قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کلیپ آه وناله گایشی ایرانی

درس پاییز

به نام خدااین روزها جاده ها وکوچه وخیابان ها پراست از برگهایی که  کلی آرزو وامید داشتندکلی سبزی وطراوت آوردندودربهار به درخت‌ها آویزان شدند تا بمانند اما حسرت اه وناله شانبه رنگی‌زردونارنجی تبدیل شد وافتادند وغم فنا را به کل طبیعت پاشیدند دنیا در هر لحظه به انسان ثابت میکند که اهل ماندن وجاودانگی نیستواهل ازبین رفتن و تباهی است  . . .

فرار ایرانی ها به کذام کشور بیشتر است

ايراني ها بیشترین فرار را به چه كشورهایی دارند
اگر آمارهای سازمان های مختلف درباره جمعیت ايراني ها در كشورهای خارجی را بررسی كنیم، متوجه خواهیم شد كه از شش میلیون ايراني كه در كشورهای خارجی زندگی می كنند، فقط حدود سه میلیون و 500 تا چهار میلیون ايراني در این پنج كشور زندگی می كنند.
 
چرا این پنج كشور به مقصد ايراني ها تبدیل شده است؟ هركدام این كشورها چه تعداد ايراني را به خود اختصاص داده اند؟ اوضاع زندگی ايراني ها در این پنج كشور چگونه است . . .

ممنوع

شادی وخنده وتفریح وخوشی ممنوع است
شورش وجنبش وخشم وخودکشی ممنوع است
عشق و دلبستگی و یارشدن ممنوع است
آگه و عاقل و بیدار شدن ممنوع است
زیریک سقف حضور زن ومردممنوع است
شکوه و شکایت وناله زدرد ممنوع است
گفتن ازآزادی وحق و حقوق ممنوع است
تهمت و نشراکاذیب و دروغ ممنوع است
حرفهای بد و بودار و درشت ممنوع است
شوخی فیزیکی و تی پا ومشت ممنوع است 
شعروموسیقی وآواز ن ممنوع است 
ابی و ستار و گلپا و بنان ممنوع است 
رقص و هرحرکت موزون بدن ممنوع است
دیدن . . .

مستند کلیپ معدن نسن

در این کليپ به مضرات معدن و تخریب محیط زیست و نظر مسئولین مربوطه در خصوص معدن و اقدامات اهالی نسن و . اشاره شده است.
تهیه و تنظیم کليپ: بسیج شهدای نسن
 
روستای نسن نور . . .

آشپزي ايراني

آشپزی ايراني ، به علت دارا بودن طیف بزرگی از سنت های آشپزی ايراني ، غذا در ایران خیلی گوناگون است . با این وجود یک حقیقت است که غذای ايراني سالم و مغذی می باشد . برای لذت بردن از غذای حقیقی ايراني ، باید که در یک خانه ايراني باشید .نوشیدنی در ایران :نوشیدنی های غیر الکلی در ایران به شکل عادی در بطری ها و خیلی کم در کارتن موجود هستند . نوشیدنی ملی ایران چای است که بیشتر با یک مکعب شکر یا یکی از شیرینی های سنتی ايراني همانند نقل یا پولکی به کار برده . . .

کانال ⚽ کلیپ فوتبالی ⚽ در ایتا

.
کانال ⚽ کليپ فوتبالی ⚽ در ایتا
.
بزرگترین کانال کليپ فوتبالی در ایتا افتتاح شد!!!!! خلاصه بازی ها - کليپ برترین ها - تاپ تن ها همش تو این کاناله!!!! سریعتر عضو شو تا ضرر نکردی
راد چن | مرجع کانال و پیج های شبکه های اجتماعی . . .

دوقدم مانده که پاییز به یغما برود

دو قدم مانده که پاییز به یغما بروداین همه رنگ ِ قشنگ از کف ِ دنیا برود
هرکه معشوقه برانگیخت گوارایش باددل ِ تنها به چه شوقی پی ِ یلدا برود؟
گله هارابگذار!ناله هارابس کن!
*روزگار گوش ندارد که تو هی شِکوه کنی!زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگِ تو را  فرصتی نیست که صرف گله وناله شود!تابجنبیم تمام است تمام!!
مهردیدی که به برهم زدن چشم گذشتیاهمین سال جدید!!
بازکم مانده به عید!!این شتاب عمراست .
من وتوباورمان نیست که نیست!!زندگی گاه به کام است و بس . . .

سایت نکس وان کلیپ

طراحی و پیاده سازی وبسایت نکس وان کليپ
یک وبسایت فول اتوماتیک با asp mvc که آخرین کليپ های فضای مجازی را جمع آوری میکنه و در دسته بندی های مشخص شده همراه با سئو ارسال میکنه.
 
www.nex1clip.ir . . .

سایت نکس وان کلیپ

طراحی و پیاده سازی وبسایت نکس وان کليپ
یک وبسایت فول اتوماتیک با asp mvc که آخرین کليپ های فضای مجازی را جمع آوری میکنه و در دسته بندی های مشخص شده همراه با سئو ارسال میکنه.
 
www.nex1clip.ir . . .

مدعی خواست که آید به تماشاگه راز دست غیب آمد و بر سینه نامحرم زد

میگوید تو بی‌تفاوتی. بعد از تعجب اولیه فکر میکنم که بله. مدت‌هاست کنترل کردن را رها کرده‌ام. نه تنها چیزهایی که غیرقابل کنترل است بلکه تمام چیزهایی که قابل کنترل است. منطق صفر و صدی من اینگونه کار میکند. عقیده بعضی‌وقت‌ها مزخرفی دارم که میگوید هر چیزی همان گونه که هست عالیست. حتی اگر قاتل جانم باشد. شاید از ناخواستی‌تر شدن هر چیزی میترسم. راستش را بخواهید در خلوت، زیاد به چیزهایی که میتوانست باشد و نیست فکر میکنم. من انقدر کنترل کردن را فر . . .

پرسش مخاطب و پاسخ اینجانب

 
سلام علیکم
بنده طی یکی روزهای اخیر با کانال شما آشنا شدم.
در یکی از سخنرانی ها وظیفه ما را همگرایی با خویشاوندان و پخش مستندهای تبیین گر در جمع ایشان اعلام کردید.
لطفا لیست مستندهایی که برای چنین کاری مناسب میدانید در کانال اعلام بفرمایید.
متشکرم
 
سلام
کليپ‌های دینی فرهنگی: پناهیان (کانال بیان معنوی).
کليپ‌های ی: رهبری (‌ای.آی‌آر)، حسن عباسی (جدال احسن) و رائفی‌پور (مصاف).
مستندهای دینی فرهنگی: ادواردو، گفتگوی فرزادحسنی با خانم . . .

پايان مردي به نام اوه

نویسنده با چیره‌دستی کنش و واکنش ها را مثل پازل چنان چیده که نمیشود انتظاری جز این داشت، اطلاعات را بخوبی و به اهستگی به خواننده منتقل می‌کند. وجود یک شخصیت مثبت ايراني در این رمان برای من ايراني جذابترش کرد، جالبه فک میکردم غربی ها فک میکنن ما ايراني ها همه مون تروریستیم!
رمانی با جلوه‌های طنز و شاد همراه با غمی عمیق در برخی مقاطع، پایانش هم م بود.
پ ن: خودم رو در اوه دیدم، البته معایبش رو دارم بدون محاسنش . . .

تابعيت فرزندان مادران ايراني

با استناد به سایت مشاوره حقوقی دینا ، مادران ايراني که با مردان خارجی ازدواج می کردند ، در گرفتن تابعیت ايراني برای فرزندان خود دچار مشکلات فراوانی بودند . نداشتن تابعیت ايراني و به تبع آن شناسنامه ، در تحصیل و برخورداری از حقوق شهروندی آنان مشکل ایجاد می کرده است . تابعیت فرزندان مادر ايراني ، با فراز و نشیب هایی روبرو بوده است که در نهایت در سال 98 قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان ن ايراني تصویب شد که بسیاری از مشکلات را حل کرد . برای ا . . .

فيلم فور ايراني - دانلود فيلم و سريال با لينک مستقيم

در وب سایت فیلم فور ايراني میتوانید با لینک مستقیم ، دانلود فیلم و سریال خود را انجام بدید.این سایت از سال 1398 راه اندازی شده و دارای بخش های متنوعی است. دانلود سریال ايرانيدانلود فیلم ايرانيدانلود سریال خارجیدانلود فیلم خارجیدانلود انیمیشندانلود سریال Evil وب سایت فیلم فور ايراني همچنان تلاش میکند تا شما کاربران عزیر ، بدون مشکل از وب سایت با لینک مستقیم دانلود کنید.سرور های سایت بسیار پرسرعت هستند و دارای ترافیک نیم بها هستند  !پیش . . .

عزیز من کسی میتونه به شما قول بده که دارای اختیارات باشه

لیغ و ترویج و پیدا کردن طرفدار نیاز به آزادی بیان دارین به نظر شما رابن جمله رو حفظ کردین شما؟:grin:Hmbآیا حاضرید حال که شروط ما رو دانستید به عنوان یک ايراني قول دهید در جهت این قول ها عمل کنیدKral Mohammad TürkadminKral Mohammad Türkابن جمله رو حفظ کردین شما؟:grin:فکر کنم کپی کردین تو کليپ برد از اونجا میفرستینHmbمحمدرضا کیانفرعالیه شما واسه رسوندن این نظرات و پیشنهادات به گوش مردم و تبلیغ و ترویج و پیدا کردن طرفدار نیاز به آزادی بیان دارین به نظر شما راول قول بدی . . .

توانایی افزودن جلوه های انتقالی و کلیپ

پس از آشنایی شما با محیط برنامه و ابزارهای ویرایشی، در این قسمت می خواهیم به بررسی یکی از قابلیت های  در ارتباط با جلوه ها و کاربرد آنها در یک پروژه تدوین بپردازیم.به طور کلی جلوه های موجود در نرم افزار  Premiere را می توان شامل   جلوه های Standard و Fixed دانست  که در این میان جلوه Fixedبه جلوه هایی گفته می شود که همیشه و به صورت دائم با کليپ مورد نظر وجود دارند. وجزء خاصیت اصلی کليپ می باشند، از این سری جلوه ها می توان می توان به Montion و Opacity اشاره کرد. در مق . . .

 كارگاه آموزشي"طب ايراني و مكمل" 

 كارگاه آموزشی"طب ايراني و مكمل"  روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ های 13 و 14 آذرماه سال جاری، در محل سالن اجتماعات دانشكده پزشكی مجموعه فلسفی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، گرگانبه مدت 2 روز و معادل 2 امتیاز ارتقاء فرهنگی، با حضور مشاور وزیر و مدیركل دفتر طب ايراني وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و اساتیدكشوری برگزار می گردد،  . . .

کلیپ ماجرای رد خون | به زودی .

به گزارش فراپرده کليپ ماجرای رد خون، جدیدترین تولید واحد تولید موسسه تربیتی رسانه ای اسرا(فراکات) منتشر می شود. نظرات مردمی درباره این فیلم جنجالی را در قالب فراکات ببینید.
با ما همراه باشید!
خبر های خوبی در راه است. . . .

وبسایت نکس وان کلیپ

طراحی و پیاده سازی وبسایت نکس وان کليپ
یک وبسایت فول اتوماتیک با asp mvc که آخرین کليپ های فضای مجازی را جمع آوری میکنه و در دسته بندی های مشخص شده همراه با سئو ارسال میکنه.
   
برای بزرگ شدن عکس روی آن کلیک کنید.
www.nex1clip.ir . . .

ترمیم عکس

#ترمیم عکس
#عکس کودک
#عکس عروس و داماد
#باغ عروس و آتلیه
#روتوش عکس
#طراحی عکس
#میکس و مونتاژ
#آلبوم دیجیتال
#کليپ اسپرت در فضاهای به یاد ماندنی
#کليپ کودک
https://www.instagram.com/studioroyayemandegar . . .

کلیپ آموزشی ویژه درس سوم پیام آسمانی نهم

کليپ آموزشی ویژه درس3پیام آسمانی نهم
دوربین مخفی واکنش مردم کانادا
درمورد اسلام ومسلمانان مقابل پارلمان
باکلیک دراینجا می توانید کليپ رادانلود ویا تماشاکنید . . .

کلیپ ویدئویی قطعه نورالهلال» منتشر گردید

کليپ ویدئویی نورالهلال » منتشر گردیدکليپ ویدئویی قطعه  نورالهلال » یکی از قطعات آلبوم رمضانیه گروه بین المللی تواشیح و مدیحه سرایی طارق تبریز که در ماه مبارک رمضان سال جاری تولید شده بود، جهت استفاده عموم علاقمندان منتشر و در این وبگاه بارگذاری گردید.جهت دانلود بر روی نورالهلال کلیک بفرمایید . . .

موج و کودک

پسر بچه ای کوچک در حال قدم زدن بر روی ساحل شنی بود آرام گام بر می‌داشت و هنگام قدم زدن با پا هایش شن ها را به سوی آسمان پرتاب می کرد وقهقه میزد. خرد وکوچک بود وگاهی می دوید دستانش را باز می‌کرد تا شاید باد ساحلی اورا با خود به آسمان بر د. به این سو و آن سو می دوید . گاهی به پشت سرش نگاهی می‌انداخت وبرای مادرش دست تکان می داد ومادر سرمست اورا تشویق می‌کرد پسر اولین بارش بود که در یا را دیده بود  هنگامه ظهر باد باد کی رابه آسمان فرستاد و نخش را می‌ . . .

قيمت پارکت لمينت هاي ايراني

قیمت پارکت لمینت های ايراني با توجه به شرایط تحریم ها و افزایش مجدد نرخ ارز به صرفه ترین محصولاتی است که ما به شما خرید آن را پیشنهاد می کنیم . خصوصا نسبت به محصولات چینی تفاوت محصولات ايراني به وضوح احساس می شود. در حال حاضر حدود 20 الی 30 برند پارکت لمینت ايراني در بازار وجود دارد که شرکت دکوراسیون داخلی آذرخش نماینده و عامل فروش آنها می باشد. اگر ویژگی ها ، 10 سال گارانتی نصب ، خدمات نصب رایگان و قیمت لمینت را در نظر بگیرید به طور کلی خرید یک کف . . .

توليد ليفتراک ايراني

تولید لیفتراک ايرانياحداث کارخانه لیفتراک در ایران قدم بزرگی در صنعت است.همانند صنعت خودروسازی و ماشین آلات سنگین باعث رونق در قسمت های مختلف می شود. استفاده از پیمانکاران خصوصی در بخش های ختلف تولید باعث بالا رفتن کیفیت نهایی و اشتغاایی خواهد شد.  . . .

فرم ثبت نام مسابقه مداحی

جهت شرکت در مسابقه مداحی فرم زیر را به دقت تکمیل نمایید
- هر فرد مجاز است فقط یک بار در مسابقه شرکت نماید و یک کليپ از خود را ارسال نماید در صورت ارسال بیش از یک کليپ از مسابقات حذف خواهد شد
- حجم فایل ارسالی نباید بیش از 5 مگا بایت باشد . . .

کلیپ آموزشی درس اول پیام های آسمان هشتم

کليپ آموزشی درس اول پیام های آسمان پایه هشتم متوسطه اول(آفرینش شگفت انگیز)


کليپ دوماین کليپ کوتاه، عظمت و بزرگی الله تعالی به اختصار و با زبانی ساده و پر محتوا بیان گردیده، و شکوه و جلالش در مقایسه با هفت طبقۀ آسمان و زمین، کرسی و عرش الهی را به تصویر می کشد؛ گرچه قلم از بیان عظمت و کبرایی اش قاصر و ناتوان است! . . .

کلیپ اجرای مجلسی مجیداسماعیلی به همراه قوشمه فرهادباغچقی

کليپ اجرای مجلسی مجیداسماعیلی به همراه قوشمه فرهادباغچقی
Download New Song Kormanji By Majid Esmaeili Ghoshme Farhad Baghcheghi Called Leilaneکرمانج موزیک|دانلود آهنگ کرمانجی|اصغر باکردار|محسن میرزازاده . . .

پروژه آماده ا استارت فیلم و کلیپ عروسی Paint Brush به همراه دمو و آموزش

 
 
پروژه آماده ا استارت فیلم و کليپ عروسی  paint brush
با کیفیت عالی Hd.FullHD
محصول شرکت Video edit spart
ورژن قابل استفاده : ۷ . ۸ . ۹ 
بدون نیاز به پلاگین
به همراه اموزش که در پایان دمو قابل مشاهده است به زبان اصلی سازنده
تعداد ۱۰ عکس و ۱۳ متن قابل ویرایش
تغییر موزیک پس زمینه راحت
 
مشاهده آموزش و دمو به همراه لینک دانلود در ادامه مطلب مرجع دانلود پروژه های آماده ا افترافکت و پریمیر . . .

خیانت

خیانت انواع مختلفی داره 
یکی به طرف مقابلش خیانت میکنه.
یکی به رفیقش خیانت میکنه.
یکی هم با رای دادنش به یک ملت خیانت میکنه.
 
لازم دونستم دوباره این کليپ زیر رو بذارم تا ببینید
کليپ
 
 
اللهم عجل لولیک الفرج
  . . .

کلیپ ها و فیلم های ضبط شده ما

با سلام و عرض ادب و ارادت محضر کاربران محترم وبسایت
گالری عکس فارض نت اخی جهان
بوسیله لینک زیر می توانید کليپ های ساخته شده و فیلم های ضبط شده ما را به راحتی مشاهده و دانلود فرمایید .
https://www.namasha.com/channel6632382292 . . .

کلیپ آموزش ساخت پنکه قدرتمند Mini Powerful Fan

کليپ آموزش ساخت پروژه کاروفناوری
کليپ آموزش ساخت پنکه با قدرت بالا
Mini Powerful Fan
دوستان گرامی در کليپ تصویری زیر نحوه ساخت پنکه قدرتی با دو پروانه و با وسایل و ابزار ساده  آموزش داده می شود.امید است از دیدن این کليپ لذت برده و بتوانید نمونه ای بهتر از آن بسازید.
حجم 22 مگابایت
فرمت Mp4
دانلود کنید
دانلود پروژه های برق و الکترونیک
فروشگاه آنلاین محصولات الکترونیکی کاروفناوری

برای استفاده از سایر مطالب سایت به صفحه اصلی مراجعه نمایید  . . .

معماری ایرانی و هر آنچه باید در مورد اصول و سبک‌های آن باید بدانیم

معماری ايراني قدمتی بیش از ۶۰۰۰ سال دارد. معماری ايراني علاوه بر گستردگی تنوع، مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و در دیگر نقاط جهان نیز شاهد آثاری بر پایه اصول معماری ايراني هستیم. با وجود همه تغییرات موقتی ناشی از کشمکش های داخلی و هجوم های خارجی، معماری ايراني سبک منحصر بفرد خود را حفظ کرده است.آنچه در این مطلب می خوانیم:اصول معماری ايراني پیرنیاسبک های معماری ايرانياصول معماری اسلامی . . .

باغ هاي ايراني، نمادي از معماري و فرهنگ ايرانيان

 باغ های ايراني نمادی از معماری و فرهنگ ايرانيان در طول تاریخ است که می تواند هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار دهد. این باغ ها در طول تاریخ نمادی از قدرت پادشاهان و مقامات ارشد بوده اند که معمولا از آن ها به عنوان مکانی برای اقامت های موقت و تفریحی استفاده می شود. در ادامه با پنج مورد از باغ های ايراني آشنا خواهید شد که همگی در یونسکو ثبت شده اند  .باغ شاهزادهاین باغ در بخشی از جاده ابریشم قرار دارد که در 6 کیلومتری جنوب ماهان در استان کرما . . .

چرا سیل اومد داخل کعبه و خدا نتونست خونه اش رو حفظ کنه ؟

شبهه : خدایی که نمیتونه از خانه ی خودش در برابر سیل و حمله یزید و حجاج و قرمطیان حفاظت کنه ، آیا میتونه از جان و مال من حفاظت کنه ؟
برای پاسخ کليپ زیر را ببینید .
 
                                       
برای مشاهده کليپ اینجا کلیک کنید . . .

فيلم مشت آخر به زودي اکران مي شود

اکران مشت آخر به زودیدوستان اولین مشتی که به شما میزنن شاید مشت آخری باشه که به شما میزننبرای همین میگم برای دانلود فیلم مشت آخر شما می تونید یک سری وبسایت رو لیست کنید و فیلم مشت آخر رو از اون وبسایت ها ببینید.از جمله وبسایت هایی که میتونن بسیار جالب باشن.یکی همین شب دی ال هست که تقریبا لیستی از تمامی فیلم های ايراني رو در خودش داره.و شما عزیزان این لیست فیلم های ايراني رو میتونید خیلی سریع دانلود کنید.یه نکته رو به شما بگم تا یادم نرفته.هی . . .

پاسخ به شبهه قمار در اسلام

شبهه زئوس : چرا بازی پاسور و تخته نرد بدون برد و باخت و شرط بندی حرامه ؟ ما خودمون عقل داریم و نیازی به آیه و روایت نداریم .
 
پاسخ : در کليپ زیر ، هم اصل شبهه و هم پاسخ اون رو بطور کامل قرار دادیم :
 
 
برای مشاهده ی کليپ پاسخ به شبهه ی قمار در اسلام کلیک کنید . . .

اگه اهل حال هستی ، زود بیا

اگه اهل حال هستی ، زود بیا

کانال،دانلود،فیلم،رقص،عکس،ايراني،تلگرام،سوپرا،بازیگران،ن،دختر،های،یب،ممنوعه،گ،خارجی،جدید،آهنگ،داستان،گروه،گیف
داستان،تصویری،و،رمان،ر،آهنگ،کليپ،جدید،استیکر،عکس،بازیگران،یکه،زیبا،جوک،سوپرمن،گ،ممنوعه
کانالی،خنده،دار،شماره،،گیف،های،دابسمش،جوک،طنز،رقص،باحال،سرگرمی،داستان،ممنوعه،سانسور،سوپرا،گ،عموجانی،شهوا
کانال،فیلم،عاشقانه،عکس،چنله،سریال،رمان،های، . . .

پروژه اماده ا خارجی مخصوص عروسی

پروژه ا کليپ عروسی خارجی یک پروزه زیبا ساخت شرکت Video zone edit این پروزه خارجیه و طیب انلاین تنها انتشار دهنده این پروژه است نه سازنده پروژه. تست شده ۱۰۰ درصد سالم ورژن ا ۷ . ۸ . ۹ بدون نیاز به پلاگین ۴ سکانس جداگانه جهت ورود کليپ های شما این پروژه بدون موزیک میباشد و کافیه موزیک خودتان را به سلیقه در پروژه قرار بدین مدت زمان خروجی حدود ۴ دقیقه شروع با متن و سپس نمایش کليپ ها با فوتیج ها و ترنزیشن های حرفه ای بهمراه فوتیج های جدید و زیبا خلا . . .

کپی برداری ایرانی!

دو شب پیش خیلی اتفاقی و در بین سرچ ها به اسم سریال MR. Robot برخورد کردم. بعد فهمیدم چه سریال معروف و خفنی هستش که من بی خبرم! (از روی تعداد بیننده و جوایز منظورمه)منم از اونجا که اینترنت 200 گیگ شاتل دارم، گذاشتم برای دانلود :)
قسمت اول رو دیدم. این هم بگم من تا سه هفته پیش سریال نهنگ آبی (ايراني) ساخته فریدون جیرانی رو میدیدم. توی این سه هفته هم تمام قسمت ها رو دانلود کردم اما فرصت نشده ببینیم.
یکی از دلایلی که از سریال نهنگ آبی خوشم اومد موضوعش و اینکه . . .

سرويس هاي پخش و تماشاي فيلم آنلاين براي اندرويد

سرویس های پخش و تماشای فیلم آنلاین برای اندرویددرباره برنامه روبیکا:روبیکا اپلیکیشنی داخلی که در سال97 تبلیغات گسترده خود را از رادیو تلوزیون آغاز کرد و با استقبال خوب مخاطبان اندروید در ایران قرار گرفت.اگر فیلم های سینمایی علاقه دارید Rubika همان چیزی است که به دنبال آن هستید! با دانلود و نصب نرم افزار روبیکا بر روی گوشی موبایل اندروید خود به بسیاری از فیلم های مورد علاقه خود دست پیدا خواهید کرد.آخرین نسخه روبیکا خدمات زیر را به شما ارائه می . . .

کلیپ صوتی تشکل

یا ایها الذین امنوا اصبروا و صابروا و رابطوا واتقوا الله لعلکم تفلحون
کليپ صوتی #تشکل
#شهید_بهشتی_ره #استاد_پناهیان
#اسوه_های_تشکیلاتی
#تشکیلات
دریافتعنوان: تشکلحجم: 5.73 مگابایت

✔️ @dialameh_SBMU . . .

حدیث غدیر

حدیث غدیر. حضرت امام باقر(علیه السلام) : اسلام بر پنج پایه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولایت و به هیچ چیز به اندازه آنچه در روز غدیر به ولایت تاکید شده، ندا نشده است. . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)