قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

هزینه عمل بواسیر با لیزر در شیراز

کارواش در شيراز

قیمت کارواش در شيرازهزينه کارواش در شيراز به عوامل مختلفی وابسته می باشد.هزينه کل بستگی به این دارد که شما فقط روی ماشین را می شویید یا نه، هزينه زیرشویی و تمیز کردن داخل و صندوق و همچنین شستن موتور نیز می تواند به هزينه کل اضافه شود.البته ناگفته نماند که در اکثر کارواش های دستی، هزينه ای تحت عنوان انعام هم به کارگر ها داده می شود که اامی نیست. هزينه کارواش در شيراز از 20 هزارتومان شروع می شود.تخفیف کارواش در شيرازسایت های بسیاری در سطح ای . . .

فواید لیزر مو های زائد

اشعه ليزر با قدرت بالا به پیاز مو آن ها را از بین می برد. پیگمنت های موجود در مو اشعه را جذب می کند و موها را درون پیاز مو از بین میبرد.
تنوع ليزرها و منابع نوری آن ها می تواند برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار گیرد.
درمان ليزر موهای زائد یک روش غیر تهاجمی است که باعث کاهش دائمی و طولانی مدت موهای می شود.
ليزر می تواند موهای زائد بدن و صورت را حذف کند و برای همه رنگ و نوع پوست قابل استفاده می باشد.
 
فواید ليزر مو های زائد
راحت شدن از موه . . .

درمان بواسیر در خانه

درمان بواسير خونی

درمان های پزشکی و جراحی بواسير

این نوع درمان ها معمولاً برای موارد حاد از درمان بواسير یا هموروئید توصیه می شوند و شامل انواع زیر هستند:
بستن رگ: یک بند لاستیکی به دور بواسير بسته می شود تا ورود جریان
خون به آن را متوقف کند. پس ازچند روز، بواسيرها و بند لاستیکی خشک و چروک
شده و می افتند، اما ممکن است هفته ها طول بکشد تا ناحیه ی آسیب دیده به
طور کامل درمان شود. این مرحله معمولاً بسیار دردناک و همراه با خونریزی
است.
تصلب درم . . .

ليزر هموروئيد

هموروئید شایعترین بیماری مقعد است. در این مقاله به یکی از روشهای درمان که ليزر هموروئید است پرداخته میشود.دلیل به وجود آمدن بیماری بواسير (هموروئید) : احتمالاً نیمی از افراد تا سن پنجاه سال، به بواسير دچارمی‌شوند. بواسيرها ناشی از گرفتاری سیاهرگ‌های ناحیه مقعدی هستند. اگر به هر علتی، فشار بیش از حد به پایین راست روده (رکتوم) و ناحیه مقعدی وارد شود، به طور غیرطبیعی این سیاهرگ‌ها متورم می‌شوند. فشار زیاد، ممک . . .

ليزر هموروئيد

هموروئید شایعترین بیماری مقعد است. در این مقاله به یکی از روشهای درمان که ليزر هموروئید است پرداخته میشود.دلیل به وجود آمدن بیماری بواسير (هموروئید) : احتمالاً نیمی از افراد تا سن پنجاه سال، به بواسير دچارمی‌شوند. بواسيرها ناشی از گرفتاری سیاهرگ‌های ناحیه مقعدی هستند. اگر به هر علتی، فشار بیش از حد به پایین راست روده (رکتوم) و ناحیه مقعدی وارد شود، به طور غیرطبیعی این سیاهرگ‌ها متورم می‌شوند. فشار زیاد، ممک . . .

چقدر بايد براي ليزر مو هزينه کنيم؟

حتما نام ليزر موهای زائد را این روزها زیاد شنیده اید. ليزر در چند سال اخیر یکی از محبوب ترین روش های حذف موهای زائد بدن شده است. دلیل آن هم ماندگاری بالا و ساده تر بودن آن نسبت به بسیاری از روش های دیگر است. اما بزرگترین عیب این روش هزينه های بالای آن است. قیمت ليزر مو اگر کل بدن د رنظر گرفته شود هزينه هایش بالا به نظر می آید. اما اگر برای مثال ليزر موهای زیر بغل را در نظر بگیریم هزينه ان اصلا بالا نیست. البته به طور کلی در طولانی مدت این ليزر مو رو . . .

بواسیر بادی

بواسير یا هموروئید بادی یکی از انواع بواسير خارجی و یا گوشتی به شکل بادکنک در خروجی مقعد می باشد که فرد دچار آن مانند قولنج کردن به خود میپیچد و توانایی کنترل خود را ندارد. علائم دیگر بواسير یا هموروئید بادی شکم درد، نفخ و در برخی موارد هم اسهال خونی است. بواسير یا هموروئید بادی ممکن است به سایر اندام های بدن(دست و پا و زانو و مفاصل) نیز سرایت کرده و موقع نشستن و بلند شدن باعث تولید صدا در این اندام ها شود.وجود خون روشن قرمز رنگ به شکل رگه هایی . . .

شرکت بازاريابي در شيراز

اگر اهل شيراز باشید و در بازار فعال باشید حتما متوجه وضعیت رکود و بحرانی آن خواهید شد. پس از بازگشت تحریم ها و شدت گرفتن آن ها، بسیاری از کسب و کار ها دچار ورشکستگی شده و مجبور به تعطیل کردن کارشان شده اند.در چنین شرایط بحرانی، شرکت ها و موسسات سعی می کنند با کم کردن هزينه هایی که فکر می کنند غیر ضروری است، ریسک شکست را پایین بیاورند. آن ها معمولا از هزينه های تبلیغات و بازایابی شان کم می کنند و تعدادی از نیروها را مرخص می کنند.اما شرکت ها و موسس . . .

استفاده از ليزر در پزشکي

ليزر چیست؟ليزر یکی از پرکاربردترین فنّاوری در علم پزشکی است. استفاده از این فنّاوری مقرون به صرفه، بدون درد و عارضه است. ليزر یک نور برانگیخته پر انرژی است. ليزر با نور معمولی متفاوت است. ليزر را به وسیله لوازم خاص، می شود ایجاد کرد. در این مقاله تعدادی از کاربردهای ليزر در پزشکی را معرفی میکنیم.تفاوت نور ليزر با نور معمولیليزر نیز یک نور است. ليزر با نور معمولی تفاوت هایی دارد که این تفاوت ها، کارایی ليزر را فوق العاده کرده است. تفاوت ه . . .

توضیحات کامل درباره لیزر موهای زائد

این روزها با گرم شدن بازار ليزر، افراد زیادی تمایل به انجام این کار پیدا کرده اند. اما همواره سوالاتی درباره آن پیش می آید. در این مقاله سعى داریم تا با ارائه اطلاعات مهم دراین زمینه و معرفى روش صحیح انتخاب مركز مناسب براى انجام ليزر موى زائد مانع تكرار تجربه تلخ از دست دادن پول و وقت و از همه مهمتر سلامتی خود را به خطر بیندازیم. . . .

بواسیر خونی چیست؟

بواسير یا هموروئید از بیماری های شایعی است. آمار ها نشان داده از هر ۲ نفر یک نفر تحت تاثیر بواسير قرار می گیرد. این بیماری در افراد مختلف علائم متفاوتی را به همراه دارد. یکی از این علائم خونریزی است. شاید شما نیز به تازگی به علت ابتلا به بواسير دچار خونریزی شده و از این موضوع نگران باشید. تا انتها همراه ما باشید تا اطلاعات کافی در مورد بواسير خونی و راهکارهای درمان آن کسب نمایید.
بواسير خونی چیست؟
بواسير خونی نوعی از بیماری بواسير است ک . . .

همه چیزهایی که قبل از درمان هموروئید با رابربند باید بدانید

بواسير یا هموروئید بیماری است که نیمی از افراد در طول زندگی به آن مبتلا می شوند . این بیماری نوعی بیماری مقعدی است که باعث التهای و تورم عروق می شود . رگه های خونی بزرگ در ناحیه ی رکتال عامل بیماری بواسير است ، و ماندن آن درون مقعد باعث خونریزی میشود. بواسير چیست؟دکتر منصوری درمان بواسير . . .

ليزر مو

ليزر مو , ليزر مو های زائد ,قیمت ليزر مو, میکرونیدلینگ | دکتر هنرورليزر مو , ليزر مو های زائد ,میکرونیدلینگ در کلینیک ليزر مو و زیبایی دکترهنرور واقع در ستارخانليزر موهای زائدآر اف فرکشنال میکرونیدلینگ . . .

جت پرينتر ليزري

راه حل های نوین و مارک گذاری و رمزگذاری برای صنعتTamper-Proof ، کدگذاری و مارک گذاری مبتنی بر نوربرنامه نویسی و مارک گذاری صنعتی با استفاده از جت پرینتر های ليزر دارای یک مزیت اساسی است.این ماده رایگان از مواد مصرفی و تقریباً بدون تعمیر و نگهداری است ، یعنی هزينه های بعدی کم است. جت پرینتر  های ليزر خود را به انواع علامت گذاری روی مواد آلی و پلاستیک ، شیشه ، آلومینیوم آنودایز شده ، فات و حذف رنگ در هر سطح وام می دهند. یکی از دلایل اصلی است . . .

انواع بواسیر، علائم و روش های خانگی درمان آن

تعداد قابل توجهی از مردم از بیماری بواسير رنج می برند. این بیماری بر اثر تورم رگهای مقعد ایجاد می شود و بر دو نوع است:
 
۱– بواسير داخلی: وقتی ورم در قسمت داخلی مجرای مقعد بوجود بیاید وقابل احساس باشد .
۲– بواسير خارجی: خارج از مقعد بوجود آمده وقابل مشاهده می باشد.
در بواسير داخلی خون تیره از بدن دفع می شود در صورتیکه در بواسير خارجی ، خون دفع نمی شود و اگر هم دفع شود بسیار اندک می باشد، اما بسیار دردناک است. یبوست و ب . . .

شقاق مقعدی – درمان و جراحی لیزر

نگاه کلی به درمان شقاق با ليزر
درمان اولیه فیشر یا شقاق مقعد دارویی است و وقتی كه بیماری به دارو جواب ندهد و یا اینكه بعد از بهبود اولیه مجدد عود كند از روش جراحی با ليزر شقاق استفاده میشود كه ابتدا محل زخم شقاق با بیحسی موضعی بیحس میگردد و سپس با ليزر زخم برداشته میشود و عضله دور مقعد به میزان كم برش داده میشود تا به زخم فرصت لازم جهت بهبود داده شود. در حین عمل اگر زائده اضافی در اثر شقاق بوجود آمده باشد قابل برداشتن است و لذا مقعد فرم نرمال ا . . .

آیا لیزر خانگی موثر است؟

مطابق گزارشی که انجمن جراحان زیبایی آمریکا در سال ۲۰۱۳ منتشر نمود، ليزر موهای زائد چهارمین روش درمانی رایج—بعد از بوتاکس، ژل‌های تزریقی و لایه‌برداری—بود که پزشکان در مطب‌های خود به کار می‌بردند. اما، مانند اغلب معالجات بیماری‌های پوستی، این روش از بین‌ بردن موهای زائد در نهایت نسبتاً گران و پرهزينه تمام می‌شود. در آمریکا، هزينه‌ی هر بار ليزر کردن یک زیربغل به طور معمول حدود ۴۰۰ دلار هزينه برمی‌دارد. برای همین ل . . .

از بين بردن موهاي ناخواسته صورت

موهای صورت برای خانم ها یکی از معضلات زیبایی است که برخی افراد را به طور روزانه مجبور به انجام اقداماتی برای از بین بردن ان ها می کند. موهای ضخیم صورت در صورت یک خانم مسئله ای است که باعث دردسر و اذیت شدن می شود، زیرا بعد از وکس و یا بند انداختن این موهای ضخیم به سرعت رشد می کنند. برخی افراد به دلیل اینکه درد وکس غیر قابل تحمل است و یا فرصتی برای بند انداختن ندارند، هر روز موهای صورت خود را شیو می کنند. این کار نه تنها باعث ضخیم تر شدن موهای صورت . . .

درمان بيماري شقاق مقعدي با ليزر

  بیماری شقاق مقعدی با دو روش جراحی سنتی و جراحی با ليزر قابل درمان است. در این مقاله شما را با روش درمان شقاق مقعدی با ليزر به وسیله ليزر آشنا می کنیم. در روش جراحی شقاق مقعدی با ليزر، نیازی به بستری شدن و بی هوشی بیمار نیست. بیمار سرپایی بدون درد و خونریزی روش های قدیمی، جراحی و درمان می شود. بیمار روز عمل با ليزر، اگر مشکل خاصی نداشته باشد مرخص می شود. بیمار فردای عمل با ليزر، کارهای عادی خود می تواند انجام دهد. در روش درمان شقاق مقعدی با . . .

لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

 یکی از نگرانی هایی که وجود دارد و همواره سوال می شود درباره سرطان زا بودن ليزر است. ليزر مو برای از بین بردن ریشه تمام موها در بدن استفاده می‌شود. در ليزر مو، نوع  دستگاهی که با آن ليزر انجام می‌شود، بسیار مهم و موثر است و در حال حاضر موثرترین و پرکاربردترین ليزرها "الکساندرایت" با طول موج ۷۵۰ نانومتر و "دایود" با طول موج ۸۱۰ هستند.

ادامه مطلب . . .

همه چیزهایی که قبل از جراحی بواسیر باید بدانید!

اغلب بواسير ها بدون نیاز به درمان و به طور خود به خود بعد از یک یا دو هفته بهبود میابند. اما اگر بهبود نیافت بنابر نظر پزشک معالج و نیز شرایط بیمار، نیاز به مداخله ی جراحی مطرح خواهد شد. توجه داشته باشید هیچ اقدام درمانی ( اعم از دارویی و جراحی ) نمی تواند از عود مجدد بواسير جلوگیری کند مگر اینکه تغییرات مورد نظر را در رژیم غذایی خود بدهید ، ورزش منظم را فراموش نکنید، در صورت داشتن اضافه وزن از وزن خود بکاهید و خود را به داشتن اجابت مز . . .

لیزر هموروئید

هموروئید شایعترین بیماری مقعد است. در این مقاله به یکی از
روشهای درمان که ليزر هموروئید است پرداخته میشود.
دلیل به وجود آمدن بیماری بواسير (هموروئید) :
 احتمالاً نیمی از افراد تا سن پنجاه سال، به بواسير دچارمی‌شوند. بواسيرها
ناشی از گرفتاری سیاهرگ‌های ناحیه مقعدی هستند. اگر به هر علتی، فشار بیش از
حد به پایین راست روده (رکتوم) و ناحیه مقعدی وارد شود، به طور غیرطبیعی
این سیاهرگ‌ها متورم می‌شوند. فشار زیاد، ممکن است به علت وارد آمدن فشا . . .

ليزر صورت

سوالات بسیاری در رابطه با رفع موهای زائد با روش ليزر درمانی در ذهن افرادی که قصد ليزر موهای زائد بدن و صورت را دارند وجود دارد که در این بخش به مهمترین آنها پاسخ خواهیم داد.این روزها ليزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است. این در حالی است که انجمن متخصصان پوست آمریکا اعلام کرده تمام موهای ناخواسته در اثر ليزر از بین نمی روند زیرا برخی از آنها نسبت به درمان با ليزر مقاوم هستند و برخی دیگر هم قدرت رش . . .

ارائه خدمات ليزر زير بغل

خدمات ليزر موهای زائد زیر بغل در  مرکز زیبایی آوا بیوتیدر حال حاضر بهترین راه برای خلاصی از شر موهای زائد زیر بغل برای همیشه ليزر می باشد.اگر شما هم برای ليزر موهای زائد بدنبال یک مرکز ليزر موهای زائد معتبر در تهران هستید پیشنهاد می کنم سری به آریا تهران بزنید.خدمات ليزر در مرکز ليزر آوا بیوتی توسط بهترین دستگاه لیرز الکساندرایت  و متخصصین ماهر انجام می گیرد.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیرز موهای زائد مقالا . . .

چگونه دندانپزشکان از لیزر برای کشیدن دندان ها استفاده می کنند

دندانپزشکان به کمک ليزر، دندان را به راحتی می کشند و دیگر از درد و فشارهایی که به فک وارد می شود خبری نیست و افراد با استرس کمتری می توانند به دندانپزشکی مراجعه کنند.
در چه بخش هایی از دندانپزشکی از ليزر استفاده می شود:
1-برای تراش دادن دندان و استخوان فک
2-برای جلوگیری از پوسیدگی دندان
3-سفید کردن دندان با استفاده از ليزر
4-بررسی پوسیدگی دندان
5-با استفاده از ليزر می توان حساسیت دندانها را از بین برد
6-انجام جراحی لثه به کمک ليزر
7-کشیدن دندان با . . .

بواسیر بادی چیست ؟عکس بواسیر بادی/ ونک لیزر

بواسير بادی
بواسير یا هموروئید بادی یکی از انواع بواسير خارجی و یا گوشتی به شکل بادکنک در خروجی مقعد می باشد که فرد دچار آن مانند قولنج کردن به خود میپیچد و توانایی کنترل خود را ندارد. علائم دیگر بواسير یا هموروئید بادی شکم درد، نفخ و در برخی موارد هم اسهال خونی است. بواسير یا هموروئید بادی ممکن است به سایر اندام های بدن(دست و پا و زانو و مفاصل) نیز سرایت کرده و موقع نشستن و بلند شدن باعث تولید صدا در این اندام ها شود.وجود خون روشن قرمز رنگ به . . .

خرید لیزر های زیبایی

خرید ليزر های زیبایی
برای خرید ليزر های زیبایی اول از همه باید انواع ليزر ها را بشناسیم ، و تفاوت های آن ها را بررسی کینم. سپس می توانیم با توجه به کاربرد آن ها مناسب ترین دستگاه را انتخاب کنیم.
یانی تب ليزر . . .

امداد خودرو شبانه روزي در شيراز

امداد خودرو شبانه روزی در شيراز09173102924خدمات امداد خودرو در شيراز شامل موارد زیر است :حمل اتومبیل به تمام نقاط کشور با بیمه و بارنامه رسمیحمل با یدک کشحمل و نقل درون شهری انواع خودرو (خاموش ، صفر ، آفرود ، ون ، کلاسیک ، تصادفی و .)امداد باطری در شيرازاعزام مکانیک در محل با لوازم یدکی دیاگ بصورت شبانه روزیمجهز به مجتمع تعمیرگاهی ، صافکاری ، نقاشی ، مکانیکی ، تنظیم موتور ، برقکاری، تراشکار با کادری مجرب و متعهد . . .

برنامه سينماهاي شيراز

 ??? تیم کارشد، برای شما عزیزان برنامه اکران سینماهای شيراز رو همراه با اطلاعات کامل مانند: هزينه بلیط، نام سینما، ساعت و تاریخ، تیزر و کاور فیلم، خلاصه داستان و اطلاعات تکمیلی هر فیلم و .  برای شما تهیه کرده است.برنامه سینماهای شيراز در سایت کارشدتیزر فیلم های در حال اکران سینماهای شيراز . . .

برنامه اکران سينماهاي شيراز

 ??? تیم کارشد، برای شما عزیزان برنامه اکران سینماهای شيراز رو همراه با اطلاعات کامل مانند: هزينه بلیط، نام سینما، ساعت و تاریخ، تیزر و کاور فیلم، خلاصه داستان و اطلاعات تکمیلی هر فیلم و .  برای شما تهیه کرده است.برنامه سینماهای شيراز در سایت کارشدتیزر فیلم های در حال اکران سینماهای شيراز . . .

بهينه سازي سايت در شيراز

بهینه سازی سایت در شيرازالگوریتم های جستجو هر روز بر اساس کیفیت محتوای و طراحی سایت در شيراز بهتر و بهتر می شود. با طراحی سایتی که بتوان با کار کردن روی سئو آن در صفحه اول گوگل قرار گرفت شانس بیشتر دیده شدن توسط کاربران را خواهید داشت.با قرار گرفتن در صفحه اول موتور های جست و جو و حضور موثرتر در دنیای اینترنت زمینه توسعه کاری شما افزایش میابد. اهمیت سئو و بهینه سازی وب سایت به اندازه خود طراحی سایت شيراز مهم و پررنگ می باشد . . . .

انجام برش ليزر برنج حرفه اي

برش فات با استفاده از ليزر توانسته قدم بزرگی را در بخش های بسیاری از تولیدات داشته باشد. برش ليزر برای بسیار از فات انجام می گیرد مانند برش ليزر مس و برش ليزر برنج و برش ليزر استیل و. که هر کدام از این فات با توجه به خاصیتشان در صنعت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از خدمات برش ليزر برنج با کیفیت می توان در بخش های کشتی سازی و صنعت و پزشکی استفاده کرد. در انجام برش ليزر برنج حرفه ای ورق های برنج با توجه به برنام . . .

نمايندگي نيوشا در شيراز

طلنوش به عنوان نماینده رسمی نیوشانیک افتخار دارد تا تمامی محصولات نیوشا را در شيراز به فروش برساند و به عنوان نمایندگی نیوشا در شيراز محسوب میشود و شما میتوانید دمنوش خود را از ما تهیه کنید.ما تمامی دمنوش های نیوشا را برای شما ارسال میکنیم که میتوان به دمنوش های لاغری و کبد چرب و  . اشاره کرد و شما در هر نقطه از شيراز که زندگی میکنید میتوانید این دمنوش ها را سفارش دهید.ما این دمنوش ها را با پست ندکس برای شما ارسال کنیم و شما به راحتی میتوان . . .

انجام برش ليزر برنج حرفه اي

برش فات با استفاده از ليزر توانسته قدم بزرگی را در بخش های بسیاری از تولیدات داشته باشد. برش ليزر برای بسیار از فات انجام می گیرد مانند برش ليزر مس و برش ليزر برنج و برش ليزر استیل و. که هر کدام از این فات با توجه به خاصیتشان در صنعت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از خدمات برش ليزر برنج با کیفیت می توان در بخش های کشتی سازی و صنعت و پزشکی استفاده کرد. در انجام برش ليزر برنج حرفه ای ورق های برنج با توجه به برنامه ای ک . . .

تاثری رنگ پوست در لیزر

در حال حاضر یکی از پرطرفدار ترین روش ها برای از بین برون موهای زائد بدن، ليزر موهای زائد می باشد.
مرکز زیبایی آوا بیوتی به عنوان بهترین مرکز ليزر موهای زائد در تهران همراه با بهترین دستگاه ليزر الکساندارایت 2019 و متخصصین ليزر آماده ارائه خدمات ليزر به شما مشتریان محترم می باشد.
جالب است بدانید عوامل مختلفی در نتیجه ليزر موهای زائد تاثیر گذار هستند که مهم ترین آن تاثیر رنگ پوست در ليزر موهای زائد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص پیش . . .

لیزر موهای زائد زیر بغل

خدمات ليزر موهای زائد زیر بغل در آوا بیوتی
در حال حاضر بهترین راه برای خلاصی از شر موهای زائد زیر بغل برای همیشه ليزر می باشد.
اگر شما هم برای ليزر موهای زائد بدنبال یک مرکز ليزر موهای زائد معتبر در تهران هستید پیشنهاد می کنم سری به آریا تهران بزنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیرز موهای زائد مقالات زیر را مطالعه نمایید:
تاثیر رنگ پوست در ليزر
مراقبت های بعد از ليزر موهای زائد
  . . .

کلينيک ليزر و زيبايي رها

  کلینیک ليزر و زیبایی رها ، یكى از بهترین و مجهزترین مراكز ليزر مو های زائد و زیبایى و تناسب اندام در منطقه پاسداران مى باشد،در این مركز ، عرضه خدمات تخصصى ليزر مو ، با بالاترین سطح كیفیت به هموطنان عزیز عرضه مى شود؛ ما با وجود محدودیت هاى فراوان، تلاش كرده ایم تا همگام با كشورهاى پیشرفته اروپایى و آمریکایی، جدیدترین دستاوردهاى دانش و فناورى روز دنیا در زمینه دستگاه ها و تجهیزات پزشكى را در این مركز گردآورى نماییم و اعتقاد قلبى خود را كه . . .

قبل از لیزر بهتر است انجام دهیم

مزایای ليزر موهای زائد شامل موارد زیر میباشد :
مرکز ليزر در مهرشهر ، ليزر موهای زائد یکی از رایج ترین تکنیک های زیبایی است . اگر از تراشیدن ، کندن یا موم انداختن برای از بین بردن موهای زائد بدن خود رضایت ندارید ليزر موهای زائد امکان دارد یک پیشنهاد  مفید برای شما عزیزان باشد .  
 
ليزر موهای زائد  :
ليزر موهای زائد یک روش پزشکی است که ازیک اشعه نوری زیاد و جهنده – برای از بین بردن  موهای زائد به کار برده می شود .  در مدت زمان از . . .

معرفي خدمات انواع برش ليزر

?برش ليزر فرآیندی است که در آن از یک اشعه بسیار قدرتمند برای برش متریالهای مختلف (مقوا، پلکسی گلاس، و .) با سرعت، دقت و قدرت زیاد استفاده میشود که رایانه، پارامترهای لازم برای این برش را کنترل می‌کند. برش ليزری مشابه با حکاکی ليزری است با این تفاوت که برش ليزری متریال را برش می دهد اما حکاکی ليزری روی ماده را حک می کند.برش ليزری یک فرآیند جداسازی حرارتی است که در طول آن، پرتو ليزر از روی هندسه از پیش تعیین شده عبور داده شده و برش توسط پرتو لی . . .

خدمات لیزر موهای زائد

اگر برای ليزر موهای زائد بدنبال یک مرکز معتبر هستید پیشنهاد می کنم سری به مرکز ليزر موهای زائد آوا بیوتی بزنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ليزر پیشنهاد می کنم مقالات زیر را مطالعه نمایید:
مراقبت های بعد از ليزر موهای زائد
تاثیر رنگ پوست در ليزر . . .

لیزر پلاتینیوم

 
ليزر پلاتینیوم جدیدترین و موثرترین ليزر در زمینه ليزر موهای زائدبرای انواع مو و پوست با رنگ های مختلف می­باشد.این دستگاه مجهز به TEC سیستم خنک کننده بسیار قوی برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای ليزر را بدون درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.
ادامه مطلب . . .

لیزر حرارتی سبز JD-303

  ليزر حرارتی سبز JD-303
ليزر حرارتی سبز JD-303ليزر حرارتی بسیار قدرتمند که کاغذ و حتی کارتن را آتش می زندبا برد 12 کیلومتر واقعی و قطر پرتو بالاليزر حرارتی JD-303 ابزاری برای حرفه ای ها .دارای کلید قفل جهت دور از دسترس نگه داشتن کودکانبا کیفیت فوق العاده بالا و 6 ماه گارانتی تعویض .
 

خرید پیامکی: ارسال کد08403362  به سامانه 10000309
قیمت : 99,000 تومان


 
 فروشگاه دیجی کالا . . .

بررسی درمان بیماری شقاق با لیزر و مزیت های آن

 
شقاق یا همان فیشر از بیماری های مقعدی بسیار شایعی است که به علت ترک در دیواره مقعد ایجاد می شود. عامل شقاق را می توان افزایش فشار وارده به مقعد معرفی نمود. شقاق در مراحل ابتدایی با استفاده از پماد درمان میشود، اما در مراحل پیشرفته و مزمن تنها ليزر می تواند شقاق را به طور قطع درمان نماید.
درمان شقاق با ليزر
درمان شقاق با ليزر موثر ترین روش برای درمان این بیماری است که هیچ یک از مشکلات و عوارض عمل جراحی مانند ترس از چاقو، درد، خونریزی، بی اختیا . . .

بی‌خبر به سفره‌ی امام حسین ع خوانده شدم

والا من امشب دنبال #نذری نبودم. رفتم عکس‌های خواهرم را بگیرم که دیدم اذان دادند. می‌دونستم اون اطراف یه مسجد هست. گفتم یه سواستفاده‌ای کنم و برم نماز جماعت بخونم. نماز را خوندیم و حاج آقا رفت روی منبر، گفتم تو که اوضاعت خرابه، بشین یه خرده موعظه بشنو شاید آدم شدی. منبر که تموم شد، وضه‌خون اومد و روضه‌ی حضرت قاسم را شروع کرد، نتونستم دل بکنم و نشستم. بعد سینه‌زنی شروع شد. گفتم فلان فلان شده چهارتا سینه هم برای امام حسین بزن، خیر سرت سید حسین . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)