قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

روان شناسی بدنPDF

روانشناسی چیست و چرا مهم است؟

روانشناسي چیست یک سوال بسیار بسیار مهم در ذهن مردم است. به طور کلی مردم نمی دانند روانشناسي چیست چه اهمیتی دارد و چرا باید از آن استفاده کنند؟
معنی روانشناسي چیست؟
به طور کلی روان شناسي از دو کلمه "روان" به همراه "شناسي" تشکیل شده است.
روان به موضوعات مربوط به فکر و روان ما اشاره دارد و شناسي هم به مقوله شناخت هر پدیده ای مربوط می شود.
پس روانشناسي به شناخت و بررسی موضوعات روان محور مربوط می شود.
ادامه مطلب . . .

کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسی غلامحسین جوانمرد

کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي غلامحسین جوانمرد
نسخه:pdf
انتشارات پیام نور
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Search Results Web results دانلود کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي | غلامحسین جوانمرد | تاریخچه و مکاتب روانشناسي غلامحسین جوانمردxدانلود رایگان کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي غلامحسین جوانمردxدانلود کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي غلامحسین جوانمردxنسخه کامل کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسيxکتاب تاریخچه و مکاتب رو . . .

روانشناسی رشد.

روانشناسي رشد یا روانشناسي تحولی که در سال‌های گذشته با عنوان روانشناسي ژنتیک شناخته می‌شد؛ شاخه‌ای از علم روانشناسي است که به توصیف و تبیین تغییرات در طول زندگی فرد می‌پردازد و از رشته‌های مختلف زیست‌شناسي، جامعه‌شناسي، تعلیم و تربیت و پزشکی کمک می‌گیرد. اگر چه روانشناسي رشد به تمام مراحل زندگی انسان از تولد تا مرگ می‌پردازد، اما بر کودکی و نوجوانی تأکید دارد.روان‌شناسان رشد در پی آن هستند تا چگونگی رشد انسان ر . . .

ماییم و یک عالم توصیه در باب روان شناسی های روان شناسانه

من از نوشتن میترسم ولی همچنان به این نوشتن مصرم.عجیبه؟ نه به نظرم میتونه به طرز فجیعی جنون آمیز باشه.البته شاید این قانون نا نوشته ی روانشناسا که میگن " نوشتن آدما رو آروم میکنه " در مورد من صدق نکنه . . .

چطور با روان درمانی به خودمان کمک کنیم؟

امروزه از روان درمانی برای درمان بسیاری از اختلالات روانی استفاده می شود. واژه روان‌درمانی برای بسیاری از ما واژه ای آشنا است اما شاید خیلی با نحوه ساز و کار روان درمانی آشنا نباشیم. ممکن است بسیاری از مردم تصور داشته باشند که روان‌درمانی همان مراجعه به روان‌شناس و گوش دادن به صحبت های آن ها است. اما این فرآیند درمانی کمی اصولی تر و پیچیده تر از مراجعه به روانشناس و صحبت با او می باشد.

ادامه مطلب . . .

خلاصه کتاب: روان‌شناسی ی (موقعیت‌ها، افراد و مصادیق)

این کتاب که در 17 فصل تنظیم شده و به دنبال آن است که به مخاطبان بگوید رفتارهای ی مردم در شرایط مختلف مانند انتخابات، نژادپرستی، تروریسم و روابط بین‌الملل چگونه شکل می‌گیرد. نویسنده در مقدمه کتاب می‌گوید در حالی که چند کتاب عالی اخیراً منتشر شده‌اند که دانشجویان را با روانشناسي ی آشنا می‌کنند، اما هیچ‌یک از آن‌ها، درباره آن‌چه می‌خواهم به دانشجویان دوره کارشناسي خود یاد بدهم نیستند. این مسأله قابل درک است، زیرا روانشناسي . . .

هفته بهداشت روان سال تحصیلی 99-98

اقدامات انجام شده در این آموزشگاه به مناسبت هفته بهداشت روان، به شرح ذیل می باشد:نصب شعار  سال 98 به مناسبت هفته بهداشت رواننصب روزشمار بهداشت روانبرگزاری مسابقه نقاشی اجرای برنامه صبحگاه با موضوع بهداشت رواندعوت سخنران از مرکز بهداشت شهرستان،  برای سخنرانی با موضوع بهداشت رواننصب بنر بهداشت روان  . . .

ترجمه روان چه نوع ترجمه ای است؟

خیلی اوقات شنیده ایم که دانشجویان یا سایر افراد در ترجمه مقالات یا کتاب ها اصطلاح روان بودن ترجمه را بکار می برند اما اینکه ترجمه روان دقیقا چیست، چقدر اهمیت دارد و اینکه رعایت چه فاکتورهایی باعث می شود که یک ترجمه روان داشته باشیم سوالاتی است که در این مطلب به آن می پردازیم.ترجمه روان و منحصربفرد، یک هنر ارزشمند محسوب می شود که در آن مفاهیم و موضوعات به کار رفته در یک زبان باید به طور کامل درک شده و سپس این مفاهیم به شیوه ای صحیح و قابل درک ب . . .

ورکشاپ20

 
مدرس کارگاه آموزشی در حوزه روانشناسي هستید و برای برگزاری کارگاه نیاز به  دانشجو دارید ؟
 یا دانشجو هستید و به دنبال بهترین کارگاه های روانشناسي با حضور بهترین اساتید روانشناسي هستید ؟
یا  از علاقمندان به دوره های روان شناسي برای ارتقاء کیفیت زندگی خود هستید؟
در هر حال شما  بهترین جا آمده اید ،ورکشاپ 20  به عنوان
: سامانه اطلاع رسانی کارگاه های روان شناسي و مشاوره در تهراناطلاع رسانی کارگاه ها روان شناسي » بهترین مرجع برای شما می ب . . .

دانلود خلاصه کتاب روانشناسی عمومی دکتر حمزه گنجی

دانلود خلاصه کتاب روان شناسي عمومی دکتر حمزه گنجی 
ر
دانلود خلاصه کتاب روان شناسي عمومی دکتر حمزه گنجی + pdf
دانلود خلاصه کتاب روان شناسي عمومی دکتر حمزه گنجی + pdf خلاصه کتاب روان شناسي عمومی نوشته : دکتر حمزه گنجی خلاصه کتاب روان شناسي عمومی همراه نمونه سوالات تستی به تفکیک هر فصل ****** خلاصه ای کامل شامل نکات کلیدی و امتحانی خلاصه+جامع + کامل + کاربردی .
دریافت فایل
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نتایج وب دانلود خلاصه کتاب روانشناسي ع . . .

روان شناسی توده ها

نویسنده: گوستاو لوبونمترجم: کیومرث خواجوی ها
در سراسر گیتی هیچ اثر تخصصی دیگری به اندازه این کتاب
روانشناسي توده ها معروف و پر آوازه نیست و بسیار کمیاب
نیز می باشد، انسان در هرجا که امروزه به روانشناسي
جامعه میپردازد و یا در پی جستجوی زمینه های پنهان روانی
و قوانین غالبا معما گونه رفتار آدمی در بطن جامعه بر ی آید
هنوز این اثر را میخواند واز آن نقل می کند .
ادامه مطلب . . .

روان کاوی

من با روان کاوی مخالفم. این شیوه مال غربی هاست. خیلی چیزها هست خوب یا بد فرقی نداره که فقط بین خدا و انسان هست و به هیچ نفر سومی ربطی نداره.  حالا می خواد این فرد روان پزشک باشه یا روان شناس و مشاور. این روش از غرب اومده و برای من مسلمان درست نیست. اون غربی ها هستند که می روند پیش کشیش به گناهانشون اعتراف می کنند و پول می دهند تا کشیش براشون طلب آمرزش کنه!روان کاوی از دل همچین فرهنگی بیرون اومده.البته برای مشکلات سطحی میشه رفت مشاوره و کمک گرفت ا . . .

دانلود کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسی غلامحسین جوانمرد

کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي غلامحسین جوانمرد
نسخه:pdf
انتشارات پیام نور
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي - غلامحسین جوانمرد . https://pupkool.ir › روان شناسي - Translate this page دانلود کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي – غلامحسین جوانمرد – روانشناسي پیام نور – pdf. دانلود کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي نوشته غلامحسین جوانمرد منبع . فایل جزوه تاریخچه و مکاتب . . .

پاورپوینت روانشناسی کشتی (۲۵ اسلاید) - دانلود مستقیم

 
روانشناسي ورزشی 
ورزشکاران و مربیان بر آمادگی روانی تاکید می کنند و این تعجب آور نیست که محققان روانشناسي ورزشی هم بسیار به این موضوع علاقه مند باشند.تحقیقات آنها نشان داده .
روان شناسي در کشتی 
مقاله ای از روان شناسي سایت انستیتو کشتی. با سپاس و حمد فراوان به درگاه یگانه ی عالم ، آفریدگاری که خالق و پدید آورنده ی انسان است . انسانی که در فطرت خود ، دانش .
کارگاه روانشناسي ورزشی در فدراسیون کشتی
با همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی کارگاه  . . .

امیدواریم بیمه های پایه خدمات روانشناسی را پوشش دهند

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس و اعضای شورای مرکزی، به همراه معاونان سازمان نظام روان شناسي و مشاوره کشور، روز گذشته با اعضای فراکسیون سلامت‌ روان مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
در این دیدار علی جلیلی رئیس فراکسیون‌ سلامت‌ روان مجلس، اظهار داشت: در مجلس شورای اسلامی به دلیل اهمیت سلامت‌ روان در بهره‌وری، نشاط اجتماعی و همچنین حمایت از برنامه‌های سازمان نظام روان شناسي و مشاوره کشور، فراکسیون سلامت‌ روان را تشکیل داده‌ایم و امروز(روز . . .

دانلود رایگان کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسی غلامحسین جوانمرد

کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي غلامحسین جوانمرد
نسخه:pdf
انتشارات پیام نور
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود درس روانشناسي فیزیولوژیک غلامحسین جوانمرد پیام zanboori.parande-sefid.ir › دانلود-درس-روانشناسي-فیز. - Translate this page ‎28 دسامبر 2012 … دانلود کتاب تاریخچه مکاتب روانشناسي از غلامحسین جوانمرد … کتاب روان شناسي فیزیولوژیک پیام نور احمد وندpdfکتاب روانشناسي تربیتی … پاورپوینت کتاب تاریخ . . .

اهمیت سلامت روان در زندگی ما چیست؟

اهمیت سلامت روان در زندگی ما بسیار زیاد است و این بر کسی پوشیده نیست.
در وبلاگ مسیر سلامتی هم به خوبی به این موضوعات خواهم پرداخت اما دوستان عزیزم اگر سلامت روان حاصل شود دیگر دچار اختلالات روحی روانی و بیماری های روانی نخواهیم بود.
دیگر از چیزهایی که میدانیم چی هستند رنج نمیکشیم.
سلامتی روان برای ما زندگی را فراهم می کند که اصلا تجربه نکرده بودیم و انتظار نداشتیم.
امیدوارم در زندگی به سلامت روان اهمیت دهید و مطالبی که قصد به اشتراک گذاری آ . . .

بررسي سلامت روان از سلامت جسماني مهم تر است

همه به دنبال سلامت جسمانی خود هستند. همه مردم سلامت جسمانی را در اولویت قرار میدهند اما فارغ از اینکه سلامت روان هم می تواند بر روی کیفیت زندگی آنها تاثیر زیادی بگذارد.سلامت جسمانی در حقیقت از سلامت روان نشات می گیرد. این موضوعی است که در این پست از وبلاگ روانشناسي به آن میپردازیم.یعنی اگر فردی از سلامت روان کامل برخوردار باشد سلامت جسمانی حقیقی را هم به دست می آورد.سالها تجربیات علمی ثابت کرده است که ذهن تاثیر کاملی بر جسم و نح . . .

نسخه کامل کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسی

کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي غلامحسین جوانمرد
نسخه:pdf
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تالیف غلامحسین جوانمرد smscampaign.ir › خلاصه-کتاب-و-نکات-مهم-کتاب-تاریخ. - Translate this page برای مراجعه به سایت اصلی عنوان خلاصه کتاب و نکات مهم کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي- تالیف غلامحسین جوانمرد- منبع روانشناسي پیام نور روی لینک زیر کلیک . کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسي pdf | راهنمای دانشجو https://rdaneshjoo.ir › . . .

اسیب های فضای مجازی

تهران- ایرنا- شماری از روان شناسان و کارشناسان روان شناختی بر اختلال در روابط اجتماعی، عدم مشارکت در فعالیت های جمعی، گوشه‌گیری و انزوا، دوری از خانواده، اضطراب و افسردگی به‌عنوان آسیب های اعتیاد به فضای مجازی تاکید کردند.استفاده بی رویه نوجونان و جوانان از فضای مجازی به دنبال توسعه شبکه های اجتماعی در سال های اخیر یکی از مهمترین چالش های کشور محسوب می شود. تداوم این وابستگی افراطی که به اعتقاد شماری از روان پزشکان و روان شناسان یک اختلا . . .

تاثير تنهايي بر سلامت روان

بررسی موضوع تنهایی و نقش آن بر سلامت روان، موضوعی است که درباره‌اش با دکتر فربد فدایی، مدیر گروه روان‌پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی، گفتگو کرده‌ایم.اگر موافق باشید بحث را با این سوال شروع کنیم که علاقه‌مندی به زندگی جمعی و گریز از تنهایی مختص انسان است یا در دنیای حیوانات هم دیده می‌شود؟ . . .

فوق روان کننده کربوکسیلات با 50% خلوص

ابر روان کننده کربوکسیلات با 50% خلوصابر روان کننده ، افزودنی مایع بر پایه کربوکسیلات می باشد . ابر روان کننده کربوکسیلاتی کاهنده بسیار قوی آب اختلاط بتــن می باشد و افزاینده بسیار قوی کارایی بتـن با عملکرد بالا بوده و به نحو چشمگیری پخش شدن ذرات سیمانی را بهـبود می بخشد . مصرف  ابر روان کننده کربوکسیلاتی موکداً به اامات ساخت بتــن های ویژه ( خود تراز شونـده و خود متراکم شونـده ) و بتـن هایی که اامات آئین نامه ای آن به حداقل رساندن نسبت آب . . .

بررسی سلامت روان از سلامت جسمانی مهم تر است

همه به دنبال سلامت جسمانی خود هستند. همه مردم سلامت جسمانی را در اولویت قرار میدهند اما فارغ از اینکه سلامت روان هم می تواند بر روی کیفیت زندگی آنها تاثیر زیادی بگذارد.
سلامت جسمانی در حقیقت از سلامت روان نشات می گیرد. این موضوعی است که در این پست از وبلاگ روانشناسي به آن میپردازیم.
یعنی اگر فردی از سلامت روان کامل برخوردار باشد سلامت جسمانی حقیقی را هم به دست می آورد.
سالها تجربیات علمی ثابت کرده است که ذهن تاثیر کاملی بر جسم و نحوه فعالیت آ . . .

پاورپوینت روانشناسی تربیتی دکتر سیف

پاورپوینت روانشناسي تربیتی دکتر سیف
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبhttp://bibliographydownload.dawwat.ir/bibliographydownload.dawwat.ir › bibliographydownload › htmlپاورپوینت خلاصه کتاب روان شناسي تربیتی دکتر علی .۲۲ آبان ۱۳۹۸ - عبارت کلیدی: - شناسه در سایت: 4216 - کتاب روانشناسي تربیتی دکتر علی اکبر سیف, خلاصه کتاب روانشناسي تربیتی دکتر علی اکبر سیف, .https://www.iranprojhe.com/www.iranprojhe.com › پاورپوینت › 6-دانلود-پاورپوینت-کتاب-روان.دانلود پاورپوینت کتا . . .

آهنگ بی کلام

تاثیر موسیقی بر آرامش روان و ایجاد نشاط در روح و روان ،توسط پژوهشگران به اثبات رسیده استبرای داشتن محیطی شاداب بهتر است از موزیک های ملایم و بی کلام در زنگ های تفریح در مدارس استفاده گردد. . . .

روانشناسی رنگ ها

تأثیر فضاهای آموزشی در روحیه‌ی‌ دانش‌آموزان و ایجاد‌ انگیزه‌ی علمی به‌ حدی است که در بسیاری از آموزشگاه‌های دنیا،زنـگ کلاس با عطرهای خوش‌بو همراه است.بوی‌ خوش پراکنده شده و در فضای آموزشی‌ سبب می‌شود، دانش‌آموزان با علاقه و انگیزه‌ی‌ بیش‌تری‌ در کلاس‌های درس‌ حاضر شوند.بحث روانشناسي رنگ‌ها نیز می‌تواند در دانش‌آموزان ذوق و نشاط بـه‌ وجـود آورد. اگر در فضاهای آموزشی، روانشناسي رنگ‌ها مدنظر قرار گیرد، دانش‌آموز با نشاط . . .

دمنوش های گیاهی برای اعصاب وروان

11 دمنوش گیاهی فوق العاده آرامش بخش اعصاب و روان
دمنوش های گیاهی مثل بابونه، هل، زعفران از آرامش بخش های اعصاب و روان هستند که در طب سنتی نیز به آن ها برای
بهبود سلامت روان اشاره شده است.بهترین دمنوش های گیاهی برای آرامش اعصاب و روان
استرس ، اضطراب ، اعصاب نا آرام و واژه هایی نه چندان غریبه برای انسان های جوامع امروزی که فاکتورهای استرس زای
بسیاری را اطراف خود دارند ودرک می کنند نیست ولی مشکل غیرقابل رفعی هم نیست چرا که به دلیل پیشرفت ع . . .

روانشناسی مثبت

روانشناسي مثبت‌گرا
 
روانشناسي را در سطح‌های مختلف مد نظر قرار می‌دهند و از مطالعهٔ تجربیات انتزاعی مثبت، مانند شادی، سعادت و خوش‌بینی گرفته تا مطالعهٔ ویژگی‌های شخصیتی مثبت، مانند شجاعت و حکمت و مطالعهٔ نهادهای مثبت مانند ساختارهای اجتماعی که می‌توانند مدنیت و شهروندی مسئولانه را پرورش دهند.
برخلاف هیجان‌های منفی که باور مردم دربارهٔ عملکردهای مختلف را محدود می‌کند، مانند جنگ یا گریز، هیجان‌های مثبت ذهنیت مردم را بیشتر باز ن . . .

روان شناسی برخورد با جوانان و نوجوانان

پایان دوران کودکی، آغاز دوره جدیدی است که هر انسانی باید آن را سپری کند. به اعتقاد کارشناسان و روان شناسان، این دوره که موسوم به دوران نوجوانی است، حادترین، حساس ترین و بحرانی ترین دوران زندگی هر انسانی است که لاجرم باید از این گردباد شدید عبور کند. این گردباد چنان همه وجود نوجوان را دست خوش تغییر می کند که او را دچار بحران هویت، تحیر و سرگشتگی می کند. چنین فردی با ورود به این مرحله هرگز آرام ندارد، همواره در حال جنب وجوش و التهاب است. بر موجی . . .

10 نشانه بیماری‌های روان که باید توجه کرد

 تشخیص به موقع علائم اولیه  بعضی ازاختلالات روان و مشاوره با یک پزشک به فرایند بهبود حال بیمار و کیفیت زندگی او و حتی در مواردی به حفظ جان فرد مبتلا کمک می‌کند.
ادامه مطلب . . .

مشخصه های ویژه:          ارزش هاتعهد به اصول اخلاقی و اعتقادیتلاش در جهت جلب رضایت مراجعینهمدلیپایبندی به منشور اخلاقی روانشناسان و مشاورانپیشرو بودن در رویکردهای نوین روانشناسي                                                                                                                            چشم انداز:همراه بودن با استاندارهای ملی وبین المللی در راستای ارائه خدمات روان شناختی و مشاوره از دیدگاه ملی               . . .

آموزش شادی و سلامت روان به کودکان

شما به کودک خود کمک می‌کنید کارهایی مانند دستشویی رفتن، خوردن، خوابیدن، تغذیه سالم، ورزش کردن و مسواک زدن را یاد بگیرد، اما مطالب روانشناسي کودک برای آموزش سلامت روان به او چه می‌کنید؟ اگر نمی‌دانید چگونه باید به پرسش‌های مربوط به سلامت روان کودکان پاسخ دهید، بدانید که تنها نیستید. اگرچه در حال حاضر بسیار به این موضوع پرداخته می‌شود، اما در واقع، تعریف مشخصی از سلامت روان و مشخصه‌های آن وجود ندارد.
تا چندی پیش، سلامت جسمانی تنها به ع . . .

ادامه

ابراهیم میگوید "لا احب الآفلین" زیرا تنها چیزی که حضور دارد می تواند افول کند (ابژه) و تنها خیال یا عدم است که هرگز افول نمی کند. 
 
نیست وش باشد خیال اندر روان
تو جهانی بر خیالی دان روان . . .

جنون جوانی و روان پریشی

جنون و روان پریشیجنون جوانی یک بیماری مزمن و اغلب ناتوان کننده روانی است.این بیماری می تواند باعث شود که از مردم و فعالیتهای دنیای اطرافتان جدا بیفتید و به دنیای هذیان پس رفت کنید یا از واقعیت جدا بیفتید.روان پریشی یا سایکوز به معنای وضعیت روانی غیرطبیعی است و اصطلاحی است که در روان پزشکی برای حالتی روانی به کار می رود که اغلب به صورت از دست دادن تماس با واقعیت توصیف می شود. سایکوز به انواع جدی اختلالات روانی اطلاق می شود که در طول آن ها بیما . . .

فوق روان کننده کربوکسیلاتی چیست؟

یکی از فوق روان کننده هایی که امروزه در بتن به کار می روند، پلی کربوکسیلات ها هستند. این انواع تفاوت بسیار زیادی با انواع مشابه خود دارند و مهم ترین آن ها این است که مقدار بیشتری از آب را کاهش می دهند.
ادامه مطلب . . .

۱۸ مهرماه روز جهانی سلامت روان

مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت گفت: طی آخرین پیمایش سلامت روان دریافتیم ۲۳.۶ درصد شیوع اختلالات روانی در کشور داریم که ۸۸ درصد آن مربوط به شهر تهران است.  . . .

رها کردن، طریقت تسلیم

کتاب رها کردن، طریقت تسلیم نوشته‌ی دیوید هاکینز، نگاهی متفاوت و نمادین به ضمیر، روان و ذهن انسان کرده و مشکلات عمیق و ریشه‌ای فکری و روانی که تقریباً همه‌ی مردم به نوعی تحت تأثیر یک یا تعدادی از آن‌ها هستند را از دیدگاهی چند جانبه که ترکیبی از روانشناسي، انسان‌شناسي و دیدی نمادین است مورد بررسی قرار می‌دهد.در این اثر نویسنده عواطف و احساسات را دسته‌بندی کرده و به ریشه‌ها و اثرات احساسات منفی می‌پردازد و روشی عملی و مؤثر برای رسیدگ . . .

ژل روان کننده مبتنی بر آب K-Y - 4 اونس

درباره این موردهدف ما این است که اطلاعات دقیق محصول را به شما نشان دهیم. تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و دیگران آنچه را که شما در اینجا مشاهده می کنید ارائه می دهند ، و ما آن را تأیید نکرده ایم. سلب مسئولیت ما را ببینیدلذت بردن از لحظات صمیمی خود را با ژل روان کننده شخصی مبتنی بر آب K-Y لذت ببرید. این دستگاه دارای یک فرمول عاری از آب است که آب آن را برای تمیز کردن آب با آب پاک می کند. روان کننده شخصی KY Jelly بدون چربی است. این رطوبت را راحت و بدون چسبن . . .

شاید . فرازمینی ها یا خدایان یا خدای یگانه . و خلق انسان برای زندگی ! بر روی زمین

زندگی دو گونه است :1- زندگی مادی ، که در این حالت انسان با چشم می بیند و با گوش می شنود و با بینی بو می کند وبا زبان می چشد و با پوست خود لمس می کند و با آنها آگاه می شود و نسبت به محیط پیرامون ونسبت به خودش هوشیار می گردد . " آگاهی و هوشیاری ; آگاهی  یعنی خبر دار شدن از چیزی و هوشیاری  یعنیفهمیدن یا درک کردن خبر "2- زندگی معنوی ، در این حالت , انسان , می بیند و می شنود و بو می کند و می چشد و لمس میکند اما بدون چشم و گوش و بینی و زبان و پوست فیزیکی خود . بلکه . . .

تاثیر اینترنت بر روی خانواده

بنفشه مهاجرانی یک کارشناس روان شناسي نیز در این خصوص گفت: در مفهوم اعتیاد به فضای مجازی ۲ عامل اختلال در عملکرد روزانه و تمایل مکرر به بازگشت در فضای مجازی در نظر گرفته می شود.وی با بیان این‌که دوری از این فضا برای بیمار (معتاد) با بی قراری و اضطراب همراه است؛ ادامه داد: تداوم وابستگی به فضای مجازی باعث ایجاد فاصله با دنیای واقعی، انزواطلبی و احساس تنهایی می شود؛ چراکه دریافت حمایت در فضای مجازی بی تردید با دنیای واقعی متفاوت است. فضا به تدری . . .

ایجاد رضایت و سازندگی بیشتر در زندگی

مارتین سلیگمن: اگر به‌جای اینکه به آدم‌ها سرکوفت بزنیم تا کمبودهایشان را اصلاح کنند، تشویقشان کنیم که نقاط قوت شخصیتشان را پرورش دهند، آنگاه چه خواهد شد؟
• تغییرات اساسی در حوزۀ روانشناسي و ایجاد علمی که بهترین کیفیات انسان را بررسی کرده و پرورش می‌دهد؛ علم نقاط قوت، علم فضایل اخلاقی، علم شادی. روانشناسي مثبت‌گرا» نوید نوعی دگرگونی شخصی از طریق قدرت رهایی‌بخش مناسک عبادی را می‌داد، چیزهایی مثلِ شکر نعمت، قدردانی، بخشندگی و مدیت . . .

اینگونه که اشک از دو چشم ما روان است

یا صاحب امان عجل الله تعالی فرجه الشریف اینگونه که اشک از دو چشم ما روان استهر خوش دل از احوال ما آزرده جان است
یک شهر را آتش زدم تقصیر من بود؟رسوا شدن از خصلت آتشفشان است
پایگاه اشعار آئینی جعفر ابوالفتحی_ نِی جَف . . .

روش های تبدیل نوار کاست به سی دی

 شاید شما هم مانند خیلی از افراد به دنبال راهی باشید که بتوانید تبدیل نوار کاست به سی دی یا فلش را انجام دهید. امروز می خواهیم به این موضوع بپردازیم و در خصوص تبدیل نوار کاست به سی دی یا تبدیل کاست به فلش صحبت کنیم. با کمک این پست می توانید جعبه نوار کاست قدیمی خود را از زیرزمین بیرون بکشید و موسیقی مورد علاقه خود را دوباره کشف کنید ، کاست های صوتی قدیمی را به فرمت های دیجیتالی منتقل کنید و در تمام دستگاه های خود به آنها گوش دهید.
جهت کسب اطلاعا . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)