قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کتابخانه اندیشه دستگردبرخواراصفهانبرندگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

تمدید مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۱۵ تیر

بر اساس فراخوان نهمين جشنواره کتابخواني رضوي، ۲۸ خرداد ماه به عنوان پایان مهلت شرکت و ارسال آثار به این جشنواره اعلام شده بود؛ اما بر اساس درخواست‌های مستند مکرر از سوی کتابداران، اعضای کتابخانه‌ها، مدیران کل نهاد، مسئولان استانی و برخی دستگاه‌های شرکت کننده در جشنواره، دبیرخانه جشنواره کتابخواني رضوي مهلت شرکت در این جشنواره را تمدید کرد. به همین دلیل بخش الکترونیک جشنواره کتابخواني رضوي تا ۱۵ تیرماه تمدید شده و پس از این تاریخ س . . .

فراخوان نهمین جشنواره رضوی

فراخوان شرکت در جشنواره رضوي منتشر شددبیر جشنواره کتابخواني رضوي فراخوان شرکت در نهمين دوره این جشنواره را با معرفی 12 عنوان کتاب در رده سنی "کودک" "نوجوان" و"جوان وبزرگسال" منتشر کرد.علاقه مندان برای دریافت کتابهای جشنواره به نزدیک ترین کتابخانه محل خود اقدام به امانت کتاب نمایند.شرکت کنندگان می توانند علاوه برارسال آثار از طریق الکترونیک آثار مکتوب خود را به نزدیک ترین کتابخانه عمومی محل زندگی شان تحویل دهند.آدرس منابع و شرکت در جشنواره w . . .

برندگان نهمين جشنواره کتابخواني رضوي

 برندگان نهمين جشنواره کتابخواني رضوي از کتابخانه بصیرت1-خانم عطیه رفیعی زاده:برنده  بخش خانوادگی2-خانم فریده بابائی:برنده بخش بزرگسال3-خانم فائزه حاتمی:برنده بخش نوجوان . . .

استقبال پرشور از جشنواره رضوی و پایان این پویش ملی

نهمين جشنواره ملی کتابخواني رضوي با استقبال پرشور مردم فهیم و مسئولین شهرستان و با تلاش رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و کتابداران کتابخانه اهرا (س) به پایان رسید.به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان کریم بهزادی نیا از استقبال و حضور گسترده و پر شور مردم و مسئولین شهرستان حاجی آباد در نهمين جشنواره ملی کتابخواني رضوي خبر داد.رییس کتابخانه های عمومی گفت همزمان با شروع جشنواره ملی کتابخواني رضوي ، کتابخا . . .

نهمین دوره جشنواره رضوی

نهمين جشنواره کتابخواني رضويعلاقمندان می­توانند به دو روش: 1. مراجعه به سامانه جشنواره به آدرس www.razavi.iranpl.ir2. دریافت فرم و منابع جشنواره از کتابخانه دردوبخش فردی و خانوادگی در مسابقه شرکت کنند. . . .

مسابقه بزرگ جشنواره رضوی

.نهمين جشنواره کتب رضوي در دو بخش مکتوب والکترونیک آغاز شده است. عالاقمند می توان علاوه بر مراجعه به سایت مذکور با مراجعه به کتابخانه منابع وراهنمایی لازم را دریافت کنند . . .

برگزاری مسابقه نقاشی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

همزمان با برگزاری نهمين جشنواره کتابخواني رضوي دانش آموزان مدرسه شهید احمد اسفندیاری  با مطالعه کتابهای معرفی شده در این جشنواره و الگوگرفتن ازسیره پاک معصومین علیه السلام برداشت های خود را از زندگی این امامان معصوم روی برگه های سفید طراحی شده به تصویر کشیدند .   . . .

تمدید مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

با احترام و ضمن عرض خداقوت، نظر به پیگیری‌های صورت گرفته از سوی كتابداران محترم مبنی بر تمدید مدت زمان شركت در نهمين جشنواره كتابخوانی رضوي؛ نكات زیر جهت اطلاع‌رسانی به هنگام و شایسته به دست اندركاران جشنواره و كتابخانه‌های عمومی و نیز انجام سایر اقدامات مقتضی ابلاغ می‌گردد:بخش الكترونیكی جشنواره تا تاریخ 15/4/98 تمدید و پس از تاریخ یاد شده سامانه مسابقه بصورت خودكار غیرفعال خواهد شد.در بخش مكتوب ارسال فرم‌های جمع‌آوری شده در استان تا . . .

تمدید مهلت شرکت در بخش اینترنتی نهمین جشنواره ی کتابخوانی رضوی

مهلت شرکت در بخش اینترنتی نهمين جشنواره ی کتابخواني رضوي تا پایان تیر ماه 98 تمدید گردید .جهت شرکت در این جشنواره می توانید به نشانی اینترنتی www.razavi.iranpl.ir مراجعه نمایید. . . .

شعرخوانی و قصه گویی از منابع جشنواره رضوی

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان ؛ کتابخانه اهرا(س) حاجی آباد با همکاری مهد کودک آوای بال فرشته ها اقدام به برگزاری قصه گویی از کتابهای نهمين جشنواره رضوي با عنوان "فاطمه فاطمه " و "کبوتر ها و آهوها» نمود.کریم بهزادی  نیا ضمن اعلام این خبر گفت نهمين جشنواره رضوي با هدف شناساندن سیره زندگانی امام رضا(ع) در حال برگزاری است و صفورا سلیم پور کتابدار کتابخانه اهرا(س) با حضور در مهد آوای بال فرشته ها و قصه گویی از ک . . .

آیین تقدیر از برگزیدگان نهمین جشنواره رضوی میبد برگزار شد

 در مراسمی با حضور مردم فرهنگ‌دوست میبد، از 21 برگزیده نهمين جشنواره کتابخواني رضوي در شهرستان میبد تجلیل شد.آیین اختتامیه نهمين دوره جشنواره کتابخواني رضوي در شهرستان میبد با حضور کتابداران کتابخانه مرکزی میبد و جمعی از اعضای فعال کتابخانه ، در سالن اجتماعات کتابخانه برگزار شد. در این مراسم از 21 برگزیده این شهرستان در سه رده سنی کودک، نوجوان و بزرگسال تقدیر شد. در بخش کودک جشنواره از محمدجواد زارع، امیرحسین کارگر بیده و کیمیا پورطالبی ا . . .

تمدید مهلت شرکت در نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی

مهلت شرکت در مرحله استانی نهمين جشنواره ملی کتابخواني رضوي در بخش الکترونیک و مکتوب تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما  معاون امور رسانه‌ای و فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه فراخوان مرحله استانی نهمين جشنواره کتابخواني رضوي 28 خرداد به پایان رسید گفت: بنا به اعلام دبیرخانه جشنواره کتابخواني رضوي مهلت شرکت در بخش الکترونیک این جشنواره تا ۱۵ تیر تمدید شد و پس از این تاریخ سامانه جشنواره به صورت خودکار غیرفعال خواهد شد . . .

نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

جهت دریافت منابع نهمين جشنواره کتابخوان رضوي به سایت زیر مراجعه فرمایید.https://www.iranpl.ir/news/16542/%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D9%86%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D8%B6%D9%88%DB%8C     . . .

برگزاری نهمین جشنواره ی کتابخوانی رضوی

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با همکاری بنیاد بین المللی امام رضا علیه‌السلام و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای ترویج فرهنگ رضوي و گسترش مطالعه کتاب‌های مناسب، به مناسبت ایام فرخنده دهه‌کرامت، نهمين جشنواره‌ی کتابخواني رضوي را برگزار می‌نماید.علاقمندان برای دریافت فایل کتاب‌ها به آدرسwww.razavi.iranpl.ir  و یا جهت دریافت امانی کتاب‌های مسابقه به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایند.   نشانی دبیرخانه:تهران، . . .

تمدید مهلت شرکت در جشنواره رضوی

کریم بهزادی نیا رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان حاجی آباد اعلام کرد مهلت شرکت در جشنواره ملی کتابخواني رضوي تا ۱۵ تیر ماه سال جاری تمدید شده و علاقه مندان می توانند تا زمان اعلام شده در این جشنواره ملی شرکت کنند. وی  در ادامه افزود: ترویج کتاب و کتابخواني مبتنی بر سیره ائمه اطهار (علیهم السلام) و خصوصا سیره رضوي از جمله اهداف برگزاری جشنواره ملی کتابخواني رضوي است. وی ابراز کرد: تمدید مهلت شرکت در جشنواره ملی کتابخواني رضوي به علت درخ . . .

آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

 
__________________________________________________________________________________________________________________
 
آیین اختتامیه نهمين جشنواره کتابخواني رضوي در شهرستان ایرانشهر، با حضور احمدرضا هاشمزهی، معاون فرماندار ویژه ایرانشهر؛ حجت السلام و المسلمین سید شجاع الدین ابطحی، امام جمعه شهرستان؛ حامد زارعی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ حسین پودینه، فرمانده شهرستان؛ حجت الاسلام حسین خانی، مسئول تبلیغات عقیدتی ی ارتش؛ محمدامین یان، مسئول کانون خادمیاران رضوي و جم . . .

معرفی ۱۲ عنوان کتاب در راستای ترويج فرهنگ رضوي و گسترش فرهنگ مطالعه

به مناسبت ایام فرخنده دهه كرامت و در راستای ترویج فرهنگ رضوي و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخواني، نهمين جشنوارة کتابخواني رضوي از سری برنامه‌های هفدهمین جشنوارة بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام) همزمان با سراسر کشور در کتابخانه های عمومی استان زنجان نیز تا 28 خرداد ماه به دو شکل مکتوب و الکترونیکی با 12 عنوان کتاب برگزار می شود . . .

همگام با آغاز تابستان در کتابخانه‌های عمومی کشور

کتابخانه‌های عمومی کشور، در هفته نخست تیرماه کتابخانه‌های عمومی کشور با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و علاقه‌مندان کتاب و کتابخواني خواهند بود.کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور در این هفته با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی همچون: نشست‌هایی با محوریت سالرروز شهادت آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران، روز قوه قضاییه، روز مبارزه با مواد مخدر و همچنین برنامه‌های متنوع فرهنگی و آموزشی در قالب ویژه‌ برنامه‌های . . .

امار جشنواره رضوی

سلام خدمت دنبال کنندگان وبازدیدکنندگان وبلاگ کتابخانه عمومی قائم(عج)آمار کلی شرکت کنندگان جشنواره کتابخواني رضوي در کتابخانه قائم(عج) امسال نیز مثل سالهای پیش کم نظیر و پر رونق بوده که آمار رو جهت مشاهده عزیزان خدمتتون اینجا به اشتراک میزارم قائمامار:142آنلاین36کتبی33نقاشی25پویش236مجموع . . .

پوستر نهمین جشنواره رضوی منتشر شد

بر
اساس فراخوان منتشر شده علاقه‌مندان به شرکت در بخش جوان و بزرگسال»
می‌توانند از سه شیوه‌ مختلف در نهمين جشنواره کتابخواني رضوي شرکت کنند.
شیوه اول، مطالعه کتاب‌های معرفی شده جشنواره و پاسخگویی به سوالات چهار
گزینه‌ای بصورت مکتوب یا الکترونیک؛ شیوه دوم، ارسال فیلم موبایلی از معرفی
کتاب دلخواه (اعم از منابع جشنواره و منابع آزاد مرتبط به جشنواره در جمع
یا گروه‌های مختلف (دوستان، خانواده، همکاران و.) از طریق سایت و شیوه
سوم ارسال . . .

فعالیت های بخش کودک کتابخانه در جشنواره کتابخواني رضوي جمع خوانی کتاب های جشواره توسط اعضای کودک و نوجوان و همچنین نقاشی و شرکت در پویش جشنواره انجام شد.   و همچنین در بخش نوجوان جمع خوانی جشنواره رضوي   . . .

نهمین جشنواره رضوی

اطلاعیه
مسابقهاجشنواره رضوي  برای شرکت در مسابقه مکتوب به کتابخانه توحید مراجعه نماییدنهمين جشنواره کتابخواني                                                                                          
خدا رحمت کند کسی که امر ما را احیاء نماید. 
 
منابع جشنواره:
 
 
ü   رده سنی کودک (4 تا 12)
 
 
 
Ø      امام رضا علیه‌السلام / زهرا عبدی/ جمکران (9 تا 12 سال)
 
 
Ø      کبوترها و آهوها / سید احمد میرزاده/ به نشر (4 تا 8 سال)
 
 
Ø      هشت قصه از امام جواد علیه‌ا . . .

فراخوان شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی منتشر شد

در فراخوان نهمين جشنواره کتابخواني رضوي، ۱۲ کتاب در سه رده سنی کودک»، نوجوان» و جوان و بزرگسال» معرفی شده که بر این اساس در رده کودک» (۴ تا ۱۲ سال) کتاب‌های امام رضا علیه‌السلام» نوشته زهرا عبدی از انتشارات جمکران برای متولدین ۱۳۸۶تا ۱۳۸۹، کبوترها و آهوها» نوشته سید احمد میرزاده از انتشارات به نشر برای متولدین ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴، فاطمه و فاطمه» (شباهت‌های حضرت معصومه با حضرت زهرا سلام‌الله علیهما) نوشته محمد مهاجرانی از انتشارات زائر . . .

باحضور بخشدار محترم بخش گرمادوز و روسای محترم ادارات شهرستان خداآفرین و رئیس محترم شورای اسلامی بخش گرمادوز و شهردار محترم لاریجان  و فرماندهی محترم حوزه عشایری در همایش پیاده روی بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی از فعالان نهمين دوره جشنواره رضوي  از آقای مهدی قلیزاده و خانم فهیمه ملکی تجلیل شد و کارت هدیه ، لوح تقدیر مدیرکل محترم کتابخانه های عمومی استان آذربایجانشرقی  به نفرات برگزیده جشنواره رضوي تقدیم گردید. . . .

آغاز جشنواره بزرگ کتابخوانی بیانیه گام دوم انقلاب

اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج با مشارکت سایر دستگاه‌های فرهنگی، جشنواره بزرگ کتابخواني گام دوم انقلاب را برگزار می‌کند.این جشنواره از 9 آذر تا 15 دی ماه در حال برگزاری است و با مطالعه بیانیه می توانند در چهاربخش: ارسال پاسخ به سوالات به صورت پیامکی، ارسال پاسخ به سوالات چهارگزینه‌ای به صورت مکتوب، تبیین و تشریح سرفصل‌ها و ارسال آثار و همچنین طراحی پوستر، ساخت تیزر، وله، آنونس و مو . . .

بازديد از کتابخانه آستان قدس رضوي (حرم مطهر امام رضا عليه السلام

در اولین بازدیدم از کتابخانه آستان قدس رضوي در نوروز 1397 به لطف جناب آقای دکتر رییس السادات از دوستان پدرم ، از مراکز و گنچینه های زیبای کتابخانه بازدیدی حدوداً دوساعته داشتیم. در آنجا با مرکز ترمیم کتاب ها و نسخ خطی ارزشمند توسط کارشناسان کتابخانه و گنجینه کتب لاتین و فارسی و گنجینه کتابهای مرجع که در آن بیش از یک میلیون جلد کتب نگهداری میشد دیدن کردیم.این بازدید یکی از خاطره انگیز ترین دوران اقامت من در مشهد مقدس پس از زیارت امام رضا (ع) بو . . .

فراخوان نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر منتشر شد

 
موضوع ویژه این دوره جشنواره در کلیه بخش‌های مسابقه «فر گلستان» است.
 
به گزارش خبرگزاری مهر، فراخوان نهمين جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با هدف نگاهی نو به بازار، ایجاد فضای رقابتی سالم بین طراحان عرصه مد و لباس، تشویق طراحان به ارائه طرح و الگوهای به‌روز و نوآورانه، کمک به ارتقای سطح حوزه طراحی با الهام از نمادهای هنر ایرانی اسلامی و کشف استعدادهای نو، در رشته‌های زیر برگزار می‌شود. موضوع ویژه این دوره جشنواره . . .

بزرگداشت بيست و هفتمين دوره هفته کتاب

بمناسبت بزرگداشت بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتابخواني و کتابدار برنامه های ذیل در کتابخانه عمومی حافظ گوزل دره اجرا می گردد:-عضویت رایگان 25 آبان-نمایشگاه تازه های کتاب-مسابقه نقاشی-مسابقه کاردستی-مسابقه انشا نویسی-نشست کتابخوان کتابخانه ای و مدرسه ای-ایستگاه نقاشی و ایستگاه کاردستی-نشست قصه گویی با حضور اعضای پیش دبستانی-نشست جمع خوانی-بازدید دانش آموزی از کتابخانه-جشنواره اهدای کتاب اهدای دانایی . . .

اسامی برندگان نهمین مسابقه کتابخوانی جشنواره رضوی

1- فاطمه محمدی پارسا در مسابقه چهارگزینه ای نوجوان2- نریمان خیری در مسابقه چهارگزینه ای بزرگسال3- محمد تیام آب روش در مسابقه نقاشی کودک4- کیمیا محمدی در مسابقه نقاشی نوجوان . . .

گزارش تصویری از گارگاه قصه گویی و نقاشی جشنواره رضوی در مدارس

به همت مسئول و کتابداران کتابخانه پیامبر اعظم(ص)، کارگاه های قصه گویی و نقاشی در مدارس حضرت معصومه(س)، آینده سازان، امام رضا(ع) و شهریار و مهد های کودک مه رویان و خانه کودک برگزار شد. در این کارگاه ها ابتدا منابع جشنواره رضوي توسط کتابداران معرفی شد و سپس کودکان با الهام از قصه های موجود در کتاب ها، نقاش های زیبایی کشیدند. تصاویر زیر گزارش تصویری از این کارگاه ها است.      . . .

جشنواره کتابخوانی بیانیه گام دوم انقلاب

به همت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز برگزار می شود؛  جشنواره بزرگ کتابخواني بیانیه گام دوم انقلاباین جشنواره از 9 آذر تا 15 دی ماه در حال برگزاری است وعلاقمندان با مطالعه بیانیه می توانند در چهاربخش: ارسال پاسخ به سوالات به صورت پیامکی، ارسال پاسخ به سوالات چهارگزینه‌ای به صورت مکتوب، تبیین و تشریح سرفصل‌ها و ارسال آثار و همچنین طراحی پوستر، ساخت تیزر، وله، آنونس و موشن گرافی با محوریت بیانیه شرکت نمایند.برای دریافت فایل بیان . . .

منابع جشنواره کتابخوانی رضوی در سال98

8قصه از امام جواد- ابوالفضل نهضت رضوي-امام رضا(ع)-با کبوترهای گنبد-درعصمت- درختی که بال در آورد- راز آن بوی شگفت-سیره تقوی- فاطمه وفاطمه- فصل فیروزه- کبوترها وآهوها- مهارتهای ارتباط موثر درسیره امام رضا(ع). . . .

همزمان با ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برگزار شد

دوشنبه06/08/98
همزمان با ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برگزار شد
برگزاری سوگواره فرهنگی رضوي همراه با آیین اختتامیه برگزیده گان جشنواره رضوي شهرستان شبستر
 به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر هزمان با ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) سوگواره فرهنگی رضوي با محوریت تجلیل از برگزیدگان جشنواره رضوي شهرستان شبستر برگزارشد.در ابتدای این مراسم محسنی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر با بیان اهمیت کتابخواني . . .

برندگان مسابقه رضوی مردادماه98

آئین اختتامیه نهمين دوره جشنواره کتابخواني رضوي در شهرستان مهریز شنبه 26 مرداد ماه با حضور محمد جواد برزگر، معاون ی، امنیتی و اجتماعی فرماندار مهریز؛ عباسعلی زارع، معاون شهردار مهریز؛ سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز؛ حسین دهقانی زاده، مسئول دفتر آستان قدس رضوي شهرستان مهریز، هادی ابویی، مدیر کل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و جمعی از کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی هنری شهرستان . . .

برپایی مسابقه نقاشی جشنواره رضوی

با حضور در مرکز جامعه القران کریم شعبه بغداد آباد کتاب فاطمه وفاطمه و کتاب کبوترها و آهوها ابتدا به عنوان منابع مسابقه جشنواره رضوي معرفی گردید و در ادمه شعر خوانی از کتاب صورت گرفت و کودکان در کلاس از منابع جشنواره نقاشی کشیدند.                . . .

دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با مسئول کتابخانه عمومی علوی

امیر علی نیک بخش مدیر کل کتابخانه های عمومی استان به مناسبت بیست هفتمین دوره هفنه کتاب و کتابخواني  ، و به منظور قدردانی از زحمات کتابداران کتابخانه های عمومی استان ، به همراه ایرج صادقی معاون امور کتابخانه های عمومی و جواد سلیمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه ، با حضور در کتابخانه عمومی علوی روستای یوسف آباد با سرکار خانم فرزانه نصیری مسئول کتابخانه دیدار و ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخواني  با اهدای گل از زحمات ارزشمند شان . . .

برنامه های متنوع در کتابخانه اهرا (س) به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

فعالیتهای هفته کتاب و کتابخواني در کتابخانه اهرا (س) آغاز شدبه گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان حاجی آباد ،بهزادی نیا رئیس اداره کتابخانه های شهرستان از آغاز هفته کتاب و کتابخواني از 23 تا 30 آبان خبر داد و افزود کلیه کتابخانه های شهرستان فعالیت خود را از هفته جاری با برنامه های متنوع آغاز نموده اند.سلیم پور مسئول کتابخانه اهرا (س) عنوان کرد: کتابخانه اهرا (س) همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخواني ، پذیرای بازدید مراجعه کنندگ . . .

تجلیل از کتابیاران طلایی بابلسر

تجلیل از کتابیاران و سفیران کتاب برتر،، کتابخانه های عمومی، شهرستان بابلسر در دومین جشنواره کتابیاران استان که به همت اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در روز 14 آبان 98 برگزار شد.  . . .

ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه ولیعصر عج هشتگرد

در هفته کتاب و کتابخواني کتابخانه ولیعصر عج برنامه های متنوعی از قبیل:شاهنامه خوانی،جمع خوانی کتاب،خلاصه نویسی کتاب،مسابقه نقاشی،برپایی نمایشگاه کتاب،بازدید مدارس از کتابخانه و . برگزار کرد.  . . .

اعلام اسامي برگزيدگان شهرستاني نهمين جشنواره كتابخواني رضوي

نام كتابخانه نامنام خانوادگینام پدرکدملیجنسیتمدرک تحصیلینوع منابععنواننوع مسابقهمرکزی ارومیهالهامبیگیقدمعلی46233687زنکارشناسی ارشدمنابع جشنوارهسیره تقویچهارگزینه ای بزرگسالمرکزی ارومیهفرنازصمدزادیداله2742068430زندانش آموزمنابع جشنوارهدرختی که بال در آوردنقاشی نوجوانمرکزی ارومیهعمرانسلیمانیعیسی63806506مرددانش آموزمنابع جشنوارهدرختی که بال در آوردچهارگزینه ای نوجوانمرکزی ارومیهپارساعلیزادعلیرضا2742733711مرددانش آموزمنابع جشنوارهام . . .

عضویت رایگان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

براساس اعلام نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مطابق روال سال‌های گذشته و به جهت اتخاذ تدابیر لازم برای عضویت اقشار مختلف جامعه در کتابخانه‌های عمومی، روز شنبه مورخ 25/ 8/ 98 به‌عنوان موعد عضویت رایگان در کلیه کتابخانه‌های عمومی انتخاب‌شده است.لذا از کلیه علاقه مندان به کتاب و کتابخواني دعوت می شود جهت عضویت در کتابخانه، با در دست داشتن مدرک شناسایی معتبر، یک قطعه عکس و مبلغ 1000 تومان جهت صدور کارت به کتابخانه عمومی دکتر عباس حری مراجعه نمای . . .

نورسیده های کتاب و کتابخوانی برای تمامی رده های سنی

55 جلد کتاب تازه انتشار یافته در کتابخانه های عمومی توزیع شد ، این کتاب ها از طرف نهاد کتابخانه های عمومی کشور به صورت منظم برای کتابخانه های عمومی ارسال می گردد، اعضای عزیز کتابخانه های عمومی می توانند با مراجعه به کتابخانه های عمومی سطح شهرستان از کتب نورسیده امانت بگیرند. . . .

سجده عشق

 
بسم الله الرحمن الرحیم
حسین اقیانوس چشمانتنور الله ست .تو را بدین سان دوست میدارم ای طلیعه ی زیبایی هامن تفسیر کهیعص را از سجده ی عشق تو دریافتم .آغوش دستانت فقط زیبنده ی فرشته شهادت ستتو با من چه کردی حسین !!!هزار وچهارصد سال ست که در انتظار نرگس تو هستیم .
 
به یاد سید شهیدان اهل قلم
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم وأهلک اعدائهم الاجمعین  . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)