قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

رپ آینه دادش

متن کامل آهنگ بنیامین بهادری راحت

بنیامین بهادری–راحت
راحت به خودت دادی منه بد پیله رو عادت وای چه کاری میکنه عشق یه آدم با دل آدم
من نمیتونم از تو دور بمونم حتی یک ساعت
چشمای تو یک طرف تموم دنیا یک طرف
من باشم و تو باشیو تموم دنیا یک طرف
این روانی هیچ کجا جز پیش تو عاقل نشد دنیاشو دادش به تو
نمیدونی چقد آسونه مردن براتو
نمیدونی چقد آرومه حسم باهاتو
تو اومدی همه قانون دنیام عوض شد تو اومدی یهو دیوونه دیوونه تر شد
دیوونه تر شد
چشمای تو یک طرف تموم دنیا یک طرف
من باشم و تو باشیو ت . . .

سقف

چقدر جنگیده باشم خوبه؟چقدر اشک ریخته باشم ؟چقدر سکوت ؟چقدر صبر؟چقدر حرف ؟من باید بخاطر خودم .برای اولین بار تصمیم بگیرمبرای خودم.محالی که هرگز وجود نداشت کاش میمردم.اما حق تصمیم و تقسیم به دوشم نبود.گوشه اتاقم به پنجره خیره امو چرا هایی که چرا زودتر به دادش نرسیدم . . .

دانلود آهنگ راحت به خودت دادي منه بد پيله رو عادت

دانلود آهنگ بنیامین بهادری راحت + متن اهنگ Download New Mp3 Music Benyamin Bahadori – Rahatدانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری به نام راحت با لینک مستقیم و کیفیت 320 و 128 از تهران دانلودمتن آهنگ راحت بنیامین بهادری راحت به خودت دادی منه بد پیله رو عادت وای چه کاری میکنه عشق یه آدم با دل آدممن نمیتونم از تو دور بمونم حتی یک ساعت …چشمای تو یک طرف تموم دنیا یک طرف من باشم و تو باشیو تموم دنیا یک طرفاین روانی هیچ کجا جز پیش تو عاقل نشد دنیاشو دادش ب . . .

آینه‌های دردار

در فرودگاه لندن، بر نیمکتی هنوز خوابش نبرده بود که صداهایی شنید، دستی هم به شانه‌اش خورده بود. دو پاسبان بودند، بلند قد، یکی با تاکی واکی و آن یکی که، دست بر شانه‌اش گذاشته بود، پرسید: اینجا چرا خوابیده‌ای؟
_منتظر پرواز به برلنم.
_گذرنامه خواست. دادش. حالا دیگر ایستاده بود، گیج خواب. همان پرسید: تولد؟
سالش را گفت، ۱۳۲۶ که می‌شود ۱۹۴۸. روز و ماه تولد حتی به شمسی یادش نیامد. گفت: ما جشن تولد نداشته‌ایم که یادمان بماند. می‌بایست بگوید نسل ما، ی . . .

پهلوی به رواتی علم(34): قتل دبیرکل حزب مردم به فرمان شاه

2608 - اسدالله علم» معتمد محمدرضا پهلوی» می‌نویسد: ". بیچاره (ناصر) عامری رئیس حزبی که (در دهم بهمن ۱۳۵۳ در جریان یک تصادف در جاده رشت – بندر انزلی) کشته شد، فقط در یک جلسه گفته بود چرا حالا که عایدات نفت داریم، تحصیلات را مجانی نمی‌کنید؟». هویدا چنان نانی جلوی شاهنشاه برای او پخت که اگر من به دادش نرسیده بودم، قطعا به حبس می‌افتاد و تازه حسب‌الامر شاهنشاه دو سه ماه بعد از این جسارت عامری، همین کار انجام شد»منبع: خاطرات علم، جلد۵، ص۲۱۳ (۸ ش . . .

دانلود رمان سکوت آرام

دانلود رمان سکوت آرام
 

نام رمان : سکوت آرام

نویسنده :یگانه خودجو صفت

تعداد صفحات: ۷۳۱

ژانر : عاشقانه ،

خلاصه رمان :
دخترى که ناعدالتى میبیند اما باز سکوت میکنددخترى که زجر میکشد اما باز سکوت میکندمهر این سکوت تا به کى؟!کسى را ندارد جز خداوعزیزى که آرام جان است…خدایا نمیرسى به دادش؟!و در آخر چه میشود دلى که میبازد یا دلى که میشکند!…
 
 لاوی ها | دانلود آهنگ، دانلودرمان، اس ام اس . . .

آینه را برداشته‌اند

آينه را برداشته‌اند. همانکه قبل از دستشویی رفتن توی آن نگاه می‌کردی، نقاشی بالش با این خطوط درهم سیاه را نظاره می‌کردی، توی آينه می‌خندیدی و به خودت اطمینان می‌دادی چقدر با همین لبخند کوچک زیباتری. 
بعد تا دستشویی لبخند می‌زدی، با لبخند &^ $#@! و در راه برگشت برای آينه چشمک می‌زدی که "دمت گرم روزم را ساختی". 
حالا آينه را برداشته‌اند. شاید چون گوشه‌اش شکسته بود. شاید هم چون بالشتشان نقاشی‌ها را به هم میزده. 
اما می‌دانی آينه جان، قصه ای . . .

برای اتمام ۲۲ سالگی

چند روز پیش داستانی در همشهری خواندم از مردی که خرت و پرت های زیادی در سال های زندگی مشترک اش جمع کرده و همه رقمه یادگاری نگه داشته بود و حالا که زنش از آشغالدانی که ساخته بود رفته بود و قصد جدایی داشت میخواست یک یادگاری عاشقانه انتخاب کند به زن نشان دهد و خاطرات و احساساتش را با آن تحریک کند تا برگردد میرود داخل انبار و  روی نردبان تعادلش را از دست میدهد و طبقات فی انبار هم میفتد رویش وعکس رادیوگرافی زنش میافتد روی صورتش عکس را میبوسد و جا . . .

چرا افراد در آينه زيباتر از حد معمول به نظر مي رسند؟

چرا افراد در آينه زیباتر از حد معمول به نظر می رسند؟ طبق آمارها خانم ها در طول روز، هفتاد بار خود را در آينه تماشا می کنند و همیشه با این کار سعی دارند که آرایش و مرتب بودن موهای خود را چک کنند اما ممکن است در همان حالتی که از چهره خود در آينه راضی هستید ، 1 نفر از شما عکس بگیرد و کاملا تفاوت را مشاهده کنید و از عکس خود رضایت نداشته باشید که دلیل علمی پشت این اتفاق وجود دارد. در این قسمت از این مقاله علت های علمی را بیان می کنیم که متوجه می شوید . . .

آینه

آينه ها گاه راست می گویند و گاه دروغ و نیاز شبیه آينه بود آن روزها پاک و متبرک و قدیسم می خواند و امروز متهم به هرزگی آن روزها فروتنانه بر پای من سر می نهاد و امروز به صد خنجر می کُشَدَمآن روزها قلبش پرنده کوچک آوازه خوانی بود و امروز قلعه عظیم طلسم شدهکاش آن روزها مثل آينه راست می گفت امروز اولین خط پیشانی ام را در آينه دیدم. کاش آينه این بار دروغ می گفت. . . .

آه آینه

او را ز گیسوان بلندش شناختند ای خاک این همان تن پاک است ؟ انسان همین خلاصه خاک است ؟وقتی که شانه می زد انبوه گیسوان بلندش راتا دوردست آينه می راند اندیشه خیال پسندش رااو با سلام صبحخندان گلی ز آينه می چیددستی به گیسوانش می بردشب را کنار می زد خورشید را در آينه می دیداندیشه بر آمدن روزبارانی از ستاره فرو می ریختدر آسمان چشمجوانشآنگاه آن تبسم شیریندر می گشود بر رخ آينهاز باغ آفتابی جانش ان کور آينه افوس آن چشم مهربان را از آستان صبح ربو . . .

تزیین کردن آینه اتاق خواب

آينه یکی از وسایل اتاق خواب است که روزانه بار‌ها به آن نگاه می‌کنیم. پس می‌توان از آينه به عنوان یک وسیله تزیینی لذت برد. اگر می‌خواهید آينه خود را با وسایل ساده مثل مروارید، برچسب، نگین، دکمه، شاخه و برگ درخت و . تزیین کنید، در اینجا چند روش فوق العاده برای تزیین کردن آينه اتاق به شما آموزش داده می‌شود.
زیباست که خود را در آينه‌ای نگاه کنید که با هنر دست خود آن را تزیین کرده‌اید و یادآور خاطره یا تم خاصی برای شما است. 
ادامه مطلب . . .

قضاوت

ساعت حوالی نیمه شب بودصدای جیغ و دادش تمام كوچه رو پر كرده بود و هرچه پدر و مادر میخواستن آرومش كنن، آروم نمیشد.از سروصداها معلوم شد پدر و مادر تازه از هم جدا شده‌اند و پدر بچه را آورده بود تا دو روز آخر هفته را پیش مادرش باشه. بچه حاضر نبود بغل پدرش بره و نمیخواست بره داخل ساختمون.پدر میگفت : دوست داری بری بغل مامان بخوابی؟ بری بالا؟فقط جیغ میزد. توی اون همه صدا میگفت نمیام."تو رفتی خونه خودت. من خونه تو نمیااااااام. خونه من اونجا نیست. . . .

58

او از همان بچگی همینطور بود. یک دختر حرف گوش کن. روی حرف بابا مامانش حرف نمی زد. تک دختر خانه بود و ته تغاری. از برادرهای متعصبش هم حرف شنوی داشت. یک روز آمد و گفت چکار کنم. گفت میترسم. از یک طرف دوستش دارم از طرف دیگر اگر پدر و مادرم بفهمند جنازه ام را میگذارند دم در خانه. گفتم به حرف دلت گوش بده .گفت میترسم. حالا تنها چیزی ک به دادش نخواهد رسید همان ترسیدن است.گفتم به حرف دلت گوش بده. نگفتم؟دیدی ترسیدن هیچ سودی نداشت. دیدی همان پدر و مادری که تو از . . .

آینـــــــه

 آينه ظاهرا وسیله ای است که به واسطه مشاهده خود در آن، ظاهر خود را مرتب می کنیم. این کارکرد آشکار و شناخته شده ی آينه است.اما به نظر می رسد،آينه کارکرد پنهانی هم دارد و آن این است که آينه یه وسیله ارتباطی است. ارتباط گیری با خود برای گفتگوی با خود و شناخت بیشتر و عمیق تر خود.
آينه اسباب گفتگو با خود و سفر به دنیای درون را فراهم می کند و موجبات درون بینی ،ویرایش ذهن،پالایش روان و تصعید روح را مهیا می سازد.این وسیله برای شخصیت های آلفایی یه نعمت گر . . .

هنر آینه کاری

آينه‌کاری نوعی تزیین داخلی ساختمان، با چسباندن قطعه‌های کوچک آينه به شکل‌های هندسی و گل و بته‌های مختلف است. در این رشتهٔ هنری، هنرمند آينه‌کار با استفاده از شیشه و برش آن به اشکال متنوع، فضایی درخشان و زیبا در بناها می‌آفریند که از بازتاب نور در قطعات بی‌شمار آينه تشعشع، درخشش و زیبایی در تزیینات بناها ایجاد می‌شود و پوششی بسیار مناسب و زیبا برای تزیین بنا از نظر استحکام و دوام است. برای مشاهده ی کامل متن به ادامه ی مطلب بروید.  . . .

چو عاشق می شدم گفتم ربودم گوهر مقصود ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد

کله شق و بد پسندم، حتی یک جوراب هم که قرار باشد بخرم باید همان چیزی که در ذهنم هست باشد، بنابراین سبک زندگی ام را خودم انتخاب کردم، این چیزیست که می توانم دادش بزنم و افتخار کنم که این زندگی هر گندی که هست انتخاب خودم بوده. من انتخاب کردم معلم باشم هرچند هیچ وقت رویایم نبود، هر چند هیچ وقت شخصیت معلمی نداشته و نخواهم داشت اما خودم خواستم لحظه آخر 89 امین انتخاب رشته شاید یک لحظه خون به مغزم نرسید یا هرچیزی که اسمش نصیب یا قسمت باشد اما به . . .

شب جهنمی

دیروز عصر خونمون امدخدا واسه کسی نخواد چقدر وحشتناک عصر حدود ساعت 8 رفتیم پایین خونه مامانم اینها با متیناداداشم هم اونجا بود مشغول حرف زدن و بازی بودیمکه داداشم خداحافظی کرد و رفت خونه اش طبقه سومکه یهو صدای دادش بلند شد که بدو بدو رفتیم بیرونمن سریع رفتم سراغ در دیدیم در اصلی بازبستم و قفلش کردم آسانسور را خاموش کردمرفتیم بالا در را کنده بود رفته بود توخانه داداشم از بیرون یه در آهنی هم داره که متاسفانه فراموش کرده بود ببندهخ . . .

خرید آینه هالیوودی یا هالیودی

سلاااااام من اومدم با چند تا کار جدید آينه هالیوودی یا همون آينه گریم خودمون
آينه هالیوودی در دنیای هالیوود استفاده زیادی میشه، یعنی در اصل اولین عکس های گرفته شده از دنیایی این آينه هالیوودی ها از سینمایی هالیوود گرفته شده، چی گفتم 
آينه گریم اسم های مختلفی داره که همه کاربردشون یکیه، آينه گریم، آينه هالیود یا آينه هالیوود ، آينه سینمایی، آينه چراغ دار، آينه لامپ دار
دوستان برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش لطفا  به شماره زیر روی وات ساپ، ت . . .

گفت دکتر من و تو مشکلمان کم خونيست.

می تواند که تو را سخت زمینگیر کند درد یک بغض اگر بین گلو گیر کند  آسمان بر سرم آوار شد آن لحظه که گفت قسمت این است بنا نیست که تغییر کند  گفت امید به وصل من و تو نیست که نیست قصد کردست که یک روزه مرا پیر کند  گفت دکتر: من و تو مشکلمان کم خونیست خون دل میخورم ای کاش که تاثیر کند  در دو چشم تو نشستم به تماشای خودم که مگر حال مرا چشم تو تصویر کند  خواب دیدم که شبی راهی قبرستانم نکند خواب مرا داغ تو تعبیر کند  . . .

264| قرار عاشقانه ی آب و آینه

تمامِ راه
فکر اتصال اندیشه ی آب به آينه بودم.
صحبتِ تو
نشناختنِ سر از پا بود،
من فکرِ فردای هنوز نیامده بودم!
قرار بود لباس های زمستانی ام
دست های تو باشند؛
باران زد و باد ریخت بر سرم خاکِ حنجره ها را،
قرار عاشقانه ی آب و آينه را،
من بهم زده بودم!چقدر به سنگ ها اعتماد هست؟
آیا هست؟!
کِنار هم، من هفت - سنگ را چیده بودم!
 
/.///-/ . . .

تاثیر آینه در دکوراسیون

استفاده از آينه در طراحی دکوراسیون خانه یکی از کاربردی ترین و در عین حال زیباترین اجزایی است که هم برای طراحی سنتی و هم طراحی مدرن کاربرد دارد. استفاده از آينه در طراحی منزل باعث بزرگتر دیده شدن فضای منزل می شود. مزیت استفاده از آينه در طراحی منزل این است که قانون خاصی برای استفاده از آن وجود ندارد و می توان در هر فضایی و با هر چیدمانی از آن استفاده کرد. 
ادامه مطلب . . .

تصویر تکه

پامو یواش می‌ذارم رو زمین، دوباره. دور از جای خالی آينه روی دیوار روی جای پای امن بعدی‌. جایی که خرده شیشه نباشه‌.با امروز می‌شه بیست روز . درست بیست روز از اون روزی که تمام آينه‌های خونه رو شدم می‌گذره، کم کم داره تصویرم از ذهنم می‌ره. به جز چندتا تیکه تصویر. تصویرایی از بازتابی گنگ توی آينه‌های تکه تکه. یه تیکه از ریش جوگندمی‌ام - یه تیکه از گوشه‌ی قرمز چشمام.  . . .

نقطه‌ای برای آغاز

"حمید" روبه‌روی آينه‌ای نشسته بود و تصویرش نیز درون آينه نشسته بود."حمید" در میانه نشسته بود، هنگامی که آينه‌ای دیگر مقابل آن آينه قرار گرفت.حالا بی نهایت "حمید" بودند که همگی پشت سر هم و رو به روی هم نشسته بودند.زمان سپری می‌شد و تصویرها چشم در چشم هم دوخته بودند.فقط کافی بود یکی از این بی نهایت "حمید" برخیزد تا تمام "حمید"ها برخیزند.
برگرفته از کتاب "محاسبات عددی" محمود فروزبخش
پ.ن: اگه یکیشون برخیزه همشون (کل عالم هستی) برمیخزه، پس همه چی به خ . . .

آینه کاری تالار عمات مسعودیه

بنایی است مربوط به دوره قاجار که در تهران میدان بهارستان واقع شده است . مرمت و بازسازیتالار آينه عمارت مسعودیه در سال 1383 توسط همکاران آينه کار از سمت چپ محمود حاج غلامسریزدی . سلیمان سهرابی . استاد جاهدی و سید میر مهدی دانشفر مرمت و بازسازی شد . . . .

شله زرد عاشورا

تا حالا از قیافه ی خودتون توی آينه خسته شدین؟ تا حالا شده خودتونو نگاه كنین و بگین اه بازم تو؟ بگین پس كی تموم میشی؟ كی ولم میكنی راحت میشم از دستت؟ چقدر سخته از چیزی خسته بشی كه تمومی نداره. كه نمیتونی ساعت نه شب بذاریش دم در و سبك برگردی خونه. انگار هیچوقت سبك نمیشی. هیچوقت قرار نیست سبك شی. هیچوقت. و چقدر این هیچوقت پررنگتر میشه وقتی از كسی كه توی آينه میبینی خسته ای. انگار كه یه كوه روی پشتت اینور و اونور میبری. خسته ای خیلی خسته.چقدر دلم نمی . . .

دانلود آهنگ سوگند آینه آینه

320
 
128
دانلود آهنگ سوگند آينه آينه
سایت آهنگ ها, دانلود با دو کیفیت mp3 که جدیدترین و آخرین اهنگ پرطرفدار منتشر شده با صدای سوگند است. ابتدا با پخش آنلاین موزیک را کامل گوش کنید و چنانچه دوست داشتید خیلی آسان به صورت رایگان دانلود کنید و لذت ببرید. همچنین شعر و تکست آهنگ برای شما آماده شده است. برای دانلود بهترین و برترین آهنگ های ایرانی سال هر روز به سایت آهنگ ها سر بزنید.
 
متن موزیک
 
آينه آينه روی دیوار
 
منو نگاه چی‌ میبینی
&n . . .

به تو نگاه می کنم

کتابم چاپ شد. "به تو نگاه می کنم" رو سه ماه تابستان نود و هفت نوشتم. بعضی صفحاتش را در کتابخانه ی میرداماد نوشتم. بعضی صفحاتش را پایین خانه ی مامانجان. خانه ای که الان نیست. شده یک زمین خاکی که چندتا کارگر وسطش بیل می زنند. دیگر آن دیوار های زرشکی و زرد نیست. آن اتاقکی که این سال ها شب ها در آن گریه کردم، عاشق شدم، خندیدم و خوابیدم نیست. آن آشپزخانه که وسطش قر میدادمو خواهرهایم می خندیدند نیست. آن کابینت زرد رنگ که تا رویش می نشستم مامان دادش هوا م . . .

آینه

امروز مدام حس میکنم یکی تو آينه ست.نمیخوام بهش فکر کنم.حتما بازی نور و تصویره.اینجا جز من کسی نیست!کاش اون انگشتره رو نگه میداشتم حداقل الان دستم میکردم.میگفت واسه توهم خوبه. . . .

غزلي درخشان از بهرام باعزت

همیشه   دست  شكسته  وبال گردن نیستگناه   رونق  بتخانه   بر   بَرَهمَن  نیستتو   مثل   آينه   از تیرگی   بری  هستیعجب   كه  آينه ماننده ی  تو لیكن نیستبه   جز  نگاه   تو  میخانه ای   نمی بینماگركه هست شرابی در او دل افكن نیستبه كوی  و برزن هستی  گذشتم  و   دیدمیقین كه هستی ِ  بی تو بقدرِ ارزن  نیستدلم     به   دامن  چشم سیاه    تو  دستشكه عمق بحرنگاهت به عقل روشن نیستزچاك سینه چگویم كه تا به لحظه ی به آنچه كار رفوی دل است سوزن نیستمن . . .

آينه و شمعدان فيروزه کوب، انتخابي زيبا و خاص براي سفره عقد

فیروزه کوبی یکی از هنرهای بسیار زیبای مردم اصفهان است که بر روی ظروف مسی انجام می‌شود. این هنر زیبا و چشم نواز ارزش مادی و معنوی بالایی دارد و نشانگر فرهنگ و هنر و ذوق و سلیقه ایرانیان است. بسیاری از گردشگران خارجی در سفرهای خود به اصفهان توجه زیادی به این هنر زیبا می‌کنند. ظروف فیروزه کوبی هم چنین می‌تواند هدیه زیبا و نفیسی برای هدیه به عزیزانمان باشد. و یا اگر هدیه سازمانی می‌خواهیم بدهیم این ظروف گزینه خاص و لاکچری ای برای انتخاب . . .

سراسیمه‌امخودم را گم کرده‌امدر تمام آينه‌ها آنقدر تو» شده‌ام،که دیگر خودم نیستمو جرأت نمی‌کنم مقابل هیچ آينه‌ای بایستم چه کرده‌ای با من؟که در خیابان‌ها،از انعکاس چهره‌ام در ویترین مغازه‌ها وحشت دارمو از اینکه بارها دوستانت در خیابان،در صف سینما، در کافه،مرا با تو اشتباه گرفته‌اند،ترسیده‌ام تو چرا اشتباه نمی‌کنی؟تو چرا به‌جای آينه، روبه‌روی من نمی‌نشینی؟چرا خودت را در من نمی‌بینی؟چرا نمی‌بینی؟کسی را که آنقدر تو» شده‌ . . .

ارتباط خالق و خلق در کنار یکدیگر

آیه 83:وَإِذْ أَخَذْنَا مِیثَاقَ بَنِی إِسْرَائِیلَ لَا تَعْبُدُونَ إِلَّا اللَّهَ وَبِالْوَالِدَیْنِ إِحْسَانًا وَذِی الْقُرْبَىٰ وَالْیَتَامَىٰ وَالْمَسَاكِینِ وَقُولُوا لِلنَّاسِ حُسْنًا وَأَقِیمُوا الصَّلَاةَ وَآتُوا اَّكَاةَ ثُمَّ تَوَلَّیْتُمْ إِلَّا قَلِیلًا مِنْكُمْ وَأَنْتُمْ مُعْرِضُونَخداوند میثاق نامه قوم یهود را بیان می کند هر چند جز عده کمی، بقیه سرپیچی کردند و روی گردان شدند، در این آیه نماز و زکات در کنار یکد . . .

آینه پلکسی گلاس

آينه پلکسی گلاس چیست؟
محصولات جدید و زیبایی که امروزه برای طراحی و دیزاین خانه طراحی و تولید شده علاوه بر زیبایی بی نظیری که دارند می توانند در طرح ها و شکل های مختلفی تولید شوند و برای زیبا سازی فضای داخلی خانه مورد استفاده قرار بگیرند یکی از این محصولات آينه پلکسی گلس می باشد. آينه پلکسی گلاس به دلیل زیبایی و ویژگی های برتری که نسبت به آينه های شیشه ای و معمولی دارد افراد زیادی را مشتاق به استفاده از آن در منزل خود کرده است. آينه پلکسی گلاس . . .

دانلود انیمیشن پرنسس و آینه جادویی با دوبله فارسی Tom Little 2014

The Princess and the Magic Mirror,Tom Little and the Magic Mirror 2014 1080p BluRay,آينه جادویی,انیمیشن پرنسس و آينه جادویی با دوبله فارسی,پرنسس و آينه جادویی,تام کوچولو,دانلود انیمیشن Tom Little 2014,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Tom Little 2014,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود مستقیم انیمیشن Tom Little and the Magic Mirror 2014,دوبله فارسی انیمیشن پرنسس و آينه جادویی,
ادامه مطلب . . .

دانلود انیمیشن پرنسس و آینه جادویی با دوبله فارسی Tom Little 2014

The Princess and the Magic Mirror,Tom Little and the Magic Mirror 2014 1080p BluRay,آينه جادویی,انیمیشن پرنسس و آينه جادویی با دوبله فارسی,پرنسس و آينه جادویی,تام کوچولو,دانلود انیمیشن Tom Little 2014,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Tom Little 2014,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود مستقیم انیمیشن Tom Little and the Magic Mirror 2014,دوبله فارسی انیمیشن پرنسس و آينه جادویی,
ادامه مطلب . . .

انواع لامپ هالیوودی و خرید آینه چراغ دار، آینه آرایشی

سلام سلامبعد از مدت ها دوباره اومدم، هر بار میخوام وبلاگ  آينه هالیوودی، آينه میکاپ آبدیت کنم، کلی کار پیش میاد، دیگه وقت نمیکنم پست جدیدی بزارمخانم و آقایون با دست پر اومدم، عکس های که مشتری های خوبمون از آينه های چراغ دار گرفتن برامون فرستادن.قبل از اینکه عکس هارو بزارم در مورد مدل لامپ ها هالیوودی توضیح بدم خدمتتون.لامپ ها چند مدل هستن که مات، شفاف، یه سری هم حالت حباب دار هستن که همه مورد استفاده برای آينه های هالیوودی هستند.ما بیشتری . . .

آینه آرایشی مدل J635ACP با بزرگنمایی 5x

آينه های آرایشی همواره از ابزار آرایشی مورد نیاز بانوان مخصوصا آينه هایی که دارای بزرگنمایی به منظور ایجاد راحتی بانوان هنگام میکاپ میباشند. این مدل آينه یک آينه پایه دار استیل به رنگ برنز میباشد که علاوه بر کاذایی زیبایی را نیز به همراه دارد. ارتفاع این مدل حدود 25 سانتیمتر، قطر آينه آن 14 سانتیمتر و قطر پایه آن 10 سانتی متر میباشد. این آينه ها دو طرفه میباشند که یک طرف آينه ای با بزرگنمایی 5x و طرف دیگر یک آينه ساده بسیار با کیفیت میباشد.
 

م . . .

حال مرا نمی دانست .

من از گذشته ها ،
 
و تو در گذشته حال و آینده حاضری
 
پیش تو گویی همه چیز عالیست ،
 
ولی من اینجا همه چیز را به همراه خود بدحال کرده ام 
 
این از شاعر افسرده ای مثل من خوب بر می آید
 
در دوری ات زندگی می کنم توأمان با مرگ ، و می میرم با زندگی ،
 
بیشتر از این نمی شکنم ، نه اینکه غرورم اجازه ندهد نه ، به حدی خرد شده ام که بیش از این نمی شود خرد شد
 
و هربار به آينه ای می نگرم که روزی در آن به خود لبخند می زدم .
 
آينه افتاد و شکست ، تکه هایش را کنار هم گذاش . . .

آینه جیبی آی ایکس سری AK-916 مدل Tough Butterfly

آينه جیبی آی ایکس سری AK-916 مدل Tough Butterflyاین آينه دارای دو بخش آينه ساده و آينه محدب با قابلیت بزرگنمایی می باشد. طراحی زیبا ساده و کاربردی این آينه آن را به یکی از محبوب ترین آينه های آرایشی میان خانم ها و دختر خانم های جوان تبدیل کرده است. آينه جیبی آی ایکس با تنوع مدل بی نظیر بسیار سبک می باشد و در کیف شما به راحتی قابل حمل است.
میزان بزرگ نمایی    5 برابرنوع بسته بندی    طلقیپروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)    IRCکد محصول (SKU)  . . .

آینه

به سویشان هجوم بردم و فریاد زدم: آن زن زانی را به یاد دارید؟»
و آستین کاهنی را که از برابرم می گریخت، گرفتم. گفتم: قصدتان چه بود؟ آیا او از آزمون های پیشین تان سربلند بیرون نیامده بود که او را به امتحانی دیگر برخاستید؟»
گفت: تصور ما بر این بود که اگر او را آزاد کند، مخالف آیین موسی عمل کرده، پس نزد ما گناهکار است، و اگر او را کیفر دهد، مخالف تعلیمات خود عمل کرده، زیرا او به مهربانی بشارت می داد.»
آستینش را رها کردم. گفتم: و خود به دامی افتاد . . .

آینه جیبی آی ایکس سری AK-915 مدل Hello Summer

آينه جیبی آی ایکس سری AK-915 مدل Hello Summerاین آينه دارای دو بخش آينه ساده و آينه محدب با قابلیت بزرگنمایی می باشد. طراحی زیبا ساده و کاربردی این آينه آن را به یکی از محبوب ترین آينه های آرایشی میان خانم ها و دختر خانم های جوان تبدیل کرده است. آينه جیبی آی ایکس با تنوع مدل بی نظیر بسیار سبک می باشد و در کیف شما به راحتی قابل حمل است.میزان بزرگ نمایی    5 برابرنوع بسته بندی    طلقیپروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)    IRCکد محصول (SKU) &nbs . . .

آینه دستشویی

اهمیت وجود آينه دستشویی در سرویس های بهداشتی
از گذشته تا کنون نقش آينه دستشویی در سرویس بهداشتی بسیار پر اهمیت و کاربردی بوده است.  وجود این وسیله نقش بسیار مهمی در آراستگی افراد دارد چرا که از آن استفاده های بسیار زیادی برای مسواک زدن، آرایش صورت، اصلاح موهای صورت و غیره می شود. آينه یکی از مومات منزل است که انواع مختلفی از آن ها به صورت ساده، آنتیک و مدرن وجود دارد. علاوه بر طراحی و شکل ظاهری، کیفیت و جنس آينه دستشویی نیز از اهمیت بالا . . .

دوشنبه‌ی پر ماجرا

دیروز با هر مکافاتی که بود کارهایم را انجام دادم و به کلاسم رسیدم. هر چند، شب قبلش زیر پتو به خودم گفتم نهایتا کلاس رو نمیری خب!» هر بار که فکر کنسل کردن کلاس‌هایم میزند به سرم، یاد دوران دانشگاه و بدبختی‌هایش می‌افتم. دوباره به خودم گفتم نه عالیس! میرسی به کلاس. نگران نباش.» کلاس سلفژ من راس ساعت 4:30 آغاز می‌شود. ساعت بیست دقیقه به 4 بود و تازه می‌خواستم که نهار بخورم. قبل از 4 غذا را تمام کردم. 4:02 مسواک زدنم تمام شد. بعد در کمال آرامش بعد از . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)