قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

عسودادرفلیم تلخ وشیرین وزندگی نامش

01_ بی خبر رفت و دگر از او نیامد.

نامش رویا نیست، 
ولی همچون رویا شیرین و م است.
ناگهان همچون نسیم بهاری می‌آید، همانقدر دلچسب و مست کننده و ناگهان ناپدید میشود.
کنارش حالت خوب است.
نامش را می‌گذارم رویای گاه دستیافتنی من.
 
@عنوان: آهنگ هفت شهر عشق، فرامرز اصلانی. . . .

آنکه الله است نامش

بنام خداونددل‌های پاکبه نام آنكه الله است نامشبود از هر سخن برتر كلامشبه نام آنكه رحمان و رحیم استبه نام آنكه خلّاق كریم استبا نام او دفتر امروز را میگشاییمهیچ آغازیزیباتر از سلام نیستدوستان سلامروزتون پر از مهر و محبت . . .

خسته .

خسته ام از آنچه نامش زندگیستپس قشنگیهای دنیا مال کیستخسته ام دلگیر ازین آشفته حالازتمام بودنم این شکل و حالخسته ام از آنچه نامش سرنوشتکاش میشد زندگی از سر نوشتخسته ام از بخت و اقبال سیاهروزگار این عمر من کرده تباهخسته ام از هرچه که دلدادگیستبی غرض از هرچه روی سادگیستخسته ام بی طاقت از این بودنمخسته ام حتی از این سرودنمخسته ام سنگ صبورم کیست کیست؟مهلت زنده بگورم نیست نیست . . .

خوراک روح

دقت کنید ببنید روح تان از چه خوراک های تغذیه می کند.  راستی خوراکی های روح تان را می شناسید؟!می توانید چند تا از آنها را اسم ببرید؟نام چند تا از آنها را می گویم :کتاب فیلم موزیکدوستآیا  باز هم هســــت ؟به نظر من که هست .مثلاً همین وسیله کوچک که نامش تلفن همراه » است .برنامه هایی که در تلفن همراه هست و اغلب پیام رسان یا شبکه های اجتماعی هستند.آیا باز هم خوراک روح دیگری هست هنوز که نامش را نگفته باشم ؟؟؟ . . .

۱۳ رجب

 ۱۳ رجب بود روز میلاد مولا علی (ع) و همه جا رو چراغونی کرده بودن و همه خوشحال شیرینی و شربت پخش می کرند اون روز روز تولد سیدعلی ما هم بود که تو منزل بدنیا اومده بود حضورش خوشحالی هممون رو مضاعف کرده بود بابا و عزیز هم که دیگه نگم.قرار شد براش اسم انتخاب کنن جالب همه به اتفاق میگفتن اسمشو با خودش آورده و نامش شد سیدعلیو چون اولین پسربابا بود بهش گفتن علی رضااون در واقع شد علی ابن رضا علیرضا هم صداش می کردیم برای این بود و الا نامش تو شناسنامه همون . . .

پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در پی شهادت قاسم سلیمانی

با قلم سرخ بر تارک اندیشه مان خواهیم نوشت که راه شهید سلیمانی را به اندازه عظمت نامش ادامه خواهیم داد .بسم الله قاصم الجبارینوَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَخبر شهادت عظیم الشأن اسلام و سرباز عزیز ولایت، سپهبد قاسم سلیمانی که با مجاهدت فی سبیل الله پیوندی ناگسستنی دارد، غمی بزرگ بر دل های مومنین و آزادگان وارد کرده است.او آنچنان زیست که نامش همواره لرزه بر اند . . .

رنگین کمان

ای کاش که مدینه شاهدی داشت آخه مدینه شاهدبی شرمیه مدینه توکه پیغمبرمارو نشون کردی نگفتی بارغم بر دوشت گران می شود پس بگو دیگر چرا زهرا را نشانش کردی . زهرا که قلب پیغمبرماست صاحب مکنت دراین دنیا و آن عالم ولی من دگر از قصه غصه نخواهم ساخت بگو بگو برمن که او مادر آن دوامام است یا نه آری آری بعدازاو نیز این خاک میهمان دارد . بار غم برما بسی تلخ است اما زهرا مادر زینب براستی او عزیزماست . بگوتا کی براو از آسمان خورشیدی بالاتراز خورشید ما طلوع دارد . . .

و آن ديگري نامش جهان است

صلح ، یک اتفاق نیست که ناگهان بیفتد،وقتی همه خوابیم؛ صلح یک ماجراست؛ماجرایی به بلندای همه خواب ها و بیداری هایمان.صلح،قصه ای طولانی ست که آدم ها همه آن را می نویسند.قصه ای که همه آن را زندگی می کنند.هر آدمی در این قصه کلمه ای ست ،عبارتی ،جمله ای یا شاید سطری و صفحه ای .صلح، قانون نیست؛نه می توان جهان را به آن مم کرد و نه انسان را.صلح، یک باور است ؛بر مبنای انتخاب ،بی هیچ اجباری .انتخابی از صمیم جان و از ته دل .انتخاب آشتی به جای قهر ، دوستی به ج . . .

نامش!

عادت عجیبی داشتم و سعی میکردم جایی بروزش ندهم،برای هر کس کنج قفس ذهنم اسم های مختلفی رو ذخیره کرده بودم.مثلا فریبا هم شراره بود هم فریبا!فریبا ساغر بود و عزت،پروانه بود و شمس
معنای اسم رو با ویژگیشون تطابق میدادم و توی موبایلم اینجوری سیوشون میکردم و یا توی خلوت اینجوری صداشون!
ولی او!نام او!
نامش درست مانند چشمانش در جانم نفوذ کرده بود،برایم مقدس شده بود
زیبا ترین نام این منظومه شمسی که زمزمه کردنش جانی دوباره میبخشد به این تشنه
خواستم ول . . .

تعریف گردشگر

درمنابع مختلف ونظریه های گوناگون تعاریف زیادی برای گدشگر به کار برد شده.یکی از جامع ترین وکامل ترین تعرف ها برای گردشگر این است .گردشگر فردیست که محل ست وزندگي روزمره ی خودرابه هر قصد ونیتی بدون نیت کار وشغل ترک کرده وبه جاومکانی به غیراز محل ست وزندگي خود که حداقل 40مایل دورتراز محل زندگی روزمره ی خود است رفته وحداقل 24 ساعت وحداکثر یک سال درآن مقصد بماند .  . . .

چون چراغ لاله

 در خیابان‌های این گوشه از دنیا که نامش کبک است گاهی خوبان ز شش جهت چنان عرصه را بر آدمی تنگ می کنند که بی اختیار زمزمه  کنی : ای جوانان کبک جان من و جان شما ، چون چراغ لاله سوزم در خیابان شما !   . . .

کمی بیشتراز عشق

بسم الله الرحمن الرحیم
کسیکه بی ریا و عاشقانه دستان زن مورد علاقه اش را میبوسد،نه کوچک است نه محتاج عشق.فقط میخواهدبگویدمیان خودش و کسیکه عاشقانه دوستش دارد،چیزی به نام غروروجودنداردفقط نامش کمی بیشتراز عشق است☺️همین☺️ . . .

post1

به نام خداوند وجد و سرور                           پدید آور عشق و احساس و شور
 
به نام کسی که تو را آفرید                          سرآغاز عشق است و نور و امید
 
به نام گشاینده کارها                                  ز نامش شود سهل دشوارها
 
با نام خدا کار خود آغاز کنم                         با عشق خدا لب به دعا باز کنم
 
با نام و یاد خدا الهی به امید تو . . .

جلسه گروه دین وزندگی مهر ۹۸

   در این جلسه که در مورخ ۲۹ مهر ۹۸ برگزار شد، آقای سعیدان سرگروه دین و زندگی شهرستان شوشتر به موضوعات و فعالیتهای پیش رو گروه دین وزندگي ونظارت همتا و امتحان  نهایی و. پرداخته و از زحمات همکاران که سال گذشته متقبل شدند تقدیر وتشکر به عمل آمد. برای دیدن بقیه تصاویر به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید.    . . .

مقصر بیگناه

و عشق پاک ترین واژه هاستافسوس که ماچشم بسته انتخاب میکنیمماهرانه نامش را عشق میگذاریمتا اگر روزی فهمیدیمکه انتخابمان اشتباه بودهانگشت اتهام به سویش بگیریمو بیرحمانه مقصر بخوانیمشبیچاره عشقچه تاوان ها که پس ندادبرای اشتباهات ماو به لطف ما چه مظلوم افتادهاین مقصر بیگناه. . . .

بزودی: بازی تاج و تخت

دوستان منتظر داستان نفس گیر و هیجان انگیز بازی تاج و تخت باشید. فصل اول داستان نامش آواز آتش و دود است که دارای 10 قسمت است.خلاصه: دوباره آشوریان به سرزمین منا تهاجم میکند و آنجارا غارت میکنند و در این میان داستان حول حاکم شهر هگمتانه بنام دهیوک میچرخد که اقداماتی میکند. . . .

نام پروفسور فضل الله رضا در تاریخ ایران و جهان ماندگار است

پروفسور فضل الله رضا نامی است که گیلان به آن می بالد ،ایران به آن افتخار می کند ،و جهان آن را جاودانه خواهد داشت ،و من با دیدن چنین ایرانیانی در جهان به ایرانی بودن خود می بالم . یادش گرامینامش ماندگار . . .

خاکستر جان

 متروکه بمان ای دل، در ظلمت و خاموشیدر ناز بخواب ای دل در غفلت و مدهوشیدر آتش عشق شمع، خاکستر جان خوش‌ترویرانگی ِدل‌ها، ز آباد شدن خوش‌ترهرگز ندهم خوابش، یک لحظه به صد گوهرچون زر بدهد ارزش نامش به رگ ِجوهردر ظلمت و خاموشی، ای دل به چه می‌کوشیچون می به دل خُم‌ها وه وه که چه می‌جوشیدر طالع تو ای دل متروکه شدن زیباستاز جام ِخیال دوست، مستانه شدن زیباست حمیده ضربی‌ زاده  . . .

می خواد بازی کنه

این ۶ روز که نت نبودبرای با خبر شدن از اوضاع اخبار سایت های ایرانی مثل ایستا رو می خوندم . اخر اخبار جا برای ارسال نظر داشت .احمقانه ترین چیز می دونید چی بود؟همه درخواست وصل شدن اینترنت رو داشتن . یکی برای پایان نامش ، یکی برای کسب و کارش ، یکی برای خبر گرفتن از عزیزش.و این وسط ، یکی می گفت که من که اعتراضی ندارم !!! کاری هم با بنزین ندارم ! تورو خدا نت رو وصل کنید من می خوام ادامه بازیم رو انجام بدم ||||:::: . . .

فضیلت واعمال ربیع الاول

ماه ربیع الاول مانند نامش بهار ماه های دوازده گانه است؛به جهت اینکه آثار رحمت خداوند در آن هویداست . در این ماه ذخایر برکات خداوند و نورهای زیبایی او بر زمین فرود آمده است . زیرا میلاد رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم ) در این ماه است و می توان ادعا کرد از اول آفرینش ‍ زمین رحمتی مانند آن به خود ندیده است  . . .

یلداتون مبارک دوستان

امشب شبِ عاشقان و نامش یلدا????در طولِ شبش نهفته عشقی پیداچون شب برسد به صبح،دولت گیردآنکس که طریق عشق داند، میرداز میرشِ او جانِ دگر یابد دوستاو زنده به عشق و دلِ من زنده به اوست#مجید_عباسی_گیلانی  . . .

معاویه لعنة الله علیه برای ساخت فیلم خجالت نکش سرمایه گذاری میکرد؟

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
صفحات تاریخ سرشار از تهای کثیف معاویه است برای ترور فیزیکی و شخصیتی و اعدام دوستان امیرالمومنین امام علی بن ابی طالب علیه الاف السلام.
تاریخ سینمای ایران هم سرشارازتخریب اسامی علی و اولاد یاران علی علیه الاف السلام
سریال آینه عبرت دومعتاد مشهور آقاتقی و علی و
فیلم سینمایی خجالت نکش شخصیت اول فیلم( قنبر)نام  شخصیت وفادار به مولایمان امام امیرالمومنین علی علیه الاف السلام که . . .

عهد

من به عهد هایم ایمان دارم
می دانم اندازه ی آرزوهایم نبودم
ولی به عهد هایم ایمان دارم
نه آنکه لایق آنها باشم
چون شما شایسته وفای به عهد بوده اید همیشه
می دانم زمانش نرسیده بودو هنوز هم نرسیده
اما
دلم بیشتر از همیشه برای پسرم تنگ شده است
حسن جانم
جان مادر
پسرم 
همو که به گفته ی مادرم نامش را انتخاب کردم
. . .

وپس ازمدتها

سلام.نمیدونم چرایادم میره به وبلاگم سربزنم شایدبخاطر اینکه سرم به اتفاقات ساده وپیچیده ی زندگی گرم میشه یاشایدم دغدغه شوندارم این مدت اتفاقای تلخ وشيرين زیادافتاده شیریناشوبراتون میگم شیرین ترینش شهرستان شدنمون بوداگه خواستیدتوی اینترنت جست وجوکنیدشهرستان بختگان ممنونم یاعلی!فاضله هاشمی . . .

دانلود آهنگ افسار محسن چاوشی

 سلام ، آهنگ افسار محسن چاووشی رو گوش دادید ، آهنگ خیلی قشنگ و احساسی هست. متن آهنگ براتون آوردم
متن آهنگ افسار از محسن چاوشی و سینا سرلک
گفته بودم بی تو می میرم ولی این بار، نه گفته بودی عاشقم هستی ولی انگار، نه هـــرچه گویی دوستت دارم به جز تکرار نیست خو نمی گیرم به این تکرار طوطیوار، نه تا که پا بندت شَوَم از خویش می رانی مرا دوست دارم همدمت باشم ولی سر بار، نه قصد رفتن کرده ای تا باز هـم گویم بمان بار دیگر می کنم خواهش ولی اصرار، نه گه مرا پس . . .

دانلود اهنگ افسار

 سلام ، آهنگ افسار محسن چاووشی رو گوش دادید ، آهنگ خیلی قشنگ و احساسی هست. متن آهنگ براتون آوردممیتونید بدر انتها دانلود اهنگ افسار هم انجام بدیدمتن آهنگ افسار از محسن چاوشی و سینا سرلکگفته بودم بی تو می میرم ولی این بار، نه گفته بودی عاشقم هستی ولی انگار، نه هـــرچه گویی دوستت دارم به جز تکرار نیست خو نمی گیرم به این تکرار طوطیوار، نه تا که پا بندت شَوَم از خویش می رانی مرا دوست دارم همدمت باشم ولی سر بار، نه قصد رفتن کرده ای تا باز هـم گوی . . .

عشق

نام این آتش ،             تنها عشق بودو عمری که داشت زیر سایه ی این سه حرف                        رو به زوال می رفتهزاران هزار نیستی در این سه حرفهزاران ترک شدن در سه حرفنامش تـــو بودو اگر می ماندی ، ما می شدمرا ببخشنباید دوستت می داشتم+جمال ثریامترجم سیامک تقی زاده . . .

کت و شلوار

قرار بود پارچه کت وشلواری اهدایی به مدرسه ، میان شاگردان قرعه کشی شود.معلم گفت تا هرکس نامش را روی کاغذ بنویسد تا قرعه کشی کنند.وقتی نام "حسن" درآمد، خود آقا معلم هم خوشحال شد .چرا که حسن به تازگی یتیم شده و وضع مالی اش اصلا خوب نبود.وقتی معلم به کاغذ اسامی بچه ها نگاه کرد  روی همه ی آنها نوشته شده بود: حسن .مهربانی های صادقانه کودکی هایمان را از یاد نبریم    . . .

بنام خدا

به امیدسلامتی اسوه اخلاق حاج سهراب میرزاییبه نام  آن  که از مابی نیاز استدر لطفش  به روی خلق باز استبه نام‌ آن که فضلش بیکران استمسلط  بر   زمین و  آسمان  استبه نام آن که نامش جاودانی استوجودش شور وحال زندگانی استبه نام‌  آن  که  دارد  فضل  بسیارشود  بر  قلب  هر غمدیده ای  یاربه نام آن که  ستار  العیوب استوجودش روشنی بخش قلوب  استبه نام  آن  که  پایان است و آغازشود  بر سرِّ ما چون  مَحرم   رازبه  نام آن  که القابش  زیاد استخلایق  را  هم . . .

Cisco Discovery Protocol

CDP که مخفف کلمات Cisco Discovery Protocol است به معنای پروتکل شناسایی سیسکو می باشد ، این پروتکل همانطور که از نامش نیز پیداست توسط خود شرکت سیسکو تهیه و تدوین شده است و در لایه دوم از مدل OSI یا Data link کار می کند. کاربرد اصلی CDP به اشتراک گذاری اطلاعات در خصوص Device های سیسکو ای که بصورت مستقیم به روترهای سیسکو متصل شده اند می باشد، . . .

ترکش لطف کریم

کوله پشتی کز زمان جنگ در دستانم است آخرین سرمایه ی ایمانم استخاطرات زوز های جنگ و خون                        سایه ی عشق است و صهبای جنون شانه ام بوی مسلسل می دهد                           گاه گاهی سینه ام گل می دهد هر شب جبهه سراسر گنج بودوای از آن شبها که نامش کربلای پنج بودعشق بود و ناله بود و خون سرخ                        ترکش خمپاره بود و نوگلان لاله رخآتش برخاسته از انفجار                                                 امتحان سخت اهل انتظارشعله های هر س . . .

من از تمام بشریت عذر میخواهم

من از تک تک مردم عالمهر کس که نامش و جسمش بشر استاز اوله دوران آفرینش تا آخرت موعود عذر خواهی می کنم و ابراز پشیمانی میکنم بخاطر رای که سال 1396 که به به عنوان رئیس جمهور و به لیست امید که هم خطان بودند دادم من عذر میخوام و شکر بخورم که بار دیگر گول حرفای بزرگ شدگان این نظام را بخورم و رای بدم شناسنامه خود را نابود میکنم تا بلکه قسمت کوچکی از این ننگ را نابود کنمخدایا بخاطر حق الناسی که پایمال کردم من رو ببخشالهی العفو ال . . .

در محضر امام جواد الائمه (ع)

ولادتحضرت محمّدبن علی بن موسی الرّضا(علیهم السلام) در ماه مبارک رمضان سال 195 هجری در مدینه به دنیا آمد و در ذی القعده سال 220 هجری در 25 سالگی و در شهر بغداد (کاظمین) به شهادت رسید. مادر بزرگوار امام جواد(علیه السلام) کنیزی (امّ ولد) از سرزمین نوبیه به نام سبیکه بود. برخی نیز نامش را خیزران گفته اند و روایت شده که او از خاندان ماریه قبطیّه (همسر رسول الله و مادر ابراهیم پسر پیامبر(صلی الله علیه و آله)) بود . . .

عشق و صبر

وای که چقدر سخت وشيرين و غم انگیزه این عشق نمیدونم چقدر بایدصبر کنم تابه وصال برسم اما یه چیزی توی دلم هست ک بهم میگه بلاخره اتفاقی ک منتظرش ضهستی میفته فقط باید یکم بهش زمان بدی9921میشه ک خیلی اتفاقی همو ببینیم و چند دقیقه از دنیا با هم جدا بشیم  به جایی بریم ک ماده نباشه و فقط روحامون به رقص دربیان؟ . . .

عشق و صبر

وای که چقدر سخت وشيرين و غم انگیزه این عشق نمیدونم چقدر بایدصبر کنم تابه وصال برسم اما یه چیزی توی دلم هست ک بهم میگه بلاخره اتفاقی ک منتظرش ضهستی میفته فقط باید یکم بهش زمان بدی9921میشه ک خیلی اتفاقی همو ببینیم و چند دقیقه از دنیا با هم جدا بشیم  به جایی بریم ک ماده نباشه و فقط روحامون به رقص دربیان؟ . . .

خدمات زیبایی دندانپزشکی

دندانپزشکی زیبایی همانطور که از نامش معلوم است مربوط به خدماتی از دندانپزشکی می باشد که منجر به زیبایی دندان ها می شود, البته خدمات دندانپزشکی ترمیمی و درمانی نیز می تواند همراه با دندانپزشکی زیبایی ادغام شود, برای مثال می توان ترمیم و پرکدن دندان را به جای استفاده از مواد آمالگامی, با مواد کامپوزیتی همرنگ دندان انجام داد.
در ادامه به لیست خدمات دندانپزشکی زیبایی اشاره می کنیم.
ادامه مطلب . . .

انتظارسخت وشیرین

بهترین چیزی که در زندگی میتوان نگه داشت بکدیگر است عزیزم از صبح منتطرم پیاممو بخونی میدونم متوجه پیام شدی  .من سخت تر از اینا رو به خاطر تو وعشقت گذراندم این که چیزی نیست .انتظار چیز سخت وعجیبه ولی برام خیلی شیرینه چون تو هستی انتطار برای تو برام سخت ولی شیرینه عزیزدلمدوست داشتنت مرا کافیست عزیزم   . . .

غیبت های امام یازدهم

 طبق گفته های مردم امام زمان دو غیبت دارند صغری و کبری که صغری به معنای صغیر یعنی کم که به مدت ۶۱ سال بوده اس دراین دوره امام از طریق ۴نائب با مردم در ارتباط بودند ولی در غیبت کبری که ازروی نامش که یعنی کبیر و بزرگ است واز سال ۳۲۹ تا الان طول کشیده و تا الان به طول انجامیده ودر این دوره امام نائب ندارد و نامی توانیم از طریق مراجع از دستورات ایشان پیروی کنیم و ایشان رادوست بداریم . . .

116.*

گفته بودم بی تو میمیرم ولی اینبار نهگفته بودی دوستت دارم ولی انگار نهﻫﺮ ﭼﻪ ﮔﻮﯾﯽ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﺑﻪ ﺟﺰ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖﺧﻮ ﻧﻤﯽ ﮔﯿﺮﻡ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ تکراﺭ ﻃﻮﻃﯽ ﻭﺍﺭ ﻧﻪﺗﺎ ﮐﻪ ﭘﺎﺑﻨﺪﺕ ﺷﻮﻡ ﺍﺯ ﺧﻮﯾﺶ ﻣﯽ ﺭﺍﻧﯽ ﻣﺮﺍﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻫﻤﺪﻣﺖ ﺑﺎﺷﻢ ﻭﻟﯽ ﺳﺮﺑﺎﺭ ﻧﻪﺩﻝ ﻓﺮﻭﺷﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ گوﯾﺎ ﮔﻤﺎﻥ ﮐﺮﺩﯼ ﮐﻪ ﺑﺎﺯﺑﺎ ﻏﺮﻭﺭﻡ ﻣﯽ ﺧﺮﻡ ﺁﻥ ﺭﺍ دﺭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻧﻪﻗﺼﺪ ﺭﻓﺘﻦ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ تا ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﮔﻮﯾﻢ ﺑﻤﺎﻥﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ ﻣﯽ ﮐ . . .

بیوگرافی دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی فوق تخصص جراح پلاستیک

دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی متولد 1337 در رامهرمز است. او اینک فوق تخصص جراحی پلاستیک دارد. او سال‌ها پیش در دوران دفاع مقدس‌، نامش را میان حماسه‌سازان هشت سال جهاد در مقابل کفر، ماندگار کرد و امروز باز در میدانی دیگر و در عرصه‌ای دیگر به جهاد می‌پردازد و از این راه به کسب اهداف متعالی‌اش نائل می‌شود.

ادامه مطلب . . .

طرز تهیه ذرت مکزیکی بیرونی

طرز تهیه ذرت مکزیکی
ذرت مکزیکی نوعی میان وعده یا عصرانه بسیار محبوب در سراسر جهان است که همانطور که از نامش مشخص است اصالتش متعلق به کشور مکزیک می باشد ، البته ذرت مکزیکی که در مکزیک تهیه می شود با ذرت مکزیکی که در ایران تهیه می شود بسیار متفاوت است.
ادامه مطلب . . .

شروع

نمی دانم نامش را چه می توان گذاشت. شاید کمال طلبی. شاید فرار از شروع. شاید مجموع این دو. البته نمی دانم کدام انگیزه ی دیگری بوده. اینکه کمال طلبی مانع از شروع کردن من می شده یا فرار شروع باعث بهترین ها را خواستن. شاید هم داستان داستان مرغ و تخم مرغ. این فکر ها بود که انگیزه ساختن یک وبلاگ را در من ایجاد کرد. برای شروع و رهایی از این فکر که حتما باید یه سایت با اسم خودت داشته باشی تا بشه شروع کرد. چونکه این را از یه دوست شنیده بودی و این شده بود بهونه . . .

طرز تهیه همبرگر

طرز تهیه همبرگر
همبرگر یکی از غذاهای خوشمزه و فوری است که نامش از زبان آلمانی گرفته شده است. مواد اصلی همبرگر عبارتند از گوشت گاو و برخی چاشنی ها که این غذا به صورت ساندویچ با مخلفاتی مانند خیارشور و گوجه فرنگی سرو می شود. همبرگر را می توان به دو روش سرخ شده و کباب شده طبخ کرد.
مواد لازم برای همبرگر مخصوص
گوشت چرخ کرده با چربی 20 درصد 500 گرم
آرد سوخاری مقدار لازم
تخم مرغ 1 عدد
پیاز 1 عدد
سیر 2 عدد
نمک و فلفل سیاه مقدار لازم

ادامه مطلب . . .

زمان مناسب برای خرید باغ ویل

بازار بحران قیمت باغ ویلا در چند ماه اخیر داغ ترین روزهای خود را میگذراند.نوسانات قیمت در تمامی زمینه ها افراد را به دو دسته تقسیم کرده است افرادی که هنوز امید به پایین آمدن قیمت ها دارند و افرادی که با توجه به تجربه ای که داشته اند عقیده دارند که قیمت ها روز به روز افزایش خواهد یافت و حال حاضر را بهترین زمان برای خرید میپندارند.ما در این مقاله قیمت باغ ویلا را مورد بررسی قرار خواهیم داد و بررسی خواهیم کرد که آیا خرید ملک در این برهه زمانی درس . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)