قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

بسته بندی با کاغذ رنگی برای تقدیم هدیه گواهی پیش دبستانی

کاغذ A3 جلد سفید 80 گرمی بسته 500 عددی-A3 paper without cover

کاغذ A3 جلد سفید 80 گرمی بسته 500 عددی
A3 paper without cover
معرفی کلی
کاغذ a3 جلد سفید , به مانند دیگر کاغذ های a3 موجود در بازار نظیر کاغذ a3 گلد و کاغذ a3 کپی مکس , دارای کیفیت و مرغوبیت مثال زدنی است و کیفیت چاپ قابل قبولی را دارد . تنها تفاوت بین کاغذ a3 مدل جلد سفید
با دیگر کاغذ های a3 در طراحی و بسته بندي جلد کاغذ کاغذ میباشد , به طوری
که براي کاهش هزینه ها و پایین آمدن قیمت فروش کاغذ , این نوع از کاغذها
را بدون جلد , بسته بندي و روانه بازار میکنند .
ادامه مطلب . . .

کاغذ A5 جلد سفید 80 گرمی بسته 500 عددی- A5 paper without cover

کاغذ A5 جلد سفید 80 گرمی بسته 500 عددی
A5 paper without cover
معرفی کلی
کاغذ a5 جلد سفید , به مانند دیگر کاغذ های a5 موجود در بازار نظیر کاغذ a5 گلد و کاغذ a5 کپی مکس , دارای کیفیت و مرغوبیت مثال زدنی است و کیفیت چاپ قابل قبولی را دارد . تنها تفاوت بین کاغذ a5 مدل جلد سفید
با دیگر کاغذ های a5 در طراحی و بسته بندي جلد کاغذ کاغذ میباشد , به طوری
که براي کاهش هزینه ها و پایین آمدن قیمت فروش کاغذ , این نوع از کاغذها
را بدون جلد , بسته بندي و روانه بازار میکنند .
ادامه مطلب . . .

کاغذ A4 اکسلنت 80 گرمی بسته 500 تایی

کاغذ A4 اکسلنت 80 گرمی بسته 500 تایی
A4 EXCELLENT PAPER 80GSM  
معرفی کلی
کاغذ a4 اکسلنت , محصول
تولید شده در کشور اندونزی و از تولیدات کارخانه معروف APRIL میباشد .
بسته بندي و برش این کاغذ در کشور اندوزی صورت میگیرد و جزء کاغذ های
وارداتی به کشور محسوب میشود . A4 اکسلنت از لحاظ کیفیت جنس و هم چنین نحوه برش کاغذ به مانند کاغذ A4 پیپروان
که دیگر محصول تولیدی این شرکت است , از مرغوبیت بالایی برخوردار است .
این کاغذ در بسته های 500 برگی و در کارتن های 5 بسته ایی راهی ب . . .

خرید کاغذ a4

خرید کاغذ A4 را از فروشگاه اینترنتی ماچو پیچو تجربه کنید. خرید کاغذ ارزان ، کاغذ A4 ارزان ، در بسته های 500 عددی و تولید کشورهای چین، اندونزی و پرتغال از انواع کاغذ پرفروش هستند. . . .

کاغذ 80 گرمی سل پرینت پلاس سایز A4 بسته 500 عددی-

کاغذ 80 گرمی سل پرینت پلاس سایز A4 بسته 500 عددی
Cell print plus A4 paper                                                                        
معرفی کلی
کاغذ A4 سل پرینت پلاس محصول تولید شده در کشور اندونزی است که در داخل کشور برش و بسته بندي می شود ( برش لیزر ) . کاغذ سل پرینت پلاس سایز a4
کاغذی سفید و فاقد پرزاست که با بسته بندي شیک و کارتونی به رنگ سرمه ایی
آماده و روانه بازار می گردد . با توجه به قیمت بسیار مناسب کاغذ a4 سل پرینت پلاس این کاغذ می توا . . .

کاغذ A4 برند کپی لوکس

کاغذ A4 برند کپی لوکس COPILUX محصول کشور آسیای شرقی می باشد که در بسته های 500 برگی عرضه می گردد. کاغذ A4 برند کپی لوکس COPILUX از نوع کاغذهای 80 گرمی می باشد که این کاغذ از نوع گرماژ بالا محسوب می گردد. یکی از مزایای این کاغذ قیمت مناسب آن می باشد.
طول هر کدام از برگه های کاغذ A4 کپی لوکس، 29.7 سانتی متر و عرض آنها 21 سانتی متر است، که طول و عرض استاندارد یک کاغذ A4 می باشد.
کاغذ کپی لوکس COPILUX آبی یکی از پراستفاده ترین و نیز پرفروش ترین کاغذهای موجود در بازار ایرا . . .

کاغذ 80 گرمی سل پرینت اچ دی سایز A4 بسته 500 عددی-Cell print HD A4 paper

کاغذ 80 گرمی سل پرینت اچ دی سایز A4 بسته 500 عددی
Cell print HD A4 paper
معرفی کلی
کاغذ A4 سل پرینت اچ دی محصول تولید شده در کشور پرتغال است که در داخل کشور برش و بسته بندي می شود ( برش لیزر ) . کاغذ سل پرینت اچ دی سایز a4 کاغذی سفید و فاقد پرزاست که با بسته بندي شیک و کارتونی به رنگ طلایی آماده و روانه بازار می گردد . با توجه به قیمت بسیار مناسب کاغذ a4 سل پرینت اچ دی این کاغذ می تواند جایگزین خوبی براي کاغذ های داخل ایران باشد .
ادامه مطلب . . .

کاغذ هایبرایت Hybrite

کاغذ هایبرايت hybrite کاغذی چند منظوره و بسیار مناسب براي نوشتن و یادداشت کردن و همچنین براي آوردن همه انتظارات یک دفتر کار یا یک موسسه و یا منزل و مدرسه می باشد، کاغذ هایبرايت از لحاظ کیفیت و مرغوبیت جنس در بین کاغذهای تحریری در رده بالایی قرار دارد و همچنین یکی از محصولات با کیفیت در حوزه کاغذ a4 می باشد، این کاغذ تولید کمپانی ایژیا کشور اندونزی می باشد، مقاومت کاغذ هایبرايت در برابر آب و هوا بسیار بالاست.
کاغذ هایبرايت با وزن 80 گرم می باشد که . . .

دانلود رایگان کتاب بسته بندی و خط تیغ و تا (Dieline and Packaging)

امروزه بسته بندي یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در فروش از سوی صاحبان برند تلقی می شود، استفاده از بسته بندي ها با ظاهر متفاوت و خاص یکی از اهداف هر مدیر برند و طراح گرافیک است.
جعبه ها یکی از پر مصرف ترین از انواع بسته بندي ها محسوب می شوند و  هر ساله هزار تن کاغذ و مقوای بسته بندي در دنیا تولید و مصرف می شود، بیشتر این نوع بسته بندي ها با چاپ افست ورق، رول و یا فلکسو تولید می شوند. البته در ایران بالاترین تیراژ و بیشترین کیفیت چاپ را در زمینه بست . . .

کاغذ سل پرینت Cell Print

کاغذ یکی از پرمصرفترین کالا در مراکز چاپ دیجیتال، مدارس، ادارات و دفاتر فنی و حتی منزل می باشد و کیفیت کاغذ از جمله سفیدی، کیفیت برش و جنس کاغذ در سرعت چاپ، کیفیت چاپ و نیز اصطکاک دستگاههای کپی و ماشین های چاپ بسیار مهم می باشد؛ در نتیجه انتخاب و خریدن کاغذ باکیفیت و قیمت مناسب آن مهمترین دغدغه شاغلان صنف چاپ و تکثیر می باشد.
امروزه مراحل تولید کاغذ بسیار پيشرفت کرده و کاغذ سفید رنگ در داخل کارخانه و با استفاده از چوب درختان جنگلی تهیه می شود . . .

کاغذ-paper

کاغذ
از زمان های دور تا کنون نقش مهمی را در انتقال , ثبت و ذخیره اطلاعات
داشته است و با پیدایش جوهر و مرکبات رنگي  , این نقش به مرور زمان پر رنگ
تر شده است . کاغذ از فشرده شدن و متراکم شدن الیاف سلوی به وجود می آید و
بسته به کاربرد کاغذ در وزن ها وسایز ها و حتی رنگ های مختلفی تولید و روانه بازار مصرف کننده میشود . برش کاغذ
طبق استاندارد بین المللی انجام میگیرد و نمونه ای از آن برش کاغذ بر اساس
استاندارد A است که در این برش اندازه کاغذ از A0 که بز . . .

کاغذ ديواري سه بعدي

یکی از بهترین و زیباترین کارهایی که میتوانید براي زیباکردن محیط زندگی خود و عزیزانتان انجام دهید استفاده کردن از کاغذ دیواری سه بعدی بر روی دیوار ها میباشد همانند تصویر زیر که در کنار استفاده از تایل های سی ان سی یا همان تایل معرق به زیبایی یک طرح کاغذ دیواری سه بعدی نیز بر روی دیوار نقش بسته است و محیطی شیکو زیبا را به وجود آورده است 09392780379092195845مهندس صالحپور . . .

خرید کاغذ a4 مرغوب

بر اساس استاندارد جهانی به طور کلی سه سری کاغذ A,B,C  در جهان ارائه می شود . که هر کدام از این سری های کاغذ خود از صفر تا ده نام و شماره گذاری می شوند,…A0, A1, A2, A3, A4, A5 . معروف ترین این سری از کاغذ ها A4 ,A5 هستند که کشور های مختلفی جنس های مرغوبی از آنها ارائه می کنند. ابعاد کاغذ A4 که تقریبا مورد استفاده ی عموم است 210 در 297 میلیمتر می باشد .
خرید کاغذ a4 . . .

چطوری کادو بگیریم؟ آموزش بسته‌بندی هدیه

همیشه با کادو گرفتن مشکل دارین؟ کادوهاتون تمیز در نمیاد؟ کلی پول براي پاکت و باکس هديه میدین؟ پاپیون چی؟ می‌تونین بزنین؟
اگر این مشکلا براتون آشنا هستن و ترجیح میدید کلا به جای هديه، پول بدین، این ویدیو رو از دست ندین!
توی این ویدیو ما با هم یاد می‌گیریم که چطوری یه هديه رو زیبا و شیک کادو کنیم؛ با جنس انواع کاغذ کادوها آشنا میشیم؛ نحوه اندازه‌گیری میزان موردنیاز کاغذ کادو، تا کردن‌های مرتب و در آخر تزئین با پاپیون رو هم آموزش می‌بینیم.
ب . . .

دستگاه بسته بندی خمیربازی

دستگاه بسته بندي خمیربازی ، دستگاه بسته بندي خمیر بازی خمیر فوندانت ، دستگاه بسته بندي تنباکو ، دستگاه بسته بندي لواشک پذیرایی ، دستگاه بسته بندي گل رس بهداشتی از پر فروش ترین ماشین آلات بسته بندي صنایع ماشین سازی مسائلی می باشند طرز عملکرد این دستگاه ها یکسان است و تفاوت اصلی آن ها در سرعت بسته بندي و ابعاد محصول می باشد. . . .

آموزش چاپ پازل در خانه

همه در هنگام مناسبت ها مثل تولد ، سالگر ازدواج ، فارغ التحصیلی و . به دنبال یافتن یک کادو بسیار زیبا و ماندگار و قشنگی می گیردیم که بتوانیم توسط آن هديه شخص مورد نظر خودمان را خوشحال بکنیم به گونه ای که هر وقت آن هديه رو مشاهده می کند به یاد ما بیافتد.برخی از هديه ها ممکن جنبه مادی بسیار بالایی نداشته باشد ولی ما می توانید ارزش بسیار زیادی به آن ببخشیم.ما سعی کردیم در این مقاله یک ایده بسیار زیبا و تا حدودی خاص و جذاب براي شما بیان بکنیم و آن&nbs . . .

توليد کاغذ مادام العمر!

دانشمندان چینی یک روش کم‌هزینه و زیست‌سازگار براي تولید نوعی کاغذ قابل نوشتن مجدد طراحی کرده‌اند که به طور چشمگیری می‌تواند ضایعات کاغذ را کاهش دهد.به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندي ایران، محققان دانشگاه شاندونگ چین با استفاده از اکسید تنگستن و یک پلیمر رایج در صنعت غذا و دارو توانستند این ماده جدید را تولید کنند.این نوع کاغذ در تلید محصولاتی مانند سررسید 1399 و سالنامه شاید کاربدی نباشند اما در صنعت چاپ شاید تحولی بزرگ باشد.جهان . . .

دستگاه بسته بندی مرغ

دستگاه بسته بندي مرغ توانایی بسته بندي مرغ گرم و مرغ منجمد هم به صورت کامل و هم تکه شده را دارد و در مدل های سلفون از زیر و سلفون از بالا ساخته می شود بسته بندي محصولات بدون ایجاد ضایعات از محصول و سلفون یکی از مزایای مهم این ماشین بسته بندي می باشد. این دستگاه بسته بندي مرغ به گونه ای است که انواع سلفون ها در آن قابل استفاده می باشند. . . .

خرید کاغذ 4a4

خرید کاغذ A4 از جمله پرکاربرد ترین کاغذ ها موجود در دنیا به حساب می آید . این کاغذ در زمینه های مختلفی مثل نقاشی و کار های هنری ، اداری ، پرینت و فکس مورد استفاده قرار میگیرد . . . .

طرز بسته بندی ظروف برای اسباب کشی در اتوبار

1  کارتن تهیه کرده و آنرا ایمن کنید.
2  حتماً دور کارتن را با چسب نواری محکم کنید. اگر فکر می کنید لازم است دو یا سه دور چسب بچسبانید.
3  کف کارتن را با رومه یا کاغذ مچاله شده پر کنید. حدود 10 سانتی متر از کف کارتن را با کاغذ پر کنید.
4  ظروف و بشقاب های سنگین را در ردیف اول در انتهای کارتن قرار دهید.
5  بشقاب ها را به رو بگذارید. حتماً بین دو بشقاب و اطراف آنرا با رومه یا کاغذ پر و محکم کنید.
6  وقتی کارتن پر شد، روی آنرا به اندازه . . .

دستگاه بسته بندی تنباکو معسل

دستگاه بسته بندي تنباکو جهت بسته بندي انواع توتون ، تنباکو ، تنباکو میوه ای و… قابل استفاده می شود. قبل از نبودن تکنولوژی بسته بندي تنباکو به صورت اتوماتیک ، این محصول توسط پرکن های دستی پر می شد و با یک سلفون به دور آن در انتهای ماشین های بسته بندي افقی قرار می گرفت و بسته بندي می شد. سپس ماشین سازی مسائلی اصفهان با گروه خود تصمیم به ساخت ماشین بسته بندي تنباکو به صورت اتوماتیک گرفت و این دستگاه بسته بندي را با بهترین کیفیت تولید نمود و به دس . . .

خرید کاغذ a4 خوب

به طور کلی کاغذ A4 در دو مرحله ساخته می شود :
1. فیبر های سلوی از منابع مختلف استخراج می شوند و به پالپ تبدیل می شوند .2. پالپ با آب ترکیب شده و در ماشین های مخصوص کاغذ سازی قرار میگیرد که در این مرحله کاغذ صاف شده ، خشک شده و در سایز های مختلف برش داده می شود .
خرید کاغذ a4 . . .

بسته بندي خانگي

بسته بندي خانگی، کسب و کار خانگی درآمدزا!بسته بندي خانگی یکی از کسب و کارهای درآمدزا و مناسب براي افرادی است که به هر دلیل تمایل به کار در منزل دارند.در این پست با این کسب و کار خانگی پرسود بیشتر آشنا می شویم… چرا بسته بندي خانگی را به شما پيشنهاد می دهیم؟این کسب و کار مناسب افراد با مشخصات زیر است: بانوان خانه داری که شرایط کار در بیرون از منزل براي آن ها فراهم نیستدانشجویان و افرادی که امکان اشتغال تمام وقت ندارندافرادی که شاغل هستند . . .

تیغه برش فولادی, تیغه برش, تیغه صنایع کاغذ و کارتن, تیغه صنایع چاپ و بسته بندی, تیغه صنایع غذایی

شرکت تیغه سازی تهران با سابقه ای طولانی و درخشان در صنعت تیغه سازی اماده ی ثبت سفارشات شما مشتریان عزیز میباشد. جهت سفارش انواع تیغه های برش و فولادی در صنایع گوناگون با شماره ی 09128808053 اقای بیات تماس حصل نمایید. ساخت تیغه در صنایع غذایی (تیغه های سبزی خرد کن - اسلایسر - برش گوشت و ماهی - خلال کن - برش کیک و ادامس - تیغه شانه ای و پرفراژ و .) ساخت تیغه در صنایع کاغذ و کارتن( تیغه های برش کاغذ- تیغه های سه طرف برش - تیغه های کاتاف - چاکزنی - تیغه های اس . . .

قلم‌رانی

سر قلم و تن کاغذ که شهوت نوشتن می‌گیرند با هیچ نوش دارویی حرفشان را پس نمی‌گیرند، آن قدر از هم بوسه می‌گیرند که عوام این حاشیه را خود متن می‌پندارند. چه کس داند شاید شجره‌نامه‌ی هر دوی ایشان به یک درخت برسد. این عموزاده‌ها از عقدی که در آسمان‌ها بسته باشد، از دستی که روی زمین بسته باشد، از ازدواجی که هندوانه‌ی دربسته باشد، حالشان به هم می‌خورد. اگر نطفه‌ای بسته نشود، اگر قلم روی کاغذ هرز برود، بلغزد و متنی نوشته نشود، اگر هرزگی براي پو . . .

کاغذ A4 برند رز پرینت

کاغذ A4 برند رز پرینت Rose Print محصول کشور اندونزی می باشد که در بسته های 500 برگی عرضه می گردد. کاغذ A4 برند رز پرینت Rose Print از نوع کاغذهای 80 گرمی می باشد که این کاغذ از نوع گرماژ بالا محسوب می گردد. یکی از مزایای این کاغذ قیمت مناسب آن می باشد.
طول هر کدام از برگه های کاغذ A4 رز پرینت، 29.7 سانتی متر و عرض آنها 21 سانتی متر است، که طول و عرض استاندارد یک کاغذ A4 می باشد.
کاغذ رز پرینت Rose Print یکی از مرغوب ترین کاغذهای موجود در بازار ایران است. این کاغذ از الیاف . . .

دیزاین سقف با کاغذ سقفی

کاغذ دیواری ها که مدتی است به جای رنگ براي پوشش دیوار ها استفاده می شود امروزه از آن ها براي پوشش سقف نیز مورد استفاده قرار می گیرد که اصطلاحا به آن کاغذ سقفی نیز گفته می شود.
کاغذهای سقفی می توانند به سقف هایی که ساده و خام هستند جلوه و جذابیت خاصی اضافه کنند که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی منزل شما خواهد گذاشت.
کاغذ سقفی چه تاثیری در دکوراسیون داخلی دارد؟
طرح و رنگ کاغذ های سقفی در بزرگ و کوچک جلوه دادن فضای داخلی تاثیر دارد.
کاغذ های سقفی . . .

کاغذ دبل آ Double A

کاغذ دبل آ توسط کمپانی Advance Agro تولید می شود که یکی از پيشرفته ترین و جامع ترین تولید کنندگان کاغذ در دنیا به شمار می آید؛ دبل آ از درخت اکالیپتوس کاشته شده در استرالیا بدست می آید و به هیچ وجه حتی یک درخت از جنگل های طبیعی صرف تهیه مواد اولیه این کاغذ قطع نمی گردد، و قراردادی بین شرکت دبل آ و تمامی کشاورزانی که در استرالیا فعالیت می کنند، بسته شده که کشاورزان وظیفه تولید و نگهداری از این درختان را بر عهده دارند.
کاغذ دبل آ Double A Paper از بهترین و پر . . .

خريد کاغذ a4

1. فیبر های سلوی از منابع مختلف استخراج می شوند و به پالپ تبدیل می شوند .2. پالپ با آب ترکیب شده و در ماشین های مخصوص کاغذ سازی قرار میگیرد که در این مرحله کاغذ صاف شده ، خشک شده و در سایز های مختلف برش داده می شود خرید کاغذ A4 . . .

بسته بندي سبز چيست و چه جايگاهي در بازاريابي دارد؟ (2)

در مقاله ی پيشین به معرفی بسته بندي سبز پرداختیم و دانستیم که با این روش، میزان انرژی کم تری براي تولید و چاپ بسته بندي صرف می شود، هم چنین ماده های اولیه ی قابل بازیافت و دوست محیط زیست در بسته بندي به کار می روند و در نهایت آلودگی، تخریب و آسیب کم تری متوجه ایستم و زندگی انسان و دیگر موجود های زنده می شود.  افزون بر مورد های یاد شده، در بسته بندي سبز ماده های اولیه ی کم تری به کار می رود و براي فرآیند بسته بندي و انتقال آن، از انرژی های تج . . .

نکته هايي که بايد پيش از طراحي، چاپ و خريد کاغذ کرافت بدانيم (1)

هر خریدی با نیازی آغاز می شود و با پرسش و جست و جو ادامه می یابد. طراحی، چاپ و خرید کاغذ کرافت هم از نمونه ی خرید هایی است که با نیازی آغاز می شود و سپس مشتری به جست و جو، پرسش و تحلیل و بررسی براي دست یافتن به کالای مطلوب خود می پردازد. ابتدا به بازار سر می زند، سپس نمونه های متعدد و گوناگون از کالای مورد نظر خود، در این خصوص کاغذ کرافت، را بررسی می کند و پس از تحلیل و ارزیابی تامین کننده و فروشنده های مختلف، به تصمیم گیری در خصوص خرید کالا می پرد . . .

دستگاه بسته بندی نبات تکنفره (مسائلی )

دستگاه بسته بندي نبات نی دار یا نبات چوبی ، PM25 ، جهت بسته بندي انواع اجناس و قطعات کوچک تا عرض 25 سانتی متر مناسب می باشد و سرعت بسته بندي این ماشین بسته بندي 250 بسته در دقیقه می باشد و طبق نیاز مشتری می تواند 2 فک ، 3 فک و یا 4 فک طراحی و ساخته شود.دستگاه بسته بندي صنایع ماشین سازی مسائلی اصفهان . . .

آموزش ساخت کاردستی پروانه با کاغذ رنگی

آموزش ساخت کاردستی پروانه با کاغذ رنگي یکی از ایده های دوست داشتنی و جالب کاردستی براي بچه ها ساخت پروانه با کاغذ رنگي است که با ساده ترین وسایل و بدون پیچیدگی انجام می شود. براي درست کردن کاردستی پروانه میتوانید کودکان را نیز با خود همراه کنید چرا که این مدل حیوان کاغذی با ابزار و وسایل بی خطر ساخته می شود و بچه ها از انجام ان لذت خواهند برد.
ادامه مطلب . . .

دستگاه بسته بندی مسقطی

حافظه ای جهت ذخیره سازی کلیه پارامترهای چند محصول بسته بندي بر روی دستگاه بسته بندي مسقطی طراحی و تعبیه شده است که باعث انعطاف پذیری جهت هر نوع بسته بندي می باشد این دستگاه بسته بندي همچنین دارای سیستم شمارنده جهت بررسی و شمارش هر شیفت کاری می باشد.
دستگاه بسته بندي صنایع ماشین سازی مسائلی اصفهان . . .

خریدار پوشال کاغذ

 حداقل خرید کاغذ باطله : 100 کیلوگرم 

خدمات ما :
 خریدار انواع پوشال کاغذ سفید ، کاهی ، تحریر ، رنگي ، صحافی ، ایندر برد ، پشت طوسی، کناره کاغذ  و … خرید و فروش انواع ضایعات پوشال کاغذ با بهترین قیمت در محل امحاء اسناد محرمانه شما در محل (خرد کردن کاغذ با دستگاه) فروش پوشال میوه و بسته بندي (سفید و رنگي)
تماس با ما :
معصومی    09126473633 -  09362112364
 تماس در تلگرام :     Smd9782
 کانال تلگرام  :          Waste_paperhttps://wastep.com
 http://wastepaper.ir . . .

تعیین pH بدن با کاغذ تورنسل

کاغذ pH یا کاغذ تورنسل یکی از مواد شناساگر براي سنجش اسید و باز می باشد که مواد معرف موجود در آن در واکنش با اسید یا باز تغییر رنگ می دهند.دقت این کاغذ در مقایسه با pH متر های دیجیتالی بسیار پایین تر بوده اما به دلیل راحتی در استفاده و قیمت ارزان، گاها مورد استفاده قرار می گیرد ( البته در آزمایشگاه های شیمی مواد غذایی فقط براي مشخص کردن حدود pH استفاده می شود و براي تعیین دقیق میزان pH حتما و باید از pH متر دیجیتالی استفاده شود)
این کاغذ ها در انواع ر . . .

دستگاه بسته بندی شکلات

سلفون تا عرض 25 سانتی متر بر روی دستگاه بسته بندي شکلات قابل نصب می باشد و جهت بسته بندي محصولات کوچک مانند خرما ، قند حبه ، گز ، باسلوق ، نقل بادام ، ساقه عروس ، نبات نی دار ، حلوا شکری و. مورد استفاده قرار می گیرد . سرعت بسته بندي دستگاه بین 80 الی 200 بسته در دقیقه می باشد.
دستگاه بسته بندي صنایع ماشین سازی مسائلی اصفهان . . .

انواع کاغذهای مورد استفاده درچاپ

انواع کاغذ در صنعت چاپ
مروزه بیش از ۳۰۰۰ نوع کاغذ مختلف، براي مصارف گوناگون، در بازار وجود دارد. ولی در صنعت کاغذسازی انواع کاغذ را به چهار گروه تقسیم می کنند:
الف) کاغذ و مقوای گرافیکی
ب) انواع مقوای بسته بندي
ج) کاغذ های بهداشتی
د) کاغذ های صنعتی براي مصارف الکترونیکی
مصرف کننده کاغذ نیز معمولاً انواع کاغذ را نسبت به مورد استفاده آن به انواع مختلف تقسیم و نام گذاری می کند: کاغذ تحریر، کاغذ رومه، کاغذ بایپل، مقوای جلد، کاغذ کتاب و کاغذ پاک . . .

کدام بسته بندي مفيد و مقرون به صرفه است؟

همه روزه می بینیم که به لطف تکنولوژی، ماده های جدید، بسته بندي ها نوین و مختلف و طرح های رنگارنگ و متنوعی به بازار و صنعت بسته بندي عرضه می شوند. با عرضه شدن بسته بندي، طرح، جنس و مواد مختلف، این پرسش پيش می آید که کدام بسته بندي مقرون به صرفه و مناسب تر است؟ کدام بسته بندي بیشتر عمر و ماندگاری دارد؟ کدام بسته بندي بهتر می تواند از جنس و محتوای درونش نگه داری کند؟آیا ومی دارد که از بسته بندي های مختلف استفاده کنیم؟ خیر. هیچ ومی ندارد که همه . . .

کاغذ-a3-دبل-آ-80-گرمی-بسته-500-عددی-double-a-a3-plain-paper

کاغذ A3 دبل آ 80 گرمی بسته 500 عددی
 
معرفی کلی
سطح لطیف کاغذ A3 دبل آ قابلیت چاپ و کپی دقیقی را سبب می شود قابلیت استفاده از دو طرف کاغذ ، به ورق کاغذ شفافیت بالائی ارائه می کند ظاهر درخشان کاغذ آ3 دابل آ ، کنتراست بالائی به چاپ می بخشد ( میزان اختلاف میان روشنترین و تیره ترین بخش تصویر ) نحوه برش کاغذ که بواسطه تکنولوژی پيشرفته تولید حاصل گشته است ، سبب عمر طولانی مدت دستگاه کپی به هنگام استفاده می گردد خاصیت ضد حلقه شدن (Anti-curl) سبب ممانعت از جمع شدن . . .

دستگاه بسته بندی تنباکو

دستگاه بسته بندي تنباکو توانایی بسته بندي انواع تنباکو میوه ای در بسته های 50 و 250 گرمی را دارد عملکرد این دستگاه بسته بندي کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست می باشد و براي اولین بار در ایران توسط ماشین سازی مسائلی طراحی و تولید شده است این دستگاه به صورت سلفون از زیر می باشد و اپراتوری بسیار آسانی دارد.
 
دستگاه بسته بندي صنایع ماشین سازی مسائلی اصفهان . . .

نبشی پلاستیکی بسته بندی ، خرید نبشی پلاستیکی ، فروش نبشی پلاستیکی در تهران ، نبشی پلاستیکی ، گوشه پلاستیکی ، نبشی بسته بندی ، نبشی مقوایی ، نبشی کارتنی ، نبشی پلاستیکی کاشی

نبشی پلاستیکی بسته بندي ، خرید نبشی پلاستیکی ، فروش نبشی پلاستیکی در تهران ، نبشی پلاستیکی ، گوشه پلاستیکی  ، نبشی بسته بندي ، نبشی مقوایی ، نبشی کارتنی ، نبشی پلاستیکی کاشی 

گروه صنعتی ، بازرگانی تی تاک تولید کننده انواع نبشی بسته بندي ( نبشی مقوایی - نبشی پلاستیکی )
تلفن ثبت سفارش - مهندس محسنی :
09120578916 
09137028196
09199762163
09197443453

نبشی پلاستیکی: 
ساخته شده از مواد درجه یک پ پ با درصد یو وی بالا 
لبه ۵ سالنت کاملا پوشا
قطر نبشی ۳ میل
برش به درخواست م . . .

فعلا یک پاکت مانده روی دستم

هنوز حس ثابتی نسبت به سیگار ندارم. حالا که آن را به درست‌ترین حالتش می‌کشم گیج و منگ می‌شوم. علی می‌گوید اینطوری بگم بهت: ما سیگار رو واسه سرگیجه‌ش می‌کشیم!» ولی سرگیجه و سست شدن چیزی نیست که من دنبالش باشم. براي سردردهایم 8 سال تحت درمان بودم. اتاق تاریک، دستمال، تنهایی، درد، درد و باز هم درد. گاهی با خودم فکر می‌کنم اگر آن روزها ورزش نمی‌کردم از پا درمی‌آمدم و امروز باید خیلی فرسوده‌تر می‌بودم. من چیزی که برايم لذت نداشته باشد و با . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)