قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دانشجوی شیطون بلا

یک برداشت آزاد.+ تسلیت شهادت حضرت علی بن موس الرضا تسلیت

گفت: مراقب شيطون باشیا!
گفتم: شيطون که حله. حواسم بهش هست. گولشو نمیخورم. تو مُشتمه.
گفت:به هرحال. باس بهت میگفتم.
با لبخند و تبسمی که رو لبهام بود به مُشتم نگاه کردم دیدم تو مُشتم نیست. نشسته بود رو لبهام

+++ . . .

دانشجوی موفّق چه دانشجویی است؟

به نظر من دانشجوي موفّق کسی است که خوب درس بخواند؛ خوب تهذیب اخلاق کند و خوب به ورزش بپردازد. من برای دانشجوي موفّق، سه شاخص دارم. البته ممکن است یک جوان موفّق در خانه، معیارهای دیگری داشته باشد؛ یک کاسب موفّق، یک اداری موفّق، معیارهای دیگری داشته باشد؛ اما دانشجوي موفّق، به حیث دانشجويی، این است: باید خوب درس بخواند، به اخلاق و تهذیب نفس بپردازد، ورزش هم بکند. ۱۳۷۷/۰۲/۲۲
  . . .

بازداشت

.شوراهای صنفی دانشجويان کشور اعلام کرد: #کامیار_ذوقی،دانشجوي علوم اجتماعی دانشگاه تهران و فعال صنفی این دانشگاه، از شب دوشنبه، ٢٧ آبان،در منزل خود بازداشت و به مکان نامعلومی انتقال داده شده است و تاکنون خبری از سرنوشت این دانشجوي بازداشت شده در دست نیست. . . .

خودسوزی دانشجوی فرانسوی و اعتراضات دانشجویان

رومه نیویورک تایمز با اشاره به خودسوزی جوان 22 ساله دانشجوي فرانسوی به خاطر ناتوانی در پرداخت شهریه و بلاتکلیفی دانشجويان» درباره آینده، با انتشار یک گزارش از گسترش اعتراضات دانشجويی خبر داده است.
ادامه مطلب . . .

چرا از دانشجوی ی می‌ترسیم؟

چرا از دانشجوي ی می‌ترسیم؟(مجله آذر، انجمن اسلامی دانشجويان پیشرو، دانشگاه تربیت مدرس)سید محمدرضا متقیدانشجوي دکتری حقوق عمومیمراقب باش ی نشی»، ت آخر و عاقبت نداره»، ی بشی از کارو زندگی می‌افتی» و. شاید از این جملات زیاد شنیده باشید؛ بالاخص زمانی که برای اولین بار قرار بود پا در نهادی به نام دانشگاه بگذارید. نکته جالب آن است که از دهه بیست تا کنون این جملات تکرار می‌شود و گویی قرار است سالیان سال هم تکرارش ادامه یاب . . .

دانشجویان بازداشتی

تداوم بازداشت ملیکا قراگوزلو دانشجوي دانشگاه علامه طباطبایی و بازداشت ابراهیم گرانپایه در دانشگاه تهران
رییس حراست دانشگاه علامه طباطبایی،ضمن تائید خبر بازداشت ملیکا قراگوزلو،دانشجوي این دانشگاه گفت طبق اخبار رسمی دانشگاه علامه طباطبایی ۲ دانشجو بازداشت شده بودند که یکی از این دانشجويان همان شب آزاد شد و ملیکا قراگوزلو همچنان در بازداشت است.بنا بر گزارشی دیگر،ابراهیم گرانپایه دانشجوي معماری دانشگاه تهران در تاریخ ٢٧ آبان‌ماه در . . .

فراری است!

من به عنوان معلم و استاد مقصرم
مقصرم اگه دانشجوي من درس نمی خونه
مقصرم اگه دانشجوي من نمی تونه کار پیدا کنه
مقصرم اگه دانشجو انگیزه نداره، دل نمیده، حالش سر کلاس خوب نیست
.
من اگه عوض بشم، دانشجو عوض میشه
 
اگه استاد در خودش تغییرات مثبتی رو به وضوح احساس کنه، دانشجو هم رو به توسعه خواهد بود
 
  . . .

???? پیشخوان | دانشجوی تراز انقلاب اسلامی در کلام حضرت آیت‌الله ‌ای

پیشخوان | دانشجوي تراز انقلاب اسلامی در کلام حضرت آیت‌الله ‌ای
اگر می‌خواهید بدانید که ویژگی‌ها و وظایف یک دانشجوي مومن و انقلابی در تراز انقلاب اسلامی چیست و چگونه باید در جهت رسیدن به تمدن نوین اسلامی» و دانشگاه اسلامی» نقش ایفا کنید، حتما پیشخوان دانشجوي تراز انقلاب اسلامی» را دریافت و مطالعه کنید.
 دریافتحجم: 2.36 مگابایت
◻️ بازنشر از پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر انقلاب (KHAMENEI.IR)
ادامه مطلب . . .

دور از جونتون

 قشنگی زندگی مناینه که اگه کسی بهمنارو بزنه و برام ثابت بشه بهمنارو زده، مثل تفاله و آشغال از زندگیمو ذهنم و دلم پرتش میکنم بیروناین اخلاق خودمو خیلی دوست دارم، وقتی جرم کسی تو نامردی و بی مرامی و بی تفاوتی نسبت بهم ثابت بشه، مثل خدا که شيطون رو انداخت از درگاهش بیرون، با یه تیپا تو ماتحتش میندازم همچین بیرون که دیگه برنگرده که اگه بخوادم برگرده نمیتونه.تمام . . .

دانشجوی نرم افزار

اگه دانشجوي نرم افزار هستید ، دنبال منابع آموزشی هستید که برای ارشد و دکترا آماده بشید ( چیزهای خوب و تخصصی )این سایت ها رو میتونید برید ببنید و منابع که نیازتون رو پیدا کنید . 1 - استاد یوسفی 2 - استاد خلیلی فر (بابان)3 - انجمن مانشت  . . .

فقر سواد دیجیتال

دانشجوي دکتری است و می‌گوید تازه دریافته است که وقتی نیاز به اینترنت ندارد باید موبایل دیتا را خاموش کند.افراد زیادی را هم دیده‌ام که نمی‌دانند بلوتوث و جی.پی.اس گوشی را فقط باید در هنگام نیاز روشن کرددانشجوي کارشناسی ارشد آمده و میگوید میخواهم در کارگاه‌های کتابخانه مرکزی شرکت کنم اما هر چه روی لینک کلیک میکنم اتفاقی نمی‌افتد. گوشی‌اش را نشانم می‌دهد. می‌بینم روی آدرس ایمیل کلیک می‌کرده.توضیح می‌دهم این آدرس ایمیل است و معنی‌اش . . .

سها مرتضایی و دو دانشجوی دیگر بازداشت شدند

  سها مرتضایی، دبیر سابق شورای صنفی مرکزی دانشگاه تهران و دو نفر دیگر از دانشجويان همراه او شب گذشته در خوابگاه دختران دانشگاه تهران بازداشت شدند. ایرنا که این خبر را گزارش کرده هویت دو دانشجوي دیگر را روشن نکرده است. مرتضایی، دانشجوي مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم انسانی دانشگاه تهران در دی‌ماه سال ۹۶ به دلیل پیگیری وضعیت دانشجويان بازداشتی در اعتراضات آن زمان بازداشت و سپس در دادگاه انقلاب به شش سال حبس تعزیری و دو سال محرومیت از عضویت د . . .

ار آدم تا خاتم

شيطون ظاهرا" خیلی خدا را دوست داشت
و خیلی خیلی او را می پرستید
و در دربار او یکه تازی می کرد
خدا آدم را اختراع کرد و بر سر شيطون هوو آورد 
شيطون مزدش را گرفت
آدم سوگلی شد
شيطون حال آدم گرفت
خدا حالشان را گرفت و 
آدم به زمین آمد 
خدا فرمانی داد و هابیل درست عمل کرد
قابیل با بیل زد تو سر هابیل
هابیل مزدش را گرفت 
روزگار دست قابیلی ها بود 
تا اینکه همه جا قابیلی شد 
خدا به نوح دستور داد کشتی بسازد و همه را سوار کند
نوح به خدا گفت همه چه جوری سوار بشن . . .

دورهمی اعضا ارشد کامیاران

دورهمی هایی از جنس عشقما کودکان این شهر و کانون هستیم که امروز قد کشیدیم و بزرگ شدیم و باورمان هنوز این است که خانه امان، برای قد بزرگ ما جا دارد.هنوز بوی بازیها و شادی و شیطنتمان از گوشه گوشه ی این در و دیوار به گوش می رسد!هنوز که هنوز است مربیانی داریم که دوستمان دارند و دوستشان داریم و بهانه ی خوب بودنمان شده اند و بهانه ی اینکه عهدهای کودکی مان را از یاد نبریم.ما جهانمان را هرگز گم نخواهیم کرد و کودکی هایمان را آغشته این جهان پر تزویر نخواه . . .

رویا تیموریان مهمان برنامه دورهمی شد

شامگاه پنجشنبه 21 اردیبهشت 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری برنامه را با موضوع بهداشت و سلامت آغاز کرد.
 
رویا تیموریان بازیگر خوب کشورمان مهمان برنامه دورهمی بود. رویا تیموریان بعد از سلام و احوال پرسی از مهران مدیری و برنامه دورهمی تقدیر و تشکر کرد.
مهران مدیری اولین سوالش اینگونه مطرح کرد ، در بچگی شيطون بودید و الان خیلی آروم شده اید؟ رویا تیموریان گفت :بله در بچگی خیلی شيطون بودم و کارها . . .

اولین تجربه

اولین جلسه کارورزی خیلی خوب بود. از چیزی که انتظار داشتم صبر و تحملم بیشتر بود و بچه هام اونقدر لوس و شيطون نبودند فقط قسمت سختش یادگرفتن اسم های ناآشنای بچه ها بود ولی خب مزیتش این بود که از بین اسماشون برای پسرم اسم پیداکردم:دی
  . . .

یادداشتی از آقای محمد پیرهادی

سلام و ارادت
نمیدونم چی شد که بعد از حدود 20 سال یکباره یاد استاد فاطمی دبیر ریاضی سال اول و دوم راهنمایی افتادم. استاد گرانقدری که یک تنه مدافع نوجوان بسی شيطون و سر به هوایی شدن که آقای فدایی حتی قصد اخراجش رو داشت. جستجو کردم و وبلاگ شمارو دیدم و از دیدن تصویر ایشون بسیار خوشحال شدم و خواستم ببینم از ایشون خبری دارین احیانا یا خیر؟
ممنونم.                                                                                 [email protected]
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ . . .

78

دیروز عصر برگشتیم تهران . و موقعی که رسیدیم عوارضی اعلام کردن امروز تعطیله . امروزم ظهر اعلام کردن فردا تعطیله .خیلی شيطون بلا شدی .نهههه رو غلیظ میگی.با دست بوس میفرستی . ناز میکنی به عروسکات شیر میدی میخوابونی . پوشکشون میکنی .  . . .

نه به سرچ اینستاگرام

من هرشب تا دهن اینستا رو سرویس نکنم نمیخوابم‍♀️
عایا پاکش کنم؟ برای صدمین بار
عایا نباید ی گزینه میذاشتن ک سرچ هارو ببنده آدم شيطون وسوسه ش نکنه
عایا نباید خوددار باشم یکم؟
کو اراده جوان عزیز؟
کو عزم راسخ؟
کو روحیه ی تغییر ساز؟
+ وقتی میخوام مهربون خودمو نصیحت کنم . . .

عکس گربه

عکس گربه ملوس؛ تصاویری از گربه‌های دوست داشتنی و بامزهگربه‌ها بسیار پرطرفدار و دوست داشتنی هستند و عکس‌هایشان می‌تواند هر کسی را برای نگهداری از یک حیوان خانگی وسوسه کند. با دیدن مجموعه عکس گربه ملوس در این مطلب این حس را تجربه خواهید کرد.ستاره | سرویس سرگرمی - گربه یک دار کوچک است که برای هزاران سال و از زمان‌های باستان در کنار انسان زندگی کرده و رابطه تنگاتنگی با او داشته است، با این حال توانسته تا حد زیادی استقلال خود را حفظ کند. . . .

نگرانی و ترس از سرطان مری در وابستگان بیماران مبتلا به سرطان: یک مطالعه کیفی

سکینه گرایلو دانشجوي دکترای اموزش بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یزدیکی از مقالات منتشر شده از رساله Concerns and Fear of Esophageal Cancer in Relatives of Patients with Cancer: a Qualitative StudyJournal of Gastrointestinal Cancer Mohammad Ali MorowatisharifabadSakineh GeraylloLeila JouybariMohammad Kazem AmirbeigyHossein Fallahzadehبه عنوان استاد مشاور کیفی در رساله ایشان همکاری داشته ام  . . .

شعر کودک _ جشن تکلیف

من دیگه نُه سالمهیک گل زیبا شدمغنچه بودم که حالاشکرخدا وا شدماین جشن تکلیفمهجشن عبادت مننمازمو میخونمخوش به سعادت منفرشته ها میشیننکنار جانمازمبا هر نماز یه خونهتوی بهشت می‌سازمموهامو میپوشونم چون که خداجونم گفتهرچی که شيطون میگهبرام شده حرف مفتقشنگ ترین روز مندرست همین امروزهقشنگ تر از تولد یا عید نوروزمهزهرا آراسته‌نیا . . .

دانشجویان و دانش آموختگان PhD

 ما ذرات نوریم  خانم حقیقت دانشجوي دکترای پرستاری،  دکتر جویباری، دکتر سکینه گرایلو  دانش اموخته دکترای اموزش بهداشت، دکتر ثناگو،  خانم فوجی  و خانم رضایی دانشجويان دکترای پرستاری  . . .

زندگی در جریانه

 
خدا رو شکر زندگی به خوبی پیش می ره . البته از نظر من
قرار شد حدود ۹۰ متر از  طبقه پایین  رو جدا کنیم برای همتا و حدود ۳۰ متر هم برای اتاق بچه ها و خیاطی و .
 
کلی کار داریم این چند وقت ، خیاطی و بنایی و جابجایی و .
 
 
تو این مدت گاهی همسر از دست همتا ناراحت شده ، همونجور که از دست من ، بعد از این همه سال ،متاسفانه هنوز ناراحت می شه و اشتباهاتی دارم.
سعی می کنم یار باشم نه بار  ، سعی می کنم درکشون کنم و حتی جذابیتها و تازگی ها و  . رو .
البته نمی گم . . .

پایان شب سیه

پنج سال پیش به خودم قول دادم که هفت سال دیگه جوری پول در میارم که هیچ‌کدوم از این دوستایی که پشت سرم میگن این نمی‌دونه با زندگیش چیکار بکنه حتی فکرشم نتونن بکنن!»
از اون هفت سال، دو سالش مونده. و نکته‌ی قشنگش اینجاست که از الآن دارم نشونه‌هایی از اون دو سال دیگمو می‌بینم :)
 
آره! این زمستون (اگه گوش شيطون کر بشه) آخرین زمستون سخت صدراست ایشالا . . .

خواب فراموش نشدنی من.

دیشب خواب دیدمخواب یه پسر بچه ی ۶_۷ سالهفوق العاده شيطون و مهربون چشمای سبز بابارو به ارث برده بود.و قیافش کپ من بود.خیلی دوسم داشت.و از قضا بچه ی فاطمه هم بود.فک‌ کنم ذهن و قلبم‌.هنوز قبول نکرده که‌.نخود خانومه.اسمشم‌ حناست(هانا)حنا بانودل و جان خاله(تاج سر خاله)دختر کوچیکه ی مامانبزرگقلب بابابزرگسوگلی باباو همدم مامان  . . .

ماشین پلیسD:

همیشه دلم میخواست راننده ماشین پلیس باشمبلندگو بگیرم دستم بگم :»راننده پژو سفید حرکت کن.»ریو؟ سرت رو بنداز پایین ، مگه خودت خواهر مادر نداری ؟؟؟»لندکروز مشکی؟شيطون دخترای قشنگی سوار کردی»۲۰۶ صندوق دار!!! آهنگت خیلی قدیمیه عوضش کن»بنز مشکی بننننززز فخر میفروشیبزن بغل . . .

استعلام تحصیلی شهروز براری صیقلانی

     استعلام تحصیلی.        شهروز براری صیقلانی    یک مورد جدید یافت شد . 
درخواست صدور کارت المثنی دانشجوي کارشناسی ناپیوسته اقای شهروز براری صیقلانی
یک مورد جدید  یافت شد 
مدرک کارشناسی اتومکانیک سیالات شهروز براری صیقلانی. سازمان نظام مهندسی گیلان
 لطفا برای یافت مورد های جدید از سامانه رسمی استفاده کنید . 
 سامانه استعلام تحصیلی آزمایشی نسخه اصلی را دانلود کنید
 
   . . .

اشاره به صورتم بعد از پاک کردن آرایش

دیشب وقتی آرایشم رو پاک کردم و صورتم رو شستم، تو اتاق کار بودم که اومدی با تعجب نگام کردی و اشاره میکردی به صورتم. اولش متوجه نشدم. بعد که اشاراتت کامل شد، با زبون اشاره بهم فهموندی که آرایشم رو پاک کردم. مردم از خنده. شيطون بلا حواست به همه چی هست. نففففففففففففس مامان. . . .

تایپیست

برای انجام یه کار تحقیقاتی روی نسخه خطی نیاز به یه نفر تایپیست دارم که کارم سریعتر پیش بره. اگر دانشجوي دانشگاه اصفهان باشه بهتره میتونیم هماهنگ کنیم اونجا کار رو انجام بدیم. . . .

455

کیف گربه ای هر وقت الکی الکی بگه از پسری بدش میاد یا خوشش نمیاد . یعنی بر عکس خوشش میاد :| کیف گربه ای و ی دختر دیگه هم زمان گفتن از "او" بدشون میاد ! بعد اون دختره پاشد رفت جزوه اش رو داد به او ! ( گوش شيطون کر ، دختره بهم گفت از او بدش میاد :/ ) . کیف گربه ای هم دراومده بهم گفته تو میدونی چشمای او آبیه ! :|||||| . . .

دانشجوی بدون نت

توی این 5 روز بدون نتاندازه 5 ماه دلتنگ دیدن روی ماه پدرومادرم شدماندازه 5 هفته از کارای سرچ و ایمیل و. عقب موندماندازه 5 سال غصه خوردم که چرا، اینجا، اینجوری، الان، ما، اینه وضعمون! . . .

261

دقیقا فردای روزی که من متن پایین رو نوشتم برف اومد و من حالم خیلی خوب شد :))میدونم که نمیذاره ناراحت بمونم از بس شيطون بلاس +خودمم واسم عجیب بود که این دوره ی ناراحتی داره خیلی طول میکشه و غیر عادیه+معمولا به خودم اجازه نمیدم بیشتر از 2روز ناراحت بمونم چون ضررش برام بیشتر از سود نداشتشه . . .

پست412

این وبلاگمه و بجز اینجا جایی رو ندارم حرفای دلمو بزنم
پس مجبورم یه جور خودمو خالی کنم
پست قبلی گفتم برام مهم نیست حقیقتا ته دلم یکم مهمه،مهمه بدونم کی اینارو میگه!
مامانم حدسش روی یکی از اقوامشه
این قومشون من تا به امروز فکر میکردم یک درصدم من توی زندگیشون اهمیتی ندارم
چند تا دختر داره
فقط یکشون دانشجوي دکتری یه رشته هست که اصولا اینده شغلی انچنانیم نداره:) و کلن هم همه دختراش دانشگاه دولتی نبودن
بقیه توی کارای زیبایین
ولی درعوض هم خودشون هم . . .

رویای یک دانشجوی پرستاری در شیفت شب

خوابم نمیبره.
تمام فکرم پیش ویال اینترالیپید و مریضی که شاید کد بخوره و اینتوبه بشه است.
یعنی میشه اون ویال اینترالیپید برا من بشه و من یه روزی اینتوبه و سی وی لاین گذاشتن یاد بگیرم؟ . . .

اتل متل

اتل متل یه گربهپریده روی دیوارکلاغه او را دیدهصدازده قار و قارآی پیشی شيطون بلاچه کار داری تو اون بالا؟گربه میگه میومیوکلاغه به من هیچی نگومن گربه ی نازیمهمش به فکر بازیم**********شاعر:مهری طهماسبی دهکردی . . .

تير ماه داغ

وای وای دیگه از حدش گذشت این غیبتای من،الان چك كردم از اردیبهشت نیومدم اینجا سر بزنم.راستش این مدت داشتیم با جدیت سریال game of thrones رو می دیدیم و معمولا شبا زودتر از ٣ نمی شد خوابید برا همین صبحها همش حواب الود بودم و اصلا یادم نبود بیام اینجا گزارش بزارم.از حال و احوال كار و بارم بپرسی كه همون جور كساده می رم و میام مطب بدون ظكوچكترین فرجی و در حد همون ٣،٤ تا مریض رو دارم و هیچ جهشی نداره.خرداد یه هفتهای رفتیم تهران هم برای گردش و هم عروسی پویا،ل . . .

یه روز بیاد که این ریش ها به خونم خضاب بسته بشه مثل ارباب

چند سال قبل گیر دادم که (محسن !این ریش ها چیه گذاشتی ؟ کوتاهشون کن !) به شوخی گفتم : شيطون میره لابه لاش ) گفت:(صبر کن ،یه روز بیاد که این ریش ها به خونم خضاب بسته بشه مثل ارباب.)
@modafeanharam77 . . .

اینترنت واجب تره یا نون شب؟

روز دوشنبه کلاس زبان:
یکی از همکلاسیا که خانوم معلمه میگه دانش آموزانش گفتند حاضرند بنزین بشه 10 تومن ولی اینترنت یک لحظه هم قطع نشه!
استاد زبان از همین نقل قول، آتو می آید دستش و شروع میکنه که تا وقتی ملتمون این هستند همین بلاها هم سرمون میاد.
من وارد بحثشون نمیشم ولی تو دلم میگم حالا دانش آموز ابتدایی بچه ست و ی چیزی گفته  
 
روز سه شنبه سر کلاس خودم با دانشجويان ارشد:
یک دانشجوي به اصطلاح ارشد: استااااااااااد ما حاضریییم بنزین بشه 6 تومن ولی . . .

ابراهیم زاده دانشجوی نخبه تبریزی،اختراع کلاه اتوماتیک

علیرضا ابراهیم‌ زاده دانشجوي تبریزی، مدال طلا و نقره مسابقات جهانی کانادا و کرواسی را به دست آورد.به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی،علیرضا ابراهیم زاده دانشجوي رشته مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریزدر گفتگو با خبرنگار علم و فناوری در مورد کسب مدال طلا و نقره خود گفت: دررقابت های جهانی کانادا با اختراع کلاه اتوماتیک» و  در رقابت های جهانی کرواسی  با طراحی سیستم هوشمندی برای کنترل سیلندرها . . .

رمان حادثه ی عشق _خلاصه

  این رمان بقلم توانمند شین براری  همون شهروز براری صیقلانی که این روزها حسابی اسم در کرده هستش ولی منتها  این اثر برای دوازده سال پیشه، که شین براری بیست ساله بود، و هنوز سبک خاص مدرنیته رو پایه گزاری نکرده بود.   یعنی ژانر اثر عامه پسنده. مث اثار نسرین ثامنی، فهیمه رحیمی ، .  از پست بانک رمان مرجعیت گرفته شده برای بازنشرش. امیدوارم نویسنده اش مارو نفرین نکنه خخخخ.    مهتاب غفوریان از اکباتان تهران 1398آبان ماه.   **رمان + کلیک نمایید ،دخترونه . . .

مشارکت مال و البنون

شیطان گفته که من در مال و فرزندان آدما شریک میشم! چه جوری؟ خُب معلومه, در مال آدما با گرونفروشی و کم فروشی(به معنی عامش که برای کارمند و نیروی انتظامی و کاسب و و . میتونه رخ بده), رشوه و از همه مهمتر, نزول که بانکا در بسیاری موارد کمر همت بستن و اما بنون!
یه راهش اینکه شيطون اومد اسمشو گذاش ازدواج سفید که اول رو گسترش بده بعدم توله ازش در اومد که بهتر.
یکی دیگم کمک از رسانه ملیه! تعجب کردی؟
شبا شبکه 2 یه مجموعه ای رو نمایش میده که پسر صاح . . .

بدون عنوااااان!!!

یه حس هایی هست .
نه میشه راجع بهشون با کسی حرف زد .
نه میشه تو دل نگهشون داشت حتی!
نه حتی تر واسه خود آدم واضحن!

یه جور مثل یه مااار بلند میپیچه تو سراسر مغز آدم.نه میدونی اون لحظه کجای ذهنتو نشونه گرفته.فقط میدونی به هرچی فکر کنی اون مار پرپیچ و خم لعنتی از اونجا میگذره و نیش خودشو به خاطره هات و فکرات فرو میکنه .و از همشوووون یه نقطه سیاااااه.یه عالمه چیز منفی درمیاره .و میاره جلو چشم آدم!و اگه اینکارا رو انجام نده.یه جوری فکراتو پوچ ن . . .

آیا خرید لایک یوتیوب راه مناسبی است؟

یوتیوب به هر کاربر امکان می دهد فیلم های خود را با باز کردن کانال ها از طریق این شبکه بارگذاری کند. این امکان کاملاً رایگان است و همه کاربران یوتیوب می توانند فیلم های خود را از طریق کانال یوتیوب به اشتراک بگذارند. از طریق این فیلم ها ، کاربران می توانند افزایش سابسکرایب ( مشترک ) و بازید فیلم یوتیوب خود را تجربه کنند. همیشه یک دکمه مانند و دوست نداشتن (لایک) در زیر ویدیوهای آپلود شده در یوتیوب وجود دارد. این دکمه ها میزان محبوبیت ویدیوی ش . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)