قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

خلاصه نویسی فعالیت نگارش

کند نویسی

""کندنويسي""کندنويسي دانش آموزان# در نوشتار دانش آموزان مقطع ابتدایی، مشکلات فراوانی مانند کند نويسي، کج نويسي، پُر  فشار نويسي ، راست  نويسي بیش از حد و موارد بسیار دیگری وجود داشته که در مجموع به  این مشکلات، بد نويسي می گویند. یکی از  اصلی ترین مشکلات بد نويسي، کند نويسي است.  کند نويسي سبب بروز مشکلات فراوانی مخصوصًا در درس املا می شود. این مشکل در بزرگ ترها هم مشاهده شده است  : عّلت های مختلفی برای کند نويسي وجود دارد؛ از جمله . . .

۴ گام برای خلاصه نویسی و یادگیری بهتر مطالب

آشنایی با روش‌های درست مطالعه و یادداشت برداری در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان تأثیرگذار است. بسیاری از دانش‌آموزان تلاش می‌کنند شیوه‌ی درست خلاصه نويسي از کتاب‌های درسی‌شان را یاد بگیرند. خلاصه نويسي از کتاب‌ها کار بسیار حساس و مهمی است. روش‌های مؤثری برای خلاصه نويسي کتاب‌ها وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان به سؤالات امتحانی بهتر پاسخ داد و نمره‌های بهتری گرفت. در این مطلب نکات مفیدی درباره‌ی خلاصه نويسي آور . . .

اشتباهات متداول در نگارش مقاله

در هنگام نگارش مقاله، بایستی تمامی بخش های آن با دقت و بر اساس ترتیب خاصی نوشته شوند. وجود هر گونه اشتباه و خطا در یکی از این بخش ها باعث رد شدن مقاله از سوی داوران مجله خواهد بود. بر این اساس تصمیم گرفتیم تا برخی از  اشتباهات رایجی که نویسندگان در نگارش هر یک از اجزای مقاله ممکن است مرتکب شوند را مطرح کرده و نحوه رفع آن مشکلات را بیان می کنیم.
همان طور که در مباحث قبلی گفته شد، مقاله شامل پنج جزء اصلی چکیده، مقدمه، روشها، نتایج، بحث و نتیجه . . .

آشنایی با ساختار و نحوه نگارش مقالات

مقالات چهارچوب خاصی دارند و در یک قالب و شکل کلی نوشته می‌شوند خارج از این چهارچوب نمی‌توانید مقاله ای را نگارش کنید. با ساختار کلی مقاله نويسي و نحوه بهبود شرایط پذیرش مطالعه کنید و سعی کنید با دقت بیشتری مقاله را نگارش کنید تا کیفیت آن بیشتر شود.
مقاله نويسي و کاربرد آن
هم اکنون اگر از دغدغه دانشجویان و حتی صاحبان مشاغل سوال کنید خواهید دید که بیشتر مشغول تقویت رزومه و افزودن امتیازات پژوهشی به رزومه خود هستند. دانشجویان به خوبی می&zwn . . .

بسته های خلاصه نویسی کنکور

سلام خدمت همه شما دوستان عزیز و کنکوریایه خووببرا درساتون که میخواین در این هفته های پایانی مرور کنین یه سری خلاصه نويسي آماده کردیم
 که برا رتبه های تک رقمی کنکور هس و خیلی به کارتون میاد
برا دریافت خلاصه ها و جمع بندی به سبک برترها ، 
به شماره 09017366098 پیامک بزنین یا در واتساپ پیام بدین
منتظرتونیم . . .

اصول نامه نگاری آسان (۱)

نوشتن و نگارش هنری است بسیار ظریف که هر فردی با هر استعدادی نیازمند فراگرفتن آن است تا بتواند مقصودش را ادا کند و آنچه در ذهن دارد را به راحتی بیان و منتقل کند. در نگارش تلاش میکنیم دیگران را در لذت آموخته های خود شریک کنیم. هنر نوشتن مانند هر هنر دیگه ای نیازمند تمرین و ممارست میباشد و هر فردی که لذت نوشتن را بداند هر رنجی را بر خود هموار میکند تا بتواند آن را تجربه کند. ابتدا اسلوب نگارش را فرامیگیریم تا دیگران بتوانند نوشته ی ما را به راحتی . . .

خلاصه درس برای دروس تخصصی کنکورفنی

✍️ با توجه به تجربه تدریس بیش از 20 سال در کنکورفنی، کتاب درسی را بهترین منبع برای مطالعه و آمادگی کنکور می‌دانم و به همه داوطلبان کنکورفنی99 (هنرجویان شاخه فنی و شاخه کاردانش) توصیه می‌کنم قبل از رفتن سراغ کتاب تست و یا شرکت در آزمون آزمایشی موسسات مختلف، ابتدا کتاب درسی را مطالعه کنند.(فایل PDF هشت کتاب‌ درسی تخصصی در کانال بارگذاری شده است)
https://t.me/KonkorFanni/950
در تالیف کتابِ کنکور کامپیوتر قصد داشتیم برای همه دروس، خلاصه درس نوشته شود، اما به . . .

4 گام برای خلاصه نویسی و یادگیری بهتر مطالب

آشنایی با روش‌های درست مطالعه و یادداشت برداری در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان تأثیرگذار است. بسیاری از دانش‌آموزان تلاش می‌کنند شیوه‌ی درست خلاصه نويسي از کتاب‌های درسی‌شان را یاد بگیرند. خلاصه نويسي از کتاب‌ها کار بسیار حساس و مهمی است. روش‌های مؤثری برای خلاصه نويسي کتاب‌ها وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان به سؤالات امتحانی بهتر پاسخ داد و نمره‌های بهتری گرفت. در این مطلب نکات مفی . . .

حرکت ادبیات داستانی ایلام؛ رو به جلو اما ناکافی / مرتضی حاتمی*

ادبیات داستانی در استان ایلام وارد پنجمین دهه‌ی فعاليت خود شده که در مقایسه با سابقه‌ی ادبیات داستانی استان‌های هم‌جوار، بسیار جوان و دارای ویژگی‌ها و معیارهای خاص خود است.ادبیات داستانی در استان ایلام با تلاش کلانتر محمدی» شروع شده که شوربختانه ادامه پیدا نکرده است. بعد از ایشان، خداداد ابراهیمی» با نگارش داستان‌های کوتاه زیر سقف شیروانی» و دوچرخه» در سال 1356 آغازی جدی و حرفه‌ای در این عرصه دارد. ایشان خوشبختانه نگارش داستان را . . .

طرح توجیهی

طرح توجیهی چیست ( توضیحات کامل درباره یک طرح توجیهی خوب )جهت رسیدن به کسب موفقیت ، اولین و مهمترین مسئله تعیین هدف ، برنامه و راه برای رسیدن به آن است. اینکه به شیوه ای میتوان خوبترین مسیر و راه را پیدا کنیم نیازمند تحلیل تمام جوانب هستیم. برای آغاز یک فعاليت تجاری و اقتصادی اصلی ترین هدف سرمایه‌گذار در مرحله اول بدست آوردن موفقیت مالی می‌باشد، که برای دستیابی به این هدف بزرگ باید تمام عوامل تاثیرگذار در پروژه را یکی یکی و به دقت هر چه بیشت . . .

چه زمانی برای کنکور خلاصه نویسی کنیم؟

بهترین تایم های خلاصه نويسي کدام است؟آیا نحوهی خلاصه نويسي دروس توصیفی و تحلیلی یکسان است؟آیا خلاصه نويسي تنها شامل نت برداری میشود ؟انواع روشهای خلاصه نويسي کدام است؟آیا بجای خلاصه نويسي میتوان از کتابهای جمع بندی بازار استفاده کرد؟دانلود کنیدچه زمانی خلاصه نويسي کنیم؟؟مدرس: دکتر علیرضا افشار

مشاوره تلفنی کنکور علیرضا افشار ـ انتخاب رشته تلفنی کنکور۹۸ . . .

4گام خلاصه نویسی بهتر مطالب

4 گام برای خلاصه نويسي و یادگیری بهتر مطالب

آشنایی با روش‌های درست مطالعه و یادداشت برداری در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان تأثیرگذار است. بسیاری از دانش‌آموزان تلاش می‌کنند شیوه‌ی درست خلاصه نويسي از کتاب‌های درسی‌شان را یاد بگیرند. خلاصه نويسي از کتاب‌ها کار بسیار حساس و مهمی است. روش‌های مؤثری برای خلاصه نويسي کتاب‌ها وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان به سؤالات امتحانی بهتر پاسخ داد و . . .

نگارش چکیده مطلوب

چکیدهبعد از تکمیل فهرست مطالب، فهرست جداول و نمودار، نوبت به تدوین چکیده می رسد. چکیده اولین بخش از یک کار پژوهشی است که مورد استفاده سایر پژوهشگران قرار می گیرد. با توجه به این که در وب سایت ها و بانک های اطلاعاتی، تنها مطالب چکیده مورد استفاده قرار می گیرد، باید در تهیه آن بسیار دقت شود.ویژگی های یک چکیده خوب:1- چکیده زمانی خوب تدوین شده است که کاملا یکدست، مربوط و دقیق باشد.2- مسایل مقدماتی یا زمینه، اهداف، مواد و روش ها، یافته ها، نتایج و تو . . .

نگارش چکیده مطلوب

چکیدهبعد از تکمیل فهرست مطالب، فهرست جداول و نمودار، نوبت به تدوین چکیده می رسد. چکیده اولین بخش از یک کار پژوهشی است که مورد استفاده سایر پژوهشگران قرار می گیرد. با توجه به این که در وب سایت ها و بانک های اطلاعاتی، تنها مطالب چکیده مورد استفاده قرار می گیرد، باید در تهیه آن بسیار دقت شود.ویژگی های یک چکیده خوب:1- چکیده زمانی خوب تدوین شده است که کاملا یکدست، مربوط و دقیق باشد.2- مسایل مقدماتی یا زمینه، اهداف، مواد و روش ها، یافته ها، نتایج و تو . . .

خلاصه فعالیت من در ویرگول»

خلاصه‌ی فعاليت من در ویرگول - سال 97
سلامی دوباره خدمت شما دوستان عزیز. 
ویدوئویی که در زیر می‌بینید خلاصه‌ی آمار فعاليت من در سال 1397 است. امیدوارم همه‌ی ما با تولید محتوای بیشتر و مفیدتر چیزهای بیشتری به هم بیاموزیم و بتونیم قدمهای خیلی بزرگی در سال پیش رو برداریم. 
ارادتمند اسماعیل اصلانی دیرانلو 
تماشاحجم: 15.4 مگابایت . . .

فعالیت های پیشنهادی برای نوجوانان

خوش نويسيخوشنويسي یا خطاطی به معنی زیبانويسي یا نوشتن همراه با خلق زیبایی است و فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد خوش‌نویس نام دارد، به‌خصوص زمانی که خوش‌نويسي حرفهٔ شخص باشد. گاهی درک خوشنويسي به عنوان یک هنر مشکل است. به نظر می‌رسد برای درک و لذت بردن از تجربه بصری خوشنويسي باید بدانیم خوشنویس افزون بر نگارش یک متن، سعی داشته اثری هنری با ارزش‌های زیبایی شناختی خلق کند. از این رو خوشنويسي با نگارش سادهٔ مطالب و حتی طراحی حر . . .

انجام پایان نامه

مشاوره انجام پایان نامه دکتری 
مشاوره انجام مقاله 
مشاوره انجام پروپوزال 
نحوه ی انجام پایان نامه و نگارش پروپوزال
جهت انجام پایان نامه ی خود ابتدا باید موضوع مناسبی را انتخاب نمایید.موضوع پایان نامه بایستی جدید بوده و قبلا توسط کسی انجام نشده باشد.
پس از تایید موضوع و ثبت آن در مرکز ایران داک نوبت به نگارش پروپوزال میرسد.
پروپوزال توسط استاد مشاور مطالعه شده و اگر پروپوزال نیاز به اصلاحات داشت دانشجو باید نسبت به انجام اصلاحات پروپوزا . . .

نگارش علمي ، نگارش ادبي

نگارش علمی :  در نگارش علمی هر لفظی در معنای روشن و حقیقی خود است. نوشته هایی که نگارش علمی دارند ، صریح ( = واضح ) دقیق ، گویا و بی ابهام است. در نگارش علمی آرایه ها و زیبایی های ادبی دیده نمی شود.  نگارش ادبی : پیام نوشته به طور غیر مستقیم است ، واژه ها در معنای واقعی خود قرار ندارند. در این نوشته ها از آرایه های ادبی بهره برده می شود.  در نوشته های ادبی نویسنده از آرایه ها ی ادبی برای توصیف  و بیا ن عواطف و احساسات درونی بهره می گیرد.  . . .

پکیج آموزش صفر تا صد مقاله نویسی و پژوهش

پکیج آموزش صفر تا صد مقاله نويسي و پژوهش
پکیج صفر تا صد مقاله نويسي لیست آموزش های این پکیج شامل: 1. پیدا کردن موضوع خوب (زمان: ۱۸دقیقه صوتی) 2. اصول اخلاق پژوهش و (زمان: ۳۸ دقیقه صوتی) 3. آموزش جستجوی مقاله (زمان: ۷۵دقیقه فیلم) Scopus Web of science PubMed ۴ website 4. نگارش مقاله (زمان: ۵۲ .
دریافت فایل
سیرتا پیاز . . .

نخستین تجربه نمایشنامه نویسی (به طور رسمی)

لینک دانلود فایل pdf نمایشنامه قند امانتی، اثر برگزیده جشنواره ملی فرهنگی اجتماعی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در سال 1398 (به میزبانی شهر یزد)، را که به عنوان شایسته تقدیر بخش نمایشنامه نويسي این مسابقات نائل آمد، را قرار دادم. نگارش این نمایشنامه کوتاه حدود دو ماه به طول انجامید( اسفند 97 و فروردین98).
اطلاعات نمایشنامه:
موضوع: اجتماعی/ تعداد شخصیت ها: دو زن و یک مرد به همراه چند بازیگر مهمان/ تعداد صفحات: 12
جهت دانلود بر لینک زیر کلیک کنید:
فایل . . .

خدا نگذره از کسایی که با شعر مثل جبر و هندسه برخورد می‌کنن!

یا حبیب من لا حبیب له
 
اینکه کلاس دروس ادبیات و نگارش و علوم و فنون ادبیِ سه تا رشته‌ی ریاضی و تجربی و انسانی رو عهده دار بشی مسئولیت سنگینیه و این تفاوت رشته ها برخورد شدیداً سنجیده رو طلب می‌کنه. با این حال یه چیز توی همه‌ی بچه ها و کلاس ها مشترک بود: تنفر از شعر و ادبیات!
جلسه اول ادبیات به آشتی دادن بچه ها با شعر و داستان گذشت.و اینکه اصلاً ما چرا به شعر نیاز داریم. 
بچه ها نفس راحتی کشیدن و لبخند رضایت روی صورتشون نشست وقتی گفتم ما توی کلا . . .

نكات انشا نويسي

یك.   انشا همان كفتن است  . اما كفتن مكتوب       دو.    با جمله های ساده شروع كن . سه . با دو كلمه كه اصلا با هم ربط ندارند ، جمله بساز    جهار. با سه كلمه یا بیش تر جمله نويسي.  بنج .  جمله هایی با فعل   های  متفاوت   بنویس   .   شش  . ار ارایه ادبی  تشبیه   استفاده كن .  هفت . بعضی كلمات  را می توانی دردو معنای متفاوت به كاربری.    هشت. از نوشتن نترس  نه. موضوع كوجك برای نوشتن استفاده كن .   ده. بند باراكراف نويسي را تمرین كن.  یازده. وبرای موفقیت انشا نویس . . .

دانلود خلاصه بازی لیورپول منچستر یونایتد امروز یکشنبه 29 دی 98

تیم های لیورپول و منچستریونایتد از ساعت ۲۰ در هفته بیست و سوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با دو گل به سود لیورپول تمام شد. لیورپول که یک بازی کمتر از منچسترسیتی انجام داده ۶۴ امتیازی شد و اختلافش را به عدد ۱۶ رساند.
 شمامه | دانلود رایگان فیلم،سریال،آهنگ و آخرین اخبار ایران و جهان . . .

تبديل پايان نامه به کتاب

تبدیل  پایان نامه به کتاب یکی از کارهای بسیار حرفه‌ای، علمی و تخصصی است.  بسیاری از پایان‌نامه‌هایی که توسط دانشجویان در سطوح کارشناسی ارشد و  دکترا نگارش شده است به دلیل دسترسی بسیار سخت جامعه علمی به آنها متاسفانه  کاربردی پیدا نمی‌کنند و اغلب در کتابخانه‌های دانشگاه‌ها بدون استفاده  باقی ‍‌می‌مانند. اگر به فرآیند نگارش یک پایان‌نامه نگاه کنید دانشجویان  معمولاً چندین ماه درگیر نگارش آن هستند و . . .

سه شنبه 5 آذر 98

نام درس
فعاليت های انجام شده (تدریس) 
فعاليت های خواسته شده (تکلیف) 

ادبیات
تدریس :کتاب نگارش درس 3
برای هفته دیگر 1 انشا در مورد، خانه، کلاغ و عینک نوشته شود(یکی از 3 موضوع) 

ریاضی
تدریس:ادامه درس معادله
صفحه 37 تا 40 کتاب وزارتی حل شود(اجباری نیست) 

پژوهش 
_
_

شیمی
تدریس:ادامه درس 3 
برای هفته دیگر از فصل 3  20 سوال تستی و 20 سوال تشریحی نوشته شود

  . . .

راهنمای نگارش مقاله

اولین همایش  کامپیوتر و فناوری اطلاعاتدانشگاه فنی و حرفه‌ای استان چهارمحال و بختیاری :: مقالهراهنمای نگارش مقالهراهنمای نگارش مقالاتلطفاً قبل از انجام ثبت و ارسال هر مقاله به نکات زیر با دقت توجه فرمائید: ا- ابتدا راهنمای نگارش مقالات را که در پایین صفحه درج شده است، دریافت نموده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.2- سپس متن مقاله خود را copy نموده و آن را در فایل جانمایی paste نمایید. متن مقاله خود را طبق فرمتی که در بخش‌های مختلف مقاله آورده شده یا . . .

نوشتن طرح توجیهی | راهنمای کامل

نحوه نوشتن طرح توجیهی را می دانید ؟ طرح توجیهی ( Feasibility Study ) گزارشی است که توجیه پذیری و یا قابل انجام نبودن یک پروژه یا طرح را از ابعاد مختلف نشان می دهد. کسب و کار های نوپا به منظور دریافت مجوز از سازمان ها و دریافت تسهیلات بانکی و یا جذب سرمایه گذار نیازمند آماده سازی و ارائه طرح توجیهی هستند. از آنجایی که سرمایه گذارها و موسسات مختلف تمایلی به سرمایه گذاری بر روی پروزه ها و طرح های ناموفق را ندارند باید در نگارش طرح توجیهی نهایت دقت عمل را د . . .

خلاصه راهنمای بکارگیری استاندارد حسابداری شماره ۱۷ pdf

خلاصه راهنمای بکارگیری استاندارد حسابداری شماره ۱۷
دانش پژوهان گرامی این فایل حاوی خلاصه راهنمای بکارگیری استاندارد حسابداری شماره 17 دارایی های نا‌مشهود در سه نسخه پاورپوینت،ورد و پی دی اف می باشد.
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
استانداردهای حسابداری-فروشگاه آنلاین کتاب صانعی، خرید . www.saneibook.com › علوم انسانی › حسابداری Translate this page نشریه 176 راهنمای بکارگیری استاندارد حسابداری . . .

یکشنبه 17 اذر 98

 

زنگ
درس
فعاليت های انجام شده (تدریس)
فعاليت های خواسته شده (تکلیف)

اول
 اجتماعی
تدرس درس 11 ، پرسش از درس 7 8 9 10
انجام تمام فعاليت ها،کاربرگ ها،خلاصه نويسي ها و سر فصل ها

دوم
فارسی
خواندن درس ازاد
امادگی برای جلسه بعد

سوم
کار و فناوری
چک کردن فعاليت های word ، تدریس کار با جدول
از یک کارنامه فایل word بسازید (در بالایش بنويسيد کار اقای قدسی » ) 

چهارم
ریاضی
 حل صفحه 29 30 32 33 34 کتاب تکمیلی
 حل سوال 13 صفحه 30 تکمیلی تو دفتر ( 3 حالت دیگر) . صفحه 31 تکمیلی . . .

نوشتن طرح توجیهی | راهنمای نوشتن طرح توجیهی

نحوه نوشتن طرح توجیهی را می دانید ؟ طرح توجیهی ( Feasibility Study ) گزارشی است که توجیه پذیری و یا قابل انجام نبودن یک پروژه یا طرح را از ابعاد مختلف نشان می دهد. کسب و کار های نوپا به منظور دریافت مجوز از سازمان ها و دریافت تسهیلات بانکی و یا جذب سرمایه گذار نیازمند آماده سازی و ارائه طرح توجیهی هستند. از آنجایی که سرمایه گذارها و موسسات مختلف تمایلی به سرمایه گذاری بر روی پروزه ها و طرح های ناموفق را ندارند باید در نگارش طرح توجیهی نهایت دقت عمل را د . . .

ASP.Net MVC چه چيزي است ؟

 پس از اینکه نوشته‌ی علمی کاربرد سی شارپ در اینترنت رو در تارنما قرار دادیم تنی چند از یوزرها درخواست فراگیری طراحی وب به لهجه سی شارپ کرده بودند. درین نوشته‌ی علمی عملکرد می‌کنیم منابع و فیلم های فراگیری طراحی وب سایت به لهجه سی شارپ رو در اختیار بگذاریم تا در شرایطی که خواستید استارت به یادگیری و فراگیری برنامه نويسي طراحی وب به لهجه سی شارپ فرمائید با به کارگیری از این منابع یادگیری رو آغاز فرمایید.  طراحی سایت در مشهدفراگ . . .

خلاصه نویسی درس ریاضی

برای خلاصه برداری درس ریاضی چکار کنیم؟
 
گام اول: برای خلاصه نويسي درس ریاضی باید فرمول‌ها و قواعد همچنین  رسم نمودارهای لازم را یادداشت کنیم  و هر مبحث را به طور جداگانه طبقه بندی نماییم.
 
 
ادامه مطلب . . .

مهارت های نگارش بازی‌نامه (بخش2)

در ادامه مهارت های نگارش بازی نامه با فراپرده همراه باشید.
قسمت اول را در اینجا ببینید!
صحنه‌های میانی (میان صحنه‌ها)
لفظ بیان صحنه‌ها به فیلم‌های درون بازی (بخش‌های غیرروایی که بازیکنان می‌بینند) گفته می‌شود. برخی از این برش‌های تصویری از قبل رندر شده‌اند تا جلوه تصویری بهتری را ارایه دهند؛ در حالی که برخی دیگر توسط موتور بازی به صورت Real Time رندر می‌شوند تا یکپارچگی تصویری از بین نرود. در هر دو صورت، میان صحنه‌ها به وقایع و مکالمه‌ها . . .

بدون اجازه!!!!

عزیزان این مطلب در حالت کلی نگارش شده است ،فلذا هیچکدام از مدیران وبلاگ ها و سایت ها و همراهان عزیز ومحترم ما این مطلب را مخاطب خود ندانند بنا به پیشامد هایی و دیدن به عین کپی هایی و تقلید هایی بدون اجازه و آن هم در وبلاگ ها و سایت هایی که به ظاهر تداعی کننده یاد و خاطره ائمه معصومین(علیهم السلام)هستند نکاتی در این مطلب نگارش شده است ان شاءالله که اگر عزیزانی هستند که این مطالب شامل حال آنهاست مطالب قبلی خود را اصلاح نموده و ان شاءالله که منبع . . .

نگارش طرح کسب و کار

کاربران عزیز برای شما یک فایلی در موضوع نگارش طرح کسب و کار آماده دانلود قرار داده ایم برای دریافت به لینک پایین صفحه مراجعه فرمایید
تک های این فایل
# دانلود پروژه نگارش طرح کسب و کار 59 اسلاید قابل ویرایش
# پروژه نگارش طرح کسب و کار
# طرح کسب و کار
# دانلود طرح کسب و کار

ترافیک اینترنت بازدید از این سایت نیم‌بها است

آموزش نگارش طرح کسب و . . .

نگارش طرح کسب و کار

کاربران عزیز برای شما یک فایلی در موضوع نگارش طرح کسب و کار آماده دانلود قرار داده ایم برای دریافت به لینک پایین صفحه مراجعه فرمایید
تک های این فایل
# دانلود پروژه نگارش طرح کسب و کار 59 اسلاید قابل ویرایش
# پروژه نگارش طرح کسب و کار
# طرح کسب و کار
# دانلود طرح کسب و کار

ترافیک اینترنت بازدید از این سایت نیم‌بها است

آموزش نگارش طرح کسب و . . .

صفر تا صد طراحی کمپین های تبلیغاتی

صفر تا صد طراحی کمپین های تبلیغاتی 
مشاوره فروش و بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ در مازندران 
 
با آنکه بیشتر تبلیغاتچی ها و آژانس های معتبر تبلیغاتی با اصول طراحی کمپین تبلیغاتی آشنا هستند و از آن برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی استفاده می کنند، اما شاید برای برخی افراد تازه کار در این حرفه و یا مشتریان صنعت تبلیغات آشنایی با اصول کمپین نويسي خالی از لطف نباشد.در این نوشته با هم مروری خواهیم داشت به اصول نگارش کمپین های تبلیغاتی.
 
در ابتدا مرو . . .

دانلود خلاصه کتاب پژوهشی در علم رجال اکبر ترابی شهرضایی

دانلود خلاصه کتاب پژوهشی در علم رجال اکبر ترابی شهرضایی    
دانلود خلاصه کتاب پژوهشی در علم رجال اکبر ترابی شهرضایی + pdf
دانلود خلاصه کتاب پژوهشی در علم رجال+ pdf خلاصه پژوهشی در علم رجال تالیف اکبر ترابی شهرضایی خلاصه + جامع + کامل + کاربردی معرفی اجمالی : علم رجال به بررسی حالات راویان می پردازد و راستگو بودن و ضابط بودن آنها را مشخص می کند و برای .
دریافت فایل
دانلود خلاصه کتاب پژوهشی در علم رجال اکبر ترابی شهرضایی . https://www.ghatreh.com › news › دانل . . .

۱۸ اردیبهشت

ارزشیابی علوم روز شنبه به صورت شفاهی برنامه ریزی کن پنج درس را امروز بخوانی پنج درس را فردا و‌۴ درس را جمعه بخوان تا  خسته نشوی .

دوشنبه هفته ی آینده ازمون خوانداری 
و چهارشنبه نگارش کتبی دارید . . . .

دانلود پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور نوشته سید محمود شیری

دانلود پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1
دانلود پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور نوشته سید محمود شیری
دانلود پاورپوینت کتاب حسابداری پیشرفته 1 پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور تألیف و ترجمه سید محمود شیری - محمد ابراهیم زاده کاریزکی - علی اصغرترابی __________________________ دانلود پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور نوشته سید محمود .
دریافت فایل
جزوه خلاصه حسابداری پیشرفته . . .

مسابقه خلاصه نویسی با حمایت کانون تخصصی آستان قدس رضوی در کتابخانه عمومی قائم آل محمد (عج)

مسابقه خلاصه نويسي با حمایت کانون تخصصی آستان قدس رضوی از کتاب مهارت های ارتباط موثر در سیره امام رضا (ع) به نوشته علی جانفزا از انتشارات مشهد آستان قدس رضوی در میان اعضای فعال و علاقمند مورخ 1398/09/09 به همت صدیقه نوروزی کتابدار کتابخانه عمومی قائم آل محمد (عج) قائمشهر برگزار گردید. . . .

حرفهای تنهایی - ۱۰۳

هر بار که به تو فکر میکنمحسِّ جوانی ام گُر می گیرد ؛خودم را جوانی می انگارم که نقشه میکشد برای دیدنِ نِگارَش ،و ذوقِ دیدار تحملِ روزها را برایش آسان می کند ؛هنوزم این حسّ با من است ،زنده است ،چون تو هستی . . . .

از فواید شیفت شب۲

می‌گن هیچ اتفاقی بی‌دلیل نیست. می‌گن حتی این که نصف شب از خواب بیدار شی، حکمت داره. می‌گن تو همون چند دقیقه‌ای که وسط شب از خواب می‌پری، تا دوباره خوابت ببره، با خدا حرف بزن. مثلا بگو دوستت دارم خدا جون» بعد پتو رو بکش رو سرت و ادامهٔ خوابت رو ببین.پریشب که شیفت بودم، وسط خواب و بیداری، ساعت سه صبح مریض اومد. بلند شدم پذیرشش کنم و کاراش رو انجام بدم و چون معمولا این زمانا خلوته تو شیفتای شب، با خودم فکر کردم لابد اومده که من بیدار شده باشم. ن . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)