن. 3ربع وقت داری ک حرف بزنی و چی میخوای بگی تو اون مدت کم اخه؟؟!!بعدشم بدون هیچ نتیجه و راهکاری برو دوباره ی وقت دیگه بگیر هزینه کن واسه ج . . .

مالیات بر عملکرد

تعریف ساده مالیات که برای عموم قابل درک است این است که ،به مبالغی که دولت برای تامین هزینه های خود از افراد مشمول پرداخت مالیات میستاند. گفته می شود .از فواید دریافت مالیات عدم اتکا به درآمدهای نفتی  میباشد که درآمدهای ناپایداری برای کشور هستند و درآمدهای مالیاتی برای کشور پایدار و مطمعن خواهد بود.مشاوره مالیاتی تهران . . .

تکرار

سلام به عشقم که شاید روزی این نامه ها رو میخونه یا سالها از نوشتنشون گذشته یا من دگه در کره خاکی وجود ندارمامروز هم با کمی تاخیر اومدم باداداش درد دل کنم از تو چه پنهون منتظر بودم بیایی وببینمتیه چیزی ته قلبم امیدوارم میداشتاما تکرار   تکرار و تکرارگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشوددوستتدارم  به امید دیداربه خدا میسپارمت که تنها مورد مطمعن روزگار استمیبوسمت و دعایت میکنم . . .

مطمعن باشید که هیچ درخواستی ندارم

و یه روز دیگه از آذر. وقتی بغلم کرد احساس آرامش کردم چقدر این آدم مهربون و پاکه ! چقدر به همه آرامش میده ! چقدر هواتو داره! دلم میخاد یه بار دیگه که از کنار میزم رد شد دستشو بکشه رو سرم و منم آروم شم . گفتم اگه بد ترین و آخرین کارت باشه چی؟ گفت بندازش برای بعد . یکم صبر کن . خواستی انجام بدی به من بگو خودم برات انجام میدم . یه چیزی عوض شد . اینکه حس میکنی یکی از آدم بزرگا که همنسل تو نیست درکت میکنه . چقدر دوسش دارم . حتی تو گوشیش سیوم : فاطمه جانم . . .

چگونه یک ذره بین درست کنیم

سلام دوستان لطفا نوشته را بخوانید و ذره بین را درست کنید.در یک قاب نوشابه را روی بدنه ی آن گذاسته و دورآن را با خودکار یا ماژیک بکشیم و آن را برش بدهیمحالا آن دوتا تکه ی قاب نوشابه را به هم چسبانده و دور آن را چسب بزنیم  و ميتوانيم دور آن  را با چاقو یا  چیزه دیگری داغ کنیم و آنها بچسبند و الان باید یک جای آن را سوراخ کنیم و با سرنگ در آن آب بریزیم و آنجایی که سوراخ کرده ایم  را ببندیم.خوب درستان حالا ذره بین مان آماده است و  از آن لذت ببریم. . . .

رینُم منو باران،رینُم منو گهرهای فراوان

من یاد اون صحنه ای میافتم که داشتیم سر اینکه برج انیشتین اثر فاخری هست یا نه بحث می‌کردیم و من گفتم کجاش قشنگه شبیه ه و گیر داده بود نه این شکلی نیس شبیه برج فلانه و من گفتم من تاحالا از نزدیک ندیدم و شماتیک قبول کن برج انیشتین خیلی شبیهشه و گیر داده بود بیا برات بکشم و من سعی می‌کردم خودکارو ازش بگیرم و جلوی کشیده شدن همچین اثر فاخر و پرمعنایی روی جزوه دلبندمو بگیرم و بعد یهو استاد گفت خانوم مهندس،اقای مهندس اگه بحثتون تموم شد بری . . .

امرهای گویش SQL پنج گونه می باشند که عبارتند از

Date DefinitionLanguage _ DDL : لهجه تعریف اطلاعات است که با به کار گیری از این لهجه قابلیت و امکان حذف و یا این که افزودن یک جدول از بانک اطلاعاتي را می توان انجام بخشید که خوده این لهجه امرها مختص خویش را داراست که عیارتند از : Create , Alter , Drop , Create Index , Alter Index , Drop IndexData Manipulation Language _ DML : گویش پردازش اطلاعات هست که با به کارگیری از این لهجه برای تغییر و تحول جداول به کارگیری می شود که‌این لهجه هم دارنده سه فرمان کلیدی است که عبارتند : ازInsert , Update , DeleteData Control Language _ . . .

کُن. فَیَ

بسم الله الرحمن الرحیم
این کفری که تو زندگی مسلمونی ما جریان داره چقدر وحشتناکه!
چقدر گاهی شک میکنیم.چقدر گاهی به غیر خدا امید میبندیم
همکارم برام تعریف میکرد یه خانوم جوون سر بچه اولش بهش میگن غربالگری nt یت مشگل داره .میفرستنش آمینیو سنتز.
بازهم مشکل داره.بهشون مجوز سقط میدن
پدر بچه اجازه نمیده میگه من این بچه رو هرجور که خدا بهم بده بزرگ میکنم من نمیزارم بچه مو بکشن.
همه بهشون فشار میارن اما این زن و شوهر جوون بچه شونو نگه میدارن
بچه ش . . .

کبد چرب

آیا شما هم آن دسته از افرادی هستید که از این بیماری رنج میبرید یا میترسید این بیماری سراغ شما هم بیاید و دنبال راه حل هستید در ادامه با ما همراه باشید تا یک راه حل سریع و مطمعن را به بهتون پیشنهاد بدیم. اما آن راه حل چیست؟شاید راه حل ما برای درمان قطعی کبد چرب زیاد سازگار نباشد اما بی تاثیر نیز نخواهد بود پس با حوصله این پست را تا انتها بخوانید.واما راه حل:شما میتوانید با مصرف عرق گیاهی کاسنی کاملا طبیعی بدون هیچ گونه افزودنی و مواد نگهدارنده . . .

پتینه و بلکا ابریشم

پتینه و بلکا ابریشمی 
پتینه و بلکای ابریشمی از ان دسته از مواد هستند که از الیاف های طبیعی و مصنوعی ایجاد می شود که اتفاقا بسیار محبوب هم هست و ویژگی های مثبت آن باعث شده که مردم عزیر کشورمان تمایل زیادی به اجرای آن در اپارتمان ها بیمارستان ها ساختمان های اداری و دفاتر خدماتی دارند و ویژگی های قابل توجه ان به شرح زیل است؛
۱.نصب آسان و مطمعن در تنها یک روز
۲.طرح ها و رنگ های بی نهایت زیبا
۳.طرح های متفاوت
۴.عایق حرارت
۵.عایق برودت و
و شما میتوا . . .

+138

 علاقه ای بین ما نیست ما تنها گرفتار عادت شده ایمحال باید برویمباید تا ميتوانيم دور شويماز خودماناز خاطراتماناز هر چیزیک در حوالی ما میگذردتا دچار فراموشی شويم   ɳ૦ ɳαɱҽ:رفتم سر کاری ک 12 ساعت از زندگیم باهاش درگیر شده همینقدر زمان برو همینفدر ظولانیامیدوارم ک بتونم هر شب بیام و بنویسم  . . .

سرفصل های امتحانی درس سیستم های اطلاعاتی حسابداری- ارشد حسابداری

ضمن آرزوی موفقیت سرفصل های امتحانی به شرح زیر است:
۱-فصل های دوم،پنجم و ششم جزوه دکتر شاه ویسی
۲- موضوع سیستم های اطلاعاتي حسابداری و ارزیابی عملکرد
۳-سیستم اطلاعاتي حسابداری و کنترل کیفیت
۴-سیستم اطلاعاتي حسابداری و چرخه فروش
۵- ارتباط سیستم اطلاعاتي حسابداری و سیستم اطلاعاتي مدیریت 
۶-سیستم اطلاعاتي حسابداری و ارتباط با کنترل های داخلی
۷-سیستم اطلاعاتي حسابداری و ارتباط آن با ارزش ذاتی سازمان ها
۸- انواع سیستم های اطلاعاتي حسابداری و خص . . .

من مهم نیستم. شما چطورید؟

دوستان عزیزم سلامبرای غیبت طولانیم از همتون عذر میخوام.حالم خوب نیست ولی مهم نیست و شکوه ای ندارم.شما همه خوبید؟ نگران تک تکتون هستم اگر اینجا رو میخونید من رو از خودتون باخبر کنید لطفامواظب خودتون باشید و مطمعن باشید نامردمی و بی عدالتی هایی که به ایران و ایرانی هایعزیز اعمال میشه نمیتونه زیاد دوام داشته باشه . ای کاش اونجا بودممن رو ببخشید که نمیتونم زیاد بشیم و بنویسم. اگر اجازه بدید کامنت های پر مهرتون رو بدون جواب تایید کنم. دوستتون . . .

طرز تهیه شله خرمایی

شله خرمایی خیلی مقوی و خوشمزه و سالم است و در شهرهای جنوبی درست می شود، این دسر را به علت طبع گرم آن بیشتر در فصل های سرد سال درست می کنند.
در کشورهای عربی هم درست می شود که به آن عصیده می گویند.

ادامه مطلب . . .

همدل شویم

دل به هم دادیم ما تا ما و تو همدل شويم،
کام دل را بشکنیم و عاشق کامل شويم.
از میان ساحل ما میرود دریای عشق،
از محبت شهپلی در بین دو ساحل شويم.
عشق بازی بهر ما یک بازی طفلانه نیست،
ورنه ما بازیچه ای در دست هر جاهل شويم.
بی خطا زستن خطا بودست در این عمر کم،
خط به خط خوانده خطا را عاقبت عاقل شويم.
می کُشد ما را هوس خوشتر ز تیغ قاتلی،
گر هوس را می کُشیم، ما هم یقین قاتل شويم.
گل بروید از گلی، تا گلبین و گلچین شويم،
عشق را کردند عطا، که خوشدل و خوشگل شويم. . . .

ماکارونی

امشب شام ماکارونی درست کردم
غذا درست کردن جالبه
شاید باید بیشتر امتحان کنم این کار رو
برای R هم عکس از غذایی که درست کردم رو فرستادم:///
و البته برای مامانم
دوست دارم بازم غذا درست کنم
احتمالن غذای دریایی . . .

سلام پس

بلخره "مسئله اسپینوزا" رو تموم کردم. مسئله های زیادی برام ساخته بود ولی خداروشکرو ممنونم از اقای اروین یالوم که فرانکو‌رو خلق کرده بود که تونست به سری جنبه های اشتباه اسپینوزا رو نشونم بده. باهش مخالفم چطور میشه انگیزه گرفت برای زندگی؟ از ataraxia حرف میزنه ولی خودش زیادم بهش نرسیده بود فک کنم. نمیدونم. البته من که تو بدنش نبودم حتا خود اروین یالوم هم مطمعن نبود از حال و احوالاتش. ولی یه جور ناقصی توصیفش کرده بود. الفرت روزنبرگ هم نفرت انگیز و اح . . .

یادم هست .

روزی از راه آمدم اینجا ساعتش را درست یادم نیستدیدم انگار دوستت دارم علّتش را درست یادم نیستچشم من از همان نگاه نخست با تو احساس آشنایی کردخنده اَت حالت عجیبی داشت حالتش را درست یادم نیستزیر چشمی نگاه میکردم صورتت را و در خیال خودم می ، از قدح بردستت خوردم  لذّتش را درست یادم نیستآن شب از فکر تو میان نماز، بین آیات سورۀ توحیدلَم یَلِد را یَلِد ولَم خواندم رکعتش را درست یادم نیستباورش سخت بود و نا ممکن که دلم بوی عاشقی می دادپیش از این او همیش . . .

Gaf write 74 (صدور رای )

ساعت نه و پنجاه و شش دقیقه روز یک شنبه بیست و ششم ابان ماه یک هزار و سیصد و نود و هشت.  سوار بر مترو.  امروز که بیدار شدم دیگه خبری از باریدن برفای پنبه ای نبود.  توی خیابونا که راه میرفتی هم هیچ خبری از اعتراض و سروصدا برای بنزین و گرونی های احتمالا پس از این نبود.  یه جوری همه چی ساکت و ساکن و ثابت و مثل گذشته بود که انگار نه انگار اصلا دیروز اتفاقی افتاده باشه.  حالا هم دارم میرم اداره کار.  راستی فراموش کردم بگم که اینجا اینترنت به صورت سراس . . .

واقعیتش داخل درس خوندن یکم از پارسال خنگ تر شدم و مطالب یادم رفتن و هی فک می کنم یه نکته هایی یادمه ک کامل نیستن و این اذیتم میکنه درسایی مثل عربی و فارسیم یکم یه جوری شدن برام ولی کم کم دارم به روال عادی برمیگردم و مطالب داخل مغزم درست میشن و هیچ وقت باورم نمیشد امسال پشت کنکور بمونم :///// ارامش روحی خوبی دارم و ترسم تا حدود زیادی از بین رفته و دغدغه ها درد سرام از پارسال کمتر شده ولی یکم تنبل شدم که اونم کم کم داره درست میشه :///و یه چیز خوب دیگه ا . . .

ارائه انواع طرح توجيهي

برای سرمایه گذاری یکی از کارهایی که باید انجام دهیم بررسی نوع سرمایه گذاری و روند کلی و جزئی پیشرفت سرمایه گذاری می باشد. ارائه انواع طرح توجیهی   یکی از ابزار ها برای یک سرمایه گذاری موفق می باشد که با استفاده از طرح توجیهی می توان فهمید که سرمایه گذاری ما موفقیت آمیز خواهد بود یا نه. در طرح توجیهی یک سری اصول وجود دارد که با استفاده از آن به ما می گوید که سرمایه گذاری ما چه مقدار رشد می کند و طرح توجیهی سود و زیان را محاسبه می کند. ن . . .

درست

در تنم پیچید!جایش بر روی تنم ماند.از اعماق شب آمد ، از دل آب.درست در دل تنهایی، درست، در وقتِ درست.خدایا از کجا آمد.      به کجا بردم.!مگر من کسی بودم که هر دم  یا  بازدم ، بروم!خدایا این چیست؟از کجای کائنات ت آمد؟به کجا ره نمودش کنم!که وقتی درست،     در جایی درست آمد.حالا که در اعماقم در حال ریشه دادن استچطور رهایش کنم، به که بسپارمش!حالا که در روی تنم دارد موست می اندازد.درست همان لحظه در حال سوراخ کردن تنم هست!؟درست حالا  که  وابسته ات شدم؛ . . .

اثبات باورهای ما به خودمان

کارجهان اثبات باورهای ما به خودمان است.
مثلاً اگر باور داشته باشیم که انسان ضعیفی هستیم
 شرایطی را جذب می‌کنیم، که این باور را تقویت کند.
یا اگر باور قوی داشته باشیم که ميتوانيم  در کنکور موفق شويم
 و این باور، جزئی از نظام فکری ما باشد،
در شرایطی قرار می‌گیریم که به‌راحتی در کنکور موفق شويم.
یا اگر باورداشته باشم مردم بدهستند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود،
افراد و موقعیت‌هایی را جذب می‌کنیم که ثابت می‌کند مردم بد هستند. . . .

کجایی؟!

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا بقیة‌الله الاعظم
همیشه جمعه ها تورا کنارخود کم دارمچشمان تر از بارش شبنم دارم
برگرد بیا که تا نفس تازه کنمهر روز به تو نیاز مبرم دارم
 
کِی می آیی آقا؟بس است جان مادرت زهرا بیا.العجل یاصاحب امان❤❤دلمان به تنگ آمد.نه ميتوانيم ببینمیت نه ميتوانيم صدایی از تو بشنویم ونه ميتوانيم بایستیم دربرابر گناهانمون.عاشق نیستیم اگر بودیم از همه چیزمان میگذشتیم.اماشیطان آنچنان دنیارو در نظرمان زیبا جلوه دا . . .

فصل کوآلا

"چه‌بسا حقیقت این است که تا کسی ندیده‌باشدمان، وجود نداریم؛نمی‌توانیم درست حرف بزنیم، تا وقتی کسی به حرف‌مان گوش بدهد، و در یک کلام،کاملا زنده نیستیم، تا زمانی که دوست داشته بشويم."آلن دو باتنجستارهایی در باب عشق خب فصل تاپ و شلوارک پوشیدنو خوابیدن زیر پتو وقتی کولر روشنه تموم شد و من از این اتفاق بسی خوشحالم. هوای سرد، نیم بوت و بافت، ابرهای سیاه، برگای زرد، بارون، بارون، بارون. چطور میشه اینروزا رو دوست نداشت؟! حال دلم بده و حس م . . .

با این ترفندها، آشپزی حرفه ای شویم

آشپزهای حرفه ای اسرار آشپزی شون رو حفظ می کنن و فقط اون ها رو به هنرجوهاشون ارائه میدن. اما ما اسرار این آشپزهای حرفه ای رو براتون آورده ایم تا بتونید برای همیشه غذاهای خوشمزه و بدون نقصی رو درست کنید.
بهترین استیک
 
 
گوشت رو همون لحظه که از فریزر درآوردید سرخ نکنید. بزارید یک تا دو ساعت بیرون بمابمونه تا به دمای محیط برسه. اگه می خواین رنگ استیک طلایی بشه قبل از سرخ کردن رطوبتش رو کاملا بگیرین.
ادامه مطلب . . .

دلتنگی

میرفتم سمت خانه پالتوی طوسی را پوشیده بودم با آن بافت قرمز چهار خانه
،آن جوراب هایی که فقط یک بارآرزویشان کردم و خریدیم، 
ماشینت دم در بود سر خم کردم و آن گلیم کوچک آویزان به آینه را نگاه کردم، قلبم میتبید 
،مطمعن شدم خانه ای، قلبم بیشتر تپید. 
کلید کهنه را از جیب های سردم در آوردم و داخل قفل انداختم در را باز کردم وکفشهایت را دیدم، 
فکر کردم: نیاز به تعمیر داره» از پله های کوتاه جایی که قرار بود خان . . .

مدرسه شاد

در واقع تنها ما دانش آموزان نیستیم که باید مدرسه شاد درست کنیم در واقع کارکنان عزیز مدرسه هم نقشی مهم در درست کردن مدرسه شاد دارند و تمام تلاش خود را خواهند کرد یک مدرسه شاد را برای ما درست کنند  . . .

ادامه کد های اصلی

کد cin: این کد برای دریافت یک عدد از کاربر استفاده میشود.مثال:
cin>>a;
الان با استفاده از این خط ما ميتوانيم مقدار متغیر a را از کاربر دریافت کنیم البته باید به یادداشت که باید از قبل با استفاده از int ظرفیت a را مشخص کرد.
کد if: این کد برای شرط گذاشتن در برنامه انجام میشود.
بعد از کد if یک پرانتز باید باز کرد و شرط مورد نظر را در آن نوشت و سپس باید یک کروشه باز کرد و تاتفاقی که میخواهیم بعد از درست بود شرط بیفتد را باید در کروشه بنویسیم.
نکته: اگر میخواه . . .

خلاصه ای از نقش روابط عمومی در جامعه اطلاعاتی

جامعه اطلاعاتي، جامعه ای است که در آن از نظر کیفیت زندگی و دگرگونی های اجتماعی و اقتصادی به اطلاعات و استفاده از همین اطلاعات متکی است. با ارزش ترین کالا در یک جامعه اطلاعاتي، خود اطلاعات است و این فکر است که دارای ارزش است.گروه های تشکیل دهنده روابط عمومی جامعه اطلاعاتي سه دسته اند:1. اطلاع ساز ها2. اطلاع پردازها3. اطلاع خواه هااطلاع سازها:به گروهی از سازمان ها، موسسات، نهادها و گفته می شود که وظیفه آن ها تولید اطلاعات است. مثل اطلاعات فرد . . .

مسیرهای شغلی در سیستمهای اطلاعاتی

از آنجا که سیستم های اطلاعاتي با نحوه استفاده انسان و مشاغل از رایانه برای انجام کار مقابله می کنند ، سیستم های اطلاعاتي همزمان با تجربه کاری مربوطه فرصت های شغلی متنوعی را ارائه می دهند . . .

اسلایمبرعکس تمامی محصولات بازی کودکان جالب اسلایمدر ایران از مد نیوفتادهو هنوز خیلی ها سعی دارند اسلایم را در خانه درست کنند.اما هنوز هیچ راهی که برای درست کردن اسلایم وجود ندارد که پایانش اسلایم درست وحسابی درست شود.من خودم خیلی به این موضوع علاقه دارم.لطفا نظر های خود را در این موضوع بیان کنید وموضوع های جدید به ما ایده دهید. . . .

طرز درست کردن آش جو

حالا که هوا رو به سردی رفته و انواع آش‌ها و سوپ‌ها کم کم به وعده‌های غذایی اضافه می‌شود، بهترین فرصت است تا دستور پخت آن‌ها را به بهترین شکل یاد بگیریم و درست کنیم. آش جو هم یکی از آن غذا‌های جذاب است که با رعایت فوت و فن‌هایش می‌توانید یک آش لذیذ را درست کنید و از آن لذت ببرید.                                                     
ادامه مطلب . . .

یک مشت تعارف ایدئولوژیک

استفادهٔ بی‌دلیل از واژه‌های انگلیسی در مکالمات روزانه یا متن‌هایی که می‌نویسیم، ممکن است به دلیل این باشد که انقدر در معرض محصولات فرهنگی به زبان انگلیسی هستیم که واژه‌هایش برای ذهنمان در دسترس‌تر است؛ ممکن هم هست به دلیل احساس باکلاس بودن ناشی از استفاده‌شان باشد. هرچه که هست من از آدم‌های معمولی خیلی توقع ندارم این موضوع را رعایت کنند؛ منتها وقتی کسی را به عنوان شاعر» و نویسنده»ی جبههٔ (طفلکی) انقلاب» به آدم حناق می‌کنید، حداق . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)