قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دانلود رمانهای شکوفه عصمت آوای خیس

عصمت-عفت-غیرت

عصمت-عفت-غیرت(عصمت خانم)به مو گفتن یکم از خودت بگو. مو عصمت خماری که معروفم به عصمت پلنگ.! یک خواهر درم که اسمش عفت، یک برارم درم که الهی دربه‌در بره اسمش غیرت.! مو الان با چند تا رومه کار مکنم دو سه تایم خبرگزاری.! از همی تیلیفیزیونم آمدن دنبالم گفتم مو دگه نمتنم. کمرم درد مکنه.! سندو سالمم به کسی مربوط نیست شوهرم ندرم.! هیشکیم موره دوست ندره. مدنن بره چی.؟ مگن مو بد زبونم.! ولی مو بدزبون نیستم [.]نقد و تحلیلعصمت خانم (نماد وجدان)عفت . . .

انبیاء و اولیاء چگونه به مقام عصمت رسیدند؟

عصمت ملکه نفسانى است که انسان را از اینکه در خطاء واقع شود و مرتکب گناه گردد، باز مى‏دارد. بنابر این عصمت از طرفى مستند به اختیار آدمى است، و در انسانهایى یافت مى شود که با حسن اختیار خود آن را کسب کنند و تمام انسانها مى توانند به آن برسند و از طرفى هم موهبتى است و خداى متعال به حکمت بالغه خویش این صفت را به کسانى عطا نموده تا بدون اشتباه و خطا، راهنمایان بشر به سوى سعادت باشند.
ادامه مطلب . . .

شکوفه وار

شادا چو شکوفه ای به خُردی
آویختن از سِتاک تُردی
 
وآنگه به نوازش نسیمی
دل کنده ز هر امید و بیمی
 
افتادن از آن بلندِ بی بر
بر دوشِ زمین سپردنِ سر
 
شادا که شکفته کار و باریست
مرگی که تولدِ بهاریست
 
رضا طهماسبی . . .

تنها شکوفه ی جهان

 
بهار به بهار 
در معبر اردیبهشت
سراغت را از بنفشه های وحشی گرفتم
و میان شکوفه های نارنج
در جستجویت بودم
در پاییز یافتمت
تنها شکوفه ی جهان
که در پاییز روییدی
 
سید علی صالحی . . .

شادروان عصمت آقاجانی خالدی درگذشت

⚫️انا لله و انا الیه راجعون⚫️درگذشت مرحومه ی مغفوره عصمت آقاجانی خالدی همسر مرحوم شادروان صدرالله نعیمی خالدی را به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم . مراسم تشییع پیکر آن مرحومه متعاقبا اعلام می گردد. 
  . . .

معرفی کتاب درّ عصمت

کتاب: درّ عصمتنویسنده: علی اشرف عبدیانتشارات: آستان مقدس قم احسان رضایی- کتاب درّ عصمت» از دسته آثاری است که با موضوع کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) تألیف شده است. البته از 5 فصل کتاب، سه فصل به صورت مستقیم به زندگی، شخصیت و کرامات حضرت معصومه(س) اختصاص دارد و دو فصل دیگر شامل مباحثی است که به طور ضمنی به حضرتش مرتبط می شود. به این شکل که فصل اول مروری بر زندگی آن حضرت است و شامل زندگی و زمانۀ حضرت معصومه (س)، نجمه خاتون مادر آن حضرت، هجرت ح . . .

عصمت انبیا و ائمه اطهار علیهم السلام

مسألة عصمت انبیا و نیز عصمت ائمّه: از جمله بحث‌های پرگفتگو در کتب کلامی و تفسیری علمای اسلامی می‌باشد که دربارة ماهیت و دامنة آن، بحث و بررسی‌هایی صورت گرفته است. قسمتی از این بحث‌ها مربوط به آیات و روایاتی است که در آنها به ظاهر، نسبت گناه و خطا و گمراهی و نسیان داده شده است. از این رو، دشمنان اسلام با استفاده از اختلاف نظرات موجود میان علمای اسلامی در زمینة فوق، در صدد پاشیدن بذر تفرقه و اختلاف میان مسلمانان (شیعه و سنّی) و ایجاد بدبینی و . . .

احتمالِ نبودن!

بعد از سه روز چنبره زدن در اتاق،به اصرار ماه بانو از خانه بیرون زدم.رسیده بودم به چهارراهی که زمانی بچه بودم در آنجا حمامی بود به نام شکوفه،برای همین به چهارراه شکوفه معروف بود،الان که حمام تخریب شده نمیدانم اسم چهارراه چی شد،در هرحال چهارراه شکوفه منتظر سبز شدنِ چراغ عابر بودم و به محض اینکه سبز شد قدم در خیابان گذاشتم و پرایدی مثل میگ میگ از جلوی من رد شد،درست در چند قدمی ام با تیبای نگون بخت تصادف کرد و جیغ بنفش من در خیابان طنین انداز شد.
. . .

کودکان باغچه هایی از امیدند

بسم الله الرحمن الرحیم
کودکان باغچه هایی از امیدندکـه از شکوفه های انار لبریز اسـتهر کودک گلدانی اسـت کـهاز زیباترین گل های خوشبومنازل رابه نزدیک ترین بهارها گره زده اسـت ****** اگر کودک نبودنه پدر معنا داشتنه هیچ مادری بهشتی می شداگر کودکان نبودندشکوفه های زندگی بـه بهار نمی رسیدندو خانواده بی مفهوم ترین واژه ای می شدکـه در لغت نامه ها می شد پیدا کنی . . .

طرز تهیه مربا بهار نارنج به سبکی خوشمزه و متفاوت

شکوفه های بهارنارنج رو سه بار بجوشونید،هر بار هفت تا هشت دقیقه بعداز هربار جوشوندن آبکش کنید وبلافاصله توآب سردبریزید(این آب سرد باعث میشه بعدا درحین پخت مربا، شکوفه ها جمع نشه و صاف بمونه) و در هربار جوشوندن،دو ق آبلیمو هم بهش اضافه کنید.

ادامه مطلب . . .

برپایی گرامیداشت هفته فرهنگی مازندران با دانش آموزان دبیرستان دخترانه عصمت شهرستان نوشهر

برپایی نشستی با محوریت معرفی آداب ورسوم،بازی ها،زبان و گویش طبری،ضرب المثل ها،جغرافیای مازندران باستان و نیز همچنین اثارنگاشته شده دراین حوزه ،توسط سرکارخانم دکترالار (نویسنده و شاعر) و استاد ادبیات دانشگاه و جناب آقای ابوالقاسم پاشا نویسنده بومی شهرستان در دبیرستان دخترانه عصمت شهرستان نوشهر  . . .

عرض تسلیت به مداح اهل بیت عصمت و طهارت کربلایی داریوش رحیمی

مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) استاد داریوش رحیمیبا نهایت تاسف و تاثر درگذشتبرادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده از درگاه یگانه معبود هستی بخش برای آن عزیز سفر کردهغفران و رحمت واسعه الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم.هیئت و کانون فرهنگی عشاق الحسین (ع) پایگاه مقاومت بسیج مکتب الحسین(ع)هیئت امنای مسجد امام حسین (ع) سه راهی اسدآبادی . . .

مثلي لا یبایع مثله» یعنی چه؟

تاملی در پاسخ معروف امام حسین (ع) به نماینده یزیداز آنجا که رسول خدا (ص) و خاندان گرانقدرش - به تایید الهی در آیه تطهیر -  در قله عصمت و طهارت قرار دارند و هیچ انسانی قادر به دستیابی به این مقام نیست، کلام آنان نیز از جنس عصمت و با پشتوانه اصل ایمان و معرفت از دهان مبارک ایشان خارج می شود. خداوند متعال در جاهای مختلف قرآن از جایگاه، ابعاد مختلف شخصیتی و اخلاق پیامبرش سخن می گوید تا جایی که درباره سخنان رسولش (ص) در آیه 3 سوره نجم اینگونه می فرماید: . . .

دانلود شرح و ترجمه کتاب شریف احتجاج طبرسی

کتاب پیشرو ترجمه و شرحی ارزشمند از کتاب شریف احتجاج است که بسیاری از صحبت ها و احتجاجات اهل بیت عصمت و طهارت و فرزندانشان را در دل خود جای داده است . 
و نیز گوشه هایی ارزشمند خصوصا پیرامون وقایع بعد از وفات و شهادت پیامبر را بیان کرده است که تا حد زیادی منحصر به فرد است.
 
ادامه مطلب . . .

برای ابد

#برای_ابد
دیروز
روز خوشی بود
از شکوفه ها، 
ترانه بر می خواست
نسیم مدام می وزید
و بالای صخره ها،
باران، نم نم در گوش ردیفی از نرگس های نو رس آواز می خواند.
با آخرین روزهای سرد،
خبر دیدار،
بر قلب های خسته ما،
پیام های عاشقانه بهار را،
صدای رودخانه  می آورد!
دیروز،
روز خوشی بود
از شکوفه ها، 
ترانه بر می خواست
نسیم مدام می وزید
من بی خیال حرف های سرد مردمان بیهوده،
انگار گل سکوت را می توانستم بچینم از دامن کوه!
مثل یک اتفاق ساده 
کاش می شد درون قلب . . .

دانلود اهنگ

دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل . . .

دانلود فیلم زرد با کیفیت 1080p

دانلود فیلم زرد, دانلود رایگان فیلم زرد, دانلود مستقیم فیلم زرد, دانلود فیلم سینمایی زرد 720p, دانلود فیلم ایرانی زرد 1080p, دانلود فیلم کامل زردنوا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

سالروز شهادت امام رضا(ع) تسلیت باد

حضرت امام رضا (ع) در سال 148 هجری قمری در شهر مدینه دیده به جهان گشودند و در آخرین روز  ماه صفر سال 203 هجری قمری به شهادت رسیدند.دوران حیات و امامت حضرت امام رضا (ع)، دوران اوج‌گیرى گرایش مردم به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و گسترش پایگاه‌هاى مردمى خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.با اوج‌گیری تمایلات مردم به امام هشتم شیعیان جهان (ع)، مامون خلیفه عباسی با دسیسه چینی، ایشان را مسموم و شهید کردند.مردم ایران اسلامی در شب و روز  سالروز شهادت حضرت امام . . .

10 مزایای شگفت انگیز چای بابونه

10 مزایای شگفت انگیز چای بابونه
بابونه چیست؟
بابونه در اصل گیاهی است که از یک گیاه شکوفه از باند دیزی سرچشمه می گیرد. هر دو شکوفه های تازه و خشک بابونه برای تهیه چای برای مدت زمان طولانی برای درمان انواع رفاه مورد استفاده قرار گرفته است. تثبیت پویا در روغن کلیدی بابونه به بیسابولول معروف است که دارای خصایص مختلفی در برابر تشدید ، آرامش و در برابر خواص می است.
 
لیست مزایای شگفت انگیز چای چمنی
چای بابونه مدت هاست که به دلیل مزایای پزش . . .

کنار پنجره اسفند

#کنار_پنجره_اسفند
کنار پنجره اسفند
زنی با روسری سبز یشمی سپیده دم
گلدانی به دست 
لبخندی بر لب
کنار پنجره اسفند
زنی بود که بهار از گل های دامنش  می شکفت .
کنار پنجره اسفند
زیر چادر شفاف آسمان
زنی با همه حرف می زد
به عابران پیاده سلام 
به پرندگان آسمان شور پرواز
کنار پنجره اسفند
زنی،
بی خیال باد و باران
گیسوانش را به حراج چشم عابران گذاشته بود!
کنار پنجره اسفند
زنی با شکوفه های منحنی تنش
با یک مشت شعر داغ 
سر مست از شور شب پیشین
بی خیال حرف های ن . . .

دانلود سریال نفس با کیفیت HD

دانلود رایگان سریال نفس 720p HDTV, دانلود سریال ایرانی نفس با کیفیت HD, دانلود مستقیم سریال نفس, دانلود سریال نفس از جلیل سامان, Download Serial Nafasنجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم دم سرخ ها

دانلود فیلم سینمایی دم سرخ ها با کیفیت 1080p, تماشای آنلاین فیلم ایرانی دم سرخها, دانلود رایگان فیلم دم سرخ ها ۱۳۹۶, دانلود فیلم کامل دم‌سرخ‌ها Full HDنسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

دانلود سریال خاک گرم

دانلود سریال خاک گرم با کیفیت 720p, تماشای آنلاین سریال خاک گرم HD, دانلود رایگان سریال خاک گرم, دانلود سریال ایرانی خاک گرم, Danlod Serial Khake Garmنوا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم آذر

دانلود فیلم کامل آذر, دانلود رایگان فیلم آذر, دانلود فیلم آذر با کیفیت 4K, دانلود مستقیم فیلم آذر با کیفیت عالی 1080p, فیلم سینمایی آذر, Danlod Film Azarنارون دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

جشن شکوفه ها

دوباره یک سال تحصیلی جدید شروع شد و با نواخته شدن زنگ مدرسه غنچه ها، شکوفه ها و جوانه ها آغاز علم آموزی را جشن گرفتند. کلاس اولی ها یک روز زودتر از بقیه دوستاشون به مدرسه اومدن تا با محیط مدرسه و همکلاسی‌هاشون آشنا بشن.
  . . .

دانلود فیلم روبیت

دانلود فیلم روبیت, Download Film Robit, دانلود رایگان فیلم روبیت, دانلود فیلم ایرانی روبیت 720p, دانلود مستقیم فیلم روبیت MKV, دانلود فیلم روبیت با کیفیت HDنارون دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم پات با کیفیت عالی 720p

دانلود فیلم پات با کیفیت عالی 720p, دانلود رایگان فیلم پات, دانلود فیلم پات, دانلود مستقیم فیلم پات, دانلود فیلم پات با حجم کم, دانلود فیلم ایرانی پات HDنجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

آواي زندگي

اینم آواي زندگی نوه خواهر عزیز من و دختر زیبای سحر خواهرزاده ام.کسی که از بدو تولد خواهرانه و حتا مادرانه کنار امیرحسین من بوده  و هست و امسال هم در تولد امیرحسین من سنگ تمام گذاشت.خدا حفظشان  کند انشالله  . . .

دانلود قسمت دوم سریال دل

دانلود قسمت دوم سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود سریال دل قسمت 2, دانلود فصل اول سریال دل 1080p Full HD, دانلود رایگان سریال دل, Danlod Serial Delتمشک دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

دانلود قسمت ششم سریال دل

دانلود قسمت ششم سریال دل منوچهر هادی, دانلود سریال دل قسمت 6, دانلود فصل اول سریال دل 1080p Full HD, دانلود رایگان سریال دل ۶, Danlod Serial Delنسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

آغاز سال تحصیلی با صحبت های انگیزشی دایی امید

 آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت دفاع مقدس زنگ آغاز سال تحصیلی و کتاب و کتابخوانی در دبستان عصمت اشکنان با حضور مدیر کتابخانه قائمیه، دبیران و مدیران این آموزشگاه نواخته شد و پس از اجرای برنامه هاتوسط دانش آموزان دایی امید به اجرای برنامه انگیزشی بقیه اش با خودت پرداخت.در این برنامه علاوه بر گرامیداشت یاد و نام شهیدان از کودکان آموزشگاه دعوت شد که کتابخوانی را جدی بگیرند و حضور مستمری در کتابخانه داشته باشندزمان برنامه دوشنبه 1 مهرمکان: دبست . . .

دانلود فیلم گشت ارشاد 2

دانلود فیلم گشت ارشاد 2, دانلود فیلم گشت 2, دانلود رایگان فیلم گشت ارشاد دو, دانلود فیلم ایرانی گشت ارشاد 2 با کیفیت 1080p, دانلود گشت 2 با کیفیت 720p, گشت2نجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم سه و نیم

دانلود فیلم سه و نیم Three and a Half Full Movie, دانلود رایگان فیلم سینمایی سه و نیم به کارگردانی نقی نعمتی, دانلود فیلم سینمایی 3 و نیم با کیفیت 1080pآ هفت دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

دانلود ماه عسل 96

دانلود ماه عسل 96 احسان علیخانی, دانلود رایگان برنامه ماه عسل 1396, ویژه برنامه ماه عسل 1396, دانلود رایگان ویژه برنامه ماه عسل سال 96, دانلود ماه عسل 96 با .نجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم جت کات

دانلود رایگان فیلم جت کات با کیفیت 1080p, تماشای آنلاین فیلم HD, دانلود فیلم سینمایی جت کات با لینک مستقیم, دانلود نیم بها فیلم ایرانی جتکات Jet Cutنوا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم مسلخ

دانلود رایگان فیلم مسلخ با لینک مستقیم, دانلود فیلم مسلخ, فیلم جدید نرگس محمدی, دانلود فیلم مسلخ با کیفیت HD, دانلود فیلم مسلخ 1080p, دانلود مسلخ 720p, مسلخنسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

دانلود مستند صفر تا سکو

دانلود مستند صفر تا سکو HD, مستند زندگینامه خواهران منصوریان به کارگردانی سحر مصیبی, Download Zero to podium 2017, دانلود مستند صفر تا سکو با کیفیت 1080pنسیما دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود برنامه شبی با عبدی

دانلود برنامه شبی با عبدی با کیفیت عالی, دانلود مستقیم سریال شبی با عبدی, Danlod Shabi Ba Abdi 720p HD, دانلود کامل برنامه شبی با عبدی, دانلود شبی با عبدینسیما دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم لاتاری

دانلود رایگان فیلم لاتاری, دانلود فیلم کامل لاتاری 1080p, دانلود فیلم سینمایی لاتاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان, دانلود فیلم ایرانی لاتاری, Lottery 20نجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم آپاندیس

دانلود فیلم آپاندیس با کیفیت 1080p, دانلود فیلم کامل آپاندیس, دانلود رایگان فیلم آپاندیس, دانلود فیلم سینمایی آپاندیس از سایت دوستی ها, Danlod Film Apandisنسیما دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم جشن دلتنگی

دانلود فیلم کامل جشن دلتنگی, دانلود فیلم جشن دلتنگی با کیفیت 1080p, دانلود رایگان فیلم جشن دلتنگی, دانلود مستقیم فیلم جشن دلتنگی, Danlod Jashne Deltangi HDنارون دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم همنشین

دانلود تله فیلم همنشین با کیفیت HD, دانلود مستقیم فیلم همنشین, دانلود رایگان فیلم همنشین MKV, دانلود کامل فیلم ایرانی همنشین, Download Film Hamneshinنارون دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم جشن دلتنگی

دانلود فیلم کامل جشن دلتنگی, دانلود فیلم جشن دلتنگی با کیفیت 1080p, دانلود رایگان فیلم جشن دلتنگی, دانلود مستقیم فیلم جشن دلتنگی, Danlod Jashne Deltangi HDنجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

آیا خرید لایک یوتیوب راه مناسبی است؟

یوتیوب به هر کاربر امکان می دهد فیلم های خود را با باز کردن کانال ها از طریق این شبکه بارگذاری کند. این امکان کاملاً رایگان است و همه کاربران یوتیوب می توانند فیلم های خود را از طریق کانال یوتیوب به اشتراک بگذارند. از طریق این فیلم ها ، کاربران می توانند افزایش سابسکرایب ( مشترک ) و بازید فیلم یوتیوب خود را تجربه کنند. همیشه یک دکمه مانند و دوست نداشتن (لایک) در زیر ویدیوهای آپلود شده در یوتیوب وجود دارد. این دکمه ها میزان محبوبیت ویدیوی ش . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)