قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

فاطمه خ. مشهور به سحر تبر به دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شد

دانشجویان بازداشتی

تداوم بازداشت ملیکا قراگوزلو دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی و بازداشت ابراهیم گرانپایه در دانشگاه تهران
رییس حراست دانشگاه علامه طباطبایی،ضمن تائید خبر بازداشت ملیکا قراگوزلو،دانشجوی این دانشگاه گفت طبق اخبار رسمی دانشگاه علامه طباطبایی ۲ دانشجو بازداشت شده بودند که یکی از این دانشجویان همان شب آزاد شد و ملیکا قراگوزلو همچنان در بازداشت است.بنا بر گزارشی دیگر،ابراهیم گرانپایه دانشجوی معماری دانشگاه تهران در تاریخ ٢٧ آبان‌ماه در . . .

بازداشت

.شوراهای صنفی دانشجویان کشور اعلام کرد: #کامیار_ذوقی،دانشجوی علوم اجتماعی دانشگاه تهران و فعال صنفی این دانشگاه، از شب دوشنبه، ٢٧ آبان،در منزل خود بازداشت و به مکان نامعلومی انتقال داده شده است و تاکنون خبری از سرنوشت این دانشجوی بازداشت شده در دست نیست. . . .

بی‌خبری از اتهام و محل نگهداری یک نوکیش مسیحی پس از یک سال بازداشت

 کیارش عالی‌پور سخنگوی سازمان ماده ۱۸» به کمپین حقوق بشر در ایران گفت یک نوکیش مسیحی اهل تهران به نام عزیز مجید‌زاده از تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ در بازداشت به سر می‌برد. به گفته عالی‌پور بازداشت او  مربوط به برگزاری جلسات مذهبی و کلیساهای خانگی برای نوکیشان مسیحی است اما پس از گذشت یک ماه هنوز از اتهام، محل نگهداری و نهاد بازداشت‌کننده این نوکیش مسیحی اطلاعی در دست نیست.کیارش عالی‌پور درباره نحوه بازداشت عزیز مجید‌زاده نوکیش مسیحی گفت: . . .

بازداشت تيرانداز نازي اباد

بازداشت تیرانداز نازی‌آبادایسنا نوشت: فردی که اقدام به تیراندازی در محله نازی آباد تهران کرده بود، از سوی ماموران پلیس امنیت تهران بزرگ دستگیر شد. در روزهای پایانی هفته پیش گزارشی از وقوع یک فقره درگیری مسلحانه و تیر اندازی در محله نازی آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن عوامل کلانتری در محل حاضر شده و اقدامات و تحقیقات اولیه را انجام داده و نتایج حاصل شده را به دستور مقام قضایی در اختیار ماموران پایگاه هفتم پلیس ا . . .

موج جدید بازداشت نوکیشان مسیحی در اصفهان

هفته گذشته منابع خبری از بازداشت سه تن از نوکیشان مسیحی اصفهان، خانمها صدیقه امیرخانی، مهناز رفیعی و محمدرضا پیمانی خبر داده بودند. این فعال حقوق بشری به کمپین گفت که مراجعات مکرر خانواده های بازداشت شدگان به مراجع انتظامی و قضایی نتیجه ای در بر نداشته و تنها خانم امیرخانی طی تماسی با خانواده خود، از سلامتی و بازداشت در یکی از مراکز امنیتی و ادامه روند تحقیقات خبر داده است.کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران  نوشته است که فشار بر نوکیشان مس . . .

• سپیده قلیان باز هم بازداشت شد.

• خبر ۲۶ آبان ۹۸
کمپین دفاع از بازداشتشدگان هفت‌تپه و زندانیان ترقی‌خواه، در کانال تلگرامی خود، خبر از بازداشت مجدد #سپیده_قلیان، فعال مدنی و کنشگر حقوق کارگران داده است.
این کمپین می‌گوید خانم قلیان شب یک‌شنبه در خانه پدر خود بازداشت شده‌است.
طی ساعت‌های گذشته تصاویری از سپیده قلیان در حالی‌که شعارنوشته‌ای علیه گرانی بنزین در دست دارد در فضای مجازی منتشر شده است. . . .

سها مرتضایی و دو دانشجوی دیگر بازداشت شدند

  سها مرتضایی، دبیر سابق شورای صنفی مرکزی دانشگاه تهران و دو نفر دیگر از دانشجویان همراه او شب گذشته در خوابگاه دختران دانشگاه تهران بازداشت شدند. ایرنا که این خبر را گزارش کرده هویت دو دانشجوی دیگر را روشن نکرده است. مرتضایی، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم انسانی دانشگاه تهران در دی‌ماه سال ۹۶ به دلیل پیگیری وضعیت دانشجویان بازداشتی در اعتراضات آن زمان بازداشت و سپس در دادگاه انقلاب به شش سال حبس تعزیری و دو سال محرومیت از عضویت د . . .

زندانیان مالی و بدهکاران - وثیقه برای ضمانت زندانیان کیفری

بدهکار کیست؟بدهکار شخصی است که به موجب قانون و حکم دادگاه محکوم گردد و برای وی اجرائیه صادر شود و یا اینکه به تبع امر کیفری محکوم به رد مال به مالباخته می‌شود مانند محکومیت به رد مال به مالباخته که در این حالت دستور مرجع صادر کننده حکم به منزله اام به پرداخت است.بطور کلی هر شخصی که به پرداخت مال به دیگری محکوم شود تحت شرایطی باید ممکن است تا زمان پرداخت بدهکاریش در حبس قرار بگیرد.* بازداشت بدهکار موکول به درخواست کسی است که حکم ب . . .

آقازاده دیگری باز داشت شد

بازداشت پسر وزیر سابقبازداشت مشاور وزیر سابقدر حالی مقامات قوه قضائیه بازداشت پسر وزیر سابق را تایید کرده‌اند که پیگیری‌ها نشان می‌دهد وی متهم به کارچاق‌کنی و دریافت مبالغی در وزارتخانه مربوطه بوده و به همراه یکی از مشاوران وزیر بازداشت شدند.به گزارش مشرق، به تازگی خبر بازداشت پسر یکی از وزرای سابق دولت‌های یازدهم و دوازدهم منتشر شده است.پیگیری‌ها اطلاعات جدیدی درباره این پرونده را روشن کرد. بر اساس پیگیری‌ها، #مهدی_ی به همراه . . .

گلرخ ایرایی فعال مدنی توسط کفتارهای نظام بازداشت شد

گلرخ ایرایی در منزلش بازداشت شد به گزارش خبرگزاری هرانا، نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران، گلرخ ابراهیمی ایرایی، زندانی ی سابق را روز شنبه  ۱۸ آبان در منزل شخصی خود در تهران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل کرده‌اند.  هرانا نوشته است ماموران، که تعداد آنها ده نفر عنوان شده، هنگام بازداشت ایرایی حکمی ارائه نکرده‌اند.  گلرخ ایرایی، کنش‌گر مدنی و نویسنده داستانی درباره سنگسار است که تاکنون منتشر نشده است، پس از تحمل دو سال و نیم ح . . .

دانلود فیلم گشت ارشاد 2

دانلود فیلم گشت ارشاد 2, دانلود فیلم گشت 2, دانلود رایگان فیلم گشت ارشاد دو, دانلود فیلم ایرانی گشت ارشاد 2 با کیفیت 1080p, دانلود گشت 2 با کیفیت 720p, گشت2نجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

پرونده گوشت اردبیل به تهران رفت

پرونده گوشت اردبیل به تهران رفتناصر عتباتی در مورد پرونده واگذاری مجتمع صنعتی گوشت اردبیل گفت:‌ دو وجه در این پرونده وجود داشته که یکی مربوط به نحوه واگذاری و دیگری بدهی بانکی خریداران بود که بر خلاف ادعای آنها مبنی بر نداشتن هیچ گونه بدهی بانکی، با بررسی‌هایی لازم کارشناسی مشخص شد که خریداران این مجتمع 160 میلیارد ریال بدهی بانکی دارند.به گزارش تسنیم، رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به سوء جریانی در نحوه واگذاری این مجتمع تصریح کر . . .

دانشجویان دستگیر شده در اعتراضات اخیر

تصویری از تجمع اعتراضی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی علامه طباطبایی در روز سه‌شنبه ۲۸ آبان ماهگزارش‌ها حاکی از برخورد و بازداشت گسترده در اعتراضات اخیر با دانشجویان است به طوری که حدود ۵۰ دانشجو در دانشگاه تهران پس از بازداشت از سوی لباس‌شخصی‌ها» با آمبولانس» برده شدند.شوراهای صنفی دانشجویان کشور در کانال تلگرامی خود روز سه‌شنبه ۲۹ آبان ماه گزارش داد که روز دوشنبه ٢٧ آبان دانشجویان دانشگاه تهران دست به تجمعی در اعتراض به افزایش س . . .

بازداشت زم

ظاهراً بازداشت زم  جز خود زم نتیجه خاصی در بر نداشته است. قوه قضاییه هرگونه بازداشتی در دولت , مجلس و جاهای دیگر را تکذیب کرده است .گرداب نیز از کسانی که باب  آمدنیوز ارتباط داشته‌اند خواسته است خود را معرفی کرده و اظهار پشیمانی نمایند. اگر با دستگیری زم  مرتبطین با او نیز دستگیر می شدند باید تا به امروز که حدود ۱۰ روز از بازداشت زم می‌گذرد  افرادی  معرفی می شدند ؛اما به جز محمد حسین رستمی ارتباط کسی با روح الله زم و آمدنیوز فاش نشده است. آن گ . . .

بازداشت نوشین حکیمی( نوح‌نژاد) در ادامه بازداشت بهائیان ایران

ماموران امنیتی وزارت اطلاعات روز شنبه ۲۳ آذرماه یکی از شهروندان بهایی در شهرستان بندر لنگه را بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل کردند و همچنان اطلاعی از وضعیت وی در دست نیست. همزمان با بازداشت خانم حکیمی محل زندگی آقای عرفان نوح‌نژاد و محل کسب آقای زراعت توسط ماموران امنیتی مورد تفتیش قرار گرفت. ماموران وزارت اطلاعات وسایل شخصی خانم حکیمی، آقای زراعت و آقای نوح‌نژاد را ضبط و توقیف کردند. . . .

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی:بازداشت افراد به منظور جمع آوری ادله ممنوع

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در گردهمایی قضات دادسراي عمومی و انقلاب تهران با بیان اینکه ما قاضی را مهندس اجرای قانون می‌دانیم، بیان کرد: یافته‌های شما در دوره دانشگاهی، حوزه علمیه و یافته‌های حقوقی و بحث‌های میان رشته‌ای همه در یک رأی نمود می‌یابد. این رأی نماد همه یافته‌ها و آموزش‌های قاضی است.
ادامه مطلب . . .

اعتراضات آبان ؛ بازداشت ۴۷۰ شهروند در استان البرز و شهر تبریز تحت عنوان "لیدر و عوامل اغتشاشات"

 خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۹ آذرماه، نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا از بازداشت ۴۰۰ شهروند معترض طی اعتراضات آبان‌ماه در استان البرز خبر داد و گفت ۲۰۰ تن از این افراد کماکان در بازداشت هستند. همچنین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی نیز گفت که ۷۰ شهروند در تبریز تحت عنوان لیدر و عامل اغتشاشات” بازداشت شدند. استفاده از این عنوان در خصوص مردم معترض بازداشت شده در حالی است که پیشتر رومه کیهان که تحت نظر نماینده آیت الله خ . . .

مراحل و فرایند قانونی و اداری بازداشت و تودیع وثیقه در دادگاه و دادسرا برای متهم-زندانی

بسمه تعالیروال و نحوه بازداشت کردن سند ملکی جهت تامین وثیقه زندانی در دادگاه و دادسرا قدم به قدم توسط گروه ما چگونه است؟1) حضور متقاضی سند اجاره ای(وثیقه اجاره ای برای زندانی) در دفتر و مشاوره رایگان حضوری با کارشناسان حقوقی و وکیل مجرب دادگستری جهت آشنایی کامل پرونده متهم- زندانی و انجام تواقفات لازم جهت حل مشکل ارباب رجوع و آزادشدن زندانی2) در صورت توافق ، قرارداد رسمی وثیقه گذار - سند گذار( جهت تامین وثیقه دادگاه - دادسرا-تعزیرات کالای قا . . .

بازداشت فرزند یکی از وزرای قبلی قضا و قدر

به گزارش همشهری آنلاین،  باشگاه خبرنگاران جوان از مقاطعه یک منبع آگاه از بازداشت پسر یکی از وزرای سابق خبر انصاف. به گفته این منبع، تهمت این فرد در بستگی با مفاسد اقتصادی است. . . .

بازداشت و آزادی کامیل

هفته قبل (یکشنبه 26 آبان 98) کامیل پس از سه‌ماه بازداشت موقت آزاد شد. ایشان مردم‌شناس و جامعه‌پژوهی فعال در حوزۀ آسیب‌ها و مسائل اجتماعی است که تحقیقات جامع و قابل توجهی پیرامون موضوعات و مسائل حساس و چالش‌برانگیزی چون ازدواج موقت، کودکان کار، کودک‌همسری و وضعیت هویتی اقلیت‌های جنسی و قومی در ایران و اقلیم کردستان در ترکیه، عراق و سوریه انجام داده است. در پژوهش اخیرش پدیده زباله‌گردی کودکان در تهران را مطالعه کرده و پرده از . . .

نکاتی در زمینه تعویض سند برای وثیقه زندانی یا متهم در دادگاه و دادسرا

بسمه تعالیدر زمان‌هایی پیش می‌آید که صاحب ملکی که متهم را با وثیقه- سند خود ضمانت نموده بنا به دلایلی میخواهد سند ملکی خود را آزاد کند در این صورت متهم میتواند:وثیقه جدید را به مرجع بازداشت کننده مزبور معرفی و تقاضای تعویض وثیقه (رفع بازداشت (رفع توقیف) از پلاک سابق و بازداشت پلاک جدید نمائید.( توجه: قبول یا رد این درخواست با مرجع قضایی موردنظر می‌باشد.))شرایط تعویض وثیقه برای متهم- نحوه جابجایی سند برای زندانی- سند برای جایگزینی وثیقه جهت د . . .

۷ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق برای یک فعال داشنجویی

دادگاه تجدید نظر استان تهران، حکم صادره در دادگاه بدوی (شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب) علیه پریسا رفیعی، فعال صنفی دانشگاه تهران را عینا تائید کرد.وی پیشتر توسط دادگاه انقلاب تهران به ۷ سال حبس تعزیری، ۷۴ ضربه شلاق و ۲ سال ممنوع الخروجی و محرومیت از عضویت در گروه ها و احزاب محکوم شده بود. گفته می شود به استناد ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی، اشد مجازات، یعنی ۵ سال از مدت زمان محکومیت وی قابل اجرا خواهد بود.یک منبع نزدیک به خانم رفیعی به گزارشگر هرانا گ . . .

احکام صادر شده برای فعالان محیط زیست

.
• حکم پرونده حافظان محیط زیست در بازداشت اعلام شد: ‏#نیلوفر_بیانی: ۱۰ سال ‏#مراد_طاهباز: ۱۰ سال‏#طاهر_قدیریان: ۸ سال‏#امیرحسین_خالقی: ۶ سال ‏#سپیده_کاشانی: ۶ سال‏این حکم بدون حضور وکیل و بدون نشان دادن برگه حکم به
بازداشت شدکان امروز اعلام شده است.
. . . .

حجاب اجباری؛ صبا کردافشاری به ۲۴ سال حبس تعزیری محکوم شد

حجاب اجباری؛ صبا کردافشاری به ۲۴ سال حبس تعزیری محکوم شدخبرگزاری هرانا – صبا کردافشاری، فعال مدنی بازداشتی در زندان اوین توسط دادگاه انقلاب تهران به ۲۴ سال حبس تعزیری محکوم شد. با استناد به ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی مجازات اشد یعنی ۱۵ سال حبس تعزیری از بابت اتهام اشاعه فساد و فحشا از طریق کشف حجاب و پیاده روی بدون حجاب” در خصوص وی قابل اجرا خواهد بود. اتهامان دیگر او فعالیت تبلیغی علیه نظام و اجتماع و تبانی” اعلام شده است. جلسه رسید . . .

متن حرز حضرت فاطمه – خواص و فوائد حرز حضرت فاطمه برای دفع بلا

حرز حضرت فاطمه (س) :
حرز حضرت فاطمه (س) در دو کتاب مهج الدعوات” و مجتنی” که هر دو از کتب سید ابن طاووس” هستند نقل شده و دعای کامل این حرز، در مفاتیح الجنان نیز ذکر شده است.
دعای این حرز بدین صورت است:
ادامه مطلب . . .

دو شهروند بهایی از زندان آزاد شدند

بنابرگزارش ابهام‌زدایی، شهنام جذبانی پس از گذراندن یک‌سوم از دوران محکومت خود در زندان گنبد از زندان آزاد شد. آقای جذبانی پیشتر به همراه تعدادی از بهائیان گنبد و چند شهر دیگر به صورت دسته‌جمعی بازداشت شده بودند و در دادگاه بدوی به ۱۱ سال حبس محکوم شد که این حکم در دادگاه تجدید نظر به ۲۱ ماه حبس تعزیری کاهش یافت. همچنین نوشین حکیمی که پیشتر در بندرلنگه بازداشت شده بود با تودیع قرار وثیقه از زندان مرکزی بندرعباس آزاد شد. در زمان بازداشت مام . . .

کیانا شعاعی با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

خانم شعاعی در بازداشتگاه وزارت اطلاعات شیراز تحت بازجویی و بازداشت بود. کیانا در تاریخ ۲۹ مهرماه همزمان با دو شهروند بهایی دیگر به نام های سروش آبادی و فرزان معصومی توسط مامورین وزارت اطلاعات بازداشت شده بود.  . . .

بیشترین اسم دختر در سال 1398

در مطلب قبلی اسم دختر سال 98 و 99 معرفی شدند و در این قسمت بیشترین اسامی دختر در سال 1398 که ثبت احوال اعلام کرده که ثبت شده را معرفی می کنیم:طبق آمار سازمان ثبت‌ احوال استان تهران:در سه ماه نخست سال ۹۸ (فروردین، اردیبهشت، خرداد) در استان تهران نام‌های امیرعلی» و فاطمه» بیشترین فراوانی را در میان اسامی انتخاب شده داشتند. نظر شما چیست؟اسم های دختر سال 98 به ترتیب:فاطمه (باور کردنیه؟)حلمازهرا (!؟)آوامرسانا (که برخی دوستان گفتند اخیرا ثبت نمی شود!!!) . . .

خاطرات با مزه:تو ایران اگه بگی رفتم کره ماه طرف مقابل میگه من سه دفعه رفتم

وقتی با اوستای گچ کار  هم صحبت شدم دربین صحبت به او گفتم که دوسال از حوزه را در تهران درس خوانده ام ایشان گفت من هم هفت سال تهران زندگی کرده ام.اوستا مردی بسیار ساده و به شدت معتاد به مواد مخدر بود ومن حرفش را باور نکردم و برای اینکه بدانم راست می گوید یا دروغ چند سوال از شهر تهران از او کردم وبه اوگفتم تا کنون میدان آزادی رفته ای ؟اوگفت نه٬    گفتم توپخانه و ناصر خسرو رفته ای؟اوگفت نه٬  خلاصه هر جای تهران را سوال کردم بلد نبود.  به او گفتم تو که . . .

شعر ترکي مدح حضرت زهرا(سلام الله عليها)

فاطمه دور دختر خیرالانامهمسری پیغمبره قائم مقاماوغلی حسن ابن الامام الامامبند دل و جانی حسین تاپدی نامنائبه سی زینب شیوا کلامفاطمه دور صاحب صلح و قیامفاطمه دور مطلع و حسن ختامفاطمه دور دردیمیزه التیامسفره سینون ریزه خوری خاص و عامدرگه زهراده نقدری وارامعشقینی من سیم و زره ساتمارامخدمت ایدم هر نقدر دویمارامقائل نوکرلیق اولام، اولمارامکاش اولا که فاطمه اولسون آنامآری ویرن عزت و جاه و مقامفاطمه دور فاطمه دور والسلام.فاطمه بیر گوهر نای . . .

ی ۶۰ میلیارد کار مند بانک

        بازداشت کارمند بانک با ی ۶۰ میلیاردی
⬅️ معاون مبارزه با جعل و ی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری کارمند بانکی با ی ۶۰ میلیارد ریالی خبر داد که حساب مشتری را بسته و به نام خودش عابر بانک صادر کرده بود.
◀️ سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور در تشریح این خبر گفت: شانزدهم مرداد ماه سال جاری پرونده ای از شعبه هجدهم بازپرسی دادسراي ناحیه ۳۲ تهران با موضوع برداشت غیرقانونی از حساب برای رسیدگی تخصصی به اداره سیزدهم پلیس . . .

دستور کار جدید تاصیکو »

 دستور کار جدید « تاصیکو »
هلدینگ صدر تامین درحال‌حاضر توسعه سرمایه‌گذاری در بخش فولاد و مس را در دستور کار دارد.
کانال تلگرامی دیده بان بورس تهران [email protected] بورس تهران . . .

یک شهروند بهایی به پنج سال حبس و مصادره اموال محکوم شد

بنابرگزارش ابهام‌زدایی؛ کامران شهیدی، شهروند بهایی ساکن کرج در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه به پنج سال حبس تعزیری و ضبط اموال محکوم شد. آقای شهیدی پیشتر در تاریخ ۳ مهر ۹۶ توسط ماموران امنیتی وزارت اطلاعات بازداشت و به زندان اوین منتقل شده بود. آقای شهیدی پس از سه هفته بازداشت در تاریخ ۲۶ مهر ماه با تودیع وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی آزاد شد. اموال مصادره شده کامران شهیدی نزدیک به ۲ کیلوگرم طلا، مقادیری طلا، پول نقد و دلار است که مج . . .

تاثير بازداشت فعالان محيط بر جامعه

 امضاکنندگان نامه مزبور به طور اخص به زندانی بودن فعالان حیات وحش ایران اشاره کرده و خدمات آنان را یادآور شده‌اند: در میان بازداشتشدگان، متخصصان توانمند و شناخته شده حوزه حیات ‌وحش کشور نظیر طاهر قدیریان، امیرحسین خالقی و هومن جوکار حضور دارند که سال‌هاست در راه خدمت به میهن و حفاظت از طبیعت این مرز و بوم تلاش کرده و در بسیاری از طرح‌های حفاظتی گونه‌های در معرض خطر انقراض با همکاری ادارات کل محیط زیست استان‌ها و دانشگاه‌ها نقش تأث . . .

اعضای گروه انحرافی ارتش غضب الهی بازداشت شدند

نیروهای امنیتی استان بصره تعدادی از عناصر وابسته به گروه منحرف موسوم به ارتش غضب الهی (جیش الغضب الالهی) را که به نام جیش رجال المشرق نیز موسوم است بازداشت کردند.

ادامه مطلب . . .

برگزاری دوره ضمن خدمت با عنوان مدیریت کلاس

به اطلاع همکاران بزرگوار میرسانیم که دوره 32 ساعته ضمن خدمت تحت عنوان (مدیریت کلاس ) برگزار میشود مکان : دبیرستان حضرت فاطمه ( خیابان مصطفی امامی  نرسیده به چهار راه ارشاد )ساعت برگزاری دوره : 8:30 تا 14 زمان :  جلسه اول :8/23/    جلسه دوم: 8/30    جلسه سوم : 9/7  جلسه چهارم : 9/14  . . .

فاطمه فاطمه است

بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب فاطمه فاطمه است» نوشته دکتر علی شریعتی» 
 
 
کتابی در دو بخش متفاوت. بخشی در نکوهش فضای حاکم بر زن جامعه امروز و بررسی علل بحران اجتماعی که در این حوزه مواجهیم (این مشکلات از زمان ایشون بوده و هنوز هم هست) و بخش دیگه ای که مربوط به ارائه خلاصه ای از تاریخ اسلام اه با بررسی نقش حضرت زهرا.
ادامه مطلب . . .

دومین جشنواره شعر داوار ناغان در بهمن ماه 1398 برگزار می شود

نخستین نشست هم اندیشی برگزاری دومین جشنواره شعر داوار برگزار شد.روز سه شنبه 12 آذرماه1398 نخستین نشست هم اندیشی برگزاری دومین جشنواره شعر داوار ناغان با حضور آقای درویشی بخشدار محترم بخش ناغان، اعضای محترم شواری شهر ناغان، گروه موسیقی اوآرُنگ ناغان و اعضای محترم انجمن شعر و ادب عباس ارشاد ناغان در محل بخشداری ناغان به میزبانی انجمن شعر و ادب عباس ارشاد ناغان برگزار شد.در این نشست در خصوص نحوه برگزاری جشنواره ، تعیین اعضای اجرایی و علمی جشنو . . .

ولادت و خاندان

بسمه تعالیبنا به نوشته مورخین، امام على(ع) در روز جمعه 13 رجب سال سى‌‏ام عام الفیل و در خانه‌ی خدا متولد شدند.پدر آن حضرت ابوطالب فرزند عبدالمطلب بن هاشم بن عبد مناف (عموی پیامبر(ص)) و مادرش هم فاطمه دختر اسد بن هاشم بود. بنابراین امام على(ع) از هر دو طرف هاشمى نسب است.مادر این حضرت، خداپرست بوده و با دین حنیف ابراهیم زندگى می‌كرد و پیوسته به درگاه خدا مناجات كرده و تقاضا می‌نمود كه وضع این حمل را بر او آسان گرداند.فاطمه بنت اسد، مادر امیر المؤ . . .

کامیل آزاد شد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، شفق رحمانی همسر این پژوهشگر داخل این باره گفت: کامیل عصر روز یکشنبه با راحتی وثیقه ۵۰۰ میلیون پس از سه ماه بازداشت موقت آزاد شد. در سال های اخیر در بنیاد آسیب ها و مسائل اجتماعی استیناف ها و کتاب هایی با موضوعات شویی کودکان(کودک همسری)، صیغه و صیغه محرمیت، ازدواج سفید، ختنه ن، زباله گردی کودکان در تهران، دگرباشان جنسی، هویت و قومیت در ایران عمل داده و منتشر کرده است. کامیل ۲۰ م . . .

سرنوشت پرونده مسعود کاظمی | بایگانی از دادسرای امنیت بیرون شد

ایرنا نوشت: علی مجتهدزاده نایب مسعود کاظمی با اعلام این خبر اقرار کرد: خوشبختانه طی یک روال قانونی، اجرای حکم پرونده موکل اینجانب از دادسراي کنف دادستانی تهران خارج و به دادسراي اتیکت و رسانه واگذار شد؛ هر چند معتقدیم در دادسراي امنیت نیز متهمان و محکومان باید از تمام حقوق قانونی مانند عبث آزادی مشروط برخوردار باشند. این کارپرداز دادگستری اضافه کرد: به عبارتی با این تصمیم دستگاه قضایی، ضبط مسعود کاظمی اصلاً امنیتی محسوب نشده و برخوردهای . . .

شماری از دانشجویان دانشگاه تهران بازداشت شدند.

دانشجویان دانشگاه تهران در روز یک‌شنبه ۲۶ آبان تجمعی در محوطه بیرون دانشگاه داشتند، که در آن به وضعیت اقتصادی کشور و حوادث روزهای گذشته اعتراض شد. در پایان این تجمع شماری از دانشجویان در خارج از محوطه دانشگاه دستگیر شدند.
به گفته حبیبا (معاون دانشجویی دانشگاه تهران)، حراست و مسئولان دانشگاه در حال رسیدگی به وضعیت دانشجویان بازداشتی هستند.
این خبر مغایرت دارد با:
اصل ۲۲از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران:
*حیثیت،جان،مال،حقوق،مسکن و شغل اش . . .

عزیز من کسی میتونه به شما قول بده که دارای اختیارات باشه

لیغ و ترویج و پیدا کردن طرفدار نیاز به آزادی بیان دارین به نظر شما رابن جمله رو حفظ کردین شما؟:grin:Hmbآیا حاضرید حال که شروط ما رو دانستید به عنوان یک ایرانی قول دهید در جهت این قول ها عمل کنیدKral Mohammad TürkadminKral Mohammad Türkابن جمله رو حفظ کردین شما؟:grin:فکر کنم کپی کردین تو کلیپ برد از اونجا میفرستینHmbمحمدرضا کیانفرعالیه شما واسه رسوندن این نظرات و پیشنهادات به گوش مردم و تبلیغ و ترویج و پیدا کردن طرفدار نیاز به آزادی بیان دارین به نظر شما راول قول بدی . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)