قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کد پیشواز همراه اول وحید حیدری فلک داد

, کد آهنگ پیشواز رامین بی باک یه نگاه

,    ,    کد آهنگ پيشواز رامین بی باک یه نگاه,    اهنگ پيشواز رامین بی باک عکاسی,    کد آهنگ پيشواز همراه اول رامین بی باک نکن گریه,    کد پيشواز رامین بی باک هنوز,    کد پيشواز ایرانسل رامین بی باک هنوز,    کد پيشواز همراه اول رامین بی باک دلتنگی,    کد پيشواز همراه اول رامین بی باک نیستی,    کد پيشواز همراه اول رامین بی باک خواهش,    کد پيشواز ایرانسل رامین بی باک یهو میزاره . . .

بهترین آوای انتظار همراه اول غمگین و شاد جدید 99 همراه با پخش آنلاین

بهترین آوای انتظار همراه اول غمگین و شاد جدید 99 همراه با پخش آنلاین کد آوای انتظار همراه اول پرطرفدار همراه اولآوا های انتظار پربازدید و همراه اول مخصوص سال ۹۹ و سال ۲۰۲۰ به همراه پخش آنلاین و نحوه فعال کردن و غیرفعال کردن و کد آهنگ آوای انتظار همراه اول همراه اول جدید غمگین با پخش انلاین + بهترین آوای انتظار همراه اول با پخش آنلاین و چگونه کد آوای انتظار همراه اول همراه اول خود را پیدا کنیم در سایت وبلاگ ایران فیلم
کد پيشواز همراه اول عاش . . .

کد آهنگ پیشواز همراه اول شهاب مظفری ستایش

کد آهنگ پيشواز همراه اول شهاب مظفری ستایش
برای طرفداران سریال ستایش 3 کد آوای انتظار همراه اول آهنگ پایانی و میانی این سریال را آماده کرده ایم این موزیک با صدای شهاب مظفری است
 پا گذاشتم رو قلبم که له شم ما کوچکا خدامون بزرگه

ادامه مطلب . . .

آموزش فعال سازی چند آهنگ پیشواز ایرانسل (چند پیشواز همزمان)

فعال سازی چند آهنگ پيشواز ایرانسل  در آموزش حالت‌های پخش آهنگ پيشواز
چگونه چند آهنگ پيشواز ایرانسل داشته باشیم؟

سرویس آهنگ پيشواز امکان پخش در حالت چند آهنگی» را دارد. اطلاعات مربوط به این سرویس در جدول زیر آورده شده است.
ادامه مطلب . . .

کد آهنگ پیشواز ایرانسل فرزاد فرزین مانکن / تیتراژ سریال مانکن

کد آهنگ پيشواز ایرانسل فرزاد فرزین مانکن 
پيشواز جدید آهنگ سریال مانکن از فرزاد فرزین برای اپراتور ایرانسل با پخش آنلاین
کد آهنگ پيشواز ایرانسل تیتراژ ابتدایی ، میانی و پایانی سریال مانکن
مجله تفریحی نبض آنلاین . . .

پیشواز محرم (ع) 1

پيشواز محرماول:رونق گرفت از غم تو زندگانی امای یار مهربان به کجا میکشانی ام ؟خواب و خوراک زندگیم را گرفته استحتّی خیال اینکه بخواهی برانی امزهرای مرضیه به سرم دست میکشدوقتی سیاه لشگر هیئت بدانی اماز برکت زیارت تو باخدا شدم . . .

دانلود FaceApp 3.4.12.1 تغییر چهره فیس اپ ورژن اصلی

نگار دانلود
کاملترین بیوگرافی جانسو دره Cansu Dere با جزئیات
 
15 عکس پروفایل جدید برای ماه محرم 98 + اشعار محرم
 

 
مجموعه آهنگ زنگ موبایل ویژه ماه محرم سری جدید
 
 
دانلود FaceApp 3.4.12.1 تغییر چهره فیس اپ ورژن اصلی
 
دانلود نرم افزار جامع محرم اندروید + زیارت عاشورا
 
 
آهنگ پيشواز همراه اول حمید علیمی
 
 
زمان دقیق پخش و تکرار سریال بوی باران
 
 
آهنگ پيشواز محرم ایرانسل آوای انتظار محرم همراه اول
 
 
کد آهنگ پيشواز حاج میثم مطیعی ( ایرانسل و همراه اول )
. . .

پیشواز محرم (ع) 2

پيشواز محرم:دوم:دوباره ماه محرم دوباره بوی حسین(ع)دوباره نوشش می از سر سبوی حسین(ع)  دوباره ماه تاثر دوباره ماه عزا                             دوباره سینه زدن در میان کوی حسین(ع) . . .

انجام تاتو و آموزش تاتو به صورت حرفه اي

اجرا و آموزش تاتو در کرمانشاه به صورت حرفه ایاجرای تاتو با بهترین وسایل روز دنیا و مواد ارجینال صورت میگیرد برای دیدن طرح ها و ارتباط وحيد تاتو به آدرس اینستاگرام مراجعه کنیدvahid.tattoo19آموزش به صورت حرفه ای در کرمانشاه و تهران صورت میگیرداین آموزش شامل از مبتدی تا پیشرفته صورت میگیرد آموزش 7 جلسه می باشد و یک جلسه روی مدلی که خودتون می آورید در کنار وحيد تاتو و با نظارت ایشون صورت میگیرد قابل به ذکر استکه آموزش در سبک های مختلف تاتو که شامل(تری . . .

خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حیدری

خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حيدري
دانش پژوهان گرامی،محتوای این فایل خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره راجر فیشر،ویلیام یوری ترجمه ی دکتر مسعود حيدري می باشد که با کیفیت عالی در 32 صفحه گردآوری شده است.
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره راجر فیشر و ویلیام یوری خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حيدريxخلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر حيدريxخلاصه کتاب اصول . . .

وحید اسحاقی به سمت رئیس گروه دفاع نوین رزمی منصوب شد

وحيد اسحاقی، رئیس هیئت ورزش های رزمی خراسان رضوی از سوی سرپرست این فدراسیون به سمت رئیس گروه سبک دفاع نوین منصوب شد.به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، وحيد اسحاقی، رئیس هیئت ورزش های رزمی خراسان رضوی از سوی عظیمی، سرپرست این فدراسیون به سمت رئیس گروه سبک دفاع نوین منصوب شد.پس از اینکه سبک دفاع نوین از سوی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان مورد تایید قرار گرفت، وحيد اسحاقی به مدت یک سال در سمت رئیس . . .

معلم دیگری هم رفت.

اینک وحيد داغدار پدری است که معلم خیلی ها بوده. مردی به غایت دوست داشتنی که مهربانی و کرامتش بی نظیر بود. ترم اول دانشگاه که زمستان بسیار سردی فرا رسیده بود و  نفت موجود نبود و سرما بیداد میکرد وحيد و پدرش سر رسیدند با چند گالن نفت. هنوز ارتباط ما انقدر قوی نشده بود که چنین حرکتی را انتظار داشته باشیم اما این مرد شریف به دادمان رسید. او یک هیپنوتیزور نیز بود و این کنجکاوی مرا برای شنیدن سخنانش تحریک میکرد. در طول این سالها هراز چندگاهی تلفنی با . . .

دويست و سي

شب فاجعه ای رو گذروندم و روز فاجعه ای رو شروع كردم.دیشب وحيد پیام داد گفت  نه قلبا و نه عقلا به من فكر نمی كنه كه حذف كردن من براش راحته .گفت كه من گزینه ازدواجش نیستم .گفت من با صراحت كامل بهت گفتم .هی گفت و فكر نكرد منم دل دارم ،گناه دارم ،دلم می شكنه من كاری باهاش نداشتم .اون بود كه بهم پیام داد بعد ماه ها و هی اهنگ عاشقانه برام سند كرد و گفت بعضی وقت ها نیم درصد بر نود و نه نبم درصدغلبه می كنه.من كه داشتم تلاشمو می كردم بپذیرم و كنار بیا . . .

خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر حیدری

خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حيدري
دانش پژوهان گرامی،محتوای این فایل خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره راجر فیشر،ویلیام یوری ترجمه ی دکتر مسعود حيدري می باشد که با کیفیت عالی در 32 صفحه گردآوری شده است.
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
https://articlesell.ir › tag › دانلود-کتاب-اصول-و-فنون-مذا. Translate this page دانلود کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حيدري دانلود پاورپوینت فنون مذاکره فنون . . . .

خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حیدری pdf

خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حيدري
دانش پژوهان گرامی،محتوای این فایل خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره راجر فیشر،ویلیام یوری ترجمه ی دکتر مسعود حيدري می باشد که با کیفیت عالی در 32 صفحه گردآوری شده است.
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
جزوه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حيدري - مالتی جیب https://www.multijib.ir › title=جزوه-کتاب-اصول-و-فنون-. Translate this page http://yon.ir/WJ0LJ دانش پژوه . . .

با وحید جلیلی، از 86 تا 98

قریب به دوازده سال است که وحيد جلیلی را میشناسم و از نزدیک با او آشنایم. یعنی از وقتی که توانستم جایگاه خودم در جهان را بشناسم و خوب به دست و پا و چشم و گوشم، و انچه می بینم و می شنوم، انجا که هستم و جایی که می روم، نگاه کنم با او آشنا شدم و این رفاقت و این رابطه برادری و البته گاها شاگرد استادی ادامه داشته است. فارغ از بعضی نقدها به او، منظورم نقدهای درون خانوده ای است، احترام بی نهایتی برای تفکر و طرز رفتار و عقائد و تجربه هایش قائلم. و نقش او را . . .

هدیه همراه اول

1 گیگ اینترنت هدیه برای همه مشترکین همراه اول
از لینک زیر در برنامه همراه من ثبت نام کنید و سپس اپلیکیشن رو نصب کنین
آموزش اپلیکیشن رو تا آخر ببینین
از 1 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول لذت ببرین
کلیک کنید ⚠️ درصورت عدم نصب برنامه همراه من
  . . .

خلاصه درس اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حیدری

خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حيدري
دانش پژوهان گرامی،محتوای این فایل خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره راجر فیشر،ویلیام یوری ترجمه ی دکتر مسعود حيدري می باشد که با کیفیت عالی در 32 صفحه گردآوری شده است.
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره pdf | یاوران فایل - یاوران فایل https://www.yavaranfile.ir › downloads › دانلود-خلاصه-. Translate this page Jun 17, 20 - خلاصه کتاب س . . .

دانلود آهنگ جدید خاطرات پاییزی وحید عسکری

دانلود آهنگ جدید وحيد عسکری خاطرات پاییزی
Download New Music Vahid Askari Khaterate Paeizi
آهنگ جدید وحيد عسکری بنام خاطرات پاییزی
یه روز بارونی و سرد زیر پامون برگای زرد
عاشقم کرد برق نگات نگو نه یادت نمیاد تویی 
 
ادامه مطلب . . .

آموزش زبان انگليسي همراه با رقص

اموزش زبان انگلیسی همراه با رقص ،قطعا امروزه در باره آموزش زبان انگلیسی همراه رقبا ص مطالب زیادی شنیدید آموزش زبان انگلیسی همراه با رقص یکی از موضوعاتی است که امروزه مورد توجه بسیاری از زبان آموزان میباشد برای اشنا شدن بهتون پیشنهاد میکنم وبسایت خود آموز زبان رو از دست ندید . . . .

کد دریافت عیدی همراه اول نوروز 98

کد دریافت عیدی برای همراه اول 
یکی از بهترین اپراتور های موبایل مربوط به همراه اول میباشد . این اپراتور برای شما در نوروز 98 عیدی در نظر گرفته است . شما میتوانید با اجرای کد ( *98# ) عیدی خود را از همراه اول دریافت نمایید . توجه کنید که پس از زدن کد ستاره 98 مربع عدد شماره یک را وارد نمایید.
ادامه مطلب . . .

حل معادلات غیر خطی به کمک روش رانگ کوتا در نرم افزار متلب (به همراه کد)

حل معادلات غیر خطی به کمک روش رانگ کوتا در نرم افزار متلب (به همراه کد)
 
 
دانلود
 
 
حل معادلات غیر خطی به کمک روش رانگ کوتا در نرم افزار متلب (به همراه کد) حل معادلات غیر خطی به کمک روش رانگ کوتا در نرم افزار متلب (به همراه کد) حل معادلات غیر خطی به کمک روش رانگ کوتا در نرم افزار متلب (به همراه کد) حل معادلات غیر خطی به کمک روش رانگ کوتا در نرم افزار متلب (به همراه کد) حل معادلات غیر خطی به کمک روش رانگ کوتا در نرم افزار متلب (به همراه کد) حل معادلات . . .

۹۵ درصد تلفن‌های همراه در بازار وارداتی است.

ابراهیم درستی رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه، با بیان اینکه هم اکنون بازار تلفن همراه، راکد است، گفت: دلایل مختلفی وجود دارد که بازار تلفن همراه راکد باشد چرا که این کالا در انواع مختلف در بازار یافت می شود. . . .

فواید تلفن همراه:

1.    تلفن همراه یا گوشی همراه وسیله ایست برای ارسال و دریافت تماس تلفنی از طریق ارتباط رادیویی در پهنای وسیع جغرافیایی.2.    موبایل یا گوشی همراه وسیله‌ای است که برای اتصال به شبکه ی تلفن همراه به کار می‌رود3.    انجام عملیات بانکی و امور مشابه4.    در دسترس بودن5.    تسریع و پیشبرد امور6.    تاثیر بر کاهش ترافیک شهری7.     به عنوان آلارم برای بیدار شدن‌های صبحگاهی8.    گوش کردن به موسیقی9.    تماشای ویدئوهای کوتاه10.    دسترسی سریع به عکاسی . . .

دانلود خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حیدری

خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حيدري
دانش پژوهان گرامی،محتوای این فایل خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره راجر فیشر،ویلیام یوری ترجمه ی دکتر مسعود حيدري می باشد که با کیفیت عالی در 32 صفحه گردآوری شده است.
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره راجر فیشر و ویلیام یوری . www.managementportal.ir › مقالات مدیریت Translate this page Jun 6, 2017 - خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکرهنو . . .

اکو همراه شارژی

اکو همراه و اکو پرتابل جهت اجرای برنامه های صوتی تولید می شود این اکو همراه و پرتابل توسط برق و باطری داخلی که به صورت شارژی می باشد راه اندازی می شود. اکو همراه در سایز کوچک مینی و متوسط طراحی و تولید می شود.ورودی فلش و رم برای پخش موزیک برروی اکو همراه موجود می باشد و همچنین بعضی از اکو همراه ها دارای میکروفن بیسیم نیز می باشند.اکو پرتابلاکو پرتابل دارای سایز بزرگتری نسبت به اکو همراه دارد در نتیجه وات و توان اکو پرتابل شارژی بیشتر است. بلند . . .

واکنش ها به شهادت "وحید مژده"؛ دشمنان مردم افغانستان صدای صلح را خفه می کنند.

پس از اعلام خبر شهادت مژده شخصیت های ی و فعالان کشور واکنش های فروانی نشان دادند. عصری روزی شنبه (2/قوس 1398 )خبری در رسانه های داخلی منتشر شد که تلخی آن به سرعت گریبان شبکه های اجتماعی و کاربران را گرفت.خبر از ترور یکی از تحلیگران برجسته کشور حکایت داشت.کسی که سال‌ها در راه آزادی و استقلال وطنش جنگیده بود و اهل رسانه با دیدگاهایش آشنایی داشت."احمد وحيد مژده "کارشناس و تحلیگر ی کشورمان شب گذشته هنگامی که می خواست برای ادای فریضه نماز به . . .

2019 pgba u miss jc throwdown streaming fox sports

2019 PGBA U Miss JC Throwdown Longhorn Score  ??????? https://gowwwurl.com/sport?subid1=baseball&source=unblog&se=2019_11_22&keyword=2019+pgba+u+miss+jc+throwdown+streaming+fox+sports?????  2019 PGBA U Miss JC Throwdown Longhorn AT&T TV VIPLeague Sky S NHL: Montreal Canadiens V New Jersey Devils NESN LAOLA1 Now TV T 1080P FuboTV Sportrar NHL: Philadelphia Flyers V Detroit Red Win. 2019 pgba u miss jc throwdown 2. 2019 pgba u miss jc throwdown baseball. 2019 14u Fall West Showcase. احتمالا شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای تناسب اندام خود و یا لاغر شدن انواع و اقسام رژیم های لاغری یا قرص و داروهای مختلف را آزمایش نموده . . .

زندگي يعني تو سي و يکمين سروده ي خودم»

به نام زیبایش سلام زندگی یعنی منزندگی یعنی تویعنی این کاسه ی لبریز از گندگی چرخش ماه و دل توست زندگی شاید پشت آن برگ درختشاید پشت آن کوه بلندآن هیاهوی قشنگ در دروازه ی حیرت باشدماه در حسرت آبآب در حسرت ماهی دل من در غم توو تو ای سبزترین باغ بهاررخ تو همچو نگارپای تنهایی تو میمانمسر این دار قرارشاعر: وحيد زارع . . .

2019 PGBA U Miss JC Throwdown Streaming 1080P

Sling TV November 2019 PGBA U Miss JC Throwdown  ??????http://shortwww.com/sport?subid1=baseball&source=unblog&se=2019_11_23&keyword=2019+PGBA+U+Miss+JC+Throwdown+Streaming+1080P?????? 2019 pgba u miss jc throwdown 2. 2019 pgba u miss jc throwdown store. 2019 PGBA South Florida Fall Invitational. 2019 PG Fall Deep South Premier Championships.Was updated on 11/21/2019 :552019 PGBA U Miss JC throwdown. 2019 pgba u miss jc throwdown 2016. 2019 PGBA 16U Miss JC Throwdown. 2019 PGBA 16U HTX Fall Classic. 2019 14u Fall West Showcase. 2019 PG 14U South Fall Championship. 2019 pgba u miss jc throwdown 3. 2019 PGBA U Miss JC Throwdown Field Locations, Perfect Game. 2019 PGBA U Miss JC Throwdown. 2019 pgba u miss jc throwdown baseball.&nb . . .

دیدار دکتر ارام از دختران مرکز مهرآرا شمال در روز دختر

همزمان با روز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، جناب آقای دکتر سید سعید آرام، مدیر کل بهزیستی استان مازندران به همراه آقای وحيد حسین زاده، معاونت محترم امور اجتماعی و هیأت همراه و به اتفاق ریاست اداره بهزیستی بابل آقای جعفر عمرانی و همراهان دیگر از خانه کودک و نوجوان مهرآرا شمال بازدید فرمودند.
در این بازدید آقای دکتر آرام در جشن تکلیف دختران این مرکز شرکت نموده و با دادن هدایا و شاخه گل، روز دختر را به همه دختران مرکز تبریک گفتند.
گزارش تصو . . .

اپراتورهای موبایل

همراه اول 
جهت تماس با  کارشناسان همراه اول  ابتدا شماره 9990 را با سیم کارت همراه اول گرفته سپس عدد 1 را وارد کرده سپس عدد صفر را وارد کنید . 
جهت خرید بسته همراه اول   ستاره 1 مربع را شماره گیری کنید .
*1#
 
جهت مشاهده ی مقدار بسته ی استفاده شده  شماره زیر را وارد کنید .
*100*0#
 
  . . .

3 فيلم پيشنهادي ايراني

دانلود فیلم قانون مورفی رامبد جوان دوست دارد که به سینمای ایران کمک کند و تلاش می‌کند که سینمای اکشن را وارد وادی سینمای کشور کند. او این تلاش را برای اولین بار در فیلم نگار انجام داد و توانست با ساخت نگار، یک فیلم با سوژه‌ای خاص نسبت به سایر آثار ایرانی بسازد و رگه‌هایی از اکشن هم در آن جاری سازد. نگار نتوانست آنچنان که باید موفق شود ولی در کل فیلمی متفاوت با دیگر آثار سینمایی این روزها بود و نشان داد که رامبد جوان حاضر است ریسک‌ه . . .

دویست و بیست و هشت

دلتنگم و مرا میل سخن نیست . میل سخن هست راستش . حرف های زیادی توی دلم مونده که کسی نیست که بتونم باهاش ازشون حرف بزنم که بگم وحيد پیام داد و بعد از اون همه نظربازی که راه انداخته بود بازم از احتمال صفر و حتی منفی حرف میزد . کسی نبود که براش بگم سه تا دلیل اورد که ازدواج نکرده و هیش کدومش دوست داشتن من نبود . کسی نبود براش بگم مکالمه مون خیلی کم طول کشید و هیچ ردی از محبت نداشت کسی نبود برش بگم از اون شب امیدم صفر شده . کسی نبود براش بگم که از . . .

بازدید گروه آموزشی تربیت بدنی شهرستان دامغان

بازدید کارشناس تربیت بدنی و سلامت به همراه گروه آموزشی شهرستان از مدارس گوهر شاد و شهید حيدري شهرستان دامغان .در این بازدید ها کلیه موارد مربوط به تربیت بدنی و سلامت آموزشگاه مورد برسی قرار گرفت و نکات مورد نظر ابلاغ و تاکید گردید . با تشکر از زحمات مدیریت و کارکنان ساعی مدارس  . . .

آهنگ جديد داغلارين داشلي يولي از محمد حيدري

آهنگ جدید داغلارین داشلی یولی از محمد حيدريای داغلارین داشلی یولی شه لی دومان یاشلی یولیمن یاریمی گورممدیم کیم باغلادی آشدی یولیآیریلیغا دوزمه گولوم گوزلریمنن سوزمه گولوماینجیدیبدی یوللار منی اورگیمی اوزمه گولومشه منجیغی گوزدن آخیر ایلدیریملار گویدن شاخیرقوجاخلییر غملر منی یاریم منه گئنن باخیرقوی بو یوللار گول بیتیرسین نیگیلی منن ایتیرسینیالواریرام بو یولارا سنی منه تز یتیرسیندالغالانیر گوزلردن یاش داغلار وروور لومه داشمن قا . . .

چند پیشنهاد برای کاهش خطرات تلفن همراه:

اگر چه ضررهای تلفن های همراه به عموم مردم گوشزد می شود، اما واقعا نمی توان از آن استفاده نکرد. بنابراین می توانید با رعایت نکات زیر ضررهای آن را به حداقل برسانید:1-    حتی المقدور از ارسال پیامک به جای صحبت کردن با گوشی تلفن همراه استفاده کنید، زیرا اشعه های کمتری تولید کرده و کمتر آسیب می رساند.2-    در صورتی که می خواهید از تلفن همراه استفاده کنید، از دستگاههای هندزفری استفاده کنید و از چسباندن مستقیم گوشی موبایل با سرخود خودداری کنید.3-     . . .

برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون

 
ثبت یک روز تاریخی و نمایش اتحاد بی سابقه جامعه گ فو کشور در چهاردهم مرداد ماه نود و هشت .برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون گ فو کشور با حضور کاندیداهای محترم برگزار گردید و از چهل و دو رای ماخوذه،دکتر حيدري موفق به کسب چهل و یک رای اعتماد گردید و با اقتدار برای چهار سال دوم به عنوان رییس فدراسیون گ فو و هنرهای رزمی کشور انتخاب شدند و امید و آرامش به جامعه گ فو بازگشت. این موفقیت و پیروزی را به جناب دکتر حيدري و جامعه گ فو تبریک . . .

دویست و دوازده

وحيد هر چی پست داشت که یه جوری به من ربط داشت رو حذف کرد ، اول منو از زندگیش حذف کرد الان هم از خاطراتش ، حتی نمی خواد تو گذشته ش باشم . خوش بحالش ، اصلا خوش بحال همه دنیا بجز من . هر چقدر هم سعی کنم ، که خوب باشم ،  هر چقدر هم تظاهر کنم که فراموش کردم و به روال زندگی عادیم برگشتم باز می دونم که دیگه خوب نمی شم .احساس بیچارگی می کنم . ب.ن : بعضی وقت ها ، بعضی چیزها به اون مهمی لحظه ی اول ، به نظر نمی رسن.من خودم از چند وقت پیش منتظر بودم که هرچی مربوط . . .

يالان دنيا با صداي محمدحيدري

دانلود یالان دنیا با صدای محمد حيدري‌ دسوزلر:یالان دونیا یالان دونیا حامینی درده سالان دونیا سالان دونیااولومه چاره اولا دونیا اولآ دونیآحیطلری قلمه گئدین دیین ننمهمن او یاری سئومیشم اوروش تومور سنه نه اوروش توتمور سنه نهیالان دونیا یالان دونیا حامینی درده سالان دونیا سالان دونیااولومه چاره اولا دونیا اولآ دونیآ****ایاغین قویما گوله، نه اولار اوزوم گولهایاغین قویما گوله، نه اولار اوزوم گولهگون او گون اولاجاخ کی یاریمین اوزون گور . . .

دانلود خلاصه اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حیدری

خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حيدري
دانش پژوهان گرامی،محتوای این فایل خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره راجر فیشر،ویلیام یوری ترجمه ی دکتر مسعود حيدري می باشد که با کیفیت عالی در 32 صفحه گردآوری شده است.
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره مسعود حيدري - کلیپ دونی www.clipdone.ir › result › خلاصه کتاب اصول و فنون مذ. - Translate this page کلیپ دونی - خلاصه کتاب اص . . .

صحیفه معشوق به سامان ام

بسم الله الرحمن الرحیم
 
از روزی که عاشق چشمان ابراهیمم شدم
یکتا پرستم 
این را خدا هم تصدیق میکند 
پیش از این هبوط کرده ای بودم
حالا شیعه علی شدم 
که پروانه عشق را 
در غروب طلائیه 
حواله ام میکند 
فهمیدم ستاره ها همه افول کردنی ان
وقتی که نور  ستاره چشمان تو مرا عاشق کرد
حق هست گویم
پیامبر اولوالعزم هستی 
معجزه ابراهیم به شکاندن بت ها نیست .
معجزه او تبدیل سرزمین نار به گلستان نور هم نیست 
این ها همه فرع هستند  
اصل معجزه ابراهیم امانت عشق . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)