قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

ویدئو موزیک سیاه نرمه نرمه از ناهید

نحوه سوراخ کردن گوش

سوراخ کردن گوش، چکیده از خدماتی می‌باشد که یک انگشتر عقیق  زرگر و طلاساز می تواند به مشتریان خویش ارائه دهد . ولی عالی تر این می‌باشد که این فعالیت که یک گونه فعالیت جراحی محسوب می شود، با اعتنا و به وسیله افراد کارشناس انجام شود .برای این کار جراحی، می بایست تمام موردها بهداشتی رعایت گردیده و نرمه گوش در طی این فعالیت می بایست پاک گشته و از مواد کاملاً استریل گردیده به فعالیت گیری کرد . گوشواره ای که می خواهید سپس از شکاف کردن گوش از آن . . .

گریز از مرکز

نه سرده و نه گرمنه نرمه و نه سختنه آرومه و نه مضطربنه نزدیکه و نه دورنه شاده و نه غمزدهنه مهمه و نه بی اهمیتنه خنده داره و نه گریهنه خوبه و نه بدفقطپُر و پُر و پُره از بغضپُره از حس آسمون مه داری ک نم دارهمیشه رفت و برنگشتمیشه ولی نه آره و نه نه . . .

گزارش طوری

2/5 کیلو  وزن کم کردم!از اخر هفته ی گذشته ینی میشه تو یه هفته !!بسسسکه هفته گذشته عصبی شدن ناراحت شدم بهم فشار اومد!!ولی بدم نشدا امروز یه پیراهن پوشیدم که از کمر کمربند میخوره جمع میشه ،کمرم گود تر شده و واضح مشخصه !خوشمان امد حالا که اینطوره چن کیلو دیگم کم میکنم!:)البته ورزشم باید بکنم تنبلیم نمیذاره عین مرغ ابپز نرمه بدنم که خوشم نمیاد :/ یکم سفت شم ینی چه://  . . .

نمک دریا، مفید یا مضرّ ؟

 نمک دریا، یک نعمت الهی ارزشمند است که در طب سنتی و اسلامی به خوبی از آن یاد شده است ولی می تواند حامل املاحی مانند کادمیوم، جیوه، سرب و عناصر سنگین دیگر باشد که می تواند برای بدن خطرساز باشد. آقای دهقانی، کارشناس ارشد مهندسی شیمی، با روش تصفیه کردن، توانستند با جدا کردن خاک و نرمه های سنگ، نمک خالص خوشنرنگ را به دست آورند. 
چنانچه سرمایه گذار علاقمند و همچنین بازارِ مناسب یافت شود، ایشون می تونند این فعالیت را در سطح استان یا ملی ادامه دهند. . . .

وقتی بچه ها به آدم درس قدرشناسی میدن!

از بین همه ی عروسک هاش این یکی رو بیشتر دوست داره، حتی اکثر شبها بغلش میکنه تا خوابش ببره. ازم می پرسه میدونی چرا Teddy رو انقد دوس دارم؟ میگم چون بامزه ست، خوشگله، گرم و نرمه؟میگه نه، چون وقتی ترسیده بودم و گریه میکردم پیشم بود! برای همین واسم خیلی مهمه!من کمی فکر میکنم و یادم میاد سه سال پیش از روی استیکرش خورد زمین و ابروش پاره شد و وقتی با اورژانس می بردمش بیمارستان، دکتر اورژانس از توی کشویی که پر از اسباب بازی بود یه Teddy بیرون آورد و داد دست . . .

نفرت

زمان زیادی گذشت که فهمیدم اونی که میخوای نمیشه…فهمیدم بی تفاوتی بزرگترین انتقامه…تنفر یک نوع عشقه…دلخوری و ناراحتی از میزان اهمیته…!غرور بزرگ ترین دشمنه…خدا بهترین دوسته…سلامتی بالاترین ثروته…آسایش بهترین نعمته…فهمیدم رفتن همیشه از روی نفرت نیست…هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست…هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست…و هرکی میخنده، بدون درد و غم نیست…ظاهر دلیلی بر باطن نیست…فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست…فهمیدم جنگ کردن با بعضی‌ها . . .

آموزش جامع ورزش و نرمش صبحگاهی در ایران

بهترین ورزش و نرمش های صبحگاهی در ایران کدام اند؟تحقیقات نرمش در ورزش ایران نشان داده است که دویدن و راه رفتن، حرکات کششی و نرمش های هوازی 15 تا 30 دقیقه ای بهترین نوع ورزش های صبحگاهی هستند. اما اگر حرکات کششی ابتدای ورزش و یک روال نرمش به دنبال آن بیاید، این دو در کنار هم، بیشترین فواید را برای بدن شما به ارمغان خواهند آورد. بسیاری از دکترها توصیه می کنند که قبل و بعد از یک برنامه تمرین ورزشی بهتر است حرکات کششی انجام دهید. تمرینات کششی نرمش د . . .

مژده رسان

( 54 )====این صیاد خیره سراز جان زندگی چه میخواهدکه سر از تباهی دل بدر نمیکند. درود بر نسیم بیداریکه تن را از غبار می رهاندتا نرمه آهنگی راکه بر لب دارددر گوش گل موعودمژده رسان راز خیزش باشد.-------------------------------------------------جمال الدین جلالی پور . . .

اگه.

 اگه دیگه هیچوقت روبه‌راه نشدیم چی؟ اگه هواش از سرمون نیفتاد، اسمشو گذاشتیم رو بچه‌مون و با هربار صدا کردنش صدبار مردیم چی؟ اگه لبامون لبای هرکی جز اونو پس زد چی؟ اگه موهامون دستای هرکی جز اونو رد کرد چی؟ اگه تا آخر عمر هیشکی مثل اون قشنگ صدامون نکرد چی؟ اگه دیگه هیشکی مثل اون نگامون نکرد چی؟ اگه شب تولدش انقدر بغض کردیم که از چشمامون غم بارید چی؟ اگه شب عروسیمون آهنگی که واسمون میخوند پخش شد و پاهامون سست شد چی؟ اگه رفتیم پاتوق همیشگی‌مون . . .

به نقل از.

اقامتگاه بوم گردی در کاشان ، گرگاب و میمه اقامتگاه بوم گردی در کاشان ، گرگاب و میمه در هفتمین نشست کمیته فنی سرمایه‌گذاری گردشگری استان با صدور ۱۹ مجموعه جدید گردشگری در استان اصفهان موافقت شد. این مجموعه شامل دو هتل، اقامتگاه و دو سفره‌خانه سنتی در اصفهان، مجتمع بین‌راهی و مجتمع گردشگری در کاشان و سمیرم، سفره‌خانه سنتی در روستای خارا، اقامتگاه سنتی در روستای قلعه شور، اقامتگاه سنتی در ورزنه، اقامتگاه سنتی در طرقرود از توابع نطنز، دو . . .

تو تاریکی

یک دست به لبه‌ی تخت، آرام روی زمین نشست. با احتیاطِ صد چندان نوک انگشت‌ها را روانه‌ی اطراف کرد. دسته‌ی ساز تکیه داده بود به دیوار. کاسه‌اش را در پهلو جا داد، ساز را در بغل گرفت. نرمه‌ی انگشت‌ها را با بندها هماهنگ کرد و قطعه‌ی بسیار کوتاهی را از حافظه نواخت. حفظ کردن جای بندهای همان قطعه‌ی خیلی خیلی کوتاه هم روزها زمان برده بود. داستانِ نوازنده‌ای را که شنوایی‌اش را از دست داد، می‌دانست. می‌دانست رنگ سیم چهارم با باقی سیم‌ها فرق دارد. م . . .

یه لحظه .(قسمت دوم)

نمی دونم از كجا شروع كنم؟از خوبیت از امیدت از حرفهای پر از ماهت یا از چشات كه من’ كشته حتی از عصبانیتت چون اونم برام غنیمته كاش بدونی كه چه قدر دوستت دارم كاش بدونی ارزشت بیشتر از این حرفهاست تو برام مثل بارونی كه برام همیشه سبكی میاره مثل بارون از آسمون به دل عاشق من می باره مثل بارون صدات برای دل آدمی آرام و نرمه چه خوبه بودنت چه خوبهه احساست و حتی لمس كردنت انقدر دوست دارم به اون شونه هات سرم’ بزارم’ حرفهای دلم’ بهت بگم باهات گریه كنم باه . . .

6 مدل گوشواره شيک و جذاب

گوشواره یکی از زیورآلات محبوب بانوان است که مدل های مختلف آن در جعبه جواهرات هر خانمی یافت می‌شود.گوشوارهگوشواره یکی از زیورآلاتی است که بعد از سوراخ کردن گوش به آن متصل می‌شود. البته بعضی از مدل ها، بدون نیاز به سوراخ کردن با چسب یا آهن ربا روی گوش سوار می‌شوند. استفاده از این زیور در دوره های قدیم نیز، در میان مردان و ن از تمدن های مختلف مرسوم بوده، و امروزه این عنصر به یکی از مهم ترین زینت ها تبدیل شده است. در این مطلب مجله دل . . .

آهنگ و موزیک ویدئو کرمانجی از مهدی دستیار به نام کوداچوی باو دلال

آهنگ و موزيک ويدئو کرمانجی از مهدی دستیار به نام کوداچوی باو دلال
Download New Song Kormanji By Mehdi Dastyar Called Koda Choy Bawi Dalalکرمانج موزيک|دانلود آهنگ کرمانجی|اصغر باکردار|محسن میرزازاده . . .

فروکشیده شده.

 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">


.
به فرو رفتن فکر می‌کنم. غلتیدن تا لبه‌ی دریا، بعد موج، موج، موج‌ها و در آغوش کشیدنشان. روی آب قرار گرفتن. تصویر یک برگ خشک شکننده‌ی گیر افتاده بین خزه‌ها. تو نیستی. تو . . .

درمان لکه های سیاه روی دندان

چگونه تیره شدن دندان‌ را  درمان كنیم
گرچه دندان مشكلات زیادی دارد اما لكه های سياه روی دندان مشكلی است كه باید به آن خیلی توجه شود.
 
3چرا لكه های سياه بر روی دندان تشكیل می شوند؟ دلیل تشكیل لكه های سياه متفاوت است اما دلیل اصلی پوسیده شدن لایه زیر مینای دندان می باشد. این لایه با باكتری هایی كه رشد می كنند پر می شود. آیا راهی برای درمان لكه های سياه دندان وجود دارد؟ اما بهتر است در ابتدا دلیل تشكیل لكه های سياه دندان را بفهمیم سپس به حل . . .

آخرین پست

ماکان جان سلام،این آخرین مکالمه‌ی من و شماست. امیدوارم که حالت خوب باشه و اون بالا که هستی به ما فانیا فکر نکنی و زندگی جاودانه‌ات رو با خوشی بگذرونی. امیدوارم اونجایی که هستی باب میلت باشه عزیزم. نمی‌دونم زمان اون بالا چجوری میگذره ولی امیدوارم آینده‌ی خوبی داشته باشی. قرار نبود انقدر زود بری پیش برادرت‌.از حال من اگر بپرسی باید بگم خوبم. هر از چند گاهی به آسمون نگاه میکنم و تصور میکنم شما نشستی یه گوشه‌ی عرش کبریایی و میبینی چقدر غم دار . . .

اتفاقات جا مانده.! قسمت6

یه بار که استاد آنتراکت داده بودمن و ناهيد کنار هم نشسته بودیم و فاطمه اومد روبه روی ناهيد و با دستاش صورت ناهيد رو قاب گرفت و زل زد تو چشماش و گفت : نسرینو در اینجاست که شایسته است بگم:"ای زارع،اَی فحش حقتس،حقتس هِــــی!"*دیالوگِ سریال پشت کوه هایِ بلند*در کل میخوام بگم زارع که هیچی!دیگه همکلاسی هایِ خودمم منو ناهيد صدا میزنند،ناهيد رو نسرین! . . .

موزیک ویدئو جان جان از افشین آذری

موزيک ويدئو جان جان از افشین آذری
ترانه ، ملودی و تنظیم : افشین آذری - كارگردان : محمد دژند - مدیر تولید : نوید احدی
مدیر پخش : محمد سیاح - اسپانسر : سعید رضایی (فروشگاه رضایی)
سایت افشین آذری . . .

موزیک ویدئو جان جان از افشین آذری

موزيک ويدئو جان جان از افشین آذری
ترانه ، ملودی و تنظیم : افشین آذری  / كارگردان : محمد دژند / مدیر تولید : نوید احدی
مدیر پخش : محمد سیاح / اسپانسر : سعید رضایی (فروشگاه رضایی)
سایت افشین آذری . . .

20 سالش شد

سخته بعد 15 سال یهو دیگه نداشته باشیش. سخته توی 20 سالگی چیزیو که از خودت برات عزیزتره از دست بدی. واسه چی؟؟ بخاطر یه ماست؟؟
چند ساله هیچکدوممون ماست نمیخوریم
سخته مامانت وقتی ماست ببینه بزنه زیر گریه و خودتم حالت بد بشه ولی با این حال سعی کنی حال مادرتو خوب کنی.
سخته نتونی حقتو بگیری و یکی راست راست بچرخه تو شهر (با خودم میگم شاید عذاب وجدان داره، تو از کجا میدونی؟؟) با این افکار آروم میگیرم.
امشب نشسته بودم رو به روی کیک که دو تا شمع روش بود( . . .

ويدئو پروژکتور ني زا

برای ارائه ی کلاس های درسی و کاری می توان از ويدئو پروژکتور استفاده کرد. نوع ويدئو پروژکتوری که استفاده می شود می تواند متفاوت باشد. امروزه انواع بسیاری از ويدئو پروژکتور ها وجود دارد که انواع سیمی و بی سیم هستند. از انواع پر فروش آن ويدئو پروژکتور نی زا می باشد. ويدئو پروژکتور نی زا از جدید ترین انواع ويدئو پروژکتور است که در اندازه های کوچکی ساخته می شود.ويدئو پروژکتور نی زا بی سیم بوده و به راحتی و بدون درگیری با سیم ها می توان از آن در . . .

چطوری از سياه شدن دندونا جلوگيري كنيم

چرا دندان ها سياه می شوند و چگونه از سياه شدن دندان ها جلوگیری كنیم
 
بعضی از مردم در مورد سياه شدن دندان‌ های شان و این كه این سياهی از دوره ی نوجوانی و هم‌ زمان با بلوغ پدید آمده، باورهایی دارند تغییر رنگ دندان(سياه یا قهوه‌ای) می ‌تواند به چند دلیل ایجاد شود:.
* پوسیدگی:
وجود و نفوذ باكتری‌ ها در شیارها یا فرورفتگی ‌های سطوح متعدد دندان‌ ها موجب ایجاد پوسیدگی می ‌شود.قطره آهن باعث پوسیدگی دندان میشود ؟ . . .

مداد قرمز

مداد قرمز معلم گفت: بنویس سياه و پسرك ننوشت معلم گفت: هر چه می دانی بنویس و پسرك گچ را در دست فشردمعلم گفت: املائ آن را نمی دانی؟ و معلم عصبانی بود سياه آسان بود و پسرك چشمانش را به سطل قرمز رنگ كلاس دوخته بود.معلم سر او داد كشیدو پسرك نگاهش را به دهان قرمز رنگ معلم دوخت و باز جوابی نداد.معلم به تخته كوبیدو پسرك نگاه خود را به سمت انگشتان مشت شده معلم چرخاند و سكوت كردمعلم بار دیگر فریاد زد: بنویسگفتم هر چه می دانی بنویسو پسرك شروع به نوشتن كرد ( . . .

سندرم پاي بيقرار

سندرم پای بی قرار یا آر ال اس (به انگلیسی: Restless Leg Syndrome یا RLS) اختلالی درازمدت است که باعث می‌شود فرد احساس کند باید پایش را تکان دهد. فرد مبتلا دچار احساس ناخوشایند در پاها می‌شود و آن را به صورت احساس گزگز، مورمور، سوزش، درد و کشش یا حرکت ات روی پوست توصیف می‌کند و بیمار برای کاهش حس ناچار است پای خود را تکان دهد یا بکشد. این احساس ناخوشایند معمولاً در نرمه ساق پا اتفاق می‌افتد ولی می‌تواند در هر جای اندام تحتانی از مچ پا گرفته . . .

فروش اهن

آهن در ساخت ساختمان ها کاربردهای زیادی دارند، در یک ساختمان در حال ساخت قبل از بکارگیری از هر نوع آجر یا سیمان و گچ از فات مختلفی جهت ساختن چهارچوب ساختمان استفاده می کنند به این چهارچوب اسکلت فی می گویند.
باید گفت که مهمترین آهن آلات بکار گرفته شده در ساخت اسکلت فی ساختمان ها عبارتند از:
تیرآهن , ناودانی , نبشی , میلگرد , ورق و.
آهن تهران مرکز فروش آهن در تهران می باشد.این مرکز کلیه آهن آلات را با قیمت مناسب عرضه می نماید.آهن دارای سط . . .

دانلود آهنگ جدید آرشا نصیری بنام برف

دانلود آهنگ جدید آرشا نصیری بنام برفDownload New Music Arsha Nasiri - Snowتنظیم، میکس و مسترینگ: بی مکبرای دانلود موزيک و مشاهده متن این آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

دانلود آهنگ جدید, موزيک, موزيک ایرانی, آهنگ جدید . . .

فروش آهن

آهن در ساخت ساختمان ها کاربردهای زیادی دارند، در یک ساختمان در حال ساخت قبل از بکارگیری از هر نوع آجر یا سیمان و گچ از فات مختلفی جهت ساختن چهارچوب ساختمان استفاده می کنند به این چهارچوب اسکلت فی می گویند.باید گفت که مهمترین آهن آلات بکار گرفته شده در ساخت اسکلت فی ساختمان ها عبارتند از:تیرآهن , ناودانی , نبشی , میلگرد , ورق و.آهن تهران مرکز فروش آهن در تهران می باشد.این مرکز کلیه آهن آلات را با قیمت مناسب عرضه می نماید.آهن دارای سطوح . . .

بیوگرافی باراد و آهنگ های این خواننده

 
باراد طالب زاده متولد 1368 اصفهان است، پسر عموی خواننده های معروف موسیقی پاپ ایرانی عماد طالب زاده و حمید طالب زاده است  که فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است.کارها و فعالیت خود را در ابتدا با همکاری پسر عموی خود عماد آغاز کرد و به صورت دو نفره در کنار هم به خوانندگی ادامه دادند.از آهنگ های باراد میتواند از آخرین بار و انتقام نام برد که از معروف ترین آهنگ های منتشر شده توسط این خواننده است باراد طالب زاده تاکنون بیش بیست تک ترک و چندین موزی . . .

دانلود آهنگ سالار عقيلي به نام وارش متن موزيک

ترانه سرا یکی از صاحب نامان این عرصه یعنی هوشنگ ابتهاج گرامی از نامبر وان ها و با معرفت های موزيک ایران منیجر موزيک در دستان پیمان خازنی دوست داشتنی آهنگ جدید و متفاوت وارش از سالار عقیلی به صورت مستقیم و با پخش انلاین در ای وان موزيکامروز نه آغاز ونه انجام جهان استای بس غم و شادیکه پس پرده نهان استگر مرد رهی غم مخور از دوری و دیریدانی که رسیدن هنر گام زمان استتو رهرو دیرینه ی سر منزل عشقیبنگر که ز خون تو به هر گام نشان استآبی که بر آسود . . .

فروش آهن

آهن در ساخت ساختمان ها کاربردهای زیادی دارند، در یک ساختمان در حال ساخت قبل از بکارگیری از هر نوع آجر یا سیمان و گچ از فات مختلفی جهت ساختن چهارچوب ساختمان استفاده می کنند به این چهارچوب اسکلت فی می گویند.باید گفت که مهمترین آهن آلات بکار گرفته شده در ساخت اسکلت فی ساختمان ها عبارتند از:تیرآهن , ناودانی , نبشی , میلگرد , ورق و.آهن تهران مرکز فروش آهن در تهران می باشد.این مرکز کلیه آهن آلات را با قیمت مناسب عرضه می نماید.آ . . .

دانلود آهنگ عليرضا خداوردي به نام دورهمي متن موزيک

این روزها محمد رضا عشریه رو همه میشناسند با ترک های خیلی خوبی که وارد بازار کرده و در دل طرافداران موزيک پاپ جا باز کرده حالا او ترانه سرا این موسیقی خیلی شنیدنی هست ارنج بندی شده توسط وحید ادیب میکس و مستر یکی از خیلی خوب ها حسن بابا محمودی سعید دیزل نیز طراح کاور بوده اند که به شکل خیلی عالی اون را اماده کرده اندآهنگ جدید و متفاوت دورهمی از علیرضا خداوردی به صورت مستقیم و با پخش انلاین در ای وان موزيکبعد من سرت خیلی شلوغ میشه دیگهبعد من ع . . .

انواع ویدئو پروژکتور

انواع گوناگونی از ويدئو پروژکتورها تاکنون به بازار عرضه شده اند که موارد استفاده فراوانی دارند از جمله در ادرات دولتی، دانشگاه ها،کارگاهها، گالری ها، سایتهای کامپیوتری،موسسات زبان، مدارس و خصوصی،کنفرانس ها، مراکز نظامی و عملیاتی،دموی محصولات و خدمات و نیز منازل (سینمای خانگی) جالب است بدانیم که سالها قبل،پروژکتور فقط شامل ويدئو می شد،نه دیتا پروژکتور، اما امروزه تمام پروژکتورها هر دو کارایی را دارند. بنابراین ويدئو پروژکتور گستره وس . . .

سه نقطه.

 وارد مغازه شد و رو به فروشنده ایستاد.قدش نسبتا کوتاه و لاغر اندام ، یک کیف  مشکی کوچک هم  توی  دستش بود  .نگاهش می کردم،( دختر تو رو کجا دیدم.).   "ناهيد غ کلاس سوم ابتدایی خانم زهدی؟" .  برگشت، با تعجب نگاهم کرد وگفت  " چه حافظه ای. شما؟؟؟ (با کمی لبخند) .+ ناهيد معمولا ردیف اول بود و من پشت سرش  ردیف  سوم.مگه میشه یادم بره بخصوص اون مداد و اون زی زی گولویی که همیشه روی مدادش بود .از سر مدادش خوشم می اومد. انقدر که یادمه به مامان گفتم از . . .

هزار و سیصد و پنجاه و هفت

رمان هزار و سیصد و پنجاه و هفت نویسنده: سعید تشکری انتشارات: نشر بوی شهر بهشت
رمان هزار و سیصد و پنجاه و هفت : اگر خواندی و عاشق این ناهيد داستان ما نشدی با من…
 
 
رمان هزار و سیصد و پنجاه و هفتنویسنده: سعید تشکریانتشارات: نشر بوی شهر بهشت
معرفی:
من ناهيدم، ۱۴ ساله، دختر یکی یکدانه ساکن مشهد. اعتماد به نفس و معدل ۲۰ .کارهای مخفیانه ای که با جوانان دانشجو انجام می‌دادیم شده است داستان این کتاب… بخوانیدش تا … .
خلاصه:
داستان دختری ۱۴ ساله به نام . . .

اتفاقات جا مانده.! قسمت7

اول لازمه یه کم توضیح بدم!ناهيد یه مدت کمی هست که خواهر دار شده(خوش به حالش،دلم گرفت وقتی دیدمش.خیلی شبیه نسترن بود.کاش بودی نسترنکاش)و اسمش هم نازنینِ و الان نازنین حدودا یک ماهه استو این خاطره واسه یِ وقتی هست که نازنین 10-15روزه بود!یه شب ناهيد ساعت های11ونیم-12شب اومد تویِ گروه و نوشت کهبچه داره از صبح تا الان یه بند گریه میکنه و آروم نمیشه و سر درد شدم و نمیذاره بخوابم! الان هست که عصبی شم و در خونه رو باز کنم و بندازمش بیرون!بعد فاطمه نوشت . . .

دانلود موزیک ویدئو رضا صادقی به نام عشق من تویی

دانلود موزيک ويدئو جدید رضا صادقی به نام عشق من تویی با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music Video By Reza Sadeghi Called Eshghe Man Toei
 
 
 
 
 
برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید
 
دانلود ، موزيک ، دانلود موزيک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزيک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزيک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
 
ادامه مطلب . . .

اگر حواست باشد .

اگر حواست باشد .نمی‌دانم جوان و خوش‌تیپ باشی و پیش از قرار عاشقانه‌ات، بروی استخر و لباس از تن بکَنی و در آینه‌ی قدی رختکن به اندام ورزیده‌ات نظر کنی و از غرور لبریز شوی و یک‌راست بروی بخش عمیق و با ورزیدگی تمام و انعطاف اندام در آب شیرجه بزنی، آن‌وقت در اثر یک اشتباه، یک بی‌دقتی سرت به کف استخر بخورد و مهره‌ی گردنت بشکند و نخاعت آسیب ببیند و حس و حرکت چهار اندامت از دست برود و دفعت برای همیشه بی‌اختیار شود چه حسی دارد؟* نمی‌خواهم قلمم . . .

دانلود موزیک ویدئو رضا یزدانی به نام تو خودم میسوزم

دانلود موزيک ويدئو جدید رضا یزدانی به نام تو خودم میسوزم با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music Video By Reza Yazdani Called Too Khodam Misoozam
 
 
 
 
 
برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید
 
دانلود ، موزيک ، دانلود موزيک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزيک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزيک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
ادامه مطلب . . .

دانلود آهنگ احمد صفايي به نام شاه قلبم متن موزيک

احمد رو کیه که نشناسه با ترک هایی که فوق العاده بودند و در سال های پیش منتشر کرده به گونه ای میشه گفت که یک موزيکسین خیلی خاص و کهنه کار هست او بسیار کاردان هست و اکثر کارهایش رو خودش منیجر میکنه مانند شاه فلبم که ملودی و تکس شعر موسیقی را انجام داده میکس و مستر یکی از عجوبه های موزيک به اسم مصطفی مومنی دوست داشتنی گیتاریست یان دارات این اسامی کسانی بودند که با اقای صفایی همکاری کرده اندآهنگ جدید و متفاوت شاه قلبم از احمد صفایی به صورت مستق . . .

استاد ناهید سهروردی

ناهيد سهروردی فرزند عمادمادرش خانم شهین زارع طبقدهی می باشداستاد وعضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملیمدرک دکترادانشگاه محل تحصیل  کارشناسی در دانشگاه مازندران بابلسر کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد واحد شاهرود دکترا در دانشگاه آزاد واحد مشهد   . . .

موزيک عشق

یک صبح تازه یک تولد دوبارهیک زندگی جدیدهرروز آغاز یک زندگیستآغاز یک تغییر و شروع یک هیجانزندگی ات پر از تلاطم هـای خوششاید تـو هم صدای سکوت را بشنویو بتوانی آنرا درک کنیصدایی کـه هر شخصی را یارای شنیدن آن نیستو تنها می‌توان آن رابا گوش دل شنیدو نه با گوش جانپس گوش دل خودرا باز کنیمتا صدای سکوت را بشنویم کـه همان صدای خداستو صدای خدا موزيک عشق اسـت  . . .

پروژه آماده ا رایگان مخصوص عروسی

 
پروژه آماده ا مخصوص عروسی (باغ)
پروژه اماده میکس ا
توضیحات ارسالی:
سکانس میکس و مادر به صورت جداگانهموزيک : خارجی Real_Loveپروژه کاملا ساده و در عین حال عاشقانهمیکس بسیار قوی و سینک موزيک با ويدئوخروجی 16:9ورژن ۶.۸ ا
 
ادامه مطلب . . .

معرفی کتاب مجموعه چهارده خورشید و یک آفتاب

"چهارده خورشید ویک آفتاب "گنجینه ای است ازنکات مهم  ومطالب نغز و خواندنی ازحیات پرپرکت معصومین علیهم السلام.
جلدهای هفتم ،نهم ،یازدهم به ترتیب باعناوین "آفتاب دانش" ،آفتاب درمحاق"،وآفتاب در حصار .روایت هایی بسیار کوتاه ازابعاد گوناگون زندگی و امامت امام باقر ،امام کاظم ،وامام هادی علیهم السلام است. . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)