قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

عنوشته لعنت به اونیکه میادخاطره میسازه ومیره

لعنت به من

لعنت به من که نمیتونم‌ فراموشت کنم
لعنت به من که توی شب تولدت، آدم نیستم
لعنت به من که هنوز رفتنتو باور نکردم
لعنت به من که دلم گیر کرده
لعنت به من که عذاب میکشم
لعنت به من که هنوز با خاطراتمون زندگی میکنم
لعنت به من
لعنت . . .

هشتادوهشت

. و اما لعنت به تویی که هیچوقت نمیخواستم راجبت چیزی بنویسم. اصلا تو چی هستی ؟ تو هیچی نبودی جز تصورات من و ساخته ذهن من و اونیم که بی اجازه وقت و بی وقت میاد توی خواب من و برام کابوس ميسازه همه ش ساخته ذهن خودمه ! لعنت بهت ! لعنت من کل زندگیتو گرفته میدونم. کاش هبچوقت نمیدیدمت. کاش وجود نداشتی و گذشتمو نجس نمیکردی. لعنت بهت من میبخشمت و رهات میکنم ، توام جان عزیزت دست از سر من بردار و نیا تو فکرم ! نذار بیشتر از این حالم از خودم بهم بخوره ! جان عزیزت . . .

116

کلمات خیلی بی رحمنبه ساده ترین شکل ممکن کنار هم قرار میگیرن ولی به بدترین شکل میتونن قلبتو به درد بیارنتیکه تیکه اش کننو بدتر از همه اینکه تا ابد ثبت شده بموننلعنت به تکنولوژی که کار کلماتو اینقدر راحت کردو همینطور مرسی از تکنولوژی که لااقل این امکانو بهمون داد که بتونیم پاکشون کنیم کاش قلب و ذهنمون هم این قابلیتو داشتیا کاش میشد امید داشت این قابلیت تو آپدیت نسل های بعدی به سیستم بدنی انسان اضافه میشه کاش کلمات اینقدر خشن نبودناصن کاش نب . . .

خدا لعنت کند کسانی را که .

 خدا لعنت کند کسانی را که با عملکردشان باعث شدند مردم نسبت به انقلاب بدبین شوند ، خدا لعنت کند کسانی را که به جای خدمت به مردم بر آنها حکومت می کنند ، خدا لعنت کند کسانی را که پست های مهم و کلیدی را بدون داشتن دانش لازم اشغال نمودند ، خدا لعنت کند کسانی را که باعث ترویج فساد در جامعه شدند ، . . .

لعنت به من لعنت بهش.

لعنت به من.دارم مادر میشم ی نی نی کوچولو داره تو دلم جوونه میزنه ولی نمیدونم چرا فکرم این روزا پر میکشه به قدیما به خاطراتم با اون لعنتی. خدا لعنتش کنه. چرا این روزا آرامش دارم چرا همش چهره اون جلو  چشمامه. . . .

متن آهنگ تقصير توعه از مهرزاد اميرخاني

اصن مگه میشه دوست نداشت حالا هی پیشم نباشتو که همونی که یواش یواش منو کشته خنده هاشبگو تو چجوری تنهایی میری لب دریاییکه من و تورو با هم دیده اصن برا چی تو اونجاییلعنت به هرچه شوق رهایی به هر چه دردلعنت به دوش های بدون تو آب سردلعنت به تو به همین حس دوره گردلعنت به هرچه که مرا از تو دور کرددانلود آهنگ جدید مهرزاد امیرخانی . . .

بنزین 3 هزار تومنی

دلم میخواد منفی ننویسم، دلم میخواد مثبت بنویسم اما واقعاً نمیشه. لعنت به این مملکت، لعنت به این خاورمیانه، لعنت به این نفت، لعنت به این جهان سوم، لعنت به این بی ثباتی، لعنت به این سورپرایزهای ناگهانی و یه شبه. ما یه ماهه فقط وام رو گرفتیم و حتی قبل اومدن پول همه برنامه ریزیها رو کرده بودیم برای سرمایه گذاری و دو هفته هم بود همسری توی راه شمال برای پیدا کردن خونه درگیر بود و به آدمهای زیادی رو انداختیم و سپردیم و آخرش یه دفعه ای برداشتن بنزین ر . . .

ماتم

سلام
خوب نیستم، تو خونه حالم خوش نیست
جو خونه را دوست ندارم، گویی که زندان است
پر از انرژی های منفی که حال را بد میکند
من خیلی سختی کشیدم تا همینجا آمدم
و الان هم.
نه میزی، نه روشنایی درستی،عین کاروانسرا،نه آرامش،نه یه قالی نرم که بشود روی آن دراز کشید، نه یه گوشی درست و حسابی،نه کانون گرم خانواده، نه جایی برای مطالعه
پولی فراهم میکنم و از این مملکت لعنتی که نکبت از در و دیوارش میبارد میروم، اگر هم نشد به جهنم میروم که بهتر از این وضع هست
عم . . .

ما مردم بدبخت

حاکمیت ترسو همیشه پشت سانسور و خفقان مخفی می‌شه. الان ۲۴ ساعته نت قطع شده و ما نهایتا تحت شبکه‌ی اینترانت به سایت‌های داخلی راه داریم. چرا؟ چون بنزین رو گرون کردن، چون بار معیشتی خانواده رو بالا بردند، چون بنزین سه برابر یعنی باقی چیزها شش برابر. چون کم‌بود بودجه رو قرار هست از جیب ما مردم بگیرن، چون عرضه‌ی اداره ی یک نونوایی رو هم ندارند، چون آقازاده‌هاشون تو کشورهای خارجی و بالای شهر تهران با ماشین‌های آنچنانی ویراژ میدن و ما ملت باید . . .

87 | احتیاج دارم .

اگه یه روز من خودمو از همینجا پرت کردم پایین ، نه به خاطر بنزین بوده و نه به خاطر گرونی ؛ فقط و فقط به خاطر این social anxiety  لامصب بوده.لعنت به social ، لعنت به anxiety، لعنت به جفتشون کنار هم . . . .

لعنت بهش لعنت به عشق

میخواستم داستانمو بنویسم اینکه دلمو شکست اینکه رفت اینکه چقد سختی کشیدم تا فراموشس کنم اینکه بعد چند سال اومد گف عاشقمه گف پشیمونه گف بهش اعتماد کنم اومد هواسمو دلمو گرفت اولش خوب رفتار کرد دلمو نرم کرد بعد کهفهمید محتاجشم بلندم کرد محکم کبوندم زمین اگ کسی جز خودم این وبلاگو میخونه بدونه عشق اشغال ترین چیزیه که میتونه قسمت یه ادم بدشانس بدبخت باشه هیچکس ترو واقعا دوس نداره تا ازت خسته شدن سرد میشن کم رنگ میشن میرن میمیرن لعنت به هر چی عشقه . . .

لعنت بهت

خیلی دوستدارم یه بار دیگه  برگردم به عقببه ۱۳ آبانی که برگشتم و تو گفتی مال من باشچی شد بعد تولدم.دلت چرا زده شد.چرا وقتی برام پست گذاشتی گفتی خانو.عشقمه الان شدم غریبهلعنت به اون روز . . .

سازمان خراب شده ی بیمار

امروز هزار بار س.ن.پزشکی رو گرفتم. از اون دو سه نفر، کسی مسئولیت پولمو نمی پذیره! از بین رفت اون همه پولم. یعنی باور کنم؟! لعنت به آدمای بی مسئولیت که به پست و مقام می رسن. لعنت! . . .

دِربی نه . دَر بی کلاسیکو

بی کلاسیکودِر بی نه دَر بی " کلاسیکو"اما بعدامروز بی کلاسیکوی ایران انجام شد و من خوشحالم که وقتم رو تلف نکردم و به کارام رسیدم. خدا رو شکر. و شب نیمه دوم بازی سرخآبی لیگ برتر جزیره و دیدم . وااااااااااااااای که به این میگن فوتبال . 2 به یک به نفع لیور پول . توی ورزشگاه خانگی چلسی. به این میگن بازی دوتا گلهای لیورپول ایستگاهی بودند و یکی از یکی دیدنی تر و گل استثنائی "کانته" . خیلی عالی بود.نو میلیادرها . به نو کیسه های فوتبالی میگوین . . .

لعنت

نتونستم که دوباره ننویسم.تموم وجودم پر از غمه، به معنی واقعی کلمه دارم میترکم.
هی اسکرول کردن و خوندن خبرا، هی دیدن فیلما، هی اشک و آه کشیدن، هی لعنت فرستادن بهشون. و این چرخه باز تکرار میشه.
یه مامان ۳۴ ساله که سه تا بچه کوچیکم داره، که فقط رهگذر بود و داشت به یکی‌ که تیر خورده بود کمک میکرد، کشتنش! خیلی راحت.یه تیر روونه گردنش کردن. انگار نه انگار که جونش انداره سر سوزن ارزشی داشته باشه.
جوونی که تو دو قدمیش بهش شلیک میشه، سلاحیم نداره، می . . .

لعنت

اه لعنت به این اشکای لعنتی و لعنت به این بغضی که به جای اینکه با اشک ریختن کوچیک بشه بزرگ و بزرگ و بزرگتر میشه و لعنت به من که انقدر سر پام هنوز شاید هر کسی جای من بود دیگه نه لبش به لبخند باز میشد و نه دلش میتپید شاید توی یکی از همین شبا از حجم غمی که روی دلشه یهو دلش استپ میکرد و دیگه نمیزد مثلا چی میشد همبن الان که بغض توی گلوم داره خفم میکنه و اشکام بی اجازه داره میریزه و دست چپم شروع کرده به ذوق ذوق کردن و یه درد مزخرف یهو نفسم وایمیستاد و قلب . . .

312

دلم برا تو تنگ شدهدلم برا مامان تنگ شدهدلم برا استعدادهام تنگ شده دلم برا لذت بردن از زندگیم تنگ شده دل تنگ همه ی ادمهایی هستم که دوستشون دارم .خیلی . خیلی . خیلی خستم . ولی یه جا باید همه چی تموم شه دیگه. لعنت به همه ی ما که ترسو هستیم. لعنت به همه ی شما که بی فکر هستین.  . . .

وقتی پیامبر عمر و ابابکر را لعنت کرد چرا من لعن نکنم؟

بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
طبق نقل علمای عمری ،پیامبر فرمودند خدا لعنت کن کسی را که در جیش اسامه نرود
عمر و ابابکر با وقاحت تمام برای اثبات کفر خود و ملعون بودن خود نرفتند
وقتی عمری ها به این موضوع گواهی میدهند چگونه من نمیتوانم عمر و ابابکر را لعنت کنم؟ . . .

محیط ِ انسان ساز

لعنت به برخی محیط های جغرافیایی که در آن به دنیا می آییم، قد می کشیم ونهایتا تشکیل زندگی می دهیم. و این دور همچنان برای فرزند یا فرزندانمان ادامه دار است. لعنت به محیطمان که سازنده سرنوشتمان می تواند باشدلعنت به فرهنگی که جایش را بجای اندیشه و تفکروتعقل، به جغرافیا می دهد.مگر گناه این کودکان چیست!؟    . . .

1120

لعنت به همه بالادستیا و ریس روسای رشوه خوار و رانت خوارلعنتیا بسه دیگه چقدر میخواید جولون بدین! لعنت بهتون که آیینده همه رو سوزوندین؛ آشغالای  ×امام حسین در دو عالم روسیاحتون کنه لاشخورای عوضی . . .

عاشقانه 9 / تو اونیکه همیشه بود ، نیستی

اونيکه میگفت من بدون تو هیچم نه تو نیستیاونيکه میگفت تو مشهد زار میزدم خدایا اینو بمن برسون نه تو اون نیستیاونيکه میگفت همیشه در همه جا بیادتم نه تو اون خانم نیستیاونيکه میگفت دوست داشتن تو با فرزندم برابری میکنهنه دیگه داره باورم میشه تو نیستیساعت یک و چهل و پنج دقیقه صبح هست و من دارم از بی وفایی هات مینویسمهمیشه من رو یک متهم میدونی اما وقتی داستان زندگی تو رو به هر مشاور و شخص عاقلی میگم اونا میگن این خانومه داره دروغ میگهولش کنهمیش . . .

دانلود آهنگ جدید رضا بهرام لعنت به شبهای بعد از تو

آهنگ رضا بهرام لعنت به شبهای بعد از تو
دانلود آهنگ جدید از خواننده پرطرفدار رضا بهرام بنام لعنت به شبهای بعد از تو به دردی که ماند از تو به دادم نمیرسی با متن کیفیت اصلی Mp3 320 تکست و پخش آنلاین 128 در موزیک مدیا
Download New Music | Reza Bahram ♩ Shabhaye Bad Az To | Text And Direct link excellent quality 320 In Musicmedia
دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم ؛ موزیکس پوزیکس . . .

حال ما

حال ما خوب نیست
حال خوزستان خوب نیست
مادر وطن حال فرزندت خوب نیست 
ما را دریاب
لعنت به نفت 
لعنت به نفت 
لعنت به نفت
امروز باشنیدن موزیک ویدیو اهل النخل مهدی یراحی کمی حال خوزستان بهتر شد 
صدای درد مردم وطنم با این موزیک ویدیو که ساعت ۶ امروز تو کانالش قرار گرفت به گوش همه میرسه 
همونطور که صدای خرد شدن استخوانهای سرزمینم  زیر چرخ دنده بی توجهی ها مدام تو گوش ماست
اهل نخلستانیم زاده ی سخاوت و بخشندگی 
همسایه افتابیم و کمال همنشینی مارا بخشن . . .

شهر دیوونه

یا همیشه دیر بودمیا ازم خسته شدن زودمن به هر کسی رسیدملحظه یِ خدافظی بودقلبم اصلاً از گذشتهخاطرِ خوشی ندارهبکش این خاطره رو کهقصد خودکشی ندارههمیشه اشتباه ، شده جمله هامجوابم اون نبوده که شِنُفتماز بس به هرکسیگفتم عاشق نبودبه اون که عاشقش شدم چیزی نگفتماین شهرِ دیوونهبه من یاد دادآدم که تنها باشه راحت ترهلعنت به تنهایی و دیوونگیشلعنت به راحتی که سخت میگذرههنوزم هر جا که میرمکوچه هاش برام شکلِ بن بستهیه وقتا میگم شایدیکی دلِ این شهرو یه . . .

1233 - گل یارپاق

مشه بی بی هم رفت. اواخر هیچی نمی خورد اما وقتی بهش می گفتن این غذا رو من براش فرستادم کمی ازش می خورد. توی بیمارستان وقتی منو دید گریه کرد. اما دیگه صداش در نمیومد. دست و پاش شکسته بود و عفونت کل بدنش رو گرفته بود. هق هق کرد و شونه هاش لرزید. دلم تنگ میشه برای بوسه های فراوان و آبدارش! لعنت به فقر و بی کسیش. هزار بار لعنت. . . .

29 مهر به تاریخ شکستن دلم

از 7صبح تا 7 شب سر کار بودم . حدود 7:30 بود گفتم بذار برم یه سر بهش بزنم انقدر نگه حتما  بهم سر بزن . بااین که می دونستم سرش شلوغه با اینکه می دونستم خودم کوبیده ام .اما رفتم لعنت به من لعنت به من رفتم چی شد ؟؟؟ اگر از کسی دور باشی و دلتنگش بشی بهتر از اینه که پیشش باشی تصوراتتو خراب کنه   . . .

لعن و نفرین

معنا: دعا اگر بر علیهِ کسی باشد، اصطلاحاً نفرین (لعن) نامیده میشود. لعن و نفرین اگر بجا نباشد، اثر نمیگذارد و ممکن است تبعاتش، دامنگیرِ خود ما شود. به انواع نفرین و لعنت توجه کنید: 
1. نفرین حرام: لعنت مؤمن و کسى که مستحق لعنت نیست حرام است. مثلا الآن کسی زبانم لال مقام معظمِ رهبری را لعنت کند.
2. نفرین مکروه: نفرین به حیوانات. مثلا بگوییم خدا لعنت کند این اسب را که تند نمی‌دود! یا پشه را نفرین کنیم!!
3. نفرین جایز: لعنت به کافرین، ظالمین، و کسانى که . . .

لعنت به.

لعنت به شهوت. اخه یک آدم معلول با مشکلات جسمی که دارم چی به داشتن شهوت. خیلی سخته بتونم خودمو کنترل کنم
این یک نیاز تحقیرآمیز برای آدم های معلول ِ که بیشتر عذاب بکشند بابت معلولیت شون. 
آدمی که همیشه درد داره و زجر میکشه چی به شهوت فقط میخواهی بیشتر عذابم بدی؟  . . .

#19

الهام بهم گف .الله آدامن هآواسن بوجور ساخلار و بوجو حواسه اداما اولاراعـــــجـــــــــبالله سنه تانیمیانا لعنت .خدا .،قربونت برم .!!!واقعا سنه تانیمیانا لعنت .الله باشیان دولانیم اله حل اولسون منیم بو موشکولوم نجور که مصلحت ده .من زندگیی که قراره درست میکنم. همه چیمو از اول شروع میکنم. . . .

بریدن سر مرغ و راه رفتن قمه ن

⭕️ در انگلستان‌ که بریدن سر یک مرغ در ملا عام جرم محسوب می شود، دولت بریتانیا اجازه میدهد تا قمه ن با کمال ارامش در خیابان های لندن قدم بزنند!!! 
خودتان را بگذارید جای مردمی که این صحنه ها را می‌بینند، پس از آن راجع به امام حسین علیه‌السلام و راجع به تشیع چه فکری می کنید ؟
لعنت بر انگلیس حرامزاده و از آن مهمتر لعنت بر جهل و نفهمی  . . .

منو ببخش 2

منو ببخش !!!ببخش اگه یه وقتایی اونی که انتظار داری نیستماگه همیشه اذیتت میکنم ببخش اگه بعضی وقتا،از ترس نداشتنت،الکی بهت گیر میدم.منو ببخش نفسم منوببخش ،اما باور کن،از هرکسه دیگه ای تو این دنیا بیشتر دوست دارم.اگه دارم کم میارم اگه دارم بچگی میکنم اگه تو خیالم باهات تموم میکنم منوببخش عشقممم میدونم بعضی وقتا غیر قابل تحملم،اما تو ببخشاگه باهات سرد بودم اگه بهت بد گفتم منو بخاطرهمه ی بدیام همه ی سردیام اگه تنهات گذاشتم بب . . .

شب های بعد از تو

لعنت به شبهای بعد از توبه دردی که ماند از تورفتی آواره شد خانهماندم غریبانه لعنت به بی کسیقلب من این چنین آسان نمی‌لرزید…عشقت اما به غم هایش نمی‌ارزید!!!دنیا را بردی همراهت به نابودی…دنیا غم شد مگه تو چند نفر بودی…لعنت به شبهای بعد از توبه دردی که ماند از تو به دادم نمیرسیرفتی آواره شد خانه ماندم غریبانهلعنت به بی کسیقلب من این چنین آسان نمی‌لرزید…عشقت اما به غم هایش نمی‌ارزید!!!دنیا را بردی همراهت به نابودی…دنیا غم شد مگه تو چند نفر . . .

لعنت به این زندگی

1. اسماعیل بخشی ایشچیلره اولان ظلم علیهینه چوخلی اعتراض ائدندن سونرا نهایت امگین آلدی: 74 شاللاق و 14 ایل توتساق! قیسا و چارپیجی بیر ویدیودا بوغازی دویوملی دویوملی* دئدی: لعنت به این زندگی!»
2. سحر خدایاری فوتبول ایستادیومونا گیرمک ایسته‌دیگی ایچون نهایت امگین آلدی: 6 آی زیندان! قیسا و چارپیجی بیر ائیلمده بنزینی اوستونه تؤکدو و اؤزون یاندیردی. بو ائیلمی یاپارکن سانیرام او دا دییرمیش لعنت به این زندگی!»
----
* بغض
* یازماسایدیم اینسانیته خیانت . . .

منو ببخش2

منو ببخش !!!ببخش اگه یه وقتایی اونی که انتظار داری نیستماگه همیشه اذیتت میکنم ببخش اگه بعضی وقتا،از ترس نداشتنت،الکی بهت گیر میدم.منو ببخش نفسم منوببخش ،اما باور کن،از هرکسه دیگه ای تو این دنیا بیشتر دوست دارم.اگه دارم کم میارم اگه دارم بچگی میکنم اگه تو خیالم باهات تموم میکنم منوببخش عشقممم میدونم بعضی وقتا غیر قابل تحملم،اما تو ببخشاگه باهات سرد بودم اگه بهت بد گفتم منو بخاطرهمه ی بدیام همه ی سردیام اگه تنهات گذاشتم بب . . .

لعنت بهت

احساس میکنم تک به تک بدبختی ها ، مصیبت ها ، خودکشی ها ، فقر ها ، جنایات ها و مقصرشون من هستم . بابت یه رای که به یه آدم عوضی دادم اونم از سر نادانی ، از سر جوگیری ، از سر بی تجربگی ، از سر خامی . دوست دارم برم بمیرم ،  دوست دارم بابتش تا ته عمرم گریه کنم . آقای رئیس جمهور احمق ، به حق علی بن ابی طالب خدا تو رو با یزید تو جهنم یه جا بنشونه . اینقدری که حالم ازت بهم میخوره . اینقدری که داری خون مردم رو تو شیشه میکنی . لعنت بهت . . . .

خاطرات سیاه

یه اشتباه بزرگ کردم!
دنبالش گشتم و پیداش کردم!!
حالا دوباره همه خاطرات مضخرف دارن تو ذهنم ردیف میشن
حس میکنم مغزم داره منفجر میشه
لعنت ب حافظه
لعنت ب حافظه
من فقط نیاز ب ی موضوع جدید دارم تا دیگه این ذهن مغرور مسخرم تو رو یادآوری نکنه!
حافظه عزیزم لطفا خفه شو و بذار بخوابم
اون و هرچی درباره اون هست بدرک!!
همه چی از اون پیشنهاد مسخره شروع شد! 
چی باعث شد وقتی میخوای کسی رو بندازی تو زباله دون ذهنت کاری کنی ک یکی دیگه بهم ربطتون بده؟
اگ قبل هرکاری ف . . .

بیست و سومین پست

سلام لیموعسل هیچ‌جایی برام نمونده  مثل یه بی‌خانمان شدم توی دنیایی که همش مال منهسخته آخ. دلم پر از درده.می‌خوام داد بزنم. نه برای دل خودم، برای تموم اونایی که بهشون ظلم شد و ساکت موندن.لعنت بهت زندگی. لعنت بهت هرزه‌ی بی‌شرف. با تموم وجودم ازت متنفرم. دهنم سرویس شده. کاش راه نجاتی بود. . . .

چهار جمله از چهار کودک که در تاریخ بشر با خط سیاه حک شده است 1⃣ اولین جمله از یک دختر سوری بود که در وقت جان کندن یعنی آخرین مرحله زندگیش گفت : همه چیز را به خداوند خواهم گفت .????2⃣ دومین جمله از دختر معصومی که از وحشت در جنگ سوریه ، از صحنه جنگ فرار میکرد ، خطاب به خبر نگاری که می خواست ازش فیلم بگیرد در حالت گریه و زاری گفت : عمو به خاطر خدا عکسم را نگیر چون بی حجاب ام .????3⃣ سومین جمله از دختری کوچکی بود که از گرسنگی چنین گفت : ای الله چیزی نمانده . . .

همسفرم،لعنت به تو

همسفرمنوقت بخیر.مراتاناکجاهامیبری،همه میگویندتونیستی،امامن میدانم توهستیبرای همه خیالی هستی،امابرای من یک همراه وهمسفرواقعی.هرکه مرادید تورا نفرین کردمیدونی چرا،همیشه تومرابه گذشته ام میبری،مراقضاوت میکنی،ومحکوم میشوم به                             گناهکارچقدرحکم توعادلانه است،امادرعدل بهتراست نقش وسهم خودتو بفهمی،کارهای که برایم کرده ای وناشکری کرده ام،اری من گنه کارم،چون کسی مثل توهمسفرم استمانندپدری هستی ،که برای همه پدری وبرا . . .

لعنت بهت خرداد ماهی مهربون!

دیدی دل بی طاقتم دوباره تحمل نکرد؟!دیدی دوباره پیام دادم بهت؟!(:دیدی چقد ضایع بود کارم؟!و تو چقدر خشک جوابمو دادی.دل من تنگته لامصصصب بفهم:"(اصلا میدونی چیه؟! من عاشق خرداد ماهمچون هم صحبتام با تو بیشتر میشه توش هم تو متولد این ماهی لعنت بهت خرداد ماهی مهربون!لععنتتت که هیچی برام نذاشتی . . .

14

مادر من یک احمق‌ام.کاش بودی مادر و بغلم می‌کردی.می‌دانی هیچ‌وقت مرا بغل نکرده‌ای؟حتا وقتی حامله بودی مرا. حاج خانوم،تو بگو چرا؟مگر من چه کرده‌ام؟ دوستم داشته باش. لعنت بهاو»که در من نمی‌میرد.لعنت به من که نمی‌تواند بمیرد. مرا،مرا آزردی. مداوا نکن.بُکش لطفاً.  قرش بدیم،ولش بدیم،چپ​​​​​چپ و راست خوشگلش بدیم. خندیدی؟ . . .

شهرستان قوچان روستای دیزادیز محمودبراتی

گاهی اوقات  توضیح بیشتردر مورد یه مطلب خطابه اشتباه ذهن انسان بیشتر نیست من بدون هیچ هراسی وبدون هیچ تردیدی اگرچه در مقابل مردم،همون هایی که همه شبیه همن ولی درظاهرمتمایز میدونن خودشون را باصدای بلندفریادمیزنم چرا همه حقیقت راحتی درزمانی که کسی نیست ازهم پنهان میکنیم ؟ لعنت به صورتک های پشت نقاب،لعنت به اندیشه قدیمی ساکت ماندن برای زنده ماندن زنده ماندنی که وحشتناکترازمرگ است          . . .

عصبی

شش دقیقه مونده به ۱۲، هرشب همین موقعا که میشه تاریخو چک میکنم که ببینم چند ‌روز دیگه مونده تا دوماه بشه، لعنتی خواب شبو ازم گرفتی، یه جایی تو قلبم خالی شده و جاش تیر میکشه، لعنت به تو
صبا وقتی بیدار میشم هنوز خسته ام، یه چیزی میخورم میرم کافه میشینم با متن کتاب کلنجار میرم و بعد دوسه ساعت میام خونه یه کله شاگرد دارم تا شب که بشینم پای شام و سریال، به شدت کار میکنم اما نمیتونم سیفون بکشم رو فکر تو، خسته شدم از تو که مثل خوره تو وجودمی چندساله و . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)