قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

تصویری دوراز چشم همسران

وظايف جنسي همسران از نظر اسلام چیه؟

وظایف جنسی همسران از نظر اسلام چیست
وظایف جنسی همسران
اهمیت آمیزش با همسران در بیان معصومین (علیهم السلام)
پیامبر اكرم صلی الله علیه واله فرمود: «گروهی را چه شده كه چیز‌های پاك را بر خود حرام می‌كنند؟ بدانید كه من، شب‌ها می‌خوابم، آمیزش جنسی با همسر دارم و در روز غذا می‌خورم. پس كسی كه از سنت من روی‌گردان باشد از من نیست».
 
روای گوید: شنیدم امام صادق علیه‌السلام می‌فرماید: رسول خدا صلی‌الله علیه و آله روزی وارد . . .

تأثیر اختلال دو قطبی بر روابط همسران

اختلال دو قطبی یکی از اختلالات خلقی است که می تواند تمام جنبه های زندگی او را تحت تأثیر قرار دهد. اگر فرد مبتلا به این اختلال متأهل باشد، قطعاً روابط او با همسرش را دچار مشکل خواهد کرد. در این مقاله شما را به نحوه تأثیر گذاری این اختلال بر روابط همسران آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.تأثیر اختلال دو قطبی بر روابط همسراناختلال دو قطبی و افسردگی با هم متفاوتند.اختلال دو قطبی یک بیماری روانی است که می‌تواند موجب تغییرات متعددی در خلق و خوی فرد ش . . .

سرلشگرسلامی رزق ما دست تحریم کنندگان نیست

فرمانده کل گفت: رزق ما دست تحریم‌کنندگان نیست و باید ایمان و تقوا را در دستور کار قرار دهیم.به گزارش مشرق،  سرلشکر حسین سلامی» در  مراسم اختتامیه نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و مفاهیم خانواده پاسداران اظهار داشت: همسران شما همچون صخره‌های سترگ ایستاده‌اند و اجازه نمی‌دهند هیچ چشم ناپاکی به حریم این سرزمین الهی نگاه کند؛ در روی صخره‌های شمال غرب کشور نیز همسران شما قادر و مقتدر حضور دارند و مطیع ولایت هستند. . . .

عوامل موثر بر ناتوانی همدلی بین همسران

 
 
 
 
عوامل موثر بر ناتوانی  همدلی بین همسران:
خشونت خانوادگی
ضعف ارتباط بین والدین
عدم توجه به نیاز های اولیه فرزندان و بدرفتاری با آنها
ذهن خوانی و پیش داوری در رفتا ر یکدیگر 
رفتارهای
ادامه مطلب . . .

بیداری اسلامی ن

به نام خدای شنهای طبس


مطلبی دیگر در مورد نقش ن در تحولات اجتماعی است؛ در انقلابها، در همین
حرکت بیداری عظیم اسلامی. من به شما عرض کنم، اگر ن در حرکت اجتماعی یک
ملتی حضور نداشته باشند، آن حرکت به جائی نخواهد رسید، موفق نخواهد شد.(1)
اگر ن در یک حرکت حضور پیدا بکنند، یک حضور جدی و آگاهانه و از روی
بصیرت، آن حرکت به طور مضاعف پیشرفت خواهد کرد. در این حرکت عظیمِ بیداری
اسلامی، نقش ن، یک نقش بی بدیل است و باید ادامه پیدا کند. ن هست . . .

رهبر انقلاب: نقش ن در بیداری اسلامی بسیار مهم است.

به نام خدای شنهای طبس


بیانات رهبر انقلاب: در دیدار با شرکت‌کنندگان اجلاس جهانی ن و بیداری اسلامی:
مطلبی دیگر در مورد نقش ن در تحولات اجتماعی است؛ در انقلابها، در همین
حرکت بیداری عظیم اسلامی. من به شما عرض کنم، اگر ن در حرکت اجتماعی یک
ملتی حضور نداشته باشند، آن حرکت به جائی نخواهد رسید، موفق نخواهد شد.(1)
اگر ن در یک حرکت حضور پیدا بکنند، یک حضور جدی و آگاهانه و از روی
بصیرت، آن حرکت به طور مضاعف پیشرفت خواهد کرد. در این حرکت . . .

امام موسی بن جعفر(ع)

معصوم نهم(امام هفتم)امام موسی بن جعفر(ع)نام:موسینام پدر:امام صادق(ع)نام مادر:حمیده(مصفا)شهرت:کاظم،باب الحوائجکنیه:ابو ابراهیم،ابو الحسنمحل تولد:روستایی بین مکه و مدینهزمان تولد:صبح یکشنبه ۷ صفر سال ۱۲۸زمان شهادت:۲۵ رجب ۱۸۳ هجری قمریمحل شهادت:زندان هارون در بغداد که به دستور هارون الرشید مسموم شدمزار شریف آن حضرت:شهر کاظمین در نزدیکی بغدادسیر حیات:دوران قبل از امامت قریب به بیست سالدوران امامت سی و پنج سال که با خلفای عباسی:منصور،مهدی،هاد . . .

هشت دلیل بی وفایی وخیانت مردان

هشت دلیلی که باعث بی وفایی و خیانت مردان می گردد©   با اشاره به دلایل خیانت مردان به همسرانشان، توصیه‌هایی را به ن برای جلوگیری از این آسیب خانوادگی بیان کرد.دلایل بی وفایی برخی از مردان به همسران خود چه هستند؟ تصورات و باورهایی که ن در مورد علل بی وفایی مردان در ذهن دارند تا چه اندازه با واقعیت ها تطبیق می کند؟ شاید تاکنون مطالب زیادی درباره دلایل خیانت مردان خوانده باشید که اغلب برگرفته از ترجمه مقالات خارجی و یا دیدگاه‌هایی است ک . . .

نحوه اجرای ت ن در همی

ت‌ نه در همی می‌توان گفت تقریباً همه مردها نفوذ‌ پذیرند، به‌شرط آنکه شما نافذ خوبی باشید . سعی کنید شیوه نفوذ همسر خود را بشناسید و با تأمل و سنجیده در این مسیر گام بردارید.نقش زن در تحکیم رابطه همسران غیرقابل انکار است. در گذرگاه‌های مختلف زندگی بشر، آثار عمیقی از رد پای ن؛ هم در زندگی‌های پایدار و هم در زندگی‌های مترل و فرو ریخته شده، به چشم می‌خورد . این امر خود نشان‌گر اهمیت مسئولیت خطیر ن در عرصه ی حفظ ، تداوم و . . .

ترويج سبک زندگي اسلامي ايراني با تکریم و احترام به خانوادهای شهدا و ایثار گران

 از مواردی که در اسلام بسیار بر آن تأکید شده و از اهمیت زیادی برخوردار است و همچنین از شاخص ­های اصلی سبک زندگی اسلامی می‌باشد، احترام به بزرگان و تکریم ایثارگران و مادران و همسران آنان است. در دین مبین اسلام به‌ویژه از سوی بزرگان آن همواره به تکریم و احترام به بزرگ­ترها به‌خصوص دربارة اشخاص و افرادی که حقی بر گردن جامعه دارند تأکید شده است. در این میان ایثارگران و خانواده ­های آنان به‌ویژه مادران و همسران ایشان که نقشی بی‌بدیل در آسا . . .

همسرانه.

 
اگر در بارۀ عشق از من بپرسند، خواهم گفت: عشق، واقعیتی نیست که مصداق زمینی داشته باشد. اصلاً عشق در روابط بین انسان های غیر الهی، وجود حقیقی ندارد.
به نظر من، آن چه از علاقه و دلبستگی، در روابط بین انسان ها، بین دو جنس مخالف و بین همسران جریان دارد، عشق نیست. مؤانست است، الفت است، مودّت است، عاطفه و احساس متقابل است. تعلق خاطر است، نوعی وابستگی و دلبستگی مشروط است. که همۀ اینها بر اساس یک نیاز یا منافع شخصی شکل می گیرد و بعد از شکل گیری، به ت . . .

زندگی با نوای بندگی

 
خوشبختی فقط آسایش و راحتی نیست. فقط برخوردار بودن از رفاه و ثروت و آسودگی نیست.
خوشبختی یعنی وظیفه شناسی. یعنی پیشبرد زندگی بر اساس ادب و اخلاق. یعنی تاب آوردن در پیچ و خم زندگی و شاکر بودن در سرد و گرم روزگار. خوشبختی یعنی انسان در رابطه اش با خود، با خدا و با انسان ها، صبوری کند و از مرز اخلاق و معرفت خارج نشود. خوشبختی یعنی این که گفتار و رفتار و اندیشۀ ما سازنده باشد و سوزنده نباشد. خوشبختی یعنی استمرار شادی و عطوفت و مهر بین همسران، فرزندا . . .

واکنش ن به انزال زودرس شوهر

واکنش ن به انزال زودرس شوهر
 
  
 
واکنش ن به انزال زودرس شوهرعجیب نیست اگر همسران مردانی که دچار انزال زودرس می شوند، رضایت کمتری از روابط شویی شان گزارش کنند. معمولا با طولانی شدن زمان این مشکل ،روابط همسران بیشتر  تحت تاثیر قرار می گیرد. مطالعات نشان می دهد که  نی که همسرانشان  دچار انزال زودرس است از مشکلات جنسی و شویی بیشتری رنج می برند، عدم بر انگیختگی و خشکی واژن  و نرسیدن به ارگاسم از مشکلات شایع این خانمهاست.
ادامه . . .

حالتی گیج و گنگ

چهار کتاب از کتابهای نیمه پنهان دستم بود که باید تا شب تمامشان می کردم. بحث امانتی بود که باید پسشان می دادم. حال و هوای عجیب و دلگیری که خودم داشتم با حال و هوای عاشقانه همسران شهدا در هم می پیچید و من با هزار احساس مبهم و گنگ در خودم بیشتر فرو می رفتم . . .

داستان هاي ناييني

    پروشنه محمد علی عسگری مایوش به زبیدی و عصمتیش وات : وروسید ایشید یخورده صیغته بورا گوسفندا یارید . از او گاله ای که پشتی ملکا وهو . دوتایی ایشید و زو په یید. فقط واخب بید وقتی شیشورید خوب شیشورید . صیغته ها خورد ایید تا اوخورن . مالی وقتو وشه هن . زبیدی و عصمتی دیه ایشی و هم که . دوتایی وروساین و اوشوین طویله . گوسفندا راسی راسی وششی بوی . بوزغاله چوه شوات : مععععععع . ویره چوه شوات : بعععععع . مشی پیره شوات مقققققق . بزه جی شوات : بغغغغغغغغ . ع . . .

درک کردن

کاش  من ودرک می کردند!!جمله ای آشنا که بیشتر ما یا شنیدیم یا خودمون به زبون آوردیم.اما واقعا درک کردن یعنی چی؟فهمیدن و درک کردن وضعیت روحی وشخصیتی یک انسان کار دشواری نیست!میدونم .ممکن الان فکرکنید من شعار میدم.یا به قولی دستم دوراز آتیش.!نود درصد از ما طرف مقابل و میفهمیم ولی نمیخوایم حرفمون دوتا بشه. این یعنی غرور !نود درصد ما طرف را میفهمیم اما میترسیم پر رو بشه!نود درصد از ما درک میکنیم طرف مقابل چی میخواد وچی میگه!ولی از نظر ما شاید به نفعش . . .

دانلود دوبله فارسی فیلم Mogli pericolose 1958

دانلود دوبله فارسی فیلم Mogli pericolose 1958
"ارنلا" همسر برونو حسود است و ادعا می‌کند که همه مردان خیانتکار هستند و نباید به انها اعتماد کرد اما کلودیا نظر مخالفی دارد و .نام پارسی فیلم : همسران خطرناک . . .

تحلیل جامعه شناختی تأثیر استفاده از فضای مجازی بر فرهنگ شفاهی

 کم‌رنگ‌شدن روابط عاطفی درون خانواده اعم از روابط بین همسران، والدین و فرزندان و تحلیل‌رفتن فضای تعاملی بین آنها نشان‌دهندة ازبین‌رفتن بسیاری از پیوندهای سنتی گذشته در انسان‌های عصر جدید است. یکی از دلایل اصلی بروز این مسئله، فناوری‌های ارتباطات است که ‌تغییرات گسترده‌ای را مانند هر دگرگونی ناشی از فناوری سبب شده است. امروزه نشانه‌های کمتری از خانواده‌هایی می‌یابیم که ساعاتی از روز را با یکدیگر گفتگو می‌کنند. باتوجه‌به اهمیت ا . . .

حساب و کتاب زندگی رو بشناس

آیا شما هم گاه و بیگاه سرمسائل مالی با همسرتان دعوا و جر‌و‌بحث می‌کنید؟ آیا پول و مسائل مالی، محور اصلی صحبت‌های شما و همسرتان است؟رفاه اقتصادی در گرو مدیریت مالی خانواده است و با این نکته که پول خوشبختی نمی‌آورد، اما بی‌پولی بدبختی می‌آورد، همراه است. مشکلاتی که باعث ضعف در مدیریت خانواده و بالطبع، اختلاف میان همسران و اعضای خانواده می‌شود، شامل مواردی چون مشکلات رفتاری، فقدان درک اقتصادی و… است. . . .

امام سجاد(ع)

معصوم ششم(امام چهارم)امام سجاد(ع)نام:علی بن حسین(ع)نام پدر:حسین (ع)نام مادر:شهر بانو(دختر یزدگرد سوم)کنیه:زین العابدین،سجادمحل تولد:مدینة النبینحوه شهادت:به تحریک هشام بن عبد الملک مسموم شدزیارتگاه امام:قبرستان بقیع در مدینه النبیسیر حیات:بیش از بیست سال همرزم پدرسی و پنج سال دوران امامت که با ۹ نفر از خلفای اموی مقارن بود.تعداد همسران:یک زن عقدی و تعدادی کنیم فرزندان:۱۵ فرزند شامل ۱۱ پسر و ۴ دختر . . .

پاورپوینت حاتم طائی

این پاورپوینت در 19 اسلاید به شکل زیبا و منحصر به فرد طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از همسران حاتم،دیار حاتم طائی،فرزندان حاتم طائی،حکایت حاتم و قیصر روم،کرم و سخاوت حاتم طائی و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد حاتم طائی در این پاورپوینت درج شه است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
 
 
 
جهت دانلود فایل کلیک کنید . . .

خواب دتر و جمع کردم وسایل بیمارستان

امروز لباسها و وسایل نی نی رو برای بیمارستان جمع کردم:)لباسهاشو گذاشتم رو اپن ک بشورم.یواش یواش داری میای عشق مامانجان.دوستت دارم گردو.دیشب خوابشو دیدم.دیدم بغلمه و خخخیلی خوشگلونازه دترم.شیر ریختم تو شیشه ک بدم بخوره . چون تو جمعیت همکاران و همسران بودیم.ولی بعدش دوباره شیرخودمو دادم بهش و اولین بار بود ک بهش شیر میدادم.خیلی حس قشنگی بود خیلی.تو خواب برای زهرا و مائده دعا کردم. . . .

نگاهی دیگر به مسئله حجاب

روح مسئله حجاب دقیقا این چیزی که در جامعه مرسوم است نیست بلکه… حقیقت امر این است که در مسأله پوشش – و به اصطلاح عصر اخیر حجاب – سخن در این نیست که آیا زن خوب است پوشیده در اجتماع ظاهر شود یا عریان ؟ روح سخن این است که آیا زن و تمتعات مرد از زن باید رایگان باشد؟ آیا مرد باید حق داشته باشد که از هر زنی در هر محفلی حداکثر تمتعات را به استثنای ببرد یا نه؟اسلام که به روح مسائل می نگرد جواب می دهد : خیر ، مردان فقط در محیط خانوادگی و در کادر قانون . . .

طرزِ تفکر و شعور

طرزِ تفکر و شعور در قرن ۱۶ ملکه‌ی انگلستان و ملکه هندوستان هر دو از یک بیماری فوت کردند؛هر دو پادشاه عاشق همسران خود بودند.شاهنشاه هند به یادبود خانمش با خرج میلیون‌ها روپیه تاج محل را ساخت!و پادشاه انگلستان یک دانشگاه پزشکی ساخت تا کسی دیگر از آن بیماری که همسرش را از پا درآورده بود، نمیرد[email protected] . . .

بهترين فياب تصويري

بهترین فیاب تصويريبهترین فیاب تصويريدیگر دوران فیاب و گنج یاب های دستی که اپراتورها برای راه اندازی آن مجبور بودند زمان زیادی صرف کنند و همین موضوع باعث بالا رفتن خطا در نقطه زنی می شد به سر آمده است.بهترین فیاب تصويري به چه نوع سیستمی گفته می شود و با آوردن نام فیاب تصويري کاربران و خریداران فیاب چه فکری می کنند؟و از دستگاه فیاب ، طلایاب یا گنج یاب در ذهن خود چه تصويري از یک دستگاه فیاب تجسم می کنند.؟بیشتر افرادی که ت . . .

کارت هاي ترکيب صامت و مصوت تصويري

کارت های ترکیب صامت و مصوت تصويري را آماده کرده ام که شما می توانید با پرینت پشت وروی دو صفحه کارت های ترکیبی داشت باشید که تصویر و نشانه در یک رو ودر پشت کارت ترکیب را داشته باشید سپس از روی خطوط جدول کارت ها را با توجه به درس جدا نموده وجدا سازی سایر کارت ها را به درس های مربوط به آنها موکول کنید تا از ازدحام کارت در دست دانش آموز و سردرگمی آن جلوگیری نمایید.  فایل کارت های ترکیب صامت و مصوت تصويري را از قسمت زیر دریافت نمائید. . . .

ترکيب صامت و مصوت تصويري اول ابتدايي

کارت های ترکیب صامت و مصوت تصويري را آماده کرده ام که شما می توانید با پرینت پشت وروی دو صفحه کارت های ترکیبی داشت باشید که تصویر و نشانه در یک رو ودر پشت کارت ترکیب را داشته باشید سپس از روی خطوط جدول کارت ها را با توجه به درس جدا نموده وجدا سازی سایر کارت ها را به درس های مربوط به آنها موکول کنید تا از ازدحام کارت در دست دانش آموز و سردرگمی آن جلوگیری نمایید.  فایل کارت های ترکیب صامت و مصوت تصويري را از قسمت زیر دریافت نمائید. . . .

کوچکترین دولت و اثرگذارترینشان

توی خونه‌ای که همسر/ مادر خونه منبع آرامش که نبود هیچ، خونه‌ی امن و امان رو کرد جهنمی که محل تنش و فرسایشه، اعضای اون خونه اگر تبهکار و جانی و و قاتل شدند، بهشون خرده نگیرید.
 
پ.ن: بله می‌دونم و متوجهم که هر کی اختیار داره و خیلی از علما و بزرگان، زن‌های تلخی داشتند اما در نظر بگیرید که این ماجرا قشنگ صفر و صدیه، از اون طرف بزرگانی داریم که اگر همسران پایه و همراه و باعرضه‌ای نداشتند، هیچی نمی‌شدند. جون سالم به در نمیشه برد از تبعات ای . . .

آرامگاه امام سجاد(ع)

حضرت زین العابدین علیه السلام پس از تشییع باشکوه مردم مدینه، در بقیع که قبور بسیاری از اولیاء خداوند، همسران پیامبر، فاطمه بنت اسد و بسیاری از صحابه گرانقدر پیامبر و تعدادی از شهدای صدر اسلام در آن قرار دارد، در کنار مرقد مطهر حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، عموی بزرگوارش، مدفون گردید.در این قطعه از بقیع عباس، عموی پیامبر، نیز دفن شده بود و بعداً حضرت امام صادق و حضرت امام باقر نیز مدفون گردیدند. این بخش دارای قبه و بارگاه بوده ولی . . .

امام علی النقی(ع)

معصوم دوازدهم(امام دهم)امام علی النقینام:علینام پدر:امام جواد(ع)نام مادر:سمانهشهرت:نقی،هادیکنیه:ابو الحسن سوممحل تولد:مدینه منورهزمان تولد:۱۵ ذیحجه سال ۲۱۳ هجری قمریزمان شهادت:سوم رجب سال ۲۵۴ هجری قمریمحل شهادت:در شهر سامرا توسط معتز خلیفه عباسی در ۴۱ سالگیزیارتگاه امام:شهر سامرا در عراق کنونیسیر حیات:هشت سال پیش از امامت و رهبریدوازده سال دوران امامت قبل از خلافت متوکلچهارده سال همزمان با خلافت ستمکارانه متوکل عباسیهمسران آن حضرت:یک ز . . .

علی آمد! (۲)

» نور چشمانم

یکی از دعاهای هر روزم این آیه قرآن است: رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ و َاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا؛ ای خدای ما، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنی و سبب خنکای چشمانمان باشند و ما را پیشوای تقواپیشگان قرار ده.» (سوره فرقان، آیه ۷۴)۹ آذر ۱۳۹۸، ۳ ربیع‌الثانی ۱۴۴۱، خداوند رحمان، نوری بر نورهای چشمانم افزود و نوه ششم علی» را به ما عنایت فرمود.او فرزند دوم پسرم آق . . .

7 زمان مناسب برای داشتن رابطه ی جنسی

صبح یکی از زمان های مناسب برای داشتن رابطه جنسی است . در واقع در ساعت های آغازی روز، علاوه بر انرژی بیشتر، میزان ترشح هورمون تستسترون (هورمون جنسی مردان) و اکسی توسین (هورمون عاطفی ن) نیز افزایش می یابد. این سیکل، باعث ترشح بیشتر هورمون اندروفین و شادی می شود. نتیجه ی این روند، صمیمیت و وابستگی بیش از پیش همسران است.توصیه ی مناسبی برای آغاز یک روز خوب به نظر می رسد، این طور نیست؟! متن کامل در ادامه مطلب . . .

تصمیم گیری در موقع خیانت همسر

تصمیم گیری در موقع خیانت همسر
از طرفی چون مردان عموما از نظر مالی در جایگاه امنی قرار دارند. اگرچه آنها اغلب از هزینه طلاق و چگونگی فقیر شدن آنها نگران هستند، واقعیت این است که آنها غالباً در موقعیت اقتصادی مطلوب تری نسبت به همسران خود دارند. آنها استقلال مالی کافی برای ترک دارند. علاوه بر این، مردان هنگامی که شریک زندگی شان بی وفایی میکند ، توهین شخصی عمیقی به عزت نفس خود تجربه می کنند. آنها به عنوان عاشق احساس بی کفایتی می کنند و تصور آنها ب . . .

امام حسن عسگری(ع)

معصوم سیزدهم(امام یازدهم)امام حسن عسکرینام:حسننام پدر:امام هادی(ع)نام مادر:سلیلشهرت:عسکری،زکّیکنیه:ابو محمد،مشهور به ابن الرضامحل تولد:مدینه منورهزمان تولد:هشتم ربیع الثانی،۲۴ ربیع الاول سال ۲۳۲ هجری قمریزمان شهادت:هشتم ربیع الاول سال ۲۶۰ هجری قمریمحل شهادت:سامرا توسط معتمد خلیفه عباسیزیارتگاه امام:سامرا در عراقسیر حیات:۲۲ سال قبل از امامت از سال ۲۳۲ هجری قمری تا ۲۵۴ هجری قمری ۶ سال دوران امامت از سال ۲۵۴ تا ۲۶۰ هجری قمریتعداد همسران:ی . . .

خلاصه زندگینامه چهارده معصوم علیهم السلام

معصوم اول حضرت محمد(ص)نام آن حضرت:احمد،محمّدنام پدر:عبد اللهنام مادر:آمنهشهرت:خاتم پیامبران،رسول خدا،امینکُنیه:ابوالقاسممحل تولد:مکهزمان تولد:به قول مشهور 17 ربیع الاول سال 571 میلادیروز مبعث:27 رجبمدت نبوت:بیست و سه سالمدت عمر:شصت و سه سالتاریخ فوت:28 ماه صفر یازدهم هجریمحل فوت:مدینه منورهمحل دفن:جنب مسجد پیامبردوران حیات:قبل از نبوت تا چهل سالگی زندگی عادیاز چهل سالگی مبعوث به پیامبری13 سال بعد از بعثت زندگی در شهر مکه زادگاهش10 سال بعد از ه . . .

شبهه درباره ی علت ازدواج های پیامبر اسلام (ص)

چرا پیامبر اسلام (ص) این همه زن داشتند ؟
 
چرا با عایشه 9 ساله ازدواج کردند ؟
 
چرا بهترین و زیباترین ن و کنیزان رو مال خود می کردند ؟
 
ماجرای حفصه و ماریه چه بود ؟
 
چرا ایشان پسرخوانده ی خود زید را مجبور نمود تا زینب بنت جحش را طلاق دهد تا خود با او ازدواج کند ؟
 
آیا اینها نشان از شهوترانی یک انسان نیست ؟
 
و چندین سوال دیگر
 
برای پاسخ،روی آدرس زیر کلیک کنید و کلیپ  را با دقت نگاه کنید :
 
مشاهده کلیپ علت تعدد همسران  پیامبر اسلام (ص)
 
 
 
 
  . . .

درباره زندگینامه ائمه (14معصوم)

معصوم اول حضرت محمد(ص)
نام آن حضرت:احمد،محمّد
نام پدر:عبد الله
نام مادر:آمنه
شهرت:خاتم پیامبران،رسول خدا،امین
کُنیه:ابوالقاسم
محل تولد:مکه
زمان تولد:به قول مشهور 17 ربیع الاول سال 571 میلادی
روز مبعث:27 رجب
مدت نبوت:بیست و سه سال
مدت عمر:شصت و سه سال
تاریخ فوت:28 ماه صفر یازدهم هجری
محل فوت:مدینه منوره
محل دفن:جنب مسجد پیامبر
دوران حیات:قبل از نبوت تا چهل سالگی زندگی عادی
از چهل سالگی مبعوث به پیامبری
13 سال بعد از بعثت زندگی در شهر مکه زادگاهش
10 سا . . .

تعمیرات آیفون تصویری آلدو

   نمایندگی تعمیرات آیفون تصويري آلدو    ALDOآیفون تصويري آلدو در ایران جزو آیفون تصويري های شناخته شده و معروف میباشد که از کیفیت خوبی برخوردار میباشد جهت تعمیرات آیفون تصويري آلدو با نمایندگی های تعمیرات آیفون تصويري آلدو تماس بگیرید تا با اعزام نیروهای متخصص و حرفه ای در زمینه آیفون تصويري آلدو خرابی سیستم ایفون تصويري شما را رفع و تعمیر نمایند مرکز تعمیرات آیفون تصويري آلدو در شمال تهران 2286225388068745مرکز تعمیرات آیفون تصويري آلدو در غر . . .

تصمیم گیری در موقع خیانت همسر

چون مردان عموما از نظر مالی در جایگاه امنی قرار دارند. اگرچه آنها اغلب از هزینه طلاق و چگونگی فقیر شدن آنها نگران هستند، واقعیت این است که آنها غالباً در موقعیت اقتصادی مطلوب تری نسبت به همسران خود دارند. آنها استقلال مالی کافی برای ترک دارند. علاوه بر این، مردان هنگامی که شریک زندگی شان بی وفایی میکند ، توهین شخصی عمیقی به عزت نفس خود تجربه می کنند. آنها به عنوان عاشق احساس بی کفایتی می کنند و تصور آنها به چالش کشیده می شود. برای جبران ، آنها . . .

HPMC

مشخصات HPMC:Hydroxy propyl methyl cellulose نام انگلیسی کالا:اسامی دیگر: هیدروکسید پروپیل متیل سلوجرم مولی: ۲۴۰,۲۰۸g/molدمای جوش:۵۲۷,۱Cشکل ظاهری: پودر سفیدتوضیحات  :HPMCهیدروکسی پروپیل متیل سلو پلیمری بدست امده از  گیاهان استHPMCیکی از مشتقات سلو است این محصول از یک ویسکوزیته پلاستیکی است که یک عنصر جانبی و جانبی کنترل‌کننده در داروهای خوراکی است که در انواع محصولات تجاری یافت می‌شود هیدروکسی پروپیل و متیل را با حلقه غلیظ گلوکز توسط باند اتر ترکیب می . . .

امام موسی بن جعفر

معصوم هشتم(امام ششم)امام جعفر صادقنام:جعفرنام پدر:امام باقر(ع)نام مادر:ام فرَِِِوه دختر قاسم بن محمد بن ابی بکرشهرت:صادقکنیه:ابوعبد اللهمحل تولد:مدینه منورهزمان تولد:هفدهم ربیع الاول ۸۳ هجری قمریخلفای زمان امام:یزیدبن عبدالملک تا مروان حمار آخرین خلیفه ی اموی،سفاح و منصور دوانیقی خلفای عباسیزمان شهادت:۲۵ شوال ۱۴۸ هجری قمریمحل شهادت:مدینه منوره به دستور منصور دوانیقی مسموم شدمزار امام:قبرستان بقیع در مدینهسیر حیات:دوران قبل از امامت ۳۱ . . .

امام جعفر صادق(ع)

معصوم هشتم(امام ششم)امام جعفر صادقنام:جعفرنام پدر:امام باقر(ع)نام مادر:ام فرَِِِوه دختر قاسم بن محمد بن ابی بکرشهرت:صادقکنیه:ابوعبد اللهمحل تولد:مدینه منورهزمان تولد:هفدهم ربیع الاول ۸۳ هجری قمریخلفای زمان امام:یزیدبن عبدالملک تا مروان حمار آخرین خلیفه ی اموی،سفاح و منصور دوانیقی خلفای عباسیزمان شهادت:۲۵ شوال ۱۴۸ هجری قمریمحل شهادت:مدینه منوره به دستور منصور دوانیقی مسموم شدمزار امام:قبرستان بقیع در مدینهسیر حیات:دوران قبل از امامت ۳۱ . . .

عروسک بازی.

وقتی اسم پسر بچه می آید همه متصور می شوند که حتما باید یک ماشین اسباب بازی دستش باشد و با آن بازی کند.وقتی هم که قرار است کادو خریده بشود،خوب حتما کادو پسر کوچولو می شود: کامیون،هلکوپترکنترلی و.نمی دانم  چرا ما یادمان می رود که از همسران مان چه توقعی داریم! موهایمان را شانه بزنند،به ما توجه کنند،هر روز از ما تعریف کنند و.ولی واقعا چه توقعی از مردی داریم که همه کودکی اش حتی یک عروسک بغل نکرده است!.هربار هم چنین چیزی می بینیم، آنقدر به طفلک می . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)