قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

طرح درس آمادگی دهم

استخدامی

جزوه کامل استخدامی بخش عمومی سوالاتبا ما سوالات عمومی تان را راحت تر پاسخ دهیدآمادگي هوش به صورت آموزش آمادگي فناوری اطلاعاتآمادگي اطلاعات عمومیآمادگي معارف اسلامیآمادگي  زبان انگلیسیآمادگي ادبیات فارسیآمادگي  ریاضی    . . .

آمادگي مردان براي ازدواج

شما خیلی دوستش دارید و او هم. اما چطور می توانید مطمئن باشید كه او كه شما خیلی خیلی دوستش دارید، آمادگي قدم گذاشتن به مرحله بالاتر و تشكیل خانواده  را دارد؟ امروزه علامت های بسیاری وجود دارند كه به وسیله آنها می توان واقعاً فهمید یك مرد جداً برای ازدواج آمادگي دارد یا نه. به خاطر داشته باشید كه اگر مردی همه این نشانه ها را هم داشته باشید، ااماً به آن معنی نیست كه شما همان پرنسس افسانه ای قصه اش باشید كه به دنبالتان می گردد، بلكه به آن معناس . . .

قاسم سليماني و سطح آمادگي سازمان

قاسم سلیمانی این سالها سیستمی را طراحی(DesignReadinessLevel) و برنامه ریزی(ProgrammaticReadinessLevel) و مدیریت می کرد با استراتژی  Readiness Level . تا بتوان در آن سطح از آمادگي سازمان(OrganizationalReadinessLevel_9) سطح آمادگي عملیاتی (Operational Readiness Level)را جهت به بلوغ رساندن فناوریِ تجهیزات کاربردیش(TechnologyReadinessAssessment)   وبه100 رساندنِ قابلیت اطمینان در آنها ،ارتقا و بهORL9 و یا بالاتر از آن رسانید. شاخصهای ارزیابی در SystemsReadinessLevel9 در بالاترین سطح از قابلیت اطمینان قراردا . . .

مصاحبه کاری موفق

در خصوص مصاحبه کاری و نیازمندیهای لازم برای آماده سازی برای آن، مطالب زیادی نوشته است. به نظرم قبل از حضور در یک مصاحبه کاری و استخدامی حتما باید آماده شد. 
مراحل مختلف شامل آمادگي قبل از حضور
آمادگي در حین مصاحبه 
آمادگي پس از انجام مصاحبه
 
مقاله مصاحبه کاری اطلاعات جامع و کاملی در این خصوص ارائه می دهد
 
  . . .

استراتژيست قهار

قاسم سلیمانی این سالها سیستمی را طراحی(DesignReadinessLevel) و برنامه ریزی(ProgrammaticReadinessLevel) و مدیریت می کرد با یک استراتژی که فراتر از Readiness Level بود. او سیستم وسیع سنگین و پیچیده ی خود را فراتر ازSRL_11 پرورش داده بود آنچنانکه بتوان در آن سطح از آمادگي سازمان(OrganizationalReadinessLevel_9) سطح آمادگي عملیاتی (Operational Readiness Level)را جهت به بلوغ رساندن فناوریِ تجهیزاتِ کاربردیش(TechnologyReadinessAssessment) ، حتی به100 رساندنِ قابلیت اطمینان در آنها، ارتقا و به ORL_9 و یا بالاتر از آن ر . . .

فرمانده استراتژيست

قاسم سلیمانی این سالها سیستمی را طراحی(DesignReadinessLevel) و برنامه ریزی(ProgrammaticReadinessLevel) و مدیریت می کرد با یک استراتژی که فراتر از Readiness Level بود. او سیستم وسیع سنگین و پیچیده ی خود را فراتر ازSRL_11 پرورش داده بود آنچنانکه بتوان در آن سطح از آمادگي سازمان(OrganizationalReadinessLevel_9) سطح آمادگي عملیاتی (Operational Readiness Level)را جهت به بلوغ رساندن فناوریِ تجهیزاتِ کاربردیش(TechnologyReadinessAssessment) ، حتی به100 رساندنِ قابلیت اطمینان در آنها، ارتقا و به ORL_9 و یا بالاتر از آن ر . . .

آمادگی برای امتحان آناتومی

در جهت افزایش آمادگي برای امتحان آناتومی که در جلسه ی آینده برگزار میشه سعی در ایجاد پستی مرتبط کردم و امیدوارم که بدرد بخور باشه!برای دیدن پست بصورت کامل بر روی ادامه ی مطلب کلیک کنید! . . .

آمادگی برای امتحان

با توجه به اینکه امتحانات نیم سال در دی ماه برقرار می گردد، باید کم کم خود را برای امتحانات آماده کنید. البته با توجه به تعطیلیهای امسال، امتحانات کمی دیرتر برقرار می شوند. به زودی برنامه امتحانات نیم سال در وبلاگ اعلام می شود. همچنین امتحانات آمادگي جهت امتحانات اصلی از هفته آینده شروع می شوند. . . .

کنکور و مرگ

یادم میاد که سیطره ی یاد کنکور کارشناسی به حدی بر همه ابعاد زندگی ام بالاگرفته بود، که بیشتر از اینکه برای آمادگي مرگ چیزی پیش بفرستم، برای آمادگي کنکور چیز پیش می فرستادم.
و موفق هم شدم
اگرچه توقع بیشتری می رفت از اون من، ولی خب از سابقون کنکور بودم.
نمی دونم چرا واقعیت یقینی ای همچون مرگ به اندازه ی کنکور کارشناسی برام شهودی نشده!
چرا نمیشینم ورق ورق حقایق رو بخونم و از سردذگمی دربیام؟
چرا برای اون واقعه ی عظیم حقایق و تقوا رو در لوح جانم ثب . . .

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب آمادگی در برابر زله برای اعضای کودک کتابخانه عمومی جعفرآباد

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب آمادگي در برابر زله برای اعضای کودک ونوجوان جهت آشنایی و آمادگي در برابر حوادث در کتابخانه علامه محمدتقی جعفری شهر جعفرآباد برگزار گردید. . . .

شنبه آبان 98

زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ریاضی
تدریس کتاب تکمیلی ص 15و16
حل سوال 19 تا 21 کتاب تکمیلی در دفتر

دوم
مطالعات
کنفرانس درس 7
آمادگي جلسه بعد

سوم
ورزش
آموزش طناب زنی و تست دراز و نشست
2 جلسه بعد آزمون طناب زنی

چهارم
معارف
تدریس درس 5
آمادگي جلسه بعد

  . . .

شنبه آبان 98

زنگ
درس
فعالیتهای انجام شده(تدریس)
فعالیتهای خواسته شده (تکلیف)

اول
ورزش
آموزش طناب زنی و دراز نشست
2 جلسه بعد آزمون طناب زنی

دوم
معارف
تدریس درس 5
آمادگي

سوم
مطالعات
تدریس درس 7
آمادگي برای جلسه بعد

چهارم
ریاضی
تدریس ص 15 و16 کتاب تکمیلی
صفحه 17 کتاب تکمیلی سوتا 16 در کتاب و و19و20 در دفتر

  . . .

اهداف کلی رشته

1- تربیت نیروی انسانی  در سطوح نیمه ماهر و استاد كاری و سرپرستی برای  بخشهای صنعت ،كشاورزی و خدمات .2- احراز آمادگي نسبی هنر جویان برای ادامه تحصیلی در رشته های خاص علمی – كاربردی .  . . .

آمادگی جوانان ولایت اهواز برای آغاز ماراتن بازیهای لیگ یک جوانان کشور

تیم فوتبال جوانان ولایت اهواز بعد از تقریبا دوماه تمرین و پشت سر گذاشتن بازیهای تدارکاتی به آمادگي نسبتا خوبی برای شرکت در بازیهای  لیگ دسته یک جوانان کشور دست پیدا کرده و در دو هفته باقی مانده تا شروع بازیها بیشتر روی کارهای تاکتیکی و نقشه های بلند مدت کار خواهد کرد .در این بین این باشگاه با جذب چند بازیکن طراز اول یکی از مدعیان اصلی برای صعود به دور دوم این بازیهاست. . . .

مصاحبه کاری و گرفتن شغل

آمادگي برای مصاحبه کاری برای گرفتن یک شغل جدید بسیار مهم و اساسی است.
با توجه به وضعیت بد استخدامی در ایران بهتر است برای مصاحبه کاری با آمادگي کامل حضور یابیم. خواندن مقاله های مربوطه و دانستن جوابهای این سوالات مهم است و استرس مصاحبه را به شدن کم می کند.
 
توصیه می کنم مقاله مصاحبه کاری را مطالعه نمایید. . . .

ارتش: آمادگی کامل دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور اجتناب ناپذیر است

ارتش جمهوری اسلامی ایران به دنبال ناآرامی‌های روزهای اخیر با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که آمادگي و هوشیاری کامل دفاع از استقلال، تمامیت ارضی و جمهوری اسلامی ایران، اصلی اجتناب ناپذیر برای همگان است.اقتدار پایدار . . .

مصاحبه کاری

مصاحبه کاری چیزی نیست که به راحتی ازش عبور کنیم. قطعا نیاز به توجه کافی و مطالعه و آمادگي قبل از حضور داره. با شرایط جاری کشور و عملا کمبود کار، رسیدن به مرحله مصاحبه کاری خودش یک موفقیت است. با این شرایط از دست دادن کار به دلیل عدم آمادگي ، خیلی درد آوره.
 
بگذریم که بسیاری از مصاحبه ها صرفا برای انجام تشریفات اداری است و عملا نفر مربوطه انتخاب شده است ولی با این وجود همیشه اینطور نیست و گاها می توان امیدی هم داشت. زیرا در این شرکتها هم بالاخره . . .

کلاس های آمادگی آزمون دکتری EPT ای پی تی در کرج

آمادگي دوره های EPT دانشگاه آزاد در کرج ( آزمون زبان دکتری)
برگزاری دوره های فشرده آمادگي آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد در گلشهر کرج
 
به همراه متد تست زنی و جلسات رفع اشکال 
صد در صد تضمینی فقط در 10 جلسه به همراه برنامه ریزی 
 
مدرس دوره: استاد مهدی شهبازی 
سوابق مدرس:  
مدرس  دانشگاه علوم‌ پزشکی تهران
موسس گروه آموزش آیلتس شهبازیمدیر آموزش موسسه البرز کرج
مدرس، اگزمینر و مشاور آیلتس خانه آیلتس آفرینش تهران
مدرس، اگزمینر و منتور آیلتس موسس . . .

ویژگی های دوران کودکی و نوجوانی

ویژگی های دوران کودکی:
1.خودمداری و وابستگی به والدین2.میل به آزادی3. علاقه شدید به بازی4. تشخص طلبی و حس خودنمایی5. تخیل و جاندارپنداری اشیاء6. تمایل به همانندسازی
7. فعالیت جسمی و تحرک فراوان8. عاطفه عمیق و گسترده9. تشنگی برای یادگیری10. آمادگي برای اطاعت پذیری11. آمادگي برای تادیب12. تفکر انتزاعی
 
 
ویژگی های دوران نوجوانی:
1. رشد فکری و عقلی2. هویت جویی3. آرمان گرایی4. معنویت گرایی5. دوست گرایی و گروه گرایی6. استقلال طلبی7. زیبایی گرایی8. کنجکاوی9. تغی . . .

پاورپوینت روانشناسی کشتی (۲۵ اسلاید) - دانلود مستقیم

 
روانشناسی ورزشی 
ورزشکاران و مربیان بر آمادگي روانی تاکید می کنند و این تعجب آور نیست که محققان روانشناسی ورزشی هم بسیار به این موضوع علاقه مند باشند.تحقیقات آنها نشان داده .
روان شناسی در کشتی 
مقاله ای از روان شناسی سایت انستیتو کشتی. با سپاس و حمد فراوان به درگاه یگانه ی عالم ، آفریدگاری که خالق و پدید آورنده ی انسان است . انسانی که در فطرت خود ، دانش .
کارگاه روانشناسی ورزشی در فدراسیون کشتی
با همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی کارگاه  . . .

سوالات دکتری پرستاری (سال 86 تا امسال )با پاسخ

سوالات دکتری پرستاری (سال 86 تا امسال )با پاسخ

300 سوال مبانی مراقبتهای پرستاری با پاسخ تستی و تشریحی
300 سوال روش تحقیق پرستاری  با پاسخ

350 سوال آمار زیستی (پرستاری ) با جواب

250 سوال  استعداد تحصیلی پرستاری با جواب

نمونه سوالات دکتری پرستاری (سال ۸۶ تا امسال )با پاسخ +سوالات جهت آمادگي (جهت دانلود کلیک کنید) . . .

استاد استراتژي

سالهاست با شاخصهای ارزیابی سطوح آمادگي فناوری آشنا شده و با آن کار کرده ام.Technology Readiness Level این روزها 10 سطح دارد. آن روزهای اولی که برای شناختن سطوح مختلف TRL تمام انرژی خودم را گذاشته بودم و درک و شناختِ شاخصهای ارزیابی این سطوح برایم بسیار سخت بود، میدیدم که آمریکاییها چقدر سختشان است تا از زیر شلوارشان نَم پس بدهند و زبانم لال بگویند که این DOD چه شاخصهایی را با چه وسواسی ارزیابی میکنند. ولی در مقابلش عملکرد مهندسان و متخصصهای خودمان جگرت ر . . .

سجیل ایرانی ، هفت دقیقه تا اسرائیل!

سجیل
موشک‌های بالستیک ایرانی سرعتی معادل ۴۳۰۰ متر بر ثانیه داشته و به اذعان صهیونیست‌ها در مدت ۷ دقیقه می‌توانند سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار دهند.
به گزارش «تابناک» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آمادگي نظامی از جمله مهم‌ترین وسیله و ابزار برای ایجاد امنیت است.
در واقع رابطه جدی میان پیشرفت و آمادگي نظامی و امنیت در این خصوص برقرار است. اقتدار در اینجا مساوی بوده با امنیت. ضعف در نیروی نظامی حتی ممکن است همسایگان شما . . .

آموزش دفاع شخصی وتمرین بدنسازی

این تمرین برای دفاع شخصی وتمرین آمادگي جسمانی برای شما آماده نموده اییم این ویدئو 24دقیقه تمرین بسیار عالی میباشد با این ویدئو هم دفاع شخصی تمرین کنید و هم آمادگي جسمانی امروز به اسانی این تمرینات را در منزل یا باشگاه و. انجام بدهید.
 
 
ویدئو:
جعبه دانلود:

لیـنک دانلـود مسـتقیم
حجم فایـل : 64 مگابایت
رمز فایـل : www.razmikade.ir
مـنـبـع : سایـت بـزرگ رزمی کده
راهنمابا تشکر از بازدید شما.
بخش بدنسازی . . .

نمره مثبت فرمانده کل ارتش به توان رزمی نیروهای مسلح

فرمانده کل ارتش گفت: آمادگي‌های رزمی ‌نیروهای مسلح برای مقابله با تهدیدات بالا‌ست. امیر سرلشکر سید‌ عبدالرحیم ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله صفایی‌بوشهری نماینده، ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به بازدید قسمت‌های مختلف ارتش در استان بوشهر اظهار داشت: در سفر یک هفته‌ای به استان بوشهر همه قسمت‌های ارتش شامل نیروی هوایی، نیروی دریایی و پدافند در جا‌های مختلف مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران . . .

گرمخانه زنجان آماده پذیرش بی خانمان ها

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا‏، غلامحسن ، اظهار کرد: گرمخانه زنجان با امکانات تمام آماده پذیرایی از افراد بی خانمان و درون سیاق ماندگان است. معاون خدمات شهری شهرداری زنجان تصریح کرد: این درون حالی است که معتادان متجاهر شامل این خدمات نبوده و این افراد باید به شلترها مراجعه کنند. وی با اشاره به اینکه در صورت تکمیل شدن ظرفیت گرمخانه، شهرداری آمادگي دارد تا افراد را تو مناطق از پیش تعیین شده اسکان دهد، افزود: شهرداری زنجان برای . . .

تحقیق فوق العاده جامع و کامل برآورد آمادگی الکترونیکی .

تحقیق فوق العاده جامع و کامل برآورد آمادگي الکترونیکی برآوردهای آمادگي الکترونیکی آمدهاند تا تلاشهای توسعه را از طریق ارائه معیارهایی برای مقایسه و پیشبرد سنجیده هدایت کنند
دسته بندی
کامپیوتر و IT

فرمت فایل
docx

حجم فایل
52 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
65

فهرست مطالبچکیدهمقدمهچرا آمادگي الکترونیکی؟تعریف آمادگي الکترونیکیاهداف آمادگي الکترونیکیزیرساختار الکترونیکیاقتصاد الکترونیکیجامعه الکترونیکیحکومت الکترونیکیاجزای آمادگي الک . . .

I یک هفت عزای عمومی نه فقط برای داغداری بلکه برای همبستگی و پیدا کردن  دوباره ی یکدیگر . هزاران  هم وطن خواسته اند که برای داغداران  عزای عمومی اعلام کنیم. عزای عمومی برای از دست رفتگان به معنی داغدیده بودن ماست.تمداران فرهنگیان و هنرمندان اساتید و وکلای محترم، سربازان ،خلبانان، تکاوران و فرماندهان نیروی مسلح ایرن» روی دادی بزرگ در راه. است،نگاه ملت ایران به شماست،نگاه معلم نگاه، کارگر ،نگاه دهقان پیر،و جوان و زن و مرد،دی رفت و آبان آم . . .

آمادگی اردبیل جهت میزبانی والیبال لیگ ملت‌های جهان

استاندار اردبیل از آمادگي اردبیل جهت میزبانی مطلوب مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان خبر داد.  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدبان اردبیل، اکبر بهنام‌جو در نشست شورای عالی ورزش استان اردبیل و ستاد برگزاری مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان که در سالن شیخ صفی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: استان اردبیل آمادگي لازم جهت میزبانی شایسته این دوره از مسابقات را دارد.وی در ادامه با اشاره به اینکه برگزاری و میزبانی مسابقات جهانی یک بخش موضوع است، . . .

آمادگی اردبیل جهت میزبانی والیبال لیگ ملت‌های جهان

استاندار اردبیل از آمادگي اردبیل جهت میزبانی مطلوب مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان خبر داد.  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدبان اردبیل، اکبر بهنام‌جو در نشست شورای عالی ورزش استان اردبیل و ستاد برگزاری مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان که در سالن شیخ صفی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: استان اردبیل آمادگي لازم جهت میزبانی شایسته این دوره از مسابقات را دارد.وی در ادامه با اشاره به اینکه برگزاری و میزبانی مسابقات جهانی یک بخش موضوع است، . . .

وزیر دفاع در جمع دانشجویان دافوس ارتش مطرح کرد:آمادگی کامل صنعت دفاعی برای رفع تمامی نیازمندی های نی

امیر سرتیپ حاتمی، در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش گفت: ما ناگزیریم توان رزمی و دفاعی خود را حفظ کرده و ارتقا بدهیم و در این راستا صنعت دفاعی آمادگي کامل دارد تا تمامی نیازمندی های نیروهای مسلح را  تامین و برطرف نماید.به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دراین مراسم با بیان اینکه ایران دارای موقعیت راهبردی در جهان است، گفت: در جنگ جهانی اول و دوم علی‌رغم اینکه اعلام بی طرفی کر . . .

ده صفت برتر یک آتش نشان

 آتش نشانان ، بیش از اکثر متخصصان دیگر نیاز به مهارت و مهارت آموزی دارند. برای اطمینان از اینکه آتش نشانان به خوبی و با احترام نماینده بخش و حرفه خود باشند نیاز به یک سری خوصوصیات شخصی دارند.ده ها ویژگی اساسی وجود دارد که آتش نشانان می توانند برای به موفقیت رسیدن در زمینه آتش نشانی انها را کسب کنند. دراینجا ده مورد از مهمترین ها را ذکر شده است.1. صداقت نیاکان آتش نشانی ما میراث طولانی اعتماد و احترام را در حرفه خود ایجاد کردند که ما باید همچنا . . .

آمادگی دوره های EPT دانشگاه آزاد در کرج ( آزمون زبان دکتری)

برگزاری دوره های فشرده آمادگي آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد در گلشهر کرج
 
به همراه متد تست زنی و جلسات رفع اشکال 
صد در صد تضمینی 
 
مدرس دوره: استاد مهدی شهبازی 
سوابق مدرس:  
مدرس مقاله نویسی علمی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران
موسس گروه آموزش آیلتس شهبازیمدیر آموزش موسسه البرز کرج
مدرس، اگزمینر و مشاور آیلتس خانه آیلتس آفرینش تهران
مدرس، اگزمینر و منتور آیلتس موسسه بیان برتر تهران
مدرس آیلتس کالج بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران
مدرس و . . .

سفارش

١۵ توصیه حاج میرزا اسماعیل دولابی برای یک زندگی مومنانه که فوق العاده است: ١. هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است . ٢. زیارتت، نمازت، ذکرت و عبادتت را تا زیارت بعد، نماز بعد، ذکر بعد و عبادت بعد حفظ کن؛ کار بد، حرف بد، دعوا و جدال نکن و آن را سالم به بعدی برسان. اگر این کار را بکنی، دائمی می شود؛ دائم در زیارت و نما . . .

اگر با این پسران رابطه دارید ، فورا رابطه را قطع کنید

اگر با این مدل پسران رابطه دارید ، فورا رابطه را قطع کنید :1- پسرهایی که حرف های احساسی می زنند و رابطه منطقی با شما ندارند .2- از آشنا شدن با خانواده شما طفره می رود .3- درباره مسائل جنسی ، تحریک کننده و نامتعارف صحبت می کند و عفت را زیرپا می گذارد .4- تمایل دارد تا مدت زمان آشنایی زیاد شود و برای علنی کردن رابطه زمانی را در نظر نگرفته است .5- برای علنی کردن رابطه اش با شما بهانه می آورد و امروز و فردا می کند : درسم تمام شود ، سربازی تمام شود ، سرکار برو . . .

تحكم نظم

تحكم نظمتوسل به فضای امنیتی و تحكم نظم، در اداره امور فرهنگی، ممكن است به این معنا باشد كه قادر نیستیم تا با برانگیختن قوای شناختی، سطح انگیزه و آمادگي همه‌جانبه، هیجان و شناخت فرد را در ترغیب به فرهنگ بالا ببریم.در سازمان‌های فرهنگی، درحالی‌که جهت‌گیری تحول، برخاسته از كنش خود نظم دهی، مبتنی بر شناخت است، به نظر می‌رسد تحكم نظم، با قابلیت توان و استعداد فكری مدیران صف و ستاد مربوط است و با آن رابطه معكوس دارد.(حمید ژیان پور) . . .

دوره يوس در موسسه مترو پل

  آزمون yos در دوره یوس آزمون ورودی دانشگاه های دولتی ترکیه برای داوطلبین خارجی  است . داوطلبینی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی یا دکترای رشته‌های پزشکی و دنداپزشکی در دانشگاه‌های دولتی ترکیه را دارند می‌توانند با کسب نمره قبولی در آزمون یوس دوره یوس برای پذیرش در دانشگاه مورد نظر اقدام کنند . اکثر دانشگاه‌های دولتی معتبر ترکیه خود اقدام به طراحی و برگزار آزمون یوس مختص خود می‌کنند . دانشگاه‌های ترکیه آزمون یوس را هر س . . .

بانوی تنیسور قزوینی در مسابقات آسیایی بوسیله میدان می رود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مباشر رییس هیات تنیس استان قزوین روز پنجشنبه ۱۴ آذرماه افزود:سلطانی بوسیله همراه تیم ملی تنیس ذیل ۱۳ سال ایران روز گذشته ایران را به تیر امارات ترک کرد. مریم تاجفر افزود: این مسابقات امروز قرعه کشی می شود و تنیسورهای اعزامی از فردا به مدت ۱۱ روز مقابل حریفان صف آرایی می کنند. تاجفر با بیان اینکه نفرات اعزامی براساس بالاترین رنکینگ آسیا و ایران برگزیده شده اند، گفت:سلطانی با ۱۲ سال سن در مسابقات تنیس . . .

امکان‌سنجی اجرای پروژه‌ی یادگیری الکترونیکی

یادگیری الکترونیکی به عنوانیک فناوری آموزشی جدید به سرعت در حال گسترش، توسعه و تحول است. چنین گستردگی دست‌اندرکارانرا مم به اعمال روش‌های علمی و منطقی در اجرا، مدیریت و ارزشیابی پروژه‌های یادگیریالکترونیکی کرده ‌است. یکی از روش‌های پیروی از منطق و عقلانیت در یادگیریالکترونیکی امکان‌سنجی پیش از اجرای پروژه‌های یادگیری الکترونیکی است. پژوهش حاضربا هدف بررسی امکان اجرای یادگیری الکترونیکی در دانشگاه شهید چمران اهواز انجامشده است. . . .

چگونه در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم ؟

نکات زیبایی : در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم ؟ این که آیا شما یک ساعت برای آمادگي برای یک مهمانی یا فقط پنج دقیقه وقت دارید ، ما دور نهایی ترفندهای سریع و داغترین حرکات زیبایی را داریم. . . .

بسكتبال، هنوز هم عجيب!

با اعلام اسامی بازیكنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برای شركت در آخرین پنجره‌ی مسابقات انتخابی جام جهانی، باز هم نام ارسلان كاظمی ستاره‌ی مغضوب بسكتبال در بین این بازیكنان به چشم نمی‌خورد؛ در حالی كه حامد حدادی و صمد نیك‌خواه بهرامی علی‌رغم عدم حضور در دوره‌ی قبل اردوها باز هم به این اردو دعوت شده‌اند. این در حالی است كه صمد برای اولین بار در طول زندگی حرفه‌ای خود با تیمی هم قرارداد نداشته و عملاً از آمادگي برای مسابقات نیز به دور بود.به . . .

وحشت قبر

زمانی که میت را به نزدیک قبر آوردند به ناگاه او را داخل قبر نکنند به درستی که برای قبر هول های بزرگ است و پناه نزد حامل آن به خداوند از و بگذارند میت را و اندکی صبر کنند تا استعداد دخول را بگیرد پس اندکی او را پیشتر برد و اندکی صبر کند آنگاه او را به کنار قبر برد. . . .

و همچنان اندر خم همان کوچه

به آقای میگم صبح‌ها بلند شین بریم تمرین رانندگی، میگن خیلی خسته‌ام بابا، نمی‌تونم.
میگم خب خلوته، من خودم تنها میرم، میگن نه! بذار ماه‌های حرام تموم بشه بعد!
در این حد آمادگي گرفتن یعنی -_-
+ :)))) . . .

اربعین روز یکپارچگی همه آزادگان دنیاست

پس می آیند آنان که آزاده اند در مسیر حرم، هر چند از حرم دور باشند تا یکصدا فریاد برآورند: لبیک یا حسین! لبیک یا حسین! لبیک یا حسین!
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس -
ادامه مطلب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)