قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دانلودسوالت ازمون راهنماي رانندگيبراي گوشي ونسخه قديمي اندرويد3

ازمون بعد

سسسسسلللللااااامممممدلم برا نوشتن اینجا تنگ شده بود ازمون جمعه حتما باید ترازم بیاد بالا ازمون قبل پس رفت داشتم  ولی قول جبران دادم. دکتر هم بد قولی کرد :/// هنوز هارد شو نفرستاده :/// جایزه هم که قول داد رو نفرستاد. باهاش قهرم دروغ گو دم داداش گلم گرم جو خونه رو ارون کرده. فشار روم خیلی کم شده، الهی دورش بگردم. کلی با بابا حرف زد، خدا رو شکر جواب داده خرف زدن هاش  . . .

اشک‌ها و لبخندها

از بین نام‌هایی که برای خداوند توی دعای جوشن کبیر اومده، چند تا رو طور دیگه‌ای دیدم؛ یکی‌اش یا مَن أضحكَ وأبكى» بود. اینکه خداوند رو با چنین فعلی، با چنین قدرتی مخاطب قرار بدی و صدا بزنی، متفاوته. ای کسی که می‌خندونی و می‌گریونی.
و من از اول ماه مبارک که به شب‌های قدر فکر می‌کنم، این می‌آد تو سرم که توی این یه سال، بین شب‌های قدر پارسال و امسال، چه دل‌ها که ازمون نسوخت. چه دل‌ها که ازمون نسوخت. چه دل‌ها که ازمون نسوخت. . . .

زندگیزندگی.ای همه افسردگی

سلامسرم درد می‌کنه.ازمون ها به شدت سخت بودیک خاصیتی که ازمون های نظام مهندسی داره.اینکه بچه های دانشگاه و میبینی.بیشتری ها ازدواج کردن.بعضی از دوستان هم بچه دارنیکی شون به من وقتی گفت دو قلو داره،باور نمیشدخوشبحالشونهمه به یک جاهایی رسیدن.  . . .

آزمایش آخرزمانی

برای غربال شیعیان در آخرزمان ازمون های گوناگونی وجود دارد اما برای عموم و متن جامعه دو ازمون ذکر شده است که اکثر مردم به آن گرفتار شده و بوسیله آن ازمایش خواهند شد. .گرسنگی و کمبود میوه ها و دوم : ترس از جانکه ان شاالله در مقاله بعدی درباره توضیح خواهیم داد.اللهم عجل لولیک الفرج آمین    . . .

چندم آبان ؟

مثل چی ازکارنامه ی اعمال  جمعم میترسم.
یک دهم ازمون قبلی هم درس نخوندم .
جو گیر شدم. دهنم سرویس شده
نمیگم از ازمون بعدی دوباره میخونم و از این خزعبلات. همین ازمون امیدوارم بتونم تا 9 صبح جمعه گندی که زدم رو یکم جمع و جور کنم .
این day dream های بیخودی گند داره میزنه به زندگیم.
با خودم میگم سومین کنکورت میشه 99 !باید جایی قبول شی که ارزشش رو داشته باشه!بد میگم ؟
من برم گوشه ی تنهایی خود غرق شوم . 
استرس استرس. 
عصبانیم از خودم . . .

تمدید مهلت ازمون و ثبت نام کارشناسان رسمی دا دگستری

باتوجه به درخواستهای مکرر مردم از سازمان سنجش ازمون کارشناسان یک ماه به تعویق افتاده است و مجددا افراد می توانند در مجددا ثبت نام کنند اطلاعات بیشتر در سایت سازمان سنجش   . . .

ته زدگی.

شده ام پسری که همیشه غر میزنهعوارض دندون قروچه ها هم شده ، شکستن و نصف شدن دندون هامالان دقیقا ردیف پایین و بالای سمت چپ صورتم بیش از 4 دندون نصف و نیمه دارم.با سمت راست دندون هام غذا میخورم و بعدش با خلال مجبورم خودم راحت کنم از سر چیزهایی لای دندون هامحوصله ندارمامید ندارم.امتحان نظام مهندسی خیلی سخت بود ازمون طراحی رو بهتر دادم،ولی سال پیش هم ازمون طراحی خوب دادم ولی 15 شدمالان توی نقطه ای از زندگی هستم که دیگه واقعا نمی‌دو . . .

آزمون استخدامی شرکت های خصوصی

این پست رو باید همون دوشنبه که آزمون فنی و مهندسی بود مینوشم اما از بس سطح استرس این روزهام بالاست (بعدا میگم چرا) الان یهو وسط ویرایش یه کتاب، وقت کردم بنویسم.
من حائز سهیمه یا جایزه شهید تهرانی مقدم از بنیاد ملی نخبگان شدم و میتونم در شرکت های دانش بنیان شروع به کار کنم. از طرفی برای اینکه این وسط اپلای، یهو نشه برم، در inre هم ثبت نام کردم که آزمون جذب برای شرکت های خصوصی و دانش بنیان هستش.
کلا این ازمون رو جدی نگرفته بودم اما خواستم تا انتها پا . . .

ازمون يك اذر

سلام ازمون بعدی جمع بندی پایه و مباحث كمی از دوازدهمهمن یكم این هفته تنبلی كردم بخاطر ذهن آشفته اَی كه داشتم اما خب خدا رو شكر كه اون فكرا از ذهنم بیرون رفت برنامم از همین الان تا اخر هفته اینده تلاش مضاعف برای ازمونه امتحانم دارم باید اونا رو هم عالی بدم خوبی هدف داشتن اینه روزگار هر چقدر هم سخت بگیره بهت بازم اون هدف تورو از درجا زدن دورت می كنه چقدر خوبه كه اخرش بیام و بگم هر چند خیلی چیزایی كه میخواستم نشد اما آخرش  به هدفم رسیدمفقط فكر م . . .

منابع ازمون اتش نشانی و حوادث ناشی از کار متفاوت هستند

قابل توجه شرکت کنندگان گرامیمنابع ازمون رشته اتش نشانی و حوادث فرق می کنند برای امادگی باید منابع متفاوتی را مطالعه نمایید    جزوه و سوال و جواب رشته حوادث ناشی از کارلینک دانلوددمنابع رشته حوادث ناشی از کار    لینک دانلود سوال و پاسخ نامه ازمون کارشناس رسمی اتش نشانیلینک دانلود منابع اتش نشانی    . . .

آزمون های آزمایشی

سنجش؟کانون؟گاج؟گزینه دو؟آزمون های آنلاین؟کدوم به نظر بهتر میان؟اگر از یه دانش آموز بپرسین که مایل به شرکت در کدوم ازمونه اکثرا کانون یاسنجش رو انتخاب میکنن.دلیل انتخاب کانون نتایج سالهای قبل و تعداد بالای دانش اموزایی هست که در اون شرکت میکنن.البته اگر به تراز های ازمون های کانون وتراز های کنکور نگاهی بندازید متوجه میشیدکه تفاوت بسیار زیادی باهم دارن واصولا تراز آزمون های کانون کمتر از کنکور هستنکه این بخاطر سطح بالای سوال هاست تا رقاب . . .

نتیجه مصاحبه

 از تفکر و تصور به دوره.کسی که ده درصد در ازمون از من کمتر گرفته و بیشتر مراحل مصاحبه رو خراب کرده پذیرفته شده.عجیبه واقعا.اونم با اختلاف صدم درصد از من بیشتر شده.اختلاف ده درصد ازمون در مصاحبه غیر قابل جبرانه چون نمره ازمون ضریب هفتاد درصد داره و مصاحبه ضریب سی درصد.مصاحبه رو که خودم حضور داشتم که خراب کرد ولی بقول یکی از دوستام ممکنه نمره ازمونشو بهم دروغ گفته باشه.اعتراض هم فایده ای نداره و نتیجه نهایی شده و زمان هم به عقب برنمیگرده . . .

حیف این روز قشنگ نیست ؟

ای کاش میتونستم این سه هفته رو به عقب برگردونم.
فردا قرار نیست ازمون خوبی بشه. 
اما نا امید نمیشم. 
+دفعه پیش جوری درس خوندم انگار چیزی بلد نیستم و خیلی خوب امتحان دادم.اینبار جوری درس خوندم انگار همه چی رو بلدم و شب قبل از ازمون ذره ای ارامش ندارم. 
+نتونستم خوب درس بخونم. در واقع انگار نخواستم. باید بخوام . باید بشه. . . .

309.

ساعت 5بیدار شدم برم اموزشگاه ، ده دقیقه به شش حرکت کردمپرونده رو که دادم یه ربع بعد صدام کرد ، گفت ساعت8محل ازمون باشمنم دیدم یه ساعت و نیم فاصله اس ، اومدم خونهالان میخواستم کتری رو پر کنم چایی دم کنم ، کتری رو که گرفتم زیر شیر ، شیر رو که باز کردم .به جای این که پایینی اب بده ، در ده جهت مختلف داشت می ریخت ، بابان که تو اشپزخونه خوابیده بود ، فکر کن چه گندی شده بود .خودمم هول کردم هم خندم گرفته بود ، یکم دیر شیر رو بستم . بابام خیس خالی شد داد ز . . .

هزار و دویست و نود و نه شب

یکشنبه بعد از ظهر خوابیدم.دوشنبه از صبح تا شب کتاب رو روخونی کردم. چرا هیچکس نگفت چجوری زبان میخونند؟! زبان خودن بلد نیستم.امروز صبح رفتم ازمون تعیین سطح دادم هم کتبی بود هم مصاحبه باورم نمیشه خانومه پرسید تا حالا کلاس زبان رفتم منم سرمو ت دادم ( چون دوست نداشتم اسم اموزشگاه و اینکه چرا اومدم اونجا تعیین سطح بدم رو توضیح بدم.) از من حروف الفبا رو پرسید و سن و اینکه چندتا خواهر برادر دارم بعدشم گفت برو ترم یک!!! حالا من توی این اموزشگاهی که هس . . .

مست هوشیار

و باز من پنج صبح خیلی هوشیار از خواب بیدار شدم تا هزار راه نرفته رو پیش ببرم و هزار تصمیم نگرفته رو به پای عمل بکشونم . فقط میتونم بگم پس گردنی لازمم چون واقعا دارم این وقت طلایی برای خوابم رو هدر میدم این روزها برای من نابن ، تجربه نداشتم در طی عمر ۲۵ سالم که روزی این چنین معلق در هوا و بیخیال از هر طرف ، یادمه تا چشم باز کردم  استرس و فکر درسو کتاب و مدرسه و دانشگاه و ازمون استخدامی منو رها نکرد. درحال حاضر درسته که هیچ شغلی ندارم اما انگار میخو . . .

اقدامات قبل از فروش گوشي دست دوم چيست؟

 اگر در فکر فروش گوشی هوشمند یا تبلت قدیمی خود هستید یا می‌‌خواهید آن‌‌ها را به کسی هدیه بدهید، یکسری اقدامات قبل از فروش گوشی وجود دارد که باید انجام دهید. صددرصد هیچ‌‌کس دوست ندارد اطلاعات شخصی‌‌‌‌اش حتی به طور تصادفی در دست شخص دیگری باشد. ما در این مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه می‌‌توانید گوشی خود را همانند روز اولی که خریداری کرده‌‌اید پاکسازی کنید تا خالی از اطلاعات گردد.  . . .

ازمون سالهای قبل رشته حوادث ناشی از کار

رشته کارشناسی حوادث ناشی از کار به دلیل اینکه با جان ومال مردم سر وکار دارد یکی از رشته های سخت و پر اهمیت است که نیاز است کار شناسان عزیز دارای دانش و پشتکار زیادی باشند ازمون این رشته به دلیل اینگه از رشته های مختلف را مورد بررسی قرار میدهد مطالعه تمامی این منابع وقت گیر و پرهزینه است   در این پکیج که تمامی مطالببه صورت کاملا  عالی دسته بندی شده است با هزینه ۳۰ هزار تومان در اختیار قرار داده می شود با این پکیج حدنصاب را بدست خواهید اورد بر . . .

فروش کتب

سلامچندین بار ازمون استخدامی شرکت کردم تا قبول شدم.کتابهای تست زیادی هم دانلود کرده و مطالعه کرده بودم.به جرات میتونم بگم حتی یک کتاب هم از کتابخونه نخریدم .همشو بصورت پی دی اف با کمترین هزینه تهیه کردم.الانم کلی کتاب تست عمومی و تخصصی دارم بصورت پی دی اف دارم که میخام به کساییکه برای ازمونهای استخدامی تلاش میکنن بفروشم.کتابهای تخصصی رشته حقوق به همراه تست و پاسخنامه هاشون و تستهای عمومی بهمراه پاسخنامه که به درد همه رشته ها میخوره خ . . .

جراحی (نصفش) پَر :))

یه امتحان داشتیم ، پنج تا ازمون گرفتن . الان حتی نمرش از دستم در رفته که چند میشم . آخه توی سیستم ازمون امتحان میگیرن . بعد هر امتحانی هم نمرمون میاد و بعد امتحان بعدی شروع میشه . اولی بیهوشی بود .دومی اورولوژی ، سومی نوروسرجری و چهارمی ارتوپدی . که اینا هر کدوم ۷ تا ۱۵ تا سوال داشتن و آخری هم جراحی عمومی که ۴۰ تا بود . به معنای واقعی احساس میکنم کمی خراب کردم . احتمالا ۷۰ درصد نمره رو گرفته باشم . فقط این آخری رو یادم میاد از ۴۰ تا ۲۸ تا زدم. حاللا بگ . . .

آرامش قبل از طوفان

خب عنوان ارامش قبل طوفانه دلیلشم اینه هنوز از شدت و سختی ازمون آگاه نیستیم و فعلا شاید سرسری بگیریم اما خب میدونیم ازمون سختی هستش و تلاش زیادی میخواد
میدونی همیشه تا نزدیک طوفان نشه و اون استرس اماده بودنه سراغت نیاد نمیتونی به عمق اون حادثه پی ببری و اون لحاظ وقوع حادثه تو میفهمی که کجاهای کارو کم گذاشتی و کجاهارو الکی براس وقت گذاشتی
تو این راه خب من کم کم دارم درس خوندم رو روال میکنم اما ١٠٠ درصد از خودم راضی نیستم چون از یک درصد انرژی خ . . .

چرا گوشي هاي هوشمند لمسي زياد داغ میشن

چرا گوشی های لمسی زیاد داغ می شوند
آیا گوشی شما بیش از حد داغ می شود؟ به نظر شما این اتفاق خود به خود رخ می دهد و یا اپلیكیشن هایی كه در پس زمینه در حال اجراست و شما چیزی از آن نمی دانید باعث این مشكل می شود؟
شاید شما بیش از اندازه با گوشی خود بازی می كند و یا شرایط محیطی به گونه ایست كه باعث این مشكل می شود. پیدا كردن دلیل قطعی این مشكل كار راحتی نیست.
 تعمیرات گوشی های هوشمند . . .

ازمون 17 آبان

خب این ازمونم بخیر و خوشی تموم شد رفت پی کارشدر کل خوب بود اوضاع همین که مامانم راضی بوده یعنی کار تمومه (بقول سریال پایتخت ناپلئونی رو بیارین)ولی هنوز جای پیشرفت زیاااد داره این ازمونا حجمشون کمه خدا بخیر کنه ازمون جامع هارو البته متذکر اینم بشم گاج این ازمونو به طرز عجیبی اسون داده بود یا شاید من اینجوری فکر میکنم ولی فیزیکش لعنتی 10 مین اضافه تر بهش دادم تا تونستم جعمش کنم ولی حالا باز خدارو شکر رسیدم به شیمیجدیدا خیلی بی نهایت تو خونه هرک . . .

۱۸ اردیبهشت

ارزشیابی علوم روز شنبه به صورت شفاهی برنامه ریزی کن پنج درس را امروز بخوانی پنج درس را فردا و‌۴ درس را جمعه بخوان تا  خسته نشوی .

دوشنبه هفته ی آینده ازمون خوانداری 
و چهارشنبه نگارش کتبی دارید . . . .

داشتن چند تلگرام روی گوشی

چطور چند تلگرام روی گوشی خود نصب كنیم
 
آیا استفاده همزمان از دو اكانت تلگرام روی یك گوشی امكانپذیر است؟ اگر انجام این كار امكانپذیر است، چه روش هایی برای پیاده سازی آن وجود دارد؟ اگر این سوالات در ذهن شما هم ایجاد شده، به هیچ عنوان این مقاله اختصاصی را از دست ندهید.
 
 
خوشبختانه نصب دو تلگرام در یك گوشی و استفاده همزمان از چند اكانت تلگرام در یك گوشی امكانپذیر بوده و برای انجام این كار دو راه حل اصلی و برتر وجود دارد!
 معرفی برنا . . .

انتظار

دلم برای خودم تنگ شده برای خنده هام .برای حال خوب 
خانم نون بهم میگه تو دختر زرنگی هستی درستش کن .خستم .نمی تونم .
پ ن: ازمون جامع را قبول شدم .غول سیاه افسردگی اما نذاشت واقعا شاد باشم
خدا را شکر . . .

حل کردن مشکل پریدن آنتن

چگونه مشكل آنتن پریدن گوشی را رفع كنیم
بسیاری موارد پس از ضربه خوردن گوشی و یا بدون هیچ دلیل خاصی آنتن گوشی می پرد و یا ضعیف می شود. این به این معنی است كه سیم كارت موجود در گوشی نمی تواند از پوشش شبكه ای استفاده كند. زمانی كه گوشی انتن نمی دهد قدم اول چك كردن شماره سریال IMEI است برای این منظور شما می بایست شماره #۰۶# * را شماره گیری نمایید.
 
 
اگر ایراد از آنتن گوشی باشد به جای نمایش كد انحصاری گوشی، علامت سوال یا عدد های ۱۲۳۴۵ یا “no serial&rdq . . .

فراموش کردن پین کد گوشی

چطور پین كد فراموش شده گوشی خود را پیدا كنیم
ترفند شكستن قفل پین كد فراموش شده گوشی
حتما برای شما هم پیش آمده كه پین گوشی خود را فراموش كرده باشید و برای باز كردن آن متحمل سختی هایی شده باشید. اگر این طور است با این مطلب از سایت میهن فال همراه باشید تا ترفند شكستن قفل پین كد فراموش شده گوشی را بیاموزید. امیدواریم از این مطلب راضی باشید.معرفی برنامه ها ی شبکه های اجتماعی . . .

454

پسر عموم مهندس مکانیک هست ،میگفت اینقدر ازمون درسی تو زندگیم دادم ، استرس واسه هیچ کدوم نداشتم . بعد دکتر واسه ختنه دوقولو هام گفته : باید بیهوش بشن ، دارم از استرس میمیرم :/ . . .

و این شد که ای چنین شد که نمیدونم چرا!

راستش خودمم نمیفهمم چمه!:(
من ریاضیم امسال خیلی خوبه ینی خوب بود چون رشتم ریاضی بود ریاضی فیزیکم خیلی خوبه 
تو ازمون گزینه 2 قبلی ریاضی و فیزیکم رو تو مدرسه اول شدم ولی خب بچه ها خیلی گند زدن
معلم ریاضیمون رو یه بار براتون گفته بودم از این بادی بیلدینگی هاست 190 هم قد داره و از همه مهم تر یه صدای خیلی ترسناک داره ولی در کل از دور که نگاش میکی جذابه ها ولی من بعد از هر بار دیدن این 2 ساعت گریه میکنم میگی چرا؟به خاطر اینکه خیلی داد میزنه و عصبیه من رو . . .

جزوات و جواب تشریحی ازمون کارشناسان رسمی دادگستری

یکی از مشاغل پاره وقت که برای افرادتحصیل کرده ویا افراد داری تجربه منبع درامد خوبی می باشد کارشناس دادگستری می باشد جالب است همه افراد و هر صنف و رشته ای می توانند در رسته خود در ازمون شرکت کنند مثلا فردی لیسانس مدیریت بازرگانی دارد و چهار سال از مدرکش گذشته می تواند کارشناس رسمی شود و در ماه چند پرونده را گرفته و کارشناسی کند  و یا فردی که لیسانس ندارد اما تجربه پانزده ساله در هر رشته ای دارد می تواند کارشناس رسمی شودروال کار هم بعد از قبول . . .

جوان ایرانی ، سلام

 
ما دهنمون توی زندگی صاف میشه ، تحقیر میشیم ، میدوویم،عرق میریزیم ، و آخر به هیچی نمیرسیم . میدونی چرا؟چون آرزوهامونو تا یه قدم بهش نزدیک میشیم ، سی قدم ازمون دور میکنن ، این زندگی یه جوون از قشر متوسط ایرانیه، 
افسرده ، جر خورده ، ناامید ، متلاشی .  . . .

خبر خوب برای خرخون

کسایی که ازمون های تستی می دهند برای نمره گیری بهتر باید 1الی3 درس را از بقیه درس ها بهتر بخوانید در ان حد که حتما از 90 درصد بیشتر بزنید ان موقع چند برگ برنده دارید که اگه ی درسی را بد زدید این درس ها جبرانش می کنند . . .

بازگشت شکوهمند

بسم الله الرحمن الرحیم
بعد از حدود یک و ماه و نیم بدون گوشی سپری کردن و جابجا کردن رقم سرانه مطالعه کتاب در ایران به تنهایی،گوشی به دستمون رسید و عادتهادی قدیمی پیداشون شد!
البته این مدت فهمیدم که ما همه مون یجورایی اعتیاد به گوشی رو داریم! و چقدر همه کارهامون حول محور گوشی می چرخه، کلا اصلا تو این مدتی که گوشی نداشتم از اخبار ایران و جهان بی خبر بودم!  . . .

تجربیات من

من سال 98 کنکور دادم.اولین کنکور نظام جدید!هم رشته هنر وهم رشته تجربی.سر جلسه کنکور از هر 5داوطلب رشته هنر فقط 2نفر از رشته های هنرستانی بودن وبقیه از رشته های ریاضی یا تجربی بودند وفقط اومده بودند تا سوالای دفترچه عمومی رو جواب بدند و منتظر بودند تا دفترچه های تخصصی پخش بشه و بلافاصله چند دقیقه بعدش سالن ازمون رو ترک کنند.واقعا بامزه بود چون فقط ده دقیقه بعد از پخش دفترچه سوالای تخصصی سالن تقریبا خالی شداز حوزه ازمون هم نگم براتون که من چون دا . . .

مجموعه کامل رمز های GTA V برای ps4

مجموعه کامل رمز های GTA V برای ps4
رمز جی تی ای
مجموعه رمز جی تی ای که ما برای شما آماده کرده ایم مخصوص GTA V یا همان Grand Theft Auto V ونسخه پلی استیشن 4 و همینطور پلی استیشن 3  است. اگر به دنبال جی تی ای سن اندرس برای کامپیوترهستید بر روی رمز جی تی ای 5 برای کامپیوتر کلیک کنید.
رمز جی تی ای وی

برای استفاده از رمز های GTA V نیازی به گوشی موبایل نیست و کافیست که رمز های جی تی ای وی را درحین اجرای بازی وارد کنید.


عملکرد
رمز


مست شدن
مثلث ، راست ، راست ، چپ ، . . .

مبحث ازمون:شمارنده ها و اعداد اول

1.ک.م.مددو عدد 144و36راپیدا کنید. 2.اگر دو عدد روبرو را در هم ضرب کنیم حاصل چند نوع شمارنده اول دارد؟                                                                                                                      125و493.یک عدد سه رقمی از ضرب4عدد اول ساخته شده است.همچنین می دانیم ارقام عدد سه رقمی نیز اول و متمایز هستند و مجموع 4رقم برابر 30است.عدد را پیدا کنید . . .

نحوه قبولی در ازمون و درامد کارشناسی

دادگاه به دلیل اینکه پروندهای مختلفی از رشته های تخصصی به ان ارجاع داده می شود و چون قاضی هم توانایی و علم تمامی رشته ها را برای قضاوت ندارند قوه قضایه این بخش از کار خود را برونسپاری کردن که سالیانه برای جذب کارشناس ازمون برگزارمی شود بعد از قبولی در ازمون  دوره کار اموزی و کلاس دارد وشروع به کار می کنید این شغل پاره وقت می باشد و در استانهای مختلف درامد ان متفاوت استکه جدولی از درامدهای این رشته را قبل از گرانی دلار می گذارم الان هزینه کا . . .

یفعل الله ما یشاء و لا یفعل ما یشاء غیره

هفته قبل با اون همه تدارک و تمرین رفتم و رد شدم این هفته با مسئول اموزشگاه کلی بحث کردیم که من اماده نیستم و نمیخوام ازمون بدم، گفت اسمت رد شده حتما باید بیای، و رفتم برای رد شدن، و قبول شدم :دی  . . .

من اینترنت میخوام

اول از همه بگم که من معتاد به اینترنت و گوشی نیستم اما درست نیست که یک روزه کل اینترنت رو ازمون بگیرند و بگن حالا برو حال کن!!!از اون روز کذایی که معترضان بنزینی ریختن خیابون تا الان نتونستم به اینستاگرام و تلگرام سر بزنم و خود اینترنت وای فایی شرکت هم دو روزه که قابل استفاده شده. عجب روزگاری.فقط یه آدم تنها می تونه بفهمه که اشتراک گذاری مطالب توی اینترنت چقدر برای کنار اومدن با تنهایی مفیده!!. مردم از تنهایی اوف بابا من می خوام با گوشیم ب . . .

۳ آذر

امروز سوم آذره.
پانزده سال گذشت 
پانزده ساله نمیدونی چه روزایی بر ما میگذره.یادمه همیشه مشکل خواب داشتی. راحت بخواب 
پ.ن:ما همیشه بچه های بدی برای مادرم بودیم شک ندارم الانم هستیم و ازمون راضی نیست . برای آرامش روحش دعا کنین. . . .

5.قلم چی

کارم شده نشستن و زدن تو سر خودم که چرا آزمون ثبت نام کردمبازم مثل سری قبل 2 هفته رو درس نخوندم و الان من موندم و کلی کتاب نخونده5 ساله وضع ام همینه 5شنبه های قبل ازمون میشینم به خودم غر میزنم که چرا ازمون ثبت نام کردمبه اقای مدیر (مدیر قلم چی شهرمون) پیام دادم من فردا نمیام هیچی نخوندمدیدم پیام داده شما جرئت داری نیامن فردا ساعت 8 تو حوزه ندیدمت خودم میام دنبالتبهش میگم من نخوام درس بخونم باید چیکار کنم؟؟میگه چاره ای نداره باید بخونیراست هم میگ . . .

بخشیدن و بخشیده شدن

هر کسی در زندگی قطعا دچار اشتباه شده و یا خواهد شد که دعا می کنم اگر اشتباهی هم قراره در آینده رخ بده یک طرفش خدا باشه نه بنده خدا ( الهی آمین ) چون خدا خیلی مهربون هست و بدون هیچ چشم داشتی حتی با اهدای خیر و نیکی توی زندگیت مهر تاییدی بر بخشیده شدنت می زنه
این که آدمی مرام و معرفت داشته باشه که سر خم کنه و اشتباهش رو بپذیره و بخاطرش عذرخواهی هم کنه جای شکر داره که با تاکید مجدد امیدوارم سرتون همیشه جلو خدا کج باشه نه بنده خدا !!
اما بهرحال دست تق . . .

دانلود دوبله فارسی فیلم ما جوان می میریم We Die Young 2019

دانلود دوبله فارسی فیلم ما جوان می میریم We Die Young 2019 BluRay, فیلم ما جوان میمیریم We Die Young 2019 با دوبله فارسی, زیرنویس فارسی We Die Young 2019نسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)